Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Skoreczka Współczuję 😞 Ale miej nadzieje!!!
Nikusia Życiowy opis
Kacha A co to jest to Twoje wymarzone coś,jeśli można wiedzieć? 🙂 Będzie kokosza jak to mówią heh 😁 😁

A ja jestem w podobnej sytuacji,znajomy się wczoraj zabił 😞 nie miałam z nim jakoś bardzo bliskich kontaktów,ale jednak żal w sercu jest ogromny 😞

A ja już w ZG jestem. Andrzej mnie przywiózł. W piątek w Nowogrodzie Bobrzańskim był wypadek,wczoraj mój znajomy się zabił,a teraz jak Andrzej wracał to dzwonił,że znów wypadek w tym samym miejscu!!! 🤢 🤢 Co za tragedieee 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kacha sprzedaj i tak ten co Cię obdarował nie musi o tym wiedzieć 😜

Ela tak myślałam, żeby pójść, bo to są specjalne seanse dla rodziców z dziećmi, ale nie wiem czy pójdziemy 🤔

Skoreczka ja Cię rozumiem i bardzo współczuję – wiem jak się czeka na koniec… 😞 W czerwcu 2011 zmarł mój tata, a przed śmiercią był w śpiączce farmakologicznej i lekarz powiedział mi, że musimy teraz czekać na koniec… 😞 To było straszne (cud, że nie poroniłam), dlatego wiem co czujesz kochana 😘

Nikusia opis na gg ładny i czasami tak bardzo prawdziwy…

Kasiulka przykro mi… 🤨
A jeśli można wiedzieć, bo mnie to nurtuje, co to jest za skrót „ZG”?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja mała tez z nami nie spała od małego dopiero śpi od miesiąca, to jak pewnej nocy miała silny atak kolki i po przytuleniu jej mocno przez jakis czas zasnęla w moich ramionach ból minął ..i tak się zaczęlo zasypianie z nami ;/co do mlekato tez sceptycznie do tego podchodze ale inaczej nic nie wypija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Pogoda 🤢 u mnie leje i dlatego tak dobrze spało mi się z Zosią 🙂
Gosikmoja od samego początku śpi w swoim łóżeczku 🙂
Nikusia można kupić na raty to urzadzenie 🙂
Nikusia cały czas jestem ciekawa dlaczego Emilka tak krzyczy co jej jest 😲 Piszesz,że wszystko sprawdzone ,nakarmiona ,smoka ma a jednak coś jej jest a może po prostu taka jej ,,uroda''
Beata no właśnie do kogo sie udać z reklamacją wadliwego sprzętu 🙃
Elka a ciebie choróbsko dopadło??
Kacha nie przecież to są już twoje ciuszki i możesz zrobić z nimi to co ci sie podoba 🙂 A o czym myślisz do kupienia??
Kasiulka współczuje 😞
Kinga mój gin jest daremny bo powiedział,że jest nowa metoda antykoncepcji i tyle 🥴 Zadawałam różne pytania w związku z ta metodą po prostu z ciekawości a on odburkiwał,że w necie można o tym poczytać 😮 a po kolejnym pytaniu mnie opieprzył,że jest zajęty pisaniem na kompie danych z mojego badania niż odpowiadanie mi na pytania 😠 😠 Wkurzyłam się na maksa ciśnienie miałam chyba 200 ,ale tak to u niego juz jest z wizytami na NFZ bo jakbym poszła prywatnie to pewnie nawet by mi je pokazał 😠
Skoreczka 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
U nas pogoda niezbyt choc ja lubie deszcz tylko teraz mi nie pasuje bo Kiniusia za mała na spacerki w deszczu 😉
Kubuś po raz pierwszy poszedł do przedszkola chyba od 3 tygodni i moge spokojnie was poczytac oczywiscie dopuki Kiniusia sie nie obudzi 😉 a ona ostatnio kruciutko spi 😉

Kruszynka moja babcia mi cały czas powtarza ze jak dziecko zdrowe najedzone i przewiniete to nie płacze i mi strasznie przykro bo moja Kiniusia u nich zawsze pacze juz ostatnio myslałam ze wyjde bo wyszło na to ze ja głodze bo ona płacze bo jest głodna( tak mówi babcia)
i nie pomaga to ze przy babci ja chciałam nakarmic a ona sie wiła przy cycku i nie chciała pic no i płakała dalej oczywiscie jeszcze bardziej bo moje dziecko nie lubi jak mu sie jedzenie na siłe chce dac ehhh po takich wizytach mam doła wczoraj jak pojechałam do rodziców to nawet nie poszłam do dziadków bo mała miała gorszy dziec wiec wolałam sie nie shizowac...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

