Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
a ja spadam dziś na połówkę urlopu... 😎 i uderzam na polowanie!!!! 😁 😎

więc zaliczę galerie zobaczę co na wyprzedażach piszczy.... 😜 😉 może coś się uda upolować 🙃 😜

oczywiście z moimi mężczyznami 😎


Udanego polowania...też bym się wybrała, bo wyprzedaże się zaczęły...
Beata dzięki za link 🙂 Jakoś nigdy nie włączam bajek Małej w tele, nawet nie wiem gdzie i kiedy coś sensownego jest, jak już to z internetu.

Basiu zdrowia dla Małego. Mam nadzieję, że to nic poważnego i że jakiś antybiotyk się znajdzie, który będzie skuteczny. A męża masz niesamowitego - myślę, że jeszcze dużo wody w rzece upłynie zanim faceci będą gotowi podejmować takie decyzje jak twój mąż... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Uff, skończyłam kompletować zakupy dla Młodej, spójrzcie jakie ceny:
http://direct.asda.com/george/younger-girls-tops/D4M3G10C2,default,sc.html
Sklep angielski, ja nie wiem dlaczego u nas tak drogo skoro tam można trzypak bluzeczek kupić za 25 zł w przeliczeniu na nasze 🤔 Mam nadzieję że teraz juz sobie siostra poradzi jak dostała konkretną listę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska a mleka jeszcze nie dawałam - czekam na weekend jak M będzie w domu, tak na wszelki wypadek jakby Werka miała wymiotować żebym sama z tym nie została 😉
Pammat wydaje mi się że Ty w swojej firmie tez byś się mogła upomnieć bo widać że takie błędne naliczanie zasiłku chorobowego nie jest wcale wyjątkową sytuacją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata za granicą w ogóle te wyprzedaże sensowniej wyglądają... ja kiedyś właśnie w h&m w Holandii torebki po 1 euro kupiłam 😮 do brata do Niemiec jak jeżdżę to samo... mając 100 euro można naprawdę poszaleć, a u nas jak ma się 100 zł to wielkie gówno 🤢 oczywiście nie przeliczam... chodzi mi, że zarabiasz 2000 euro, my 2000 zł
Basieńka zdrówka dla Rodzinki 😘 u nas też straszna grypa panuje, nawet ofiara śmiertelna... powikłania po grypie 😞 także dziewczyny nie lekceważmy nawet najdrobniejszych objawów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tu tak samo grypa panuje i ospa wietrzna. Dla mnie to zagadka, dlaczego w Polsce tak drogo skoro ludzie wiele nie zarabiaja.
Waniliasuper wiadomosc 🤪
Pam mysle, ze Wanilia ma racje. Powinnas zapytac u siebie o te premie. Na pewno fajnie byloby dostac splate.
W zeszlym roku musielismy doplacic 430 euro do rocznego rozliczenia za gas, bo mniej placilismy niz zuzywalismy ( wina awarii pieca w sierpniu. Nabil nam gazu) i podwyzszyli nam oplate ze 159e /mc na 204e/mc. Wiec wczoraj sprawdzalam w takim kalkulatorze od dostawcy czy zuzywamy wiecej czy mnie i wyszlo, ze na dzien dzisiejszy nadplacilismy ponad 240 e, wiec we wrzesniu na rocznym rozliczeniu powinnismy dostac splate. Chybaze znowu awaria, ale teraz bedziemy wiedziec, zeby od razu gaz zamykac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Wanilia super wiadomość 🙂
my na łowy wybieramy się jutro-tu tez sporo wyprzedazy więc mam nadz ze poszaleje 😉
Basieńka zdrówka dla Twojej rodzinki
nie pamiętam co jeszcze miałam napisac 🤨

