Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejka
Agami to wczoraj byl pechowy dzien, Julek przewalil glowa w kaloryfer guzior tak samo szybko urosl, pomimo ze zimnym przykladalismy. Ale jakos nie pomyslalam zby do szpitala jechac... 🥴 na szczescie wszystko ok. zreszta jakbysmy zobaczyli objawy wstrzasnienia mozgu to co innego.

Wiecie co, jestem szczesliwa, codzinnie jak sie budze i ide do ubijkacji i nie widze krwi to estem przeszczesliwa!!!:PPPP w sumie poza tym jednym epizodem w dniu spodziewanego okresu to nie mam plamienia 😁 😁 w czwartek ide do lekarza, tak sobiw wymyslilam ze przynajmnije bedzie juz widac cos 🙂)) nie moge sie doczekac 🙂)) mam nadzieje ze bedzie ok! 🙂

NovaM moj maz tez codziennie piwko, a ostatnio na urodziny kupilam mu whisky single malt i sie rozkoszuje co wieczor, a ja patrze 😉

holi - tez bym chetnie objrzala jak ktos buduje nasz domek, jednak bylismy pierwsi ktorzy kupili ten proijekt to byla nowosc, wiec pewnie to do nas raczej kiedys beda przyjezdzac.

Wczoraj bylismy na targach budowlanych, mam cala sterete ulotek do przejrzenia 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Chloe cieszymy sie razem z Toba 🤪 Lubie czytac jak sa takie dobre wiesci 😆
Tez bym chciala zajsc w ciaze,zwlaszcza, ze i tak siedze w domu 😜 Moj maz oczywiscie podchodzi do tego bardziej racjonalnie niz ja, bo ja to emocjonalnie. Generalnie ja chcialam na jesien zajsc a moj M mowi, ze zaczekamy az dostanie kolejna umowe w pracy, zeby byla wieksza stabilnosc finansowa. Niby racja,ale...
Agamibiedny Kubulek,ale musial plakac 😞
U nas zebow ciag 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pobiłyśmy rekord w zeszłym tygodniu Konstancja była w żłobku cały tydzień 🤪 dzisiaj też już jest tam od 8 o 14 ją odbieram byłam w biedrące i fajne siedząka są za 11,99 kupiłam jej księzniczkę są to takie pufy do których można coś włożyć ja nawet jak usiąde to się nic nie dzieje takie mocne ma 25 cm wysokości są różne rodzaje biedronka kurczak krokodyl pirat piłka krówka motylek itd 🙂 do tego są również naklejki na ściane dla dorosłych żeby ozdobić pokój sobie za 7,99 🙂 jaja są takie że 1 marca wracam do pracy a jaki to jest dzień ? PIĄTEK haha czyli w piątek zaczynam swój pierwszy dzień pracy po 2 latach i później weekend 🤪 tak ogólnie to wszystko u nas okej niestety konsti puściła pawia w nocy bo się przejadła ale już jest ok wiec dałam ją do dzieci dzisiaj bardzo się zdziwiłam bo w piątek gdy zmieniałam jej pampersa miała siniaka fioletowego na pośladku dziś spytałam panie czy gdzieś się uderzyła powiedziały że nie chyba że usiadła na klocek.. oczywiście mini katarek dostała w czwartek ale i tak chodzi bo jest napisane na regulaminie że dziecko z KATAREM ROPNYM nie jest przyjmowane do żłobka.. to chyba na tyle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
pammat napisał(a):
chloe gratulacje dzidzi !!!!!!!! wiadomo już coś jaki tydzień na kiedy termin ? 🙂

z moich wyliczen wynchodzi 28.10.13r, w czwartek ide do lekarza, zobaczymy co powie 🙂
trzymajcie kciuki!

no pewnie, ze trzymamy bardzo mocno! 😘
a wczoraj jak bylismy u Maluszka, to tez na chwile naszlo mnie takie uczucie, zeby miec drugie dziecko...ale dzisiaj juz mi przeszlo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
no pora sie zabrac za sprzatanie...


no ja też zaraz się zabieram 🙂

wysłałam moich mężczyzn na spacerek, przy okazji do sklepu mają zajrzeć. a u nas było czysto. ale rano był pan od schodów, jeszcze raz je przelecieć lakierem, i wcześniej coś ścierał papierem ściernym no i sie nakurzyło. no i chodził w skarpetkach i potem jak przeleciał po salonie, to wszędzie jest brudno ...
a ok 16 goście...

chlebek już dzisiaj upiekłam 😁

zaraz zabieram się za muffinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Mamy katar 🥴 Nie jest źle, bo na razie dość gęsty, ale wojna jest jak tylko zbliżam się z fridą, więc kazałam mężowi kupić chusteczki higieniczne i będę nosek wycierać.
Pytanie tylko czy to katar od jakiegoś przeziębienia, które w końcu i nas po roku bez szwanku dopadło, czy to ząbki? Od czterech nocy Jaśmina źle sypia, my razem z nią 😉 więc może zęby ją męczą 🤔 oczywiście nie pozwala sobie zajrzeć do buzi. Teraz wsunęłam palec i zdaje się, że na dole, w miejscu czwórki dziąsło jest grubsze... Oby to zęby szły, a nie przeziębienie.
W nocy dałam jej dziś Doliprane, bo skoro tak płacze to coś musi być na rzeczy i po nim było lepiej. No ale jak jej się kichnęło po lekarstwie tak gile wyleciały, więc wiedziałam już, że walka z katarem się zacznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa urlop? Kalina u niani? 😆 Jesteś w komfortowej sytuacji. 😉
Ja od trzech godzin się czaję na kompa, no ale z Małą...

