Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Martusiap odwiez brtowa szybko do szpitala Nie bede pisac co o tym wiem.
Sinlac podawałam raz dziennie Musze kupic ta kaszke wlascie o niej zapomnialam
Lala Ty chudzinko chciałabym mieć taki brzuszek 🙂
Yenefer mi sie fryzurka podoba Sama sie nad czyms podobnym zastanawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
14A11 napisał(a):
Martusiap odwiez brtowa szybko do szpitala Nie bede pisac co o tym wiem.
Sinlac podawałam raz dziennie Musze kupic ta kaszke wlascie o niej zapomnialam
Lala Ty chudzinko chciałabym mieć taki brzuszek 🙂
Yenefer mi sie fryzurka podoba Sama sie nad czyms podobnym zastanawiam
a i nie wydaje mi sie ze wygladasz staro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yenefer, do twarzy Ci w takiej fryzurze!! 🙂 Ale jeśli Ty się źle czujesz, to zmień! 😉

Lala, aleś Ty chudzina!! Normalnie Oświęcim 😁 😁

Kobiety, poradźcie, czy warto budowac dom obok teściowej?? Czy nie zawracać sobie głowy takim przedsięwzięciem? Bo ja to podchodzę tak bardziej stereotypowo, że teściowa to zło... narazie nic się takiego nie zdarzyło, żebyśmy się pokłóciły (chociaż wiem, że będziemy sie trochę kłócić w kilku kwestiach typu- ja nie chodzę w pole) i ja nie wiem co począć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Judzia bez względu na to jaka by nie była teściowa, to raczej żadna z nas by nie chciała mieszkać obok, tak to już jest 🙂 ale skoro macie możliwość zrobienia tej dobudówki na ich działce , to będzie dla Was duża oszczędność...wszystko zależy od tego czy możecie sobie pozwolić na to żeby kupić własną działkę w innym miejscu i budowę czy kupić mieszkanie...jeśli nie to jest to dla Was dobre rozwiązanie na własne cztery kąty, zauważ, że teraz coraz więcej osób ucieka na wieś...chociaż ja akurat do tych osób nie należę...musicie przede wszystkim myśleć o dziecku, żeby to jemu było dobrze, jeśli będzie miał swój własny dom...ogródek , gdzie babcia czasem przypilnuje itd, to może warto!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i kupiłam z babcia wanienkę i nocnik 🙂 Wanienka jak wanienka, a nocnik tez kupiłyśmy jeden z najtańszych...ale w formie krzesełka jednak, bo wydaje mi się , że dziecko będzie bardziej stabilne na takim...podobają mi te z Fisher Price co wyglądają jak prawdziwy kibelek, ale rozmawiałam z Moim i stwierdził,że mam takiego drogiego nie kupować, bo nocnik to ma być nocnik, a nie zabawka,a na pieniądzach nie śpimy...no i wszystko jasne 🙂
Mam dokładnie taki , w zielonym kolorze 🙂
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
judzia napisał(a):
Yenefer, do twarzy Ci w takiej fryzurze!! 🙂 Ale jeśli Ty się źle czujesz, to zmień! 😉

Lala, aleś Ty chudzina!! Normalnie Oświęcim 😁 😁

Kobiety, poradźcie, czy warto budowac dom obok teściowej?? Czy nie zawracać sobie głowy takim przedsięwzięciem? Bo ja to podchodzę tak bardziej stereotypowo, że teściowa to zło... narazie nic się takiego nie zdarzyło, żebyśmy się pokłóciły (chociaż wiem, że będziemy sie trochę kłócić w kilku kwestiach typu- ja nie chodzę w pole) i ja nie wiem co począć...