U mnie też leje 🤢

Kasiulka tak się domyślałam, ale teraz już mnie upewniłaś, dzięki 🙂

Gosik, ale Ty chcesz oduczyć spania w łóżku z Wami, tak? Bo jak Wam to nie przeszkadza, to przecież możecie dalej z małą razem spać - w mojej "mądrej książce" o ciąży i okresie niemowlęcym napisali (a także mówili o tym w "Dzień dobry TVN"), że dobrze jest spać z dzieckiem, m.in. dlatego, że zmniejsza to możliwość śmierci łóżeczkowej - dziecko, gdyby miało bezdech odzyskuje go pod wpływem oddechu i bicia serca matki, jego ciało zaczyna odruchowo współgrać z ciałem matki 🙂
Ja nie śpię z Małym dlatego, że bałabym się, że go przygniotę (albo mąż) i bym się ciągle budziła sprawdzić, czy nie jest przygnieciony i poza tym było by mi nie wygodnie, bo nie mamy za dużego łóżka 😜

Anabel ja też nie potrafię nic doradzić i współczuję Ci takich wizyt, gdzie z tego powodu musisz się denerwować 🤨

Kruszyna lekarz beznadziejny 😠 Jak ja nie cierpię takiego traktowania! Wypadałoby mu coś powiedzieć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Emilka dziś obudziła się do karmienie o 2 i 5, potem jadła po 8. I po karmieniu ładnie zasnęła, nawet nie wiecie jak się z tego cieszę. Teraz leży na macie i się cieszy. Już dość długo jak na nią, więc czekam aż jej się z nudzi Z tym, że już się zdążyła obrócić wokół własnej osi więc widzie inne zabawki niż na początku.
Kruszyna ja czasem myślę, że Emilka ma problem z wyciszeniem się. Jak zaczyna być senna to krzyczy i nie potrafi zasnąć. No, ale po drugie ona nas sobie "wychowała" jak krzyczy to ktoś przychodzi, bierze ją itd. A jak się ją nosi to jest zadowolona, tylko ile mogę ją nosić.
Anabel wiem o czym piszesz, jak ostatnio pojechaliśmy do koleżanki to Emilka dała taki popis, że szok. Przewinęłam, próbowałam nakarmić a ona tylko krzyczała. Nawet noszenie nie pomogło. Od koleżanki mama stwierdziła, że jej siostrzenica ma bardzo spokojną córeczkę (jest z grudnia), to ja do niej, że nasza lubi pokrzyczeć- mnie to nie ruszyło. A jak jeszcze powiedziała, że ta siostrzenica dziecko przed tv sadza to już całkiem miałam ochotę oczami przewrócić. 🙃
Kasiulka a jak myślałam, że ZG to jakiś skrót szkoły.
Gosik to odkładaj do łóżeczka, inaczej nie nauczysz. Ile Twoja mała waży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczyny 🙂
Pare dni mnie tu nie bylo ale jakos nie chcialo mi sie nic. Do tego blizna na brzuchu mnie jakos boli tak w środku i pod pepkiem mam jakąś bułę 😮 a jak biore Anie do karmienia i mam jej ciezar na brzuchu to mnie tak jelita bola i skurcze ma ze szkoda słow. Nie wiem co jest grane. Do tego jak ją noszę to mi niedobrze(ale nie zawsze).
Czytalam was na bierzaco ale jakos nie umialam sie zabrac za napisanie postu a teraz tak tego duzo 😉

A powiedzcie mi czy mozna isc na solarium gdy sie karmi a raczej dokarmia piersia? WWiem, głupie pytanie ale chce sie upewnic bo ide pod koniec miesiaca na impreze a blada jestem jak sciana.A same wiecie jak rodzina uwielbia człowieka dobić głupimi komentarzami 😠

Ostatnio mam manię nagrywania Ani 🙂 zaczał sie okres gdzie non stop coś pogaduje i do tego piszczy! dzisiaj od rana juz mi tak piszczala ze az mnie bolą policzki ze smiechu 🙂
Zjesc ją idzie.

Dostalam od siostry sukienezkę i bolerko dla małej na impreze, Super, bardzo sie ciesze bo nie bede musiala kupować a same wiecie jak drogie sa take bajery 😉
Tylko musze jej coś na główke doupic w kolorze 😉 a moze sama tez sie ubiore pod kolor? hehe

A teraz pytanko, chce któraś odkupić lustrzanke z Canon'a za 1200zł? 😜

Nikusia pszesz ze twoja Emilka pije 80 / 90 ml na posiłek, to powiem ci ze to i tak pije wiecej niz moja, bo Ania wypija 70ml na posilek i czasaaaaami jak ma dobry dzien wypije 100ml.
A liczysz jej ile na dobe wypija? Bo moja 600ml tylko 😞czasami troche wiecej. A dzieci w jej wieku powiny wyijac okolo 900ml.

