Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczyny Skoreczka napisała, że nie ma internetu. Jak zrobią to napiszę. Mam nadzieję, że to będzie będzie. 🙂
Anabel super, że urlop Wam się udał. Jak dzieci zachwycone to znaczy, że było fajnie. Domyślam się, że jeśli chodzi o męża problem w tym, że nie pomagał Ci przy dzieciach (już kiedyś o tym napomykałaś).
Kruszyna kolacja się udała. Już 100lat nie byliśmy nigdzie bez dzieci i jakoś tak inaczej było. Siostra sobie poradziła, Kuba oczywiście wykorzystał sytuację i grał. 😁 😁
Ja jestem zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Kiniusia tez sie interesuje kolczykami na szczescie nie wyrywa mi ich z uszu choc jak cghce je złap[ac albo zjesc to jest bardzo stanowcza przekreca mi głowe jedna reka a dróga łapie kolczyk 😉

Kacha no to zaraz do pracy ...Kacha 10 kg jestem pod wrazeniem ...

Beatka mały kinomaniak ci rośnie ;0

Wielka gratki dla Fabiego za zębola 😉
U nas idzie dróga dwójka i jedynka górna najpierw bedzie dwójka 😉

Nikusia ja poczekam z bizuteria az sie uspokoi troszke na forum ale ja bede chciała takie do pracu 😉 moze niebieskie i czarne zobzczymy najpierw uporaj sie z tym co masz 😉

Skoreczko jak idzie pisanie tabelki???

Nikusia widze ze ty i tak niezle dajesz sobie razde z tymi komplecikami jak Emilka nie spi 😉

Dziweczyny mam nadzieje ze weselicha udane 😉

Beatka moje dzieci jak beda chciały to same sobie załoza konto na fb ja nie mam zamiaru tego robic

Skoreczko Kinia tez nie raczkuje tylko kula sie po całym pokoju a jak jej cos stanie na drodze to krzyczy 😉

Kruszynka gratulacje z okazji rocznicy 😉
Nikusia i dla was tez 😉

Beatka gratki z okazji ząbka 😉

Nikusia no mało pomagał dlatego jestem zła bo nawet idac nad jezioro to musiałam szykowac wszystko z Kinia na rekach a to nie jest miłe ... albo my naszykowani zeby wyjsc a on nagle stwierdzi ze chce skosic trawe ( bylismy w domku i Daniela kuzynki) i wszzystcy musielismy na niego czegkac nie liczył sie z moimi potrzebami i tym co ja chce robic...
Ale było mineło lepiej wspominac te miłe rzeczy 😉


Nadrobiałam 😉

W miedzy czasie naszykowałam obiad i byłam z dziecmi w biedronce 😉 teraz ide Kini zupke zrobic i pranie powiesic juz 3 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Od soboty nie miałam internetu, ale dziś włączyli. Niepotrzebnie zawracałam Nikusi głowę 🙃
Miałam cięką noc i mam ciężki dzień. No ale moze bedzie lepiej 😎

Anabel
witaj po wakacjach 🙂 Doczytałam ze udane, to najważniejsze 😉 A wakacje z dziećmi nigdy nie są idealne bo biegamy a nie leżymy 🙃
Tabelka wypełniana, nawet to lubię 🙂
Beata rodzice zakładają małym dzieciom takim jak nasze zeby wstawiac mnóstwo fotek i tym samym pokazywac rodzinie. Czasami nie zakładają sobie tylko maluszkom - spotkałam się z takim czyymś.
A mnie drazni np. ze rodzice wklejaja zdj. tylko i wyłacznie swoich dzieci a siebie skrupulatnie chowaja 😉
Nikusia ja jak mam net to tez zaglądam no ale siła wyższa 😉
Jak tam tworzenie biżuterii?
Kruszyna a mi się wydawało ze Ty teraz idziesz do pracy, coś mi sie pomyliło 🙃
Wszystkiego najlepszego z okazji ślubu 🙂 Szczescia i miłości 🙂 🙂 🙂

