Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ulka napisał(a):


a zzastrzykami to jak trafisz haha...sa miejsca malo bolesne , jak trafilam w takie bolace to wyciągalam igle i wbijalam jeszcze raz, najgorzej chyba bo musialam w okolice pepka, w noge czy reke niebyloby problemu chyba..domyslam sie ze tez masz robic w brzuch?

No w brzuch, w część przednio-boczną jak jest mądrze napisane na ulotce 😉 A Ty też miałaś problem z zyłami? Bo ja pamiętam tylko Twoje przeboje z szyjką

Marika a ja Cię podejrzewałam że to Ty słońce mi zajumałaś 😜 Ale skoro u Ciebie też go nie ma to ja się pytam gdzie dziś jest????? Słuchamy sobie Tori Amos ale coś za bardzo się dopasowała do pogody za oknem więc chyba musze coś bardziej energetycznego zapodać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Ulka napisał(a):


a zzastrzykami to jak trafisz haha...sa miejsca malo bolesne , jak trafilam w takie bolace to wyciągalam igle i wbijalam jeszcze raz, najgorzej chyba bo musialam w okolice pepka, w noge czy reke niebyloby problemu chyba..domyslam sie ze tez masz robic w brzuch?

No w brzuch, w część przednio-boczną jak jest mądrze napisane na ulotce 😉 A Ty też miałaś problem z zyłami? Bo ja pamiętam tylko Twoje przeboje z szyjką

Marika a ja Cię podejrzewałam że to Ty słońce mi zajumałaś 😜 Ale skoro u Ciebie też go nie ma to ja się pytam gdzie dziś jest????? Słuchamy sobie Tori Amos ale coś za bardzo się dopasowała do pogody za oknem więc chyba musze coś bardziej energetycznego zapodać 😁


pewnie francuzeczki 😜 zajumały..... 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
słońce u mnie 😜
Ulka wiem o czym piszesz bo u mnie w pracy było podobnie-zarabiałyśmy mało i za każdą nadgodzine by Ci oczy wydrapały -ja miałam tam tylko 2 koleżanki a reszta to jak ja na to mówiłam " gniazdo żmij" do tego kierownik sadysta-codziennie tam któras płakała-potrafił o 15 kiedy wszystkie już sprzatałysmy stanowiska stanąć w drzwiach i powiedzieć ze jakieś pilne zamówienie jest i nikt z pracy do 18 nie wyjdzie a jak jedna powiedziała że ma wywiadówke u dziecka to kazał sie jej zastanowić czy praca ważniejsza czy dziecko- ja jako jedyna w historii sama się z tamtad zwolniłam i jestem z siebie dumna-moja przyjaciółka tam została i leczy sie na depresje no ale nie ma gdzie iść, a już minęło 5 lat od mojego odejścia a te suki dalej śledzą moje zycie -bo własnego nie mają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Ja jak zawsze w pracy.
U mnie nie jest tak zle. Wrecz bym powiedziala ze jest odwrotnie. NIe wyobrazam sobie takich sytuacji jakie opisujecie. Ja osobiscie bym to zglosila do PIPu. Wiem ze tacy ludzie maja plecy, no ale coz czasem wystarczy cos nagrac. Albo zglaszac co chwile az w koncu ktos sie tym zajmie. Psychicznie w takim srodowisku jest wytrzymac bardzo trudno, wiec trzymam kciuki Ulka zeby albo sie cos zmienilo albo zebys szybko znalazla nowa prace. Mam nadzieje ze Twojej koleznaki nie zniszcza. Moze namow ja zeby zglosila to do szefa ze tak sie dzieje , a jak nic sie nie zmieni niech idzie do PIPu.
Rita trzyma kciuki za operacje twojej siostrzenicy. Na pewno wszystko bedzie dobrze. A wiadomo dlaczego ma zanik sluchu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
wczoraj z siostrą moją rozmawiałam i ona tez ostatnio zdołowana-no i wczoraj mi powiedziała co jest grane... jej 5 letnia córeczka w kwietniu operacje bedzie miała bo zanika jej słuch 😞 😞 😞 😞

A jakie są szanse że operacja pomoże? Współczuję bardzo.... 😞 Nawet nie wiedziałam że w tym wieku słuch może tak poprostu zacząć zanikać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wczoraj byłam załamana ale poszperałam w necie żeby się czegoś więcej dowiedzieć i siostrze tez link wysłałam bo nie wyjaśnili jej dokładnie i porzadnie nastraszyli a tutaj ładnie jest wszystko opisane i może troche się uspokoi jak sobie poczyta

jak by komus się chciało czytać to wklejam link
wysiekowe zapalenie uszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):

Rita czyli nie jest tak źle - zabieg powinien usunąć problem 🙂
A ja zrobiłam co miałam zrobić i czekam aż się Weronika obudzi 🙂


dokładnie 🙂 mam nadz że siostra szybko sobie to przeczyta-bo tak jej to wytłumaczyli że nic nie wie i tylko przestraszona 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/sam4843q.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7541/sam4843q.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

BAAAAM

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/sam4846.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6218/sam4846.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
wanilia napisał(a):

Rita czyli nie jest tak źle - zabieg powinien usunąć problem 🙂
A ja zrobiłam co miałam zrobić i czekam aż się Weronika obudzi 🙂


dokładnie 🙂 mam nadz że siostra szybko sobie to przeczyta-bo tak jej to wytłumaczyli że nic nie wie i tylko przestraszona 🥴


RITA nie wiem dokładnie co i jak wyglądała sytuacja u Twojej siostry... ale u mojej córka często starsznie chorowała na uszy 🥴 a jest z grudnia 2010 😉i po kilku razach z antybiotykiem w użyciu 🤨 nic nie pomagało i zrobili jej coś takiego jak ten drenaż jamy bębenkowej (z tego co z jej opisu kojarzę) tyle tylko że nie było u niej nawet mowy o utracie słuchu 🥴 tylko że w takich przypadkach jest to standardowy zabieg jak tak często ma się zapalenie ucha...ale moja sisotra mieszka w stanach i z tego co wie to u nich często robią coś takiego , być może dlatego by nie dopuscić do utraty słuchu .....
zabieg nie był taki straszny choć widaomo strach był i szybciutko o tym nawet zapomnieli więc mam nadzieję że to pomoże i będzie tylko coraz lepiej.... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
dd.
z rzeczy lepszych to pamiętacie tą sprawę z moim pracodawcą to chciał ode mnie hajs za księgowego?? sprawa załatwiona i żadnych pieniędzy nie będę płacić.dogadaliśmy się i jest OK. Milenka ciągle z temperaturą i płacze przez sen.umówiłam się na jutro do lekarza.mnie też rozkłada 😞 samopoczucie chore.opadłam z sił całkowiecie.dobrze ze wczoraj obiadu dużo zrobiłam i dzień wolny dzisiaj.znaczy się siedzę przed obróbką zdjęć...znowu. życzę miłego dnia dziewojki 😁

Ech, ja odpuściłam zdjęcia i znów się muszę do nich zabrać...A temperatura Milenki to myślisz że od zębów?

te zdjecia to ja falami robię 😉 robię na maksa dużo a potem jest czas ze nie mam kiedy do nich usiąść.nie wiem jak Wy robicie ale ja strasznie dużo zdjeć robię i te (moim zdaniem) najlepsze uwieczniam na papierze i w album.wtedy jak przyjedzie jakaś ciotka czy moja babcia przyjdzie to ogląda i jest zadowolona 🙂 ja też lubie usiaść i sobie kilka zdjęć naraz ogladać i porównywać 🙂 brat męża ma wszystko w KOMPIE a dla mnie takie zdjęcia już nie są tyle warte. tak wiec odbiegłam od tematu...obrabiam zdjecia tylko tak zwyczajnie żeby były najbardziej naturalne 🙂 odkąd urodziła sie Milenka nie wywołałam żadnego...nadrabiam zaległości 🙂 a u lekarza z Milką byłam i temp jest od czwórek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Wanilia u mnie też słonka brak, ale zdjęcia Werki wprowadziły go trochę 🙂 czapę mamy identiko 😉
A ja uderzam na drzemkę, bo wczoraj pofolgowałam... do północy na telefonie grałam w gierkę, bo sobie postanowiłam, że nie spocznę póki planszy nie przejdę... aj głupia ja 😜... a do pracy na 4:30, więc padam na cycki... dobranoc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Wanilia u mnie też słonka brak, ale zdjęcia Werki wprowadziły go trochę 🙂 czapę mamy identiko 😉
A ja uderzam na drzemkę, bo wczoraj pofolgowałam... do północy na telefonie grałam w gierkę, bo sobie postanowiłam, że nie spocznę póki planszy nie przejdę... aj głupia ja 😜... a do pracy na 4:30, więc padam na cycki... dobranoc 😜


co do gierek to ja czasem z pasjansem na telefonie się nie mogę pożegnać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć.

Nie wiem czy moje dziecko dojrzewa do braku drzemki...wczoraj nie spała, a dziś dopiero teraz usnęła. To znaczy wczoraj wstałyśmy o 11.30, to dopiero o 18 po kąpieli ją zmogło i oczywiście po dwóch godzinach wstała, żeby zorganizować nam długi wieczór.
Miałam wrażenie, ze tej nocy w ogóle nie spałam, gdy spojrzałam na zegarek a tam prawie 6 rano.

Mała odmawia spania w łóżeczku, jak tylko ją położę płacze, a my mamy trochę dość.


Można powiedzieć, ze słońce zaimałam, ale jest takie z chmurami. Ale mamy 15 stopni więc fajnie. 🙂
Na placu zabaw Jaśmina dziś zamiast chodzić po kamyczkach, to chodziła po krzaczorach, po grząskiej ziemi, no i wyszła stamtąd w butach na koturnach. Nawet patykiem nie mogłam tego oskrobać. Dopiero w domu pod kranem umyłam.

Wanilia zdjęcia jak zawsze piękne i Wercia słodka również jak zawsze. Berecik jest świetny.
A no właśnie, moja nie ma żadnej czapki prócz tej polarowej zimowej, no i chustki 🤢 Ale chustka wydaje mi się jeszcze za cienka, bo mimo wysokiej temperatury wiatr jest chłodny jeszcze.
Basia dokładnie nie wiem o co chodzi, wybacz...ale wiem,że Florek ma mieć mocz badany --- życzę więc Wam dobrych wyników.
Ulka to niewiarygodne co Ty wypisujesz o pracy. Ludzie są naprawdę paskudni!
Nova trzymam kciuki za twoje spotkania z panią psycholog!
Rita ja jeszcze do tych zdjęć z potworkami 😉 Majcia śliczna i kiciuchy fajne, ale z potworkami to bym się nie zaprzyjaźniła. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...