Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Krusyna wiesz to wcale nie jest takie proste.. Dziękuje za porade - fakt święta to czas kiedy się zapomina i bla bla.. ale ja jej tego nigdy nie wybacze - nikt nie będzie nazywał mojego dziecka kartą przetargową! Dla mnie to koniec, jednak masz racje że z czasem może być coraz gorzej.. Póki co żyjemy jak zupełnie obcy dla siebie ludzie i szczerze dobrze mi z tym. Wiadomo że teście chcieliby nas pogodzić - mam nadzieje że nie wpadną na to w święta - no niestety ja nie wybacze.

:*



My mamy zębów .. eeee
ee
eee
9!
Mamy wszyskie jedynki i czwórki , lewą dolną dwójke i chyba idzie prawa

a włosy ma nieokiełznane!

Cherry te klocki na ciebie czekały! serio! o nie wierze że jeszcze zestaw dla chłopca!?!?!?!!!!!!! 😁 🤪
W czwartek przyjdzie jeździk - ciekawe jaki będzie, sama już chce zmacać i wgl.
a sanki przyszły dziś o takie zielone:
http://allegro.pl/sanki-z-oparciem-pchaczem-gruba-rura-tako-spiwor-i2852804134.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Krusyna a Kubuś już się z tymi zębami nie liczy 😉 My mamy 8 😉, a mieszkamy 2 km od morza, więc nie zwalaj mi tu na morskie powietrze tylko teraz 😉. Oczywiście zartuję to po prostu sprawa indywidualna.

Mu jutro idziemy na badanie krwi, które w 100 % stwierdzi czy Kubuś ma mononukleozę. Sama już się boję bo przy pobieraniu krwi w szpitalu był koniec świata dla Małego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala ja Cię rozumiem że po takich słowach ciężko jest wybaczyć. Ale jednak poszłabym do teściów w drugi dzień świąt. Zrobiłabym to dla męża i dla nich, a na siostrę męża nie zwracałabym w ogóle uwagi. Masz wspaniałą, piękną i mądrą córkę, a ona Ci pewnie zazdrości. U nas jest tak, że w święta jak się spotykamy to łamiemy się opłatkiem, nie ważne czy to wigilia, pierwszy czy drugi dzień świąt. Ale łamania opłatkiem z taką osobą nie byłabym w stanie znieść bo co powiedzieć??? A jak jest u Was?

My wigilię spędzamy w domu, czyli z teściami. Za rok jeśli dożyję to pojedziemy do moich bo dwie wigilie są ciężkie do ogarnięcia. Przerabialiśmy to dwa lata temu i było więcej męczarni, pośpiechu i obżarstwa niż spokoju i świątecznej atmosfery. W pierwszy dzień świąt jedziemy do babci mojego męża, a w drugi dzień do moich rodziców i babci.

Dziś robiłam z teściową uszka do barszczu. Zrobiłyśmy ciasto z jednego kg mąki i wyszło uwaga uwaga....... 497 uszek!! Chcecie zobaczyć i.. policzyć? 😁 😁 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/526/zdjcie0395m.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9272/zdjcie0395m.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/zdjcie0398x.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6814/zdjcie0398x.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
krusyna napisał(a):
aaa_aniusia napisał(a):
moj ma 9 zebow i wychodzi 10 to jest masakra ciagle pcha wszystko do buzi biedny


Eeech... następna chwalipięta 😁 😉 😜 U nas nadal całe 4 i 5. w drodze 😉

No muszę Was przelicytować 😜 U nas 10, jedenasty częściowo na wierzchu, dwunasty go goni na finiszu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniu ileeeee uszek!!! Może ostapic mi ze 20 bo uszka jeszcze przede mną 🙂 Chyba zrobię z 10 dag mąki skoro tyle ich wychodzi 🙂)

Krusynko to nie jest kwestia odpępowienia bo z tym nie mam problemu tylko raczej pozostałość po karmieniu. Wspólne spanie było po prostu wygodne ale fakt jest taki że od dawna już Emilka nie je w nocy i powinna spać w łózeczku!! Wiem popełniłam błąd ale ważne że wyciągnę z tego konsekwencję!! Teraz Emi spi juz tylko w łózeczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry - a Ty, jak spędzasz święta? po urodzinach Kacperka nie masz dobrej opinii o szwagierce, podobnie, jak Lala... tak sobie myślę, że Ty najlepiej rozumiesz sytuację Kasi

Zaniu - ogrom uszek 😁 chyba na święta tegoroczne, przyszłoroczne i jeszcze następne 😁

u nas też niewiele zębów 😉 6 🙂

miałam pytać, czy któraś dzidzia jeszcze nie chodzi, jak moja?

