Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
dzień dobry 🙂

no my wróciliśmy przed 11, no i mamy gips na tydzień, do poniedziałku, a potem jeszcze się zobaczy...

Maciek już nie chce siedzieć, a jesteśmy w domu niecałe 2 godziny... no ale jakoś będziemy musieli dać radę... albo się go nosi, albo się z nim siedzi. teraz chwilę siedzi w wózku, z poduszką pod gipsem i bawi się z tatą


Aga, oby gips szybko wysechł i żeby Maciek się nie męczył z nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
jestem jestem Wanilka... dzieki za pamiec... czytam Was czasami ale nie pamietam juz wiekszosci... mialam lekka klotnie z mezem... no i mam ograniczyc net bo tylko face i mamusie jak stwierdzil... dlatego a weekend mnie nie bylo... a teraz hmmm ciezko sama jestem do tego 2 male kuzynki na tydzien bede miala wiec sama z 3 dzieci bede... tzn bedzie moja mama tez u mnie ale to i tak.... 3 to duzo jak dla mnie :P ja z jednym maluchem ledwo daje rade a co dopiero 3:P
wiec co do sprzetu na pilota to nie wiem czy Rita pamietasz ale Kubus juz tez ma i az mnie ciary przechodza jak pomysle o wiosnie i tatusiu i dziadku z pilotem w rekach:
[IMG]http://imageshack.us/a/img5/6933/1009922.jpg[/IMG]
co do rowerka to my dostalismy na roczek taki i jest ok 🙂 Kuba go demontuje co chwile wiec narazie w piwnicy ale na wiosne super:
[IMG]http://imageshack.us/a/img805/1226/1010018s.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a to fotorelacja z ostatniego tygodnia bo dawno nic nie wrzucalam a w nd wrocilam do domu i mam juz lapka to moge cos wrzucic:
1) malowanie
[IMG]http://imageshack.us/a/img4/5706/1010236p.jpg[/IMG]
2) czytanie:
[IMG]http://imageshack.us/a/img26/1971/1010248y.jpg[/IMG]
3) z tatusiem:
[IMG]http://imageshack.us/a/img577/7046/1010264.jpg[/IMG]
4) no i mama 🙂
[IMG]http://imageshack.us/a/img833/6179/1010267f.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita mandatu wsplczuje;/ chociaz nie wiem co gorsze pkt czy kasa;/
coq jak tam nauka spania w lozeczku bo zgubilam watek? 😉)
wanilka brzucholek rosnie? 🙂)) foto sliczne ale kurteczka dobrze maskuje 😉)) przegapilam jakies foto brzucha? 😉))))
zdjecia dzieciaczków jak zwykle śliczne
Maciulek buziii od cioci dla dzielnego chlopca;****
Wanila foto w avatarze hehehe wyższa szkola jazdy jak ona to zrobila:P
nasz juz ladnie chodzi ale jakies braki rownowagi lapie i sie przewraca i nie wiem czemu ;/
Basia jak domowy szpital i jak tatus sobie w domu radzi?
a my zasypani sniegiem od 2 dni jest masakra nie moglam dzis do auta wejsc wszystko zamarzło;/
kogo pominełam przepraszam ale pisalam z pamieci co wczoraj przez koma poczytalam ;/ i kiepska moja pamiec.... 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami Kubuś jest przeuroczy 🤪 i jak ładnie radzi sobie z książeczką-Majcia je na razie zjadac chce wiec od książek itp my z daleka na razie
autko super-własnie coś takiego Adam chce kupić żeby z nią smigac wiosną
no i powodzenia przy 3 dzieci -polecam szklankę bebkio, przyda Ci się taka dawka energii 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my jakoś sobie radzimy... no ale niestety przez to są problemy z włączeniem komputera, a raczej czasem na to. ale teraz tatuś z Maciulkiem się bawią więc mamusia hyc i na komputer wskoczyła na chwilę 😜

jeszcze tylko 2 godziny i Maciek pójdzie spać... oby ten czas minął jak najszybciej. bo już nie ma go czym zająć żeby nie chciał sam się poruszać... myślę, że już jutro będzie łatwiej. bo już go puścimy na ziemię. no ale i tak nie na cały czas.

bo jak gips będzie w dobrym stanie to możliwe, że więcej nie będzie musiał, bo tak jak pisałam zrobią z niego łuskę, którą my będziemy zakładać na noc i w dzień na sen

Aniqa super zdjęcia Kalinki na saneczkach 🙂
Agami Kubuś śliczny 🙂
Rita no mandatu współczuję 🤨

no i nie wiem co jeszcze miałam pisać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo, hejo 🙂
Ja taka dziś podjarana... pojechałam z kumpelą na zakupy haha nic mojemu nie mówiąc, ale co tam spał po nocy, Julę podrzuciłam do babci i heja w rejs... i uwaga, uwaga... udało mi się kupić trzewiki elefanten ostatnią parę przecenioną na 69 zł 🤪 ha to jeszcze nie koniec... promocja była druga para 50% taniej, więc nie omieszkałam skorzystać... i buciki w sumie kosztowały mnie 34 zł 🤪 ... cena wyjściowa 139 zł... normalnie mnie nosi z tej radochy 😁 😁 😁
I na kurtkę też się czaiłam na przyszły rok... nawet taka zajebista mi się trafiła, ale rozmiar 92... ale tyle to my w okolicy lata będziemy mieć 🤔 szkoda, bo super była 😞 Marika a Ty jaki rozmiar kupiłaś?
Dziewczyny, ale Wasze dzieciaczki mają sprzęciory 😉 my raczej pozostaniemy przy tradycyjnym rowerku... dałyście do myślenia... właściwie już czas się rozglądać... a dopiero sanki kupowałyśmy 🙃 I jeszcze krzesełko na rower obowiązkowo... na wiosnę trzeba się za siebie wziąć, bo tu i ówdzie zbędne kilogramy powskakiwały... a wszystko te ciasta i ciasteczka 😜... ja przez ostatnie 10 lat nie piekłam tyle co w ostatnim czasie z Waszych przepisów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
I zapomniałam... rozpoczęły się wyprze w Biedronce 😉 szału jakiegoś nie ma, ale będę śledzić na bieżąco rozwój akcji 😁


byliśmy dzisiaj...

kupiłam ramki na zdjęcia za 1 zł, podkładki na stół za 1zł, szorty dla męża za 3zł, bluzkę dla mnie za 3zł, zestaw przyprawników fajnych ze stali nierdzewnej za 10zł 🙂 a i jeszcze antypoślizgową matę do wanny czy brodzika za 5zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):
I zapomniałam... rozpoczęły się wyprze w Biedronce 😉 szału jakiegoś nie ma, ale będę śledzić na bieżąco rozwój akcji 😁


byliśmy dzisiaj...

kupiłam ramki na zdjęcia za 1 zł, podkładki na stół za 1zł, szorty dla męża za 3zł, bluzkę dla mnie za 3zł, zestaw przyprawników fajnych ze stali nierdzewnej za 10zł 🙂 a i jeszcze antypoślizgową matę do wanny czy brodzika za 5zł 🙂

eeee poszalałaś 😜 ja ino puzzle podłogowe za 5 zł... od 3 + ... cóż poczekają 😉
Maciejka jaki elegancik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):
I zapomniałam... rozpoczęły się wyprze w Biedronce 😉 szału jakiegoś nie ma, ale będę śledzić na bieżąco rozwój akcji 😁


byliśmy dzisiaj...

kupiłam ramki na zdjęcia za 1 zł, podkładki na stół za 1zł, szorty dla męża za 3zł, bluzkę dla mnie za 3zł, zestaw przyprawników fajnych ze stali nierdzewnej za 10zł 🙂 a i jeszcze antypoślizgową matę do wanny czy brodzika za 5zł 🙂


Ooooooooo to jutro rzucę okiem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska ja kupiłam 1,5-2 to jest chyba 92 właśnie ale w reserved a tam mi się wydaje że wieksza jest rozmiarówka ..... 86 z reserved jest mega za duże więc myślę że będzie ok 🙂 bo jak.nie to będę musiała m rację przyznać..... 😮 🙃oby nie.... 😜 hahaaaa

Fotki fajowe Aga a Macius jaki ma rozmiar wysoki mi się wydaje ....

Meliska a te buty to taki sam rozmiar musiałas kupić czy można różne???? Obie pary dla Julki??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Coq a jak tam odświeżanie włoskiego.....???? 😜 udane czy poszedł w kąt.... 😉

Ty to jednak z uwagą czytasz 😉 Z Jaśminą to sztuka niełatwa, bo przecież wszystko co ja wezmę w ręce ona musi mi wyrwać, a jak wiadomo czasu sam na sam ze sobą raczej nie mam, ale małe kroczki robię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami Aga świetne zdjęcia powstawiałyście 🙂 Lubię jak wchodzę na forum i znajduję zdjęcia naszych maluchów. 🙂

Agami nie wiem gdzie wątek zgubiłaś 😜 ale łóżeczko jest w sypialni i Mała w nim śpi, przedwczoraj spała do w nim do rana bez pobudki na mleko, więc to był sukces. 🙂 Ogólnie idzie dobrze, choć dzisiejsza noc była gorsza...

Meliska nie dziwię się, że tak się cieszysz z tych bucików 🙂
Ja już myślę o butach wiosennych, siostra nie wiem czy ma coś dla mnie po Majce... jak nie to będziemy szukać jakiś 🙂
Co do pojazdów samoporuszajcych już chyba latem pisałam, że przekonana nie jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Meliska ja kupiłam 1,5-2 to jest chyba 92 właśnie ale w reserved a tam mi się wydaje że wieksza jest rozmiarówka ..... 86 z reserved jest mega za duże więc myślę że będzie ok 🙂 bo jak.nie to będę musiała m rację przyznać..... 😮 🙃oby nie.... 😜 hahaaaa

Fotki fajowe Aga a Macius jaki ma rozmiar wysoki mi się wydaje ....

Meliska a te buty to taki sam rozmiar musiałas kupić czy można różne???? Obie pary dla Julki??? 🙂

właśnie tą kurtkę to w reserved widziałam... mówisz, że zawyżona rozmiarówka... to co jutro zaś jadę 😜
a buty dowolnie... przy zakupie 2 par tańsza 50% lub przy zakupie 3 par najtańsza gratis... dotyczy przecenionych butów i toreb
eno 2-ga para dla mnie 😜333333333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widziałam dziś kilka samochodów z jakąś jednocentymetrową warstwą śniegu na dachach 🤔 to chyba ci co zjechali w dzień do miasta, a mieszkają gdzieś wyżej w okolicach...Ale na widok tego śniegu zrobiło mi się jakoś nieprzyjemnie 🤢 ja chyba się już obejdę i poczekam na wiosnę.

A mrozi u mnie trochę też. Godzinę wytrzymałam na spacerze, bo głupia rękawiczek nie wzięłam!!!! Łapska mi zmarzły strasznie. Jaśmina na spacerze usnęła, ale o dziwo w domu kontynuowała do 17, mimo, że się obudziła z płaczem na moment.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mu ubralam 80 w reserved to za duża....a teraz nosi 80 ze smyka i jest idealna....za 49,99 zaryzykowalam....przecież jak coś to za tyle chyba sprzedam nówkę z metką.....a normalnie spać nie mogłam że taka okazja sprzed nosa mi ucieknie 😉 haaaahaaa

Coq czy Ty kiedyś w to wątpiłaś....???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Ja mu ubralam 80 w reserved to za duża....a teraz nosi 80 ze smyka i jest idealna....za 49,99 zaryzykowalam....przecież jak coś to za tyle chyba sprzedam nówkę z metką.....a normalnie spać nie mogłam że taka okazja sprzed nosa mi ucieknie 😉 haaaahaaa

Coq czy Ty kiedyś w to wątpiłaś....???


Oczywiście, że nie....ale szczegóły pamiętasz 😉
To za dobrą pamięć oklask 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziękujemy za miłe słowa 😁

Meliska Maciuniek często pod kołnierzykiem jest 😜 😜 bo mi się tak strasznie podoba 😁
Marika no Maciek dość wysoki 🙂 spodnie na 86, albo nawet na 92 😁 ale takie mu spadają, bo za chudy jest.

tak piszecie o tych kurtkach to może i ja się zastanowię czy nie kupić Maćkowi 🙂

w środę albo w czwartek jedziemy z M. do miasta to zajrzymy na wyprzedaże 😁 a Maciek z babcią zostanie, bo babcia ma ferie od dzisiaj 😁

aaaa, zapomniałam Wam się pochwalić, mamy już numer domu!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 oj, jak się cieszę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...