Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a ja leżałam kope czasu,zaraz padne tak mi ten okres dowalił 🤨 mąż z pracy wrócił z kwiatami dla mnie i Majci i obiadem a potem obdzwonił wszystkie moje siostry,siostrzenice i mame i zaczął się zastanawiac czemu z jedynaczką się nie ożenił hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
wpadłam się pożegnać przed weekendem bo pewnie zaglądać nie będę do poniedziałku 😉 Marika zła wiadomośc jest taka że zdjęciować będziemy pewnie juz u moich rodziców bo skoro tam jadę to przy okazji sprawdzonego fryzjera odwiedzę coby wyglądać jak ludź 😎 Bo póki co brzuch nie jest taki wielki żeby cały kadr wypełnić 😜
ps. M przyniósł kwiatki służbowe i od siebie czyli mam dwa bukiety 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie może jeszcze nie sybir ale 3 stopnie i co chwilę pada deszcz......wczoraj było 8 i spacer całkiem spoko.....a dziś poprostu paskudnie...... 🤢

No zapomniałam pochwalić Prezesa no bukiet chyba najpiękniejszy nam tu rzucił 😉

A.mi tak laski wstydu narobiłyście że Wy takie pracowite że po pracy wpadlam do.domu zdarłam firanki i wszystkie wyprałam ...... 🤪 już wszystko poprasowane wisi no oprócz ssypialni bo już miałam dość jutro wyprasuje i powiesze aaaaaaaaa firanki to mi M wieszał jak prasowalam ja to tylko w salonie..... 😉musiałam....kwiatów od M nie było ale mamy z Misiem na niedzielę mini sesję zamówioną hahaaaa no i za te firanki mu wybaczam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uwaga, uwaga...nadaję z końca świata 😁

U mnie znowu ze 20cm śniegu 😠 😠 😠 😠 😠
No przecież to jest jakaś nieprawda 😮 🤢
I weź tu człowieku sobie coś zaplanuj 😠 ... miałam dzisiaj zamiar wyciągnąć moje autko z garażu (stoi tam przez całą zimę bo opon nie zmieniałam 😜 ) i przez ten śnieg znowu nie wiadomo ile stać będzie 😠

Wanilia , Marika dawać nam tu szybciorem foty to od razu milej się zrobi 🙂
No i Asia wrzuć trochę tych nad którymi ostatnio pracujesz 😉

Pam w wir pracy w tygodniu wpadła więc może w weekend się odezwie 🤨 ...

Marika brawo za ogarnięcie firan 🙂 ...no i M. rzeczywiście zachowaniem odrobił te kwiatki 😉 /b]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

M. ma grafik w końcu... no i dzisiaj pracuje, jutro pracuje, w poniedziałek pracuje... oczywiście dwunastki... dzisiaj co prawda na 13, a ja miałam chęć na jakieś zakupy jechać, obejrzeć na żywo zasłonki... no ale pod presją czasu to ja nie lubię 😉 a poza tym ten deszcz, ten wiatr... nie chce mi się z domu ruszać

no ale nic, innym razem 🙂 za 2 tygodnie ma wolną sobotę to może wtedy 😉

a tymczasem piję sobie kawusię 🙂 mimo, że Maciek jeszcze nie śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry ja jeszcze w łóżku a M z Misiem bo młody wstał dziś o 6.15 😮 co mu też strzeliło do głowy zawsze do 7 śpi tu weekend a ten taką maniane odstawia......aż się boję co zobaczę za oknem .......ten sybir pewnie i do mnie dotrze....... 🤢

Wstaje ....... i pewnie od razu na rosół nastawię..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej
i sprawiedliwosci stała się zadość-tym razem u nas nocka do dupy 🥴 jeszcze nigdy jej tak te zęby nie dowaliły jak dzisiejszej nocy-jestem padnięta a do tego gdybym nie wiedziała gdzie mieszkam to pomyślała bym że sztorm za oknem-leje a wiatr tak daje że go w domu słychać buuuuuu
i jeszcze mała kataru dostała 🤢 ale nie wiem czy to jednorazowe czy nie -WYSMARKAŁA NOS 🙂 oczywiście do pieluszki nie chciała ale sobie smarknęła na buźkę i musiałam jej tylko wytrzec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
marika321 napisał(a):


Wstaje ....... i pewnie od razu na rosół nastawię..... 😉


ja pomidorową zrobiłam już 🙂

A ja dzisiaj serwuję ogórkową 😎


widze dzisiaj zupki królują 🙂 u nas bedzie kalafiorowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂
... a może nie, bo ja zaś do roboty 🤢 takiego zapału do pracy jak Chloe nie mam 😜
Wczoraj kwiatki dotarły 😉 i rafaello... ale jak wróciłam z pracy to już z pół paczki nie było 😠
Coq zapomniałam o Jaśminie na rowerku ☺️ no super... idealnie już do niego pasuje 😁 a najważniejsze, że rowerki będą rosły z naszymi dziewczynkami 🙂 ja jeszcze dokupiłam do niego takie pasy
Rita nas też katarek męczy i jak do tej pory moje dziecko nie miało z fridą problemów to chyba zaczyna ją nienawidzić jednak 🤢 jak większość dzieci 😉 więc oby Majci już zostało tak na stałe z tym smarkaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No właśnie dzieciaki wasze jedzą już kiszonego ogórka??? Bo ja mu daję ogorkową ale resztę dodatkowo jeszcze do kwaszam......

Śniegu nie ma ale tak lekko pada deszcz.....a mój synuś właśnie usnał przy jedzeniu jajeczny..... 😮 musiałam zerknąć czy wszystko połknął....... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...