Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ale.się wkur..... Bo tesciu z moim są pokluceni.
I on do nas nie przychodzi.
I wczoraj teść pyta sąsiadke jak jaś a te że chory a on do niej że mogliśmy go na basen nie zabierać , trzeba było go więcej na basenie trzymać, nam to od.niego dym z papierosów.przeszkadza a tu mamy.
Tak jak basen był w tamtą niedziele
Ale.się wpienilaml 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heh
Elka wbrew pozorom zapalenie uszka zazwyczaj nie jest od zawiania zazwyczaj powodem jest katarek lub opuchnieta sluzówka w nosku wtedy uciska na przewody słcuchowe i robi sie zapalenie.

Ja tez wole husteczki dada bo hugisowe sa jak by to powiedziec takie tępr ?"??? msuche nie wiem takie mam odczucia 😉

Kacha kompiele przy goraczce nie powinny byc chłodne a o 2-3 stopnie chłodniejsze od temperatóry ciała zeby szkou termicznego nie dostac'

Elka ja tez popieram czopki bo nie wiesz ile jas wypije a ile wypluje klekarstwa a czopek p[rzyjmnie sie cały chyba ze mały ma biegunka ale z tego co mówiłas to raz zrobił kupoke mi lekarka poowiedziała ze sama mam zdzecydowac czy dam syrop czy czopek

Skoreczka usciski dla synusia 😉

Elka brzuch to pewnie z nerwów cie boli albo na @ ;/
Ja własnie dostałam @...

Lece obiad zrpobic bo Kiniusoa juz długo nie pospi a po południu na działke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka nie zmuszaj go do jedzenia daj mu herbatki rumiankowej co chwilke po troszku zeby duzo pił a o jedzenie sie nie martw jak wyzdrowieje to nadrobi a to ze pare dni bedzie mniej jadł to mu naprawde nie zaszkodzi bardziem moze mu zaszkodzic jak bedziesz mu wmuszała jedzenie

Bestia sie budzi 😉 dróga bestia na dole bardzo dzis niesforna ... coraz czesciej musze go karac bo nie daje z nim rady... mam nadzieje ze na niego działa tylko temperatóra i ze jak bedzie chłodniej to wroci do normy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel wiem, wiem jak to z tymi kąpielami jest bo sama taką miałam. Jednak nie umiałam wytłumaczyć a zrobiła to za mnie Nikusia. To stopniowe chłodzenie jest na prawdę super.
Ela teściem się nie przejmuj bo on złośliwie tak gada.

A gdzie jest Beata???????? Czy coś mnie ominęło ☺️ a nie załapałam?

Skoreczko
ja się przyznam, że zapomniałam ☺️ tylko nie krzycz ☺️ No ale wiesz, że ja i Tobie i Twoim Szkrabom zawsze dobrze życzę, a więc i dziś 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

Elka nie martw się teściem, wiem że to mozna się spienić, ale najważniejszy jest Jasiu a nim się nie przejmuj!Dołączam się do rad odnośnie picia mleko jest nawet niewskazane przy gorączce a herbatki mu dobrze zrobią.Anabel ma rację że uszka często od katarku są chore 😞

Adzia to dobrze że Ania troszke lepiej, ach ile te dzieciaczki muszą sie nacierpieć zanim te ząbki wyjdą 😞

Skoreczka wszystkiego najlepszego dla Błażejka!duże buziaki i uściski!

Anabel ja mojego Minia tez muszę czasem karać wogóle jest na etapie obrażania się o wszystko, ostatnio nam tekst puścił że on się postanowił wyprowadzić daleko, a potem jak mu wytłumaczyłam gdzie by poszedł i że byłby sam to się rozpłakał i stwierdził że zły to był pomysł bo by tęsknił, 😞 tak to już jest nasze dzieciaczki mają swoje etapy, teraz jest też wstydliwy przed obcymi.

