Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hello z rana 😁
my nie suszymy włosków a mamy ich całkiem sporo już 🙂Milenka nie w chodzenie tylko w kudłaczenie idzie 😁 włoski myjemy przewaznie raz na tydzień chyba że całą sobą je obiad i rewie mody na włosach zrobi podczas jedzenia 😮 😁 wtedy są uklejone i nie moge paczeć na nie 🙃 Julci też myje raz na tydzień i czasami pytam czy jej głowa nie swędzi a ona że nie więc stwierdzam że jest dobrze.ale ma dzisiaj ładne te włoski 🙂 w ogóle to Milenka z temperaturą dzisiaj wstała 😞 37.5 i nic jej nie dałam bo za wcześnie.jak zwykle na weekend a my sobie z mężem planowaliśmy wczoraj że UWAGA: zabierze mnie w niedziele na obiad do warszawy i weźmiemy dzieci i się odchamimy jednym słowem we stolicy 😜 bo jutro moje kochane to my mamy 6 rocznice ślubu 😎 😁 🙃 no i tu nici chyba z naszych planów 🤨 może to na zęby ta temperatura...teraz siedzi i się bawi z Julą.znaczy się trzaska szafką w jej pokoju... 🤔 poza tym to Jula mi kaszle więc już chyba darujmy i zrobię coś w domu standardowo...eh...
Meliska Julcia śliczna (jak każda Julcia) :P ja to się nie mogę nagapić jak Wasze dzieci są już samodzielne a ta moja na kolanach zasuwa 😮 przyjdzie czas,ja wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Marika, tak, wczoraj o 23 już spałyśmy 🙂 Więc dziś tylko do 9 w wyrku 😜

Meliska, scena zazdrości przecudowna 😁 Fajną tunikę ma twoja Julka! I w ogóle ładna z niej dziewczynka...taka dwulatka na tych zdjęciach 😉

Co do włosków, myjemy dwa razy w tygodniu, może czasami zdarzy się trzy jak sobie Jaśmina je sama zamoczy, bo ostatnio nurkuje w wannie. 🤔 A suszyłam tylko raz, bo jakoś tak chłodno mi się zdawało...zawsze ręcznikiem wycieram.

Asia szkoda, że nie możecie jechać, ale może do jutra...w każdym razie Warszawa stoi więc znajdziecie jeszcze czas 🙂 No i wszystkiego najlepszego na te 6 lat! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂

spałam dzisiaj do 10 😁 nie pamiętam kiedy ostatnio tak spałam, w nocy do Maćka wstał mąż. po prostu rewelacja! 🙂

i już dzisiaj się dużo lepiej czuję 🙂 za życzenia zdrowia bardzo dziękuję i widocznie pomogły 🙂 😘