Nikusia wszystkiego najlepszego z okazji jedwabnej rocznicy ślubu 🙂 🙂 🙂 🙂 Oby tak dobrze i szczesliwie na zawsze 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):
Nikusia nabierz pewności w siebie 🙂
A ten drugi komplet to jest dla osoby która już kiedyś coś kupiła od ciebie 🙂

Kruszyna dla kogo? Pomyślałam o mojej koleżance Edycie z Twoje miejscowości, ale spotkałyśmy się wszystkie na bioderkach i myślałam, że Wy się nie znacie. Teraz to jestem mega ciekawa. 🤪
Anabel ja nie zrobić komplety jak Emilka nie śpi. To wymaga trochę czasu, a Emilka zaraz przypełznie pod nogi i chce żeby ją wziąć. Z tym, że jak mój jest w domu to wtedy on się zajmuje Emilką a ja robię. Nie do końca jest zadowolony, ale sama zauważyłam, że to trochę mój błąd. Tu sprzątam, tu robię biżuterię, tu wystawiam na allegro, tu forum, tu fb i jeszcze gg więc mój zły jeśli za długo, szczególnie jak wieczorem chce posiedzieć a ja jeszcze coś grzebię 😜
Co do biżuterii to staram się jak najbardziej być na bieżąco, mam mało czasu więc nie chcę mieć zaległości a każdy kto zamawia też chce jak najszybciej mieć (sama taka jestem 😁 😁 ).
Co do szykowania wszystkiego z dzieckiem na rękach to też mi się ostatnio kilka razy zdarzyło. Już byłam zła na mojego, bo potem wszyscy wyszykowani a ja idę tak jak stoję. Z tym, że mojemu powiem i on się stara poprawić i mi pomóc. Do następnego razu -oczywiście.

Byłam na mieście, miałam do wysłania 3 paczki (z allegro), chciałam zrobić zakupy. Okazało się, że wszystkie 3 bankomaty w mojej miejscowości są nieczynne 😠 😠 😠. A zakupy w różnych sklepach po kilka rzeczy więc za małe kwoty, żeby kartą zapłacić. I wróciłam do domu w tym upale 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel dzięki za życzenia 🙂
Skoreczka dzięki za życzenia, dziewczyny na fb napisały, że to lniana rocznica. Już zgłupiałam jaka w końcu 😁 😁 najważniejsze że wiem, że to 12. 😁 😁 😁 Fajnie, że już masz net 😉
a co do biżuterii to nowości wstawiałam na fb przedwczoraj i wczoraj. 😜 😜 😜 napiszcie jeśli jest w Waszym guście np:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=274271026010490&set=a.272614929509433.50633.100002827852502&type=1&theater
i kilka innych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna a to jednak dobrze mi sie kojarzyło. Zabaczysz wdrążysz się w nową pracę w nowe obowiązki i czas szybko minie 🙂 Szkoda tylko ze nie będzie cię rano z kawusią 🤢
Nikusia ogladałam te kosteczki i ja nawet mam w domu takie kolczyki z niebieskich kosteczek. W ogóle to segregowałam swoją sztuczną bizuterię i tak mało jej nie mam 🙃 A czekam juz na Twoje rękodzieło 🙂 🙂
A Kacha to została na tym weselu czy co??? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna to ja myślałam, że Ty 17 do pracy. A to jutro. W jakich godzinach będziesz pracowała? To powodzenia jutro, będę trzymała kciuki.
Skoreczka a ja przeglądam moją torbę z biżuterią i się zastanawiam co mam sfotografować i wstawić na fb. A ze swoich nie mam prawie nic. Obrączka i pierścionek - złote, obrączka srebrna, którą dostałam od mojego jak mieliśmy po 20-lat. Komplet z czarnej kosteczki, który zrobiłam ostatnio, komplet czerwony -mój pierwszy. I ten co miałam na weselu siostry-ale nie wiem gdzie go dałam. 😁 😁
Z kolczyków w domu to chyba z 80 par-oczywiście nowych, zrobionych 😁 😁 🙃

Miała przyjechać do nas teściowa, ale nie przyjechała a ja sprzątam od rana. 😉
Idę na kawę z mężem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Już małemu lepiej, ulga wielka!