Kacha a Beata wyjechała chyba z tego co pamiętam, także odpoczywa od nas 😉

Nikusia również trzymam kciuki za znalezienie pracy

Uciekam robic obiadek pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sto lata dla Błażejka

Kacha fotki super

Skóreczka wiesz co sama bym się w kurzyła z tymi panelami i mlekiem

Anabel gratulacje ząbka

Adzia wspieraj mam bo to bardzo warzne, szkoda ze Aneczka musi tak cierpieć przez te zęby

Elka zdrówka dla Jasia

Kacha gratulacje ząbka

Nikusia ja gotuje Fabianowi gołebie bo teściu ma ich duzo zawsze mam przez nie brudne okno

Skóreczka ja pamiętam

Elka skoro robi kupę wodnistą to nie pasuje mu antybiotyk dawaj mu duzo pic żeby ci się nie odwodnił albo jedzi do lekarza bo z odwodnieniem nie ma zartów

Dziewczyny powiem tak ja padam wczoraj byliśmy na zakupach kupiłam sobie buty z adidasa i mój Marcin też a fabianowi tak ucekajaca biedronkę cały dzien byliśmy w galeri Facio dał nam trochę popis bo nam krzyczał a wieczorem byliśmy u Fabianka chrzestnego
Wrociliśmy po 22 umyłam go i poszed spać jak o 5 wjerzdzała do Kielc jeszcze spał ale mama mi mówiła ze obudził się koło 6 zjadł 30 ml mleka i poszed spać pospał do 7-15 Ja dzisiaj pojechał do Kiec zawieś mojego chrzesniaka braciszka co ma 3 latak i 4 miesiące na wyciecie migdałków co się okazało ze cos jeszcze z uchem nie tak i musieli mu czyscic no ale ciocia kazała nam jechac do domu mi jej mezowi (oni nie maja auta )no ale ze mojej siostrze podobał jej się buty te co sobie kupiłam mama mi kazała jechac jej też kupić noi pojechaliśmy do galeri i tam kupiłam młodej buty i skrzynke na zabawki w tesco bo była w promocji i zadzwoniła ciocia ze zabrali Szymona na zabiek miał czyszczenie ucha jakoś sode robiona i wycinany migdałek oraz dwa pocinane bo były tak wielkie ze dziurke do gardełka miał jak mały paznokiec u reki a ajk otworzył buzie to te migdały wychodziły do wierzchu cos okropnego noi zrobili mu ten zabieg ciotka mowi ze okropnie krzyczl mimo ze dostął głupiego Jasia i jakis zastrzyk po tym wszytki położyli go na sale i zwymiotował krwiom to zle znaczy bo ranki po wycieniciu miał przypalane laserowo i wymioty mogły podrażnić mały spał jak przyjechaliśmy a ciotka płakała zaczełam ja pocieszac i żeby nie płakała bo to dzicko czuje Szymon przebudził się przymnie powiem wam ze musiał wyjsc bo sam się rozpłakałam jak go zobaczyłam był nie przytomny oczami przewlał i nic nie ragował co naj gorsze ze lerza na Sali ogólnej gdzie są 4 łóżka i 4 krzesła każde dziecko miało zabieg siedz i się smieja domagaja się jedzenia nic im nie jest on taki malutki i biedny teraz jak pisze to mi łech w oczach stoja musiałam szybko wyjsc bo nie chciałam żeby łzy mi poleciały przy cioce przyjechał do domu i co mój mały dostał kataru tylko jemu nie leje się z noska tylko wszystko spływa do gardziołka i chyba znowu ucho go złapało bo mama mi mówiła ze gdzies mu znów ta żółć wyleciała mam nadzieje ze nie jutro jade do lekarza zobacze co mi powie

No i pojawił się pierwszy ząbek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej napisałam posta i mi skasował 😠

