Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam!!! Ale mi się dzisiaj chce spać, ale nie z powodu Amelki na szczęście tylko z własnej głupoty 🙂 byłam na tzw. babskim wieczorze bo koleżanka która jest stewardessą i mieszka w Indiach przyjechała na urlop i całą starą paczką się spotkałyśmy i tak się zasiedziałyśmy że wróciłam po 2 do domu!!! a przed 8 trzeba było wstać... 🙂 ale co tam raz na jakieś czas można 🙂
ale u mnie dzisiaj wieje masakra!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu co do hirurga to idzod razu - mozna iśc jak sie karmi piersią - wiem bo byłam na wizycie jakis miesiac temu bo mi własnie 8-mka wychodziła - i oni daja znieczulenie miejscowe - dosttosowae do kobiet karmiacych piersia i po 5 minutach po bólu - u mnie okazało sie że zab idzie w dobra strone tylko mi sie kieszeń zrobila - naciął i po 4 dniach widziałam juz ząbek a teraz pomału jest go coraz więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny mam pytanko od ilu stopni u dziecka jest gorączka a od ilu stan podgorączkowy?
Szymon ma zazwyczaj niska temperature ok 36,2 - ma tak o urodzenia a wczoraj 37 i maal buźkę z jenej strony spuchnieta i przytulał sie wczoraj cały dzień i nie