Judzia, my wybudowaliśmy dom niemal obok teściów - co prawda na razie stoi w stanie surowym i jeszcze mnóstwo pracy przed nami (ale jest prześliczny!!!!) i tak serio to nigdy bym się na to nie zdecydowała, ale dostaliśmy działkę i bylibyśmy głupolami, gdybyśmy tego nie wykorzystali. A teściowa cóż... w zasadzie mam ją w nosie, a jak mnie kiedyś zdenerwuje, to najwyżej się popsztykamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam chwilkę więc mogę napisac coś więcej 🙂
Ja mam materac gryka-pianka-kokos i jest bardzi twardy i solidny.
Na dzien matki dostałam od Emilki bombonierkę z dedykacją od Emilki dla Mamusi z pięknie narysowanym kwiatem i ten kwiatuszke mnie rozczulił bo nie podejrzewałam męża że aż tak się postara 😁 😁 😁
Zatrucie ciążowe to nic dobrego!! Ważne żeby jak najszybciej znaleźć się w szpitalu więc MamoMatka dobrze że odwiozłaś bratową.
Lala89 jaka z Ciebie chudzina! Ja nadal nie mogę zrzucić ani kilograma, chociaż od dłuższego czasu nie jem wieczorami. Jak tylko przestane karmić narzucę sobie jakąś dietę 🙂
Mamusie karmiące czy trzymacie ejszcze jakąś dietę? Czy jecie już nowalijki, kapuste i inne zakazane rzeczy?
Cherry gratuluję ząbków!
Czt Wasze dzieci siedzą w krzesełkach do karmienia podczas jedzenia?
Yenefer fryzurka fajna, może się przyzwyczaisz, bo teraz źle się czujesz dlatego że jest inna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć !

My dzisiaj znowu mieliśmy wizytę rehabilitantki, Kubuś po 30 minutach ma naprawdę dość. Teraz celem naszych ćwiczeń jest siadanie. Kubuś niestety nie przepada za wstawaniem z boku. Myślę, że chyba łatwiej siąść z raczkowania, ale póki co podnosimy pupę ale nie raczkujemy.

Noc dzisiaj znowu ciężka. Kupiłam w aptece Camilia nie wiem na ile to pomoże. Kremy Kubuś niestety zjada uparcie z mojego palca i nie da rady posmarowac efektywnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
U nas coraz lepiej (odpukać) Maja już prawie niema katarku. Siedzi królewna moja już sama bez pomocy. 🙂 Na czasie jest gugugugu, gagagaga. W czwartek mamay szczepienie przeciw żółtaczce.
Aha moja bratowa została w szpitalu. Lekarz jej prowadzący stwierdził zatrucie ciażowe. 😞 Objawem jest że bidulka zaczęła puchnąć. nie tylko nogi ale też ręce. Jest w 7 miesiącu ciąży (początek) a już przytyła 18 kg. Lekarz jej mówi że jeszcze moż przybyć jej 20 kg 😞 😞 😞 😞 szok. Ale to przez tą opuchlizne. Aha i do tego ma strasznie wysokie ciśnienie. najpierw 150 na 89 dzisiaj 160 na 90 😲 starają jej zbić jakimiś tabletkami ale nie narazie nie pomagają. Oj bidulka nacierpi się tym bardziej że już dwie ciąże niestety nie donosiła 😞 😞 😞 Daj boże żeby wszystko potoczyło się szczęśliwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lalcia Kochanie moje bo widzę że świetnie się orientujesz w photoshopie w związku z tym mam pytanie... Czy program ten umożliwia powiększenie obrazu, ale tak by w większym rozmiarze nie powstała pixseloza? Wiesz bo chce sobie wywołać duże zdjęcia na ścianę do salonu (klatki z filmu pulp fiction). Niestety w sieci są tylko małe rozmiary a do tej drukarni trzeba w konkretnych rozmiarach zanieść. Ja obsługuję tylko gimpa a tam coś mi nie wychodzi.... Napisz mi czy jest taka możliwość. Z góry dziękuję 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martusiap ja też mocno trzymam kciuki za Twoja bratową Dobrze że już jest w szpitalu.
Co do mieszkania przy tesciach Ja bym nie dała rady na stałe ale ja mieszkam z tesciami wiec.... @ lipca odbieramy klucze juz wybieram meble Wiekszosc kupimy w Ikea bardzo podobaja mi sie ytam pomysły

Mój Kba dostał wysypki po żółtku myslicie ze moge za jakis czas spróbowac podac mu jeszcze raz czy juz nie podawac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martka ja czytałam książkę Anioły i demony. Tzn pochłonęłam ją bo tak mnie wciągnęła. Sto razy lepsza niż film. Miłego czytania! 🙂

Martusiap miejmy nadzieję że z twoją bratową będzie wszystko ok i dzidzia urodzi się zdrowa. Współczuje jej takie obciążenie dla organizmu tyle przytyć i w dodatku te ciśnienie!

