Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Obiad się gotuje, mała zasnęła przy kołysankach a ja mogę odpocząć po nie do końca przespanej nocce 😁 😁
Gosiaq- podziwiam Twoją wytrwałość 🙂 🙂 ja po 2 tygodniach nieobecności męża już mięknę ☺️ a tu jeszcze 2 do przetrwania!!!

smoka z "2" zaczęłam podawać przedwczoraj, bo już mnie irytowało jedzenie ptrzez prawie pół godziny 😆 teraz idzie w 10 min i po sprawie!! też myślałam że Zośka zacznie się krztusić! ale daje sobie radę 🙂

MamoZuzki- to już po kryzysie z kupkami!! suuuper!! 🤪

Lenymamo- wszy są i w polskiech przedszkolach, siostry córka (fakt, że 5 lat temu) też przyniosła to gadostwo!!! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gosiaq napisał(a):
jak mogłam zapomnieć o Marinel! czerwona kupa? znaczy z krwią? przy powtórce zdecydowanie lekarz... ja na szczęście nie mam takich doświadczeń, ale pewnie bym leciała do przychodni w panice 🤨 myślę, że obserwujesz uważnie i tak myślę sobie, że to chyba nie przez Twoją dietę, bo i tak bardzo skąpa jest 😞


Gosiu w przychodni mnie juz dzisiaj nie przyjmą ale oddaliśmy ponownie kupke, na badanie. Teraz była druga kupka już bez krwi ale taka jak galareta koloru musztardowego. Poza tą kupą Emi nie ma żadnych objawów choroby. Nawet nie boli ją robienie tej kupy.
W każdym razie strasznie się martwię każdym otwieraniem pieluszki 😞
Chyba zacznę jeść normalnie bo to może wina zbyt eliminacyjnej diety. Umówiłam się wieczorem na rozmowę z panią pediatrą która jako jedyna wywarła na mnie pozytywne wrażenie w szpitalu w którym leczyliśmy E-coli. Zobaczę co powie i jak bardzo będzie kazala interweniować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
14A11 napisał(a):
Podziwiam zony marynarzy 🙂

że tak powiem: dziękuję 🙂 nie jest źle pod warunkiem, że pływają normalni ludzie i fajne żonki zostają grzecznie w domu 😉
i często sobie myślę, że przechlapane to mają te żony/partnerki, których mężowie/partnerzy pracują w delegacjach, wyjazdach lub nieludzkich godzinach (9-20 na przykład, bo trzeba dojechać)...Bo jak wtedy powiedzieć? praca na miejscu? ale w domu baaardzo rzadko i padnięty 😞 a mój jak wraca, to jest 24/7 przez 2 miesiące lub 4 miesiące jak ostatnio 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaq, ja też Ciebie podziwiam, na codzień sama z dwójką dzieci, mąż daleko a ty tak świetnie sobie radzisz!chciałabym być tak silna i zorganizowana jak ty! 🙂

dziewczyny chciałam sie zapytac czy też mogę dołączyć do Was na facebooku?jeśli tak to jak moge Was znależć? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziekuje za linki do tej maty.. jak maz wroci to pomyslimy o tym, narazie jestem sama wiec nie mam jak pojechac do sklepu.. ale juz niedlugo.. za to dzisiaj moj syn przechodzi samego siebie.. calu dzien jest marudny placzliwy.. nie mam pojecia o co mu chodzi kupka zrobiona przebranhy najedzony... to co to moze byc jeszcze?? 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jagódko - może Wiktor czuje Twój niepokój, zauważyłam, że jak jest dobrze - to Pola ma lepsze dni, jak się wali, to daje czadu, bo chyba czuje niepokój i matki stres. Poza tym może ma taki charakter, może mu ząbek wychodzi, może Go metka kuje, może przeszkadza mu światło, albo jest za ciemno, albo nie ma dziś humoru. Na pewno zaraz Ci padnie do snu i prześpi kilka godzin bez przerwy, a jutro już będzie ok! Czego Wam życzę!

Gosiu wiesz, podobieństw ciąg dalszy. Moja Mama pochodzi z nad morza, ma braci - marynarzy. Znam ten los, wiem, że łatwy nie jest. Dzielna jesteś i nie umniejszaj sobie i tu trzeba postawić kropkę.

Mamozuzki 🙂 dołączaj, pewnie! - rośniemy w siłę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaq napisał(a):
mamazuzki napisał(a):
Jagódko może to zachowanie związane jest ze skokiem rozwojowym?

a ja mam wrażenie, że za dużo rzeczy "zwalamy" na te skoki.... a może po prostu ma gorszy dzień??


może rzeczywiście, pogoda nie jest najlepsza, dorosly się źle czuje a co dopiero dziecko, zresztą każdy ma prawo mieć gorszy dzień, zwlaszcza takie maluszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w ogole moje dziecko bojkotuje dzisiaj ten ohydny nutramigen, jak tylko poczuje ten smak to zaczyna się żalić, nie płacze ale bawi się smokiem więc dzisiejsze karmienia są katorgą dla nas obu:/ (nie dziwie się to mleko śmierci jak zgniłe ziemniaki, próbowac nawet nie zamierzam) zazwyczaj ja najpierw kapituluje i posypuje smoczek glukozą, po czym jeszcze z 10 minut guga ze smoczkiem w ustach ale głód wygrywa 🙂Cięzko mi tak z nią walczyć ale musi to pić bo widze ze po tym mleku jest lepiej, mam nadzieje ze to przejściowa nietolerancja laktozy i że za miesiąc lub dwa będziemy mogły wrócić do czegos smaczniejszego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
przepraszam ze tak spamuje ale zapomniałam dodać że Ministerstwo zdrowia skresliło z listy lekow refundowanych własnie Nutramigen - mleko dla dzieci z najsilniejszą alergia 😞 więc zamiast 9 zł za puszkę muszę płacić 30:/ puszka starcza na 2,5 dnia 😞natomiast zostawiło aż 3 rodzaje mlek sojowych 😞jak tu żyć w tym kraju i wykarmić dzieci, zwłaszcza te z problemami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój skubaniec też wychodzi z siebie... teraz drzemie w bujaku, ale ostatnie dni to istny cyrk! Nagle zaczyna płakać, potem już wrzeszczy jak opętany, a za chwię się śmieje - chyba nie wszystkie moje ciążowe hormony z niego uciekły 😁
A może jakiś front burzowy na listopadowo-grudniowymi bąblami przechodzi... ?

A czy mnie też do listopadóweczek przygarniecie???? 🙃

Mamo Zuzki - a z tym mlekiem to zwykłe świństwo 😠

Dziewczyny, jaki rozmiar ciuszków noszą Wasze maluchy? Mój już część rzeczy musi mieć w rozmiarze 68 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...