Wielka nie dziwię Ci się tych nerwów, ja sama bym ryczała jak bóbr a wycinanie migdałków ponoć bolesne i nieprzyjemne żal malucha że musi to przechodzic

Elka to pewnie reakcja na antybiotyk ale jak będzie dużo miał tych kupek to powiedz lekarzowi a gorączka to z 1 strony dobry objaw bo organizm walczy z chorobą, spadnie na pewno zobaczysz

Adzia to są afty ja często to mam, kup sobie dentosept i smaruj i płucz, czasem pomaga posmarować pastą do zębów grubo żeby wypaliło,jest jeszcze aftin taki preparat, kup sobie coś wiem jakie to wstrętne i boli przy jedzeniu.Ja też mam nieraz zajady czyli peknięcia w kąciku ust miałam takie po porodzie i psikałam octaniceptem tym co używa się do pępka u niemowlaka, mozna też psikać krocze po porodzie ma wszechstronne zastosowanie bo działa balteriobójczo, wirusobójczo i grzybobójczo, nie wiem czy na afty by pomógł, jak masz to poczytaj ulotkę i może spróbuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my dzisiaj cały dzien na działce spędzilismy 🙂 Dzis fajna pogoda a Zosia tak grandziła,że my wszyscy boki zrywaliśmy 😁

Skoreczka buziaki dla Błażeja 🙂 🙂 🙂 🙂

Adzia dobrze,że Ani choć trochę jest już lepiej podczas tego ząbkowania 🙂
Nie mam pojęcia kiedy dodać należy pierwsze przyprawy

Elka przykro mi bo nawet nie umiem sobie wyobrażić przez co przechodzisz 🤨 Mam nadzieję,że teraz po panadolu temp.szybko spadnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂

Nie wiem czy pisac czy nie pisac bo jestem w starsznym humorze, wszystko mnie drazni, a najbardziej chyba to siedzenie w domu i brak świeżego powietrze przez te upały. no ale mam taką wredna naturę ze ciągle narzekam: i w lato i w zimę 😎
I mam problem ze starszym bo w ogóle nie chce chodzic spac jak przystało na dziecko tylko jest " nocnym markiem" 🤢

Dziękujemy za zyczenia i za kotka od Kachy 🙂
Elka wiem tak jak Nikusia ze leku nie powinno podawac sie z mlekiem ( nawet witamin) bo wtedy nie wiesz ile dziecko wypiło tego leku, akurat moze zostac na sciance butelki 🤢
Nikusia to na nowo poszukiwania pracy...no abyś od razu cos fajnego trafiła 😉
A moze zatrudnisz sie w jakims Gerberze czy Bobowicie? 🙃 bo Ty tak lubisz kombinowac z przyrzadzaniem obiadków dla dzieci 😉
Anabel ja tez wole dada niz huggiesy 😎 Tez uwazam ze sa twardawe H. 😉
Elka a ja chce miec tylko moją dwójkę dzieci, juz nie dam rady więcej gromadki ☺️
Anabel widze ze i twoje dzieci ci dokuczają 🤢 Czasami to juz nie mam siły, ale moze to te upały? Mały na razie jest grzeczny ale większy potrafi mi dokuczyc 😎 A bedzie jeszcze gorzej jak beda gadac ze sobą i się namawiac 😁
KingaS no to mnie nie pocieszyłaś, myslalam ze 5-latek jest juz bardziej sforny 😞 Ech boje sie pomyslec jak to bedzie z wychowaniem dwojki chłopców 🤔
Wielka pieknie wygladałas na chrzcinach - co za szykowna sukienka 🤪 🙂 No i Fabianek w gajerku 🙂
Gratulacje ząbka 🙂
Zdrówka dla chrześniaka!!!
Kruszyna Zosia grzeczna bo mozesz siedziec z nią na działce. a ja wyszłam na chwilkę i powrót do domu 😮

Wielka mój za uszy się nie łapie jak je ale za stopy 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...