Yen widzę ciemność 😁 włoski ciemniejsze niż ostatnio prawda? Ja też mam teraz taki ciemny brąz jeszcze ciemniejszy niż twój!! Po farbowaniu wyglądały jak czarne i myłam codziennie żeby je wypłukać teraz już są trochę lepsze ale też się źle czułam, a w sobotę wesele.

U mojego męża lepiej, przez 4 dni zwijał się z bólu (pił ketonal forte, nospe forte, ibuprofen i czopki takie na kamien ice nerkową i taką wodę leczniczą Jan) a w niedzielę podczas sikania wyleciał mu taki drobny czarny piasek i od tego czasu nie boli. Byliśmy wczoraj na Usg i lekarz powiedział że jest już w porządku że nie ma kamienia ale żeby dużo pił bo to mógł być piasek albo że wydalił mały kamyk. Tak więc może pójdziemy na to wesele jak ból nie powróci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14A11 jeśli wystąpiły objawy alergii na jakiś składnik to musisz odczekać co najmniej 6 tyg i podać wtedy gdy nie ma objawów alergii na coś innego.

Martusiap przepraszam za pomyłkę. oczywiście trzymam kciuki za Twoją bratową!!!

Żaniu dużo zdrówka dla Męza!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć mamusie 🙂 🙂
dawno sie nie odzywałam ale brak mi wciąż czasu... nie jestem w stanie nadrobić wszystkich stron... u nas wszystko pa mału się kręci Ksawery siada, raczkuje, wstaje na nogi a trzymany za rączki chodzi.... więc oka z niego spuścić nie można... wszystko go interesuje... a i co najważniejsze mamy 3 ZĄBEK rośnie górna jedyneczka...
yenifer fryzurka jest ok ale taka prosta grzywa jest dużą zmianą lżej wygląda na ukos i poszczępiona..a staro nie wyglądasz jest ok i kolor fajny;-)


pozdrawiam was wszystkie i zdrówka dla maluchów i dla was... 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lala jest różnica, mozna pozazdroscic ci takiego brzuszka,
ania_xx gratulujemy 3 zabka raczkowania 🤪 oraz juz chodzenia 🤪 🤪
moj wiko to jenak leniuszek raczkowac nie umie jak podnosi tylek to buzia mu leci na dol a jak podnosi buzke to nozki sie rozjezdzaja... rowniez stoi sztywno jednak nie umie poruszac nogami
ale gratulujmy takich umiejetnosci!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!! 🙂 🙂
O jeny jakie pustki! 😁
Ja zaraz zmykam na szczepienie 🤢 🥴 aż< mi sie słabo robi!! no ale to chyba już ostatnie! Dopiero za jakiś długi czas będzie kolejne! 🙂 🙂 Biedna moja Zośka pewnie będzie tak płakać 🤨

Martusiap! Daj Boże żeby twoja bratowa urodziła zdrowego bobaska!! Biedna kobieta...

A ja na Dzień Matki dostałam buzi 😁 😁 chyba takie nieświadome, bo sama ją pocałowałam 😁 😁

Cherry ja planuję zamówić obraz na tej stronie! www.zamowobraz.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny zamówiłam cos takiego http://allegro.pl/mata-75x75-cm-z-miekka-podloga-suchy-basen-i2333548601.html wlasnie przyszło całkiem fajne i nie drogie Kuba sie w tym bawi mysle że jak zacznie siedziec to bedzie sie fajnie sprawdzac moze ktorejs z was tez sie spodoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
14A11 napisał(a):
Dziewczyny zamówiłam cos takiego http://allegro.pl/mata-75x75-cm-z-miekka-podloga-suchy-basen-i2333548601.html wlasnie przyszło całkiem fajne i nie drogie Kuba sie w tym bawi mysle że jak zacznie siedziec to bedzie sie fajnie sprawdzac moze ktorejs z was tez sie spodoba


Super a ta podłoga jest miękka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już po szczepieniu, płaczu a raczej pisku było co niemiara 🙂 ale najważniejsze że już po wszystkim 🙂 🙂

14A11 świetna ta mata!! Jakbym miała gdzie ją położyć to na pewno bym ją kupiła!! A tak w jednym pokoju jest mi ciężko się ogarnąć! 🤢 Bo właśnie zaczęłam małą przyzwyczajać do spania w łóżeczku, no i ono zajmuje pół mojego pokoju ☺️ 🤨

A gdzie reszta wybyła?!?! Już weekend się skończył!! Wracać tutaj proszę 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...