Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja wybrałam najkrótsze i najmniejsze wkrętki jakie mieli. Też się nad tym zastanawiałam bo Maja właściwie zasypia tylko na boczku. Po spaniu popołudniu nie zauważyłam nic - żadnych odbić itp. Po nocy podobnie. Widać że jej te kolczyki nie przeszkadzają a martwiłam się tym bardzo. 🙂

no i DZIEŃDOBRY bo się nawet nie przywitałam :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lalaś ślicznie Majusia w kolczykach wygląda ale najbardziej podoba mi się to rodkowe zdjęcia z tej serii w foteliku Genialne ćudna ta Twoja córcia.

Od trzech dni Kuba strzela kupę na nocnik Przed chwila posadziłam go a tam bach Jakby juz wiedział o co chodzi jak myslicie wie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lala Majeczka piekności. a jak ładnie siedzi w foteliku,

Aniu też się nad tym zastanawiam bo moja Emi jużod dawna robi kupke tylko nacnik. tak jakby załapała o co chodzi ale podobno dzieci dopiero po ikończeniu 1 roku życia odczuwają parcie. Czy to prawda, nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
14A11 napisał(a):
Lalaś ślicznie Majusia w kolczykach wygląda ale najbardziej podoba mi się to rodkowe zdjęcia z tej serii w foteliku Genialne ćudna ta Twoja córcia.

Od trzech dni Kuba strzela kupę na nocnik Przed chwila posadziłam go a tam bach Jakby juz wiedział o co chodzi jak myslicie wie??


🙂 to specjalnie dla Ciebie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my jeszcze nocniczka nie mamy, postanowiłam że kupię jak już Maja zacznie sztywniej siedziec i wtedy będe ją zapoznawać i uczyć 🙂
ale kto wie może dzieciaczki wiedzą że tam trzeba kupke zrobić i siku, a może jest to kwestia przyzwyczajenia? np. tak jak Maja wie że wieczorem się kąpiemy i jak przychodzi ta pora to koniec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej pogoda paskudna ale maksiu grzeczny bawi sie zabawkami wiec ja zrobie obiadek....kopytka serowe...juz chodza za mna troche czasu...
u nas z jedzeniem sprawa wyglada tak
20 mleko
24mleko
06mleko
10kaszka
12.30 jakis jogurt kisiel budyn wlasnej roboty z maka ziemniaczana albo biszkopcik
14.30 obiadek
17.30lub 18 deserek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Łukaszek dzisiaj konczy 7 miesiecy. Jak ten czas szybko leci.
Zaraz szykuje mlodemu zupke a pozniej biore sie za sprzatanie mieszkanka.
Maja bedzie miala powodzenie 😉 sliczne zdjecia.
Ja uszy mialam przebijane pistoletem na komunie. Po pewnym czasie zaczely mi ropiec ale szybko sie poprawilo.
Dziekujemy za glosy 🙂
Ja tez narazie nocniczka nie mam. Poczekam tak jak lala, jak maly bedzie sam juz dobrze siedzial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Mamusie! Pogoda faktycznie nie nastraja spacerowo 😞 W każdym razie my dziś siedzimy w domku...koło 16 idę zanieść Oskara do dziadków, bo wpada moja ciężarna przyjaciółka i robimy sobie seans filmowy 🙂 Będziemy się opychać i oglądać ostatnia część "Zmierzchu". Niestety przy Oskarku nie byłoby to możliwe, a bardzo chce zobaczyć tą ostatnią część, bo do kina już nie zdążyłam 😞
Oskar siedzi sam już bardzo długo i podnosi się z pozycji półleżącej, próbuje też raczkować, ale z tym na razie mu idzie gorzej 🙂 W skoczku też już prawie w ogóle nie siedzi, bo jak go wsadzę, to zaraz marudzi i już znudziło mu się skakanie. Niedługo trzeba będzie sprzedać.
A co do jedzenia, to oprócz słoiczków i babcinych zupek z mięskiem, doszły ziemniaczki z sosem, rosołek, a ostatnio nawet jajecznica na mleku...ale go troszkę wysypało po tym, więc na razie nie będziemy dawać, jednak smakowała mu na maxa.
A nocnik już mam, ale na razie go nie sadzam, chyba troszkę za wcześnie jak dla mnie.

Lala89 Majeczka ślicznie wygląda z kolczykami, taka mała dama z niej 🙂
Fotelik tez fajniutki i troszkę żałuję, że w moim nie można zmieniać pozycji, bo Oskara naprawdę ciężko nakarmić w pozycji typowo siedzącej...spuszcza głowę na dół i obiad ląduje w nosie 🙂
No i w tym i przyszłym tyg czekają mnie naloty koleżanek z dziećmi...jedna przyjechała z rodzinka na tydzień z Niemiec, druga za kilka dni przyjeżdża z Poznania i jedna z Wrocławia...+ te co są na miejscu...ach moje życie towarzyskie odżyło 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej\

Ale ślicznie obie Majeczki wyglądają w kolczykach 🤪 🤪 🤪

U nas istne szaleństwo..... heh mój Synuś rośnie na małego rozrabiaka !!! Wasze dzieci tez już tak ostentacyjnie pokazują humorki jak im coś nie pasuje lub ja sie zabierze im zabaakę którą teraz właśnie chcą mieć? Ehhh u nasz jest czasami szał.... Dziś byłam w tesco i wrzuciłam do koszyka kaszkę która młody wziął w łapki zaczął szeleścić o matko jak zabrałam do kasowania to krzyk straszny 😮 😮 😮 No właśnie ta kaszka....... chciałam kupić nowy smak .... stałam przed kaszkami chyba z pół godzinki i wybrałam z morelami.... I co ? Efekt taki jest że mojemu dziecku owa kaszka nie smakuje... Nie chciał otworzyć paszczy ... a jak wyciągnęłam jabłuszka to mniam mniam 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
judziu - gratuluję Zośce kolejnego zębalka!

yen - wreszcie masz to, czego brakowało Ci w Anglii 🙂 koleżanki 🙂

aaa_aniusia - u nas też były kluseczki z serem na obiad 😉

lala - fajny ten fotelik i Majeczka w nim jeszcze fajniejsza 😁

14A11 - gratuluję postępów

jadwiga-roza - a co u Was?

Monia1987 - Maksio też tak pluje 😉

gosiaq - Ty to masz wszystko tak pięknie uporządkowane w tym jedzeniu 🙂 a u nas sajgon(ki) 😁

martusiap - i u Was jest ząbek - gratulacje 🙂 śliczna Majka

krusyna - ja upatrzyłam fotel za 719 plus przesyłka w internetowym sklepie dziecięcym, a jeszcze się zastanawiam, czy jest szansa znaleźć taniej, bo u nas w sklepie stacjonarnym, jak zapłacisz gotówką to 755 czy coś takiego, a który wzięłaś kolor? 🙂
Maksio to wielki chłop jest!

madziu_m3 - super wymyśliłaś z tymi balonami!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby - niebieski wzięłam 🙂
Ciastek był dziś prawie cały dzionek ze swym ojcem i dał biedakowi ostro w kość 😁 A niech szanowny pan mąż wie, jak to jest 😁 😜 😉 Chociaż szczerze pisząc, to nam się taki dzionek daaawno nie trafił, no ale mama to mama 🙃
Jak wróciłam i zajrzałam do księcia mego, to przywitał mnie dziki pisk, wyciągnięte łapki i wielgachny uśmiech.... aż mi się cieplutko zrobiło 🙂 Mój słodki 7. miesięczny i 10,790. kilowy brzdąc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...