Ania w czwartek byla zaszczepiona na pneumokoki i myslałam ze bedzie marudna ale odziwo byla super słodka i zabawna 🙂 no i pani doktor ja zwazyla i wazy.......5050g 😮 malo ,ale pani doktor nic nie powiedziala,obejrzala wyniki i zelazo ma w normie, pare innych wynikow bylo albo za malo albo za duzo ale niby w jej wieku to normane wiec wszystko w porzadku.

A ile waza wasze pociechy?

Skoreczka, przykro mi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A dodam jeszcze ze od dzisiaj odzwyczjam małaod spania z nami w łozku. Na poczatku bylo fajnie, ale teraz mam wrazenie ze jej przeszkadzamy 😮 tak strasznie rzuca rączkami ,macha nimi jakby pływała i coraz trudniej mi ją uspokoic i wyciszyc by zasneła. Takze trzymajcie kciuki bo to moze byc trudne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka ja wiem właśnie że kłotnie nic nie dają... ale mam dość.. na szczęście porozmawialiśmy i doszliśmy do porozumienia 🙂 a mam nadzieję że przeziębienie was nie dopadło !! i nie dopadnie 🙂

GOsik moja spała ze mną tylko chwilkę więc trudno mi coś doradzić...

Skoreczka ja mojej rumianku nie słodzę (tego parzonego) + pije wodę przegotowaną 🙂... też staram się nie przyzwyczajać do słodyczy...

Kacha ja sprzedam wsyzstko co mam 😉 lub wsadzę do szafy i będzie czekać 🙂 moim zdaniem to nie głupio 🙂

Skoreczka bardzo mi przykro z powodu dziadka, oby jednak wszystko poszło w lepszą stronę 🙂

Kruszyna ale gin to cie potraktowal... pieniadze w dzisiejszych czasach robią z relacji miedzyludzkich wielkie bagno czasem... ci co je mają sa lepsi od tych co ich nie mają lub mają mniej/... porazka ;/

U nas nocka ok 🙂 Młoda zasnęła o 20:30, spała do 5, później znów zasnęła i spała do 8:30 🙂... od rana jakoś nie chce mi się nic robić 🙂 chyba się zbiorę i pójdę na zakupki, póki przestało padać 🙂... a później trzeba się zabrać za porządki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chcialam zamowic Jasiowi takie body 🙃 🙃 na mistrzostwa 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/bomarslicznebodymalegok.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/8905/bomarslicznebodymalegok.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


a tu Jasiowa Pamiątka 🙃

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/raczkaq.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4852/raczkaq.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😆
Jeszcze ja się dziś na forum nie odhaczyłam 🤨 a wszystko przez to, ze zabrałam się za aukcje Allegro a to niestety jest zjadacz czasu 🙃
Kasiulka ja myślałam, że ZG to Zgorzelec 🙃 😁
Elka mistrzowskie body 😁 😉 a taka pamiątka jest super. Sama też chcę kupić specjalną masę do odbicia nóżki i rączki 😆
Pamii wszystkiego to się nie pozbędę bo jakiś taki sentyment mam 🙃 🙃 no i aaa co jak się coś przytrafi 😉 Ja wciąż mężowi mówię, że on skazany jest na baby i jeśli kiedykolwiek znów będę w ciąży to niech zapomni, że będzie miał synka 😁
Adzia ja żeby uniknąć sytuacji ze spaniem z nami to za każdym razem odkładałam Natalkę do jej łóżeczka. I nie protestowała. Ale każde dziecko jest inne. Wierzę, że jeśli się robi coś konsekwentnie to przynosi efekty 😉 tyle, że czasem przy tej konsekwencji to serce sę kroi 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia ale jak Ty możesz porównywać nasze dzieci skoro Ty karmisz i piersią i butelką a ja tylko butelką. U mnie wiadomo ile mała zjadła, a u Ciebie nie. Teraz już nie liczę ile zjada dziennie, na początku spisywałam, dla siebie i żeby pediatrze pokazać. Ja się tylko tym denerwowałam, a nic to nie zmieniło. Je ile chce i nie zmuszę jej. Teraz w piątek idę na szczepienie to się dowiem ile waży. Co do solarium to wydaje mi się, że nie, ale tylko wydaje. Może się mylę.
Kacha wiem coś o tym zjadaczu czasu hi hi hi
Elka kuruj się
a ja jakaś zmęczona, w kiepskim humorze. Teraz nie pada, ale już nie idę na zakupy bo przyjdą koledzy do Kuby. Jak mój wróci to autem pojadę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

Przepraszam ze nie napisze długiego postu w którym bede odnosic sie do kazdego postu. Nie mam siły, jest mi smutno. Do tego wszystkiego Mikołaj mi się rozchorował, katar po pas. Oby tylko małego te choróbska ominęły. Trochę rece mi opadają. Normalnie deszcz za oknem i deszcz w życiu.

Dziękuję Wam za wsparcie 😘 i za mądre słowa!!! Zawsze mozna na Was liczyć!!!

Wszystkim chorowitkom życzę zdrówka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...