Beata a nie mówili przypadkiem o śniegu w Bremen???? u nas 8 dzień z rzędu pada deszcz-oszalec idzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a propo bajek to my oglądamy disney junior na 88 kanale polsatu -nawet fajne te bajki i wiedze że Majucha się z nich juz uczy
ostatnio byłam w szoku-ma taka kaczuszkę na kółkach ze sznurkiem do ciągnięcia i bawiła się nią na dywanie po czym popchała ją pod łóżeczko to drewniane ze szczebelkami i ten sznurek załozyła na szczebel!!! pobiła sobie brawo i poszła do innej zabawy - normalnie jak by pieska uwiązała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki.jutro jadę na pohgrzeb i muszę wziać ze sobą laseczki moje 🥴 tam jest tak zimno w kościele...no ale najwyżej Ł. zostanie z nimi w domu i już.nie mam czasu wiec napisze do Was zapewne w pon dopiero.a czeka mnie długa droga...na moją wieś jade a droga jest beznadziejna i pewnie że 2,5 -3 godz będziemy jechać...buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wróciliśmy godzinę temu, ale z racji ładnej pogody to od razu poszliśmy z Maćkiem na sanki 🙂

ogólnie coraz mniej nam się to wszystko podoba... gips zdjęty, na łuskę się nie nadawał, Maciek za bardzo go wytarmosił... no i z racji tego, że miękki to zrobił mu się delikatny siniaczek... 😞 do poniedziałku przerwa, a w poniedziałek mamy jechać i od nowa gips...
jak się zapytałam o jakieś masaże, to powiedział że nic nie potrzeba... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
wróciliśmy godzinę temu, ale z racji ładnej pogody to od razu poszliśmy z Maćkiem na sanki 🙂

ogólnie coraz mniej nam się to wszystko podoba... gips zdjęty, na łuskę się nie nadawał, Maciek za bardzo go wytarmosił... no i z racji tego, że miękki to zrobił mu się delikatny siniaczek... 😞 do poniedziałku przerwa, a w poniedziałek mamy jechać i od nowa gips...
jak się zapytałam o jakieś masaże, to powiedział że nic nie potrzeba... 🤔

biedny Maciek się tyle nacierpi 😞 Aga mam nadzieję, że ten lekarz wie co robi, a jak masz wątpliwości to skonsultuj się z jakimś innym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
meliska napisał(a):
wanilia napisał(a):
Haaaa!!!!!!
Był telefon właśnie - w poniedziałek wysyłają mi wyrównanie, jupppi 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃

suuuuuper 🤪

Nawet potrójnie super bo to za trzy ostatnie wypłaty 🙃

więc...
suuuuuper 🤪
suuuuuper 🤪
suuuuuper 🤪
Widzisz wszystko się jakoś szczęśliwie kończy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
wróciliśmy godzinę temu, ale z racji ładnej pogody to od razu poszliśmy z Maćkiem na sanki 🙂

ogólnie coraz mniej nam się to wszystko podoba... gips zdjęty, na łuskę się nie nadawał, Maciek za bardzo go wytarmosił... no i z racji tego, że miękki to zrobił mu się delikatny siniaczek... 😞 do poniedziałku przerwa, a w poniedziałek mamy jechać i od nowa gips...
jak się zapytałam o jakieś masaże, to powiedział że nic nie potrzeba... 🤔

biedny Maciek się tyle nacierpi 😞 Aga mam nadzieję, że ten lekarz wie co robi, a jak masz wątpliwości to skonsultuj się z jakimś innym


po prostu to nie jest normalny szpital, tam zajmują się tylko problemami ortopedycznymi... i ludzie do tych lekarzy z całej Polski przyjeżdżają, dzisiaj przed nami byli z Elbląga... ostatnio z Warszawy i ze Śląska... więc naprawdę lekarze myślę, że wiedzą co robią...

tylko boję się czy to już nie takie mechaniczne...

oj sama nie wiem co mam myśleć 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Coq jak tam plany spacerowe? Werka wstała niedawno więc my idziemy - śnieg pada 🙂


Zbieram się od 11 😁 ale postanowiłam, najpierw umyć podłogi i zrobić obiad Małej - zjadła.
A teraz muszę jej zmienić pieluszkę 🤢 przebrać spodnie 🤢 i ubrać w te wszystkie kurtki ...a ona tak jakby na spanie, więc już wiem jak będzie się drzeć 🤢
p.s. Super, ze z pensją Ci się wyjaśniło na korzyść twoją oczywiście.

A, u mnie jest niby 5 st. ale odczuwalne 2st i wiatr 20 km/h ubrałybyście kurtkę czy kombinezon?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...