Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
http://allegro.pl/promocja-skoczek-konik-do-skakania-duzy-i3054147667.html
Dziewczyny myślicie że Werka nie zrobi sobie na czymś takim krzywdy? Są u nas podobne w intermarche za 30 zł a moje dziecko uwielbia byc podrzucane na kolanach - ja lubie to trochę mniej już teraz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Coq rowerek klasa 🤪 Bambina ładnie na nim siedzi? Bo moja wariatka wierci się strasznie, wypycha biodra do przodu i podróżuje w pozycji półleżącej.... 🥴 No ale w sumie mogłam się spodziewać bo w wózku robi to samo


Dziękujemy 🙂
Jeździłam z Małą tylko w domu i siedzi bardzo ładnie, prosto i trzyma się kierownicy. Na dwór się jeszcze nie puściłam, wolę z mężem, bo nie wiadomo jak nam będzie szło...więc w weekend o ile pogoda dopisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aleee pospałyśmy 🙂
Marika z tego co piszesz to u mojej siostrzenicy jest podobnie-tzn wiadmo wszystkiego nie wiem bo siostra jak to ona mi sie zawsze tłumaczy "nie chce mnie martwić na odległość" ale Zuzia miała juz kiedyś "czyszczone" uszka no i teraz ten zabieg ma mieć, też do końca nie jestem pewna czy to to, bo siostra powiedziała że mi opowie jak przyjedziemy ale z jej opisu tak to sobie wydedukowałam a wiadomo jak to matka-zawsze ciutek wyolbrzymii sytuacje-tak że mam nadz że bedzie git po zabiegu .

Wanilia Weronika wygląda poprostu superancko 🙂 a co do tego skoczka to myslę że bedzie dobrze, Maja ma roweryk do skakania i radzi sobie świetnie-zero problemu

Coq Jaśminka ma czaderski ten rowerek a Majcia podobnie z tymi drzemkami ma-przez ostatnie 7 dni spała w dzień tylko 3 razy

co do fotek to u nas jak u Asi-też milion pstrykania,potem selekcja i drukowanie i lakowanie fotek

Beatka powodzonka na badaniu-bedzie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak piszecie o tych wiosennych kurteczkach i płaszczykach i kurcze tez musze czegoś poszukac ale tutaj na razie widziałam tylko w takich typowo dzieciecych jaskrawych barwach a ja chce coś ciemniejszego żeby jej robale nie obsiadały 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
rozmawiałam teraz z Adamem i mówi że do końca tygodnia powinien być nowy bus a ten zepsuty w naprawie stoi i idzie na sprzedaż-nowy bedzie prosto z salonu i mam nadz że wybiorą taki do którego można siedzeń więcej montowac to mogli byśmy do PL nim jeździć,zawsze lepiej niż osobówką-wygodniej... tym busem jeździliśmy póki mała sie nie urodziła bo ma tylko 3 miejsca i jak Majcia sie pojawiła to musieliśmy zataszczyć tu naszą osobówkę, a wiadomo swojego lepiej w domu trzymać bo kilometrów tysiące trzepać trzeba to lepiej służbówką 😉 oj trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
napisalalm takiego dlugiego posta i mi go wcielo 😞

a chodzilo mi w skrocie o to ze werka super foty jak zawsze, beata trzymaj sie, w ciazy dalals rade to i teraz dasz 🙂

i o forum pazdzernikowe ze nie moze sie rozkrecici i ze nie ma to jak grudniowki!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No w końcu fura dotarła 🙂 Bambina fachowo za kierownicą siedzi 😉 i jakie ma włoski 🤪 chyba mamusia niedługo za fryzjera będzie robić.... 😉

Rita oby bus był do użytku rodzinnego 😉

Holi u mnie dziś niby ciepło niby zimno.....8 ale pochmurnie trochę deszczowo....na spacerku w kurtce zimowej byliśmy.... 😉 jutro chyba jeszcze gorzej......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dużo napisaliście... Ja napisałam na kom długi post i standard go wcielo;/ co do przeglądu i ubezpieczeń auta to my w marcu mamy ubezpieczenie że dwa auta;(( 1000 zł;( poza tym wczoraj byłam na timbalamani 😉)) taniec plus aerobik w wersji hot mega spalanie 😉 i dziś czuje każdy fragmencik ciała...
DZiadek w domu ale stan z dnia na dzień słabszy...
Dziś.mego taty 52 ur kupiliśmy mu korkownice do butelek bo robi wina i prezent się podobał 🙂 jak nigdy
Wanila krowa skoczek mało bezpiecZna chyba że serka mega dobrze równowagę trzyma bo inaczej może głowę stłuc bo to nie stabilne
Beata trzymam kciuki za to że fałszywy alarm i będzie ok
Rita za operacja jak najszybciej jestem czytałam o tym kiedyś hak kuba.miał zapalenie ucha
Coq i wanila foto super
Właśnie meliska aktualizuj avatak ba wiosenny 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa zapomniałam o najważniejszym, u nas dzisiaj była jedna drzemka i trwała 2h 40min 😁 😁 😁 jestem w szoku! 🙂

Coq no Bambina na rowerku pierwsza klasa 😁 super!!! i jaka ona ślicznaaaaa 🙂
oj, chyba się musimy rozejrzeć za rowerkiem... bo jeszcze nie mamy ☺️

Rita no wiadomo, że busem zawsze wygodniej 😉

Marika no chybaaaaa tak... ale dzisiaj rozmawiałam z szefostwem i jakieś tam problemy mają z czymś tam w banku i jak się wyrobią z rozwiązaniem do soboty to przychodzę do pracy w poniedziałek, a jak nie to dopiero w poniedziałek 18 marca 😜 sama nie wiem co lepsze 🙃
a zniknąć na pewno nie zniknę, za dobrze mi z Wami 😘

Wanilia co do tych skoczków to ja sama nie wiem... mi się wydaje, że nasze dzieciaki jeszcze trochę za małe są, za mało skoordynowane ruchowo chyba... ale nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka dziękuje bardzo za link 😘 już go siostrze wysłałam, kurcze nie wiedziałam że miałaś takie problemy z tą krzepliwością-masakra
Kasieńka heloł 🙂 my też szukamy spacerówki
Aga mmmniam poproszę taki chlebek kurierem 🤪
Agami 100 lat dla taty a dla dziadka 200!!! oby się już lepiej poczuł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my mamy ten roweryk co w avatarku widac-pod siodełkiem jest dmuchana gumowa piłka i jak się na niej skacze to piszczy,gra melodyjka i syrena się włancza. Majcia wiecznie na nim siedzi a ostatnio nauczyła się odpychać nóżkami i jeździć bo tak to go podnosiła i szła dzwigając go 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...