Kruszyna to super ze będziesz zaglądać 🙂 No i jutro trzymam kciuki 🙂

Dziewczyny a ja mam pytanie: co sądzicie o opalaniu takich małych dzieci jak nasze styczniowe??? Jest to dla mnie aktualny temat, ponieważ ja Błażejka nie opalam, a pewna dziewczyna opaliła na czekoladkę takiego malca. Moja mama jak to zobaczyła to chciała wystawić Błażejka na słońce a ja w szoku 😮 😮 😮 Nie pozwoliłam. Czy ja jestem w błędzie? Jak wy robicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka ja tez jestem przeciwniczka opalania dzieci nie opalałam Jakuba i Kini tez nie choc musze przyznac ze unikam słonca jak moge a Kinia i tak jest opalona no ale jak to sie mówi dziecko nawet w cieniu sie opali ./Z tego co pamietam to do 3 lat trzeba uwazac ze słonce a ze ja mam uczulenie zreszta Jakub tez to dopiero staram sie uwazac zwłaszcza na dzieci bo mi to jak wyjdzie wysypka to szybko schodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna to na którą jutro do pracy? Będę trzymała kciuki a Ty zajrzyj rano z kawką.
Skoreczka nie opalam Emilki. Jak byliśmy na urlopie to pilnowałam, żeby była w cieniu ale i tak się trochę opaliła. Z tym, że specjalnie nie wystawiam na słońce.
Zgadzam się z Anabel. A do tego taką jasną skórę łatwo popatrzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia i Anabel czyli macie podobne zdanie jak moje. Co innego jest jak dziecko już chodzi i słonko chcąc nie chcąc chwyci a co innego posadzić na kocu i opalać 🤢
Mój Mikołaj jest opalony bo chodzi po podwórku no ale Błażejek ma jasne ciałko bo zawsze budkę w wózku naciągnę. Za rok pewnie juz będzie inaczej ale póki co chronię przed promieniami.

Kruszyna ja kiedyś tez lubowałam się w srebrze. I mam troszkę 😉
Zosia będzie zadowolona jak dostanie tyle bizuterii, ja pamiętam jak jako nastolatka dostałam od swojej matki chrzestnej srebro 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 😆 Jestem 😆
Wesele było udane, pobalowałam, Marek popił na wesoło 😁 wszystko mnie boli, mam zakwasy i pełno siniaków hehe 😆 😆
Ale dzidzia została u teściów... do piątku... i jest mi smutno i zła jestem......... aaaa wrrrr!!!
Teściowa robi wszystko, o co prosiliśmy, by nie robiła 😠 😠 😠
zaczynając od wiecznego noszenia na rękach na lulaniu do snu kończąc 😠 😠 😠 😠
no k... mać 😠 przepraszam ale tak mi się przekląć chciało 🙃
W piątek słuchałam, że czytała artykuł, że dziecko trzeba nosić i ona będzie tak robić i my jej nie zabronimy 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
i jeszcze, że za dużo to Natalka na brzuszku tak nie może bo przecież kręgosłup ją boli na pewno 😮 🤢 😠 więc trzeba ponosić 😠
No ale jak zobaczyłam to lulanie, gdy Natalka miała spać 😠 to się zagotowałam 😠 i powiedziałam stanowczym tonem, że natychmiast ma ją położyć do łóżka 😠
Do tej pory raczej nie mieliśmy z Natalką problemów przy nocnym zasypianiu i niech tak do cholery pozostanie 😠 😠
Oczywiście nastarżyłam mojej mamie 🙃 😁 😁 😁 To mnie uspokoiła, że potrzebuje max tygodnia, by ułożyć Natalkę z powrotem na właściwe tory... ufff 😉 Bo nie wiem czy Wam pisałam ale moja mama pracowała z takimi maluszkami.
Przecież można chwilkę ponosić, poprzytulać dziecko, pieścić, całować, bawić się z nią i ona będzie szczęśliwa 😆

a i jeszcze...... Natala teraz wymusza, czyli krzyczy (nie płacze) po tym weekendzie u teściów 🤢 i usłyszałam, że nie wolno jej płakać bo może przepukliny dostać 😠 ona jest za duża już na przepuklinę k... mać 😠

Im więcej o tym wszystkim myślę tym bardziej się wściekam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...