yen - to jabłko to pojemnik na owoce, wygrałam w konkursie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
diendobry

shelby --artysta :]:] ale jestem dumna ze nie rysuje po panelach ani po alwie tylko wylacznie po kartce;]:]oby ladnie rysowal bo ja kompletnie nieumiem rysowac nawet kwiatek niewyhodzi jak kwiatek za to tataus ladnie rysuje tylko barrrrddddzzzzooooo rzadko

probuje uspac malego musze troche ogarnac...i za godzine ma mama podjechac bo chce podejsc na zakupy a niechce brac malego bo z im to ciezko zaraz bedzie marudzil...a pozatym troche musze rzeczy kupic bo lodwok ajk wczorj pisakam swieci pustkami...i nie poradze sobie potem z dzieckiem wokiem i zakupami:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aha i wczoraj ogladalm uwaga po uwadze i bylo o opiekunce ktora bila chlopczyka poltorarocznego ludzie jak tak mozna ...jak tu teraz zaufac opiekunce?? ja sama bylam nianai kilka lat...ale do glowy by mi nie przyszlo a zarazem nawet nieumialambym skrzywdzic dziecka...czym te baby sie kieruje to tylko maly bezbronny czlowieczek...ja sama jestem czasem wsciekla na synka gdzie serce?? och te zlobki nianie --przeraza mnie to dziekuje bogu ze stac mnie na to zebym siedziala z dzieckiem w domu niewyobrazam sobie na dzien dzisiejszy pozostawic go pod opieka jakiejkolwiek niani czy oddac do zlobka:] przedszkole to juz zupelnie o innego bo przedszkolad jak sie cos dzieje to potrafi powiedziec a taki maly szkrab??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ano i jeszcze miałam powiedzieć, że wczoraj chyba był dzień niegrzecznego dziecka, bo mój Maks też się okropnie zachowywał, ciągle mi kręcił programatorem na pralce, która aktualnie robiła pranie, więc bałam się, że coś popsuje, mimo, że mówiłam nie wolno to i tak kręcił i tak chyba z 50 razy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby to czekamy na zdjęcia 😁
autko super!

Zaniuu że ile tych uszek! a ten farsz nie wypłynie? bo widze że jest to ''otwarte''
A jeśli możesz to podaj przepis bo może ja zrobię niespodzianke i zrobie sama uszka i wezme je na wigilię do rodziców. 🙃
A co do dzielenia się opłatkiem, jeśli będą tam na wigili (przed wyjściem do moich pójdziemy się połamać z rodzicami mojego) to po prostu ich oleje.

My dziś z Mają będziemy malować kartki świątecznie dla dziadków. Pochwale się jak zrobie. No i chciałam też wykorzystać ramki po wujku i dać w nie zdjęcia Mai - format a4 w złotych ramach. Ramki nie pasują bo złote ale co tam jak mąż w garażu ma spray aluminium 😁 to się nazywa pomysłowość ;p tylko że musze na niego z tym poczekać bo nie znajdę bo jest tam 1000 różnych puszek.

i co ja miałąm jeszcze..


Madziu, tak sobie myśle co lepsze czy potwierdzenie że to faktycznie byłó to czy badanie krwi które pokaże zupełnie co innego ?
Myśle że po tym badaniu będziesz spokojniejsza, a za Kubusia trzymam kciki żeby dzielnie to zniósł!

i tak na dobry początek dnia http://www.youtube.com/watch?v=PZac0gAp02E&feature=youtu.be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala, Shelby szczerze mówiąc ja sobie nie robie z tego dylematu. Jadę, opłatkiem się podzielę co będzie to ma być.... Nie będę przez to robiś przykrości mojej teściowej bo bardzo ją szanuję i wiem że przez takie akcje napewno by płakała i było by jej bardzo smutno.... Nie chcę jej juz dokładać tym bardziej że bankowo poleci jej nie jedna łza bo to pierwsze święta bez dziadka - jej Taty który odszedł w lutym...


My jedziemy do Wrocławia i będziemy na chwilke u moich rodziców a potem u teściów. W pierwsszy albo w drugi dzień świąt na dłużej przyjedziemy do moich - trzeba poświętować bo moja Mama to Ewa i ma imieniny w Wigilię.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja wam chce cos pokazać o czym mówiłąm już kiedyś

tak Maja chodzi jak widzi że ja patrzę:
http://www.youtube.com/watch?v=SqA_ZuEKonI&feature=youtu.be


a tak kiedy nie patrze (w dodatku odsunęłam pufa o wiele dalej, ale gdy udawałąm że nie patrze tto przeszłą)
http://www.youtube.com/watch?v=7SMkJspYUkU&feature=youtu.be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...