Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Uwaga !Sarah spi 😮 Mam nadzieje, ze sie nie obudzi o 21 na zabawe, bo mnie chyba cos trafi.
Sarutka nosi rozmiar 80,ale 86 tez jej zakladam i wtedy rekawy podwijam albo body na noc wieksze, zeby miala duzo luzu. Nie wiem co mam gotowac dla Sary. Dzis zrobilam jej lekki gulasz z piersi kurczaka i do tego ziemniaczki a on kilka lyzek i juz nie chce, albo jak ma ciut wieksze kawaleczki, to sie dlawi. Sama nie wiem czy to normalne 🤔
A wracajac do rowerow, to ten co ja mam jest do chyba 24mce+ i jak bedie pogoda to z pewnoscia czesto bedzie w uzyciu. Mam tez fotelik dla Sary zamontowany w moim rowerze i skoro jestem niepracujaca to bede zabierala Mala na wycieczki i pikniki. O!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
No oby Sara do rana pociągneła 😉


Też życzę!!!!
Moja wczoraj o 23 usnęła więc też święto...jak na złość ja zasnąć nie mogłam...a jak już mogłam to Jaśmina zaczęła się budzić 🤢 taka noc!

A moja w pełni sił!!! 🙃 Tradycyjnie po kąpieli spad/wsad ...jak to określiłaś Marika? Więc pielucha do zmiany, pupa do mycia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane jejku ile zdjęć zamieszczacie!!! chyba też musze!!!
Agami KUbuś prześliczny słodziak!!!! a ty też spoko ja nie widziałam twojego zdjęcia!!!1
Kalinka fajny kombinezon fakt i jaka duża dziewczynka naprawdę się wydaje!!!
Basia esktra ze Florek już się lepiej czuje i że już końcówka antybiotyku!!!!
Meliska ekstra że wychaczyłaś taką fajną promocję na te butki opłacało się.
Co ja mam napisać!!!! Mały dziś był u babci po 3 tyg przerwie ale luzik !!!!
Teraz już śpi od 19.30!!! zupkę mu zrobiłam a ja zjadłam tosty i idę sie myć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata życzę żeby Sarah wytrwała w śnie do rana 🙂

Coq a Tobie życzę, żeby Jaśmince się zachciało spać tak strasznie, że uśnie w ciągu 5 minut 🙂 i obudzi się rano na mleko dopiero 🙂

jak czytam o tych Waszych promocjach to tak mi się chce zakupów, że masakra 😜

Meliska no na buciki to ładną promocję wypatrzyłaś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Juz jeden alarm zaliczony. Oczy miala jak 5zl, ale udawalam, ze ide spac i zalapala. Dziekin dziewczyny za zyczenia snu 🙂
Coq wczoraj Sarka tez zasnela o 23 🙂

Szkoda, że dziś razem im się nie udało 😉

Rita przypomniało mi się...a twój mąż przez internet nie może mandatu zapłacić? Mój w zeszłym roku też dwa dostał - przez net płacił.

Aga dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A....jeszcze rowerki.
Siostrę zapytałam jaki mają. Okazało się, że mają pożyczony taki jak chcę kupić i ja-czyli prosty,bez bajerów. Ale najpierw przesłała mi link do innego chcąc pokazać mniej więcej jaki....może kogoś zainteresuje, bo cena spoko Rowerek.
No i dodała, że jej prawie dwuletni syn na rowerze nie jeździł jeszcze, a Maja jak była mała nie chciała za bardzo...więc kto wie jak będzie z Jaśminą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...