co do mycia włosów to my 2-3 razy w tygodniu myjemy Maćkowi

a kręcą mu się loczki, koło uszek i w ogóle 🙂

Meliska Julcia śliczna dziewczynka 🙂 no i mały szaleniec 😜

też nie mogę się doczekać aż Maciek będzie chodził, często robi po kilka kroków, ale do samodzielnego chodzenia to jeszcze brakuje. jak się w coś zapatrzy i zapomni, że się nie trzyma to idzie, a jak mu się przypomni to łapie się czegoś. bo teraz już nie chce chodzić na kolanach, chodzi na nogach aczkolwiek cały czas się czegoś trzyma i tak od krzesła do stołu, do kanapy, do szafki na tv...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂
Za oknem lekki mrozik i słoneczko 🙃 M właśnie z Młodą na spacer poszedł a ja skrobnę tu coś szybko i za swoją papierkową robotę się biorę. Wczoraj spać poszlismy po połnocy a rano oczywiście przed ósmą pobudka..A pamiętacie że jeszcze niedawno moje dziecko spało do 10??? Ale nie narzekam bo oprócz nocy kiedy się ząbki dają we znaki śpimy bez pobudek 🙂
Upiekłam wczoraj dwa chlebki i od rana nie mogę się powstrzymać i podjadam z masełkiem 🙃 Weronika oczywiście też
My głowę myjemy śrdenio dwa razy w tygodniu i wycieramy ręcznikiem. Włoski się zagęszczają ale jakoś bez szału 😉
Aaagaaa czyżby Werka dogoniła Maćka? Bo od tygodnia zasuwa przy meblach wkoło pokoju, coraz częściej wstaje też sobie sama z podłogi, bez przytrzymywania się niczego. Samodzielnych kroczkow póki co nie było i tez zazdroszczę trochę Melisce chodzonych spacerków ☺️
Julka coraz śliczniejsza, chyba przez te włoski 🙃 A najbardziej podoba mi się zdjęcie na fotelu 🙂
Asia 37,5 to stan podgorączkowy dopiero i ja bym pewnie nie rezygnowała z wyjazdu jeśli nic poza tym się nie dzieje. Albo zostawcie dzieci z dziadkami - raz nie zawsze 😉
Dziewczyny Werka chodzi juz w rozmiarze 86 i chyba czas zacząć kompletować 92 a nic nie mam 😲
A co do nietrafionych prezentów....Weronika dostała od mojej siostry czapkę która jest wlaściwie na mnie dobra 🤔 Trochę mi przykro było bo moja sis generalnie Werkę olała, ani razu się do niej nie odezwała, ani chwili się nie pobawiła. A jesteśmy tylko we dwie, ona nie ma dzieci więc Weronika jest JEDYNYM dzieckiem któremu mogłaby okazać trochę zainteresowania. Poza tym mieszka w UK i naprawdę ma tam pole do popisu jeśli chodzi o ciuszki i zabawki. Nie wiem skąd pomysł na czapę jak garnek 🥴 Jak poprosiłam żeby rozejrzała się po wyprzedażach i kupiła Werce getry, koszulki i bodziaki w rozm 92 (a pieniądze oddam oczywiście) to stwierdziła że ona się na tych dziecęcych ciuszkach nie zna.....Czy to naprawe takie trudne się zapoznać? Czasem się zstanawiam czy nie przesadzam i czy slusznie mam do niej żal - w końcu nie ma obowiązku mi pomagać ani Werki rozpieszczać. Dodam że na roczek nawet życzeń nam nie złożyła - do dziś nie ma tematu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zaznaczam ze czytam.... ale pisac nie mam jak .... Kuba poszedl po Jluce chyba i uskutecznia wlażenie wszedzie... dzies wlazl na chodzik ten taki zwykly chodzik i sie na nim polozyl jak weszlam do pokoju myslalam ze zawalu dostane....poza tym zabki zabki zabki.. nieprzespane nocki juz wiem czym spowodowane... w koncu zaległe dolne dwojki wychodza.. jedna juz jest ... a druga chyba bedzie bo dzis znowu pisk w nocy 😞((( dawala i nurofen i viburcol i dziala to 3-4 godz i koniec i znowu placz 😞((( biedne dziecko tak sie musi meczyc... jak by to sie dzieci z zebami od razu rodzic nie mogly:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo,
My kapiemy Kaline co drugi dzien i glowke tez c drugi dzien myje.os jakis 2 tygodni susze wloski,bo mamy ich juz naprawde duzo,a po wytarciu recznikiem jakies mocno mokre ciagle sa.
Wanilia,siostra niefajna...moje dwie siostry bardzo sie Kalina interesuja,chociaz sam maja dzieci,a moja trzecia siostra ktora dzieci nie ma ,ma Kaline wglebokim powazaniu,odezwala sie do mnie tylko raz jak kalina sie urodzila,a od tego czasu cisza,na roczek tez nam zyczen nie zlozyla.wiec jak widac osoby ktore dzieci nie posiadaja nie maja za grosz empatii. Ja sprawe olalam,nie mm zamiaru zatruwac sobie tym mysli,ale tez sie do niej nie odzywam;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska ja odkąd poszłam na 18 lat do fryzjera fajną fryzurę sobie zrobić to każde spotkanie z nożyczkami, które jak to mówią powinno być przyjemnością jest dla mnie stresujące raczej 🤔 Zapłaciłaś za ten pomarańcz?!

Wanilia chleb to chyba na zakwasie od mamy co? 🙂
A siostra, no cóż, chyba pogodziłabym się z tym, że taka jest i tyle, ale twój żal jest zrozumiały!
Moje siostry dzieci mają i Jaśminę też obdarowują czym się da.więc jestem im bardzo wdzięczna.
Ale to chyba nie jest tak, że bezdzietne osoby empatii nie mają...ja dzieci nie miałam, a o dzieciach sióstr zawsze pamiętałam i ze studenckiego budżetu też starałam się coś wygospodarować, żeby coś im kupić czasami.

U mnie tez piękna pogoda, ciepło, ja dziś w rozpiętym płaszczyku szłam, a Jaśmina w bluzie i podszytej kurtce wiatrówce 🤔 Wróciłyśmy do domu zrobić obiad i jeszcze popędzimy na dwór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska piateczka 😜 Nie pisałam Wam ale ja tez u fryzjera byłam i zamiast tradycyjnego jasnorudego wyszło coś kasztanowo-czerwonego 🥴 Myślę że to wina farby, fryzjerka specjalnie mi sprowadziła taką bez amoniaku ale jak widać o kant dupy rozbić takie "bezpieczne farbowanie"... Nienajlepiej się czuję w tym ciemnym kolorze, nawet mi fryzjerka proponowała że mam przyjść to mi zrobi pasemka żeby głowę trochę rojaśnić ale to było u moich rodziców i nie miałam czasu na kolejne dwie godziny u fryzjera 🥴 Tutaj tym bardziej nie mam...
No i pokłóciłam sę z M bo montuje bramkę w kuchni a że robi ją sam to nie dośc że cały dzien przy tym ślęczy to jeszcze okazało się że mnóstwo przy tym wiercenia i wszystko kurzem pokryte 😠 Tak więc na wieczór czeka mnie powtórka ze sprzątania. Kurna no ja mogłam sobie nie zdawać sprawy że tyle będzie przy tej bramce syfu ale on mógł uprzedzić, nie trzeba było się za to zabierać koniecznie dzisiaj 😠 Szczerze to liczyłam że on się Werka zajmie a ja wreszcie będę miała chwilę dla siebie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie i bobasy,melduje sie wywolana do tablicy
Na poczatku przepraszam za nagle znikniecie i melduje ze u nas juz wszystko w porzadku
Mam wam wiele do opowiedzenia ale to nastepnym razem jak dopadne neta na dluzej

Wszystkim naszym roczniakom przesylamy z Majcia duzo buziakow przykro mi ze zniknelysmy akurat w tym najwazniejszym momencie 😞 dziekuje tez za zyczenia dla Majci bo wiem ze bylo ich mnostwo jestescie kochane
Na Boze Narodzenie tez nie zdazylam zyczen wam poskladac wiec teraz podwojnego szczesia na tennowy rok 😘
Mam nadz ze wszyscy w miare zdrowi, postaram sie po nowym roku powrocic na forum bo teskno miza wami jak diabli

Jeszcze raz wszystkiego naj naj i nie zapominajcie o nas buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂Rita napisał(a):
Hej mamusie i bobasy,melduje sie wywolana do tablicy
Na poczatku przepraszam za nagle znikniecie i melduje ze u nas juz wszystko w porzadku
Mam wam wiele do opowiedzenia ale to nastepnym razem jak dopadne neta na dluzej

Wszystkim naszym roczniakom przesylamy z Majcia duzo buziakow przykro mi ze zniknelysmy akurat w tym najwazniejszym momencie 😞 dziekuje tez za zyczenia dla Majci bo wiem ze bylo ich mnostwo jestescie kochane
Na Boze Narodzenie tez nie zdazylam zyczen wam poskladac wiec teraz podwojnego szczesia na tennowy rok 😘
Mam nadz ze wszyscy w miare zdrowi, postaram sie po nowym roku powrocic na forum bo teskno miza wami jak diabli

Jeszcze raz wszystkiego naj naj i nie zapominajcie o nas buziaki

🙂 🙂 🙂 Czekamy na Ciebie 🙂 Dziewczyny próbowały Cię na FB dorwać ale Twoje konto chyba zniknęło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Hej mamusie i bobasy,melduje sie wywolana do tablicy
Na poczatku przepraszam za nagle znikniecie i melduje ze u nas juz wszystko w porzadku
Mam wam wiele do opowiedzenia ale to nastepnym razem jak dopadne neta na dluzej

Wszystkim naszym roczniakom przesylamy z Majcia duzo buziakow przykro mi ze zniknelysmy akurat w tym najwazniejszym momencie 😞 dziekuje tez za zyczenia dla Majci bo wiem ze bylo ich mnostwo jestescie kochane
Na Boze Narodzenie tez nie zdazylam zyczen wam poskladac wiec teraz podwojnego szczesia na tennowy rok 😘
Mam nadz ze wszyscy w miare zdrowi, postaram sie po nowym roku powrocic na forum bo teskno miza wami jak diabli

Jeszcze raz wszystkiego naj naj i nie zapominajcie o nas buziaki


Rita nareszcie!!!!! bo juz mialam glupie mysli...
Czekamy na twoj powrot 🙂

Dzien dobry. 🙂
Noc u mnie do dupy. I cos net w moim netbooku nie mi nie dziala 🤔
Piekne slonce u mnie, wiec chyba szybko na spacer uciekniemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane. U nas leci. Wczoraj byli my u mojego brata na pizzy ktora robil moj maz.
Spoko bylo. U nas slonko swieci i ladna pogoda jak maly sie obudzi tp zje zupe i tez idziemy na spacer. Dzis do babci jedziemy na kawke. Mnie gardlo zaczelo bolec mysle ze sie nie rozloze.
Oby nie. Rita wrocila super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry u nas też dziś ładnie więc trzeba skorzystać 🙂 wczoraj ponad godzinę spacerowalismy oczywiście mały musi sobie pochodzić na spacerku 😉 ale go nie puszczam samego tylko za rękę muszę trzymać bo się boję żeby noska gdzieś nie obdarł bo w tych buciorkach dużo gorzej mu idzie.....
O pierwsza drzemka zakończona.....
Aaaaaaaaa Misio dostał kartke urodzinową od nestle na roczek 🙂 a i właśnie się mi przypomniało ze już dawno nie dostałam gazetki darmowej Twój maluszek chyba tak to było.... Jak u Ciebie Meliska??? No i jak fryzura????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie przez okno pogoda wyglada super, ale zimno jest. Ponad godzine spacerowalysmy, a jasmina i drzemke zaliczyla, wiec do wieczora sie bujamy 🙃
Marika a Ty sama Michalkowi te spacery na nozkach proponujesz czy on samchce? U mnie Jasmina sie nie wyrywa z wozka, a ja nie pokazuje jej, ze mozna...nie wiem obawiam sie potem cyrkow, ze wozek bedzie be, a ja bede sie dwoic, zeby nad nia i nad wozkiem zapanowac. 🤢 Codziennie chce ja wyjac w takim malym "parku" ale zanim tam dojdziemy to ona juz spi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂

czuję się już lepiej, już mogę mówić, i normalnie funkcjonować 🙂

a na razie mamy internet łapany przez wifi od nie wiem kogo i tak słabo czasem bywa, bo zasięg traci. więc dlatego rzadziej jestem. wczoraj czekałam z 10 minut aż mi się strona otworzy no i się nie doczekałam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂

czuję się już lepiej, już mogę mówić, i normalnie funkcjonować 🙂

a na razie mamy internet łapany przez wifi od nie wiem kogo i tak słabo czasem bywa, bo zasięg traci. więc dlatego rzadziej jestem. wczoraj czekałam z 10 minut aż mi się strona otworzy no i się nie doczekałam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pogoda u nas piękna, ale zarówno ja jak i Maciek nie możemy wychodzić na dwór... a szkoda. no ale nic, nie ucieknie nam rodzinny spacer, skoro tatuś z nami zostaje 🙂

Wanilia no Maciek przy meblach za jedną rękę to śmiga od jakiś 3 miesięcy... puszcza się czasem ale to na kilka kroków tylko - ze 3-4 🙂 stoi sam sobie. Ale jak chodzi to lubi się czegokolwiek trzymać chociaż 😉
czyli Werka Maćka dogoniła 🙂
a co do siostry to rzeczywiście niefajnie... moja siostra za każdym razem jak przyjeżdża z Lublina to przywozi coś Maćkowi, przychodzi się z nim bawić, teraz odkąd się wyprowadziliśmy też przychodzi 🙂

Marika Maciek też dostał kartkę od Nestle i balona na roczek 🙂

Rita to teraz już się nie oddalaj na długo 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq sam chce 🙂 więc najpierw wózek potem trochę idzie 🙂 ale jak jest okazja np idzie piesek to go zagaduje i wkładam do wózka 😉 bo to prawda trzeba sposobem ...... Dziś w sklepie też musiał zasiąść z tego metalowego wózka ale pchał ze mną go bo tak się mu uwidzialo....ale jak zobaczył dwie babki z mopem to tak wystartował.....za nimi..... 😮 a ja za nim i krzycze do m by wziął wózek który porzuciłam bo został w tyle coś oglądając.... 🙂

Aga mój młody też strasznie długo chciał się trzegoś trzymać.....aż w końcu sposobem go namowilismy m i jak uwierzył że sam potrafi to smiga 🙂 ale nie potrafi sam wstać bez podpurki z podłogi jak Werka zawsze idzie do czegoś i przy czymś wstaje a potem rusza z kopyta.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...