Pammat no i niech zadowolenie z powrotu do pracy Ci nie mija 😉

Chloe nie dziwię, że tak wyczekujesz wizyty u lekarza i potwierdzenia ciąży 🙂

Beata witamy po wypadzie, na naszym przymierającym (mam nadzieję chwilowo) forum 😉

Basia przydałby mi się taki wypad, bo jak już wczoraj pisałam monotonia i nudy mnie żywcem zżerają. 🙃

Może kiedyś się mężowi przypomni, że istnieje coś takiego jak wyjście z rodziną 😎 Bo póki co sądzi, że jego obecność w domu to już czas spędzany razem... on przed kompem, ja z Małą, w kuchni, przed kompem, albo z książką...no ale czasu razem nam nie braknie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aniqa urlop? Kalina u niani? 😆 Jesteś w komfortowej sytuacji. 😉
Ja od trzech godzin się czaję na kompa, no ale z Małą...

Pammat no i niech zadowolenie z powrotu do pracy Ci nie mija 😉

Chloe nie dziwię, że tak wyczekujesz wizyty u lekarza i potwierdzenia ciąży 🙂

Beata witamy po wypadzie, na naszym przymierającym (mam nadzieję chwilowo) forum 😉

Basia przydałby mi się taki wypad, bo jak już wczoraj pisałam monotonia i nudy mnie żywcem zżerają. 🙃

Może kiedyś się mężowi przypomni, że istnieje coś takiego jak wyjście z rodziną 😎 Bo póki co sądzi, że jego obecność w domu to już czas spędzany razem... on przed kompem, ja z Małą, w kuchni, przed kompem, albo z książką...no ale czasu razem nam nie braknie 🙃

a co, płace naini stała kwote co miesiac, wiec niby dlaczego ona tez ma miec urlop 😜 ma wolne weekendy, jak ja jestem w pracy, wiec nalezy mi sie chwila odpoczynku w samotnosci 🙂
Coq, a jak z praca twojego meza? jakies postepy w szukaniu?
no tez chcialam pisac, ze cos ostatnio jakis zastoj sie zrobl na forum 🤔 szkoda
a u nas dopiero teraz wyszly wszystkie czwórki, wiec zabków mamy 12 🙂
ło matko, za dwie godziny mam isc po kaline, a zdazylam pomyc dopiero 2 kbuki i talerzyk i zascielic lózeczko Kaliny 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
No to sezon Jerzego rozpoczęty 😉


A Nova przeoczyła 😮 😮 😮
No ale od czego jest internet 😎

Ojjj dziewczyny poniedziałek i mega ożywienie forumowe od rana 🤪

Chloe afkors kciuki zaciśnięte 😉

Basiu widoki piękne ale na śnieg już Nova patrzeć nie może 😜

Aniqa też uważam, że prawdziwe wolne Ci się należy 😎

Coq udanej gilowej walki i oby to wszystko wina ząbków była 😉

Pam no to się nie przeforsuj w ten piątek w pracy bo szkoda weekendu na odpoczywanie po nim 😜

Yyyy coś chyba jeszcze miałam napisać 😮 ...zapomniałam 😉

Dzisiaj mam dzień gospodarczy od rana. Prasowanie zrobione, okna pomyte, firanki zmienione...a to wszystko przez córcię moją, która stwierdziła, że już jej się znudziły wiszące u niej firanki i zażyczyła sobie zmianę na soczysty róż 🙃 A niech ma dziewczyna a co mi tam 😉

Pączek właśnie dobija do czwartej godziny drzemki 😮 😮 😮
Dobrze, że obiad mam wczorajszy to nie muszę jeszcze dzisiaj dodatkowo stać przy garach 😉

Echhh...teraz do wieczora Juruś mi będzie w głowie siedział...no jak ja mogłam to przeoczyć 🤔
Niedobra Nova 😠

Miłego popołudnia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nova na forum poruszenie, ai u Ciebie widzę też poruszenie od rana 😁

Moja dopiero uderzyła spać. Mimo kataru bardzo aktywna 😎 I tak sobie myślę, ze to czwórki idą na dole.
Aniqa mąż nadal bez pracy...zresztą teraz to już pora dla niego skupić na studiach, w kwietniu ma egzaminy, więc lepiej już te dwa miesiące przecierpieć i żeby potem coś złapał.

Wanilia a Tobie to grożę palcem, z dość aktywnej forumowiczki stałaś się gościem na miarę "Dzień dobry mamusie"... bark czasu czy założenie na odstawienie kompa w kąt?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej 🙂
My właśnie wróciłyśmy od znajomych 🙂 Werka spędziła przedpołudnie w doborowym towarzystwie dwóch koleżanek, pies się wybiegał a ja nie muszę iść do parku i walczyć z wózkiem w podtopionym śniegobłocie.
Chloe ja też oczywiście trzymam mocno kciuki - robiłas tym razem beta HCG?
Coq moze Twój mąż jak my wszyscy czeka na wiosnę i wtedy ruszą wspólne spacery i wycieczki za miasto? Mój M mnie zadziwił w weekend bo wspomniał cos o nartach więc mu powiedziałam żeby jechał i że przezyjemy sobotę bez niego a on na to że mu szkoda dnia na wyjazd bez Werki bo i tak w tygodniu mało ją widzi 😲
Dla Jaśminki oczywiście życzenia zdrówka 😘
Aniqa Twój zapał do sprzątania widzę porównywalny dziś do mojego 😁 Dobrze że wczoraj kuchnię na błysk zrobioną zostawiłam - reszta może poczekac do jutra 😉
Holi a Ty sie wreszcie pochwal projektem bo ile się mozna prosić 😎
Pammat widzę humor dopisuje i super 🙃
Agami rozumiem że skończyło sie na guzie i nic się więcej nie działo?
Meliska kiedy laptop wraca z wakacji? 😁
Beata nam tez ząbki sponsorują udane nocki 🥴 I niestety dobre czasy z usypianiem tez sie skończyły i nie dość że Werka zasypia teraz 21-22 to jeszcze z oporami...
A na koniec pochwalę się wczorajszym odkryciem: Werka potrafi budowac piramidkę z klocków 🤪 Do tej pory tyko burzyla a teraz nawet 5 potrafi ustawic jeden na drugim 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie też podłogi powycierane, kuchnia po szaleństwach kuchennych czyściutka 🙂 muffinki zrobione, i to dużo dużooooo 😁 sałatka z tortellini zrobiona 😁 moi mężczyźni śpią, więc mam czas dla siebie 🙂 🙂 🙂

goście dopiero po 16 także ze wszystkim się wyrobiłam spokojnie 🙂

NovaM tych firanek, okien czystych to Ci zazdroszczę ☺️ też mnie zbiera do mycia prania, potem prasowania firan, ale chyba jednak jeszcze nie czas dla mnie 😉

Coq to życzę żeby katarek okazał się na zęby katarem a nie takim przeziębieniowym 🙂

Aniqa w sumie masz rację, jak i tak płacisz niani stałą pensję co miesiąc to dlaczego nie skorzystać i trochę odpocząć 🙂

Wanilia ???

Pammat no ja też miałam iść od 1 marca do pracy, ale coś im się poprzestawiało i idę od 11 marca, bądź jeżeli się z czymś tam nie wyrobią to od 18 marca. w sumie to mam nadzieję, że od 11-go 😜

coś chyba jeszcze miałam pisać... ale oczywiście nie pamiętam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Hej hej 🙂
My właśnie wróciłyśmy od znajomych 🙂 Werka spędziła przedpołudnie w doborowym towarzystwie dwóch koleżanek, pies się wybiegał a ja nie muszę iść do parku i walczyć z wózkiem w podtopionym śniegobłocie.
Chloe ja też oczywiście trzymam mocno kciuki - robiłas tym razem beta HCG?
Coq moze Twój mąż jak my wszyscy czeka na wiosnę i wtedy ruszą wspólne spacery i wycieczki za miasto? Mój M mnie zadziwił w weekend bo wspomniał cos o nartach więc mu powiedziałam żeby jechał i że przezyjemy sobotę bez niego a on na to że mu szkoda dnia na wyjazd bez Werki bo i tak w tygodniu mało ją widzi 😲
Dla Jaśminki oczywiście życzenia zdrówka 😘
Aniqa Twój zapał do sprzątania widzę porównywalny dziś do mojego 😁 Dobrze że wczoraj kuchnię na błysk zrobioną zostawiłam - reszta może poczekac do jutra 😉
Holi a Ty sie wreszcie pochwal projektem bo ile się mozna prosić 😎
Pammat widzę humor dopisuje i super 🙃
Agami rozumiem że skończyło sie na guzie i nic się więcej nie działo?
Meliska kiedy laptop wraca z wakacji? 😁
Beata nam tez ząbki sponsorują udane nocki 🥴 I niestety dobre czasy z usypianiem tez sie skończyły i nie dość że Werka zasypia teraz 21-22 to jeszcze z oporami...
A na koniec pochwalę się wczorajszym odkryciem: Werka potrafi budowac piramidkę z klocków 🤪 Do tej pory tyko burzyla a teraz nawet 5 potrafi ustawic jeden na drugim 😎


tyle czasu pisałam posta, że nie zauważyłam że się pojawiłaś 😁 a wywoływałam Cię 😜

no i gratki dla Werki 🙂 Maciek buduje wieże z klocków z tatusiem i też dobrze mu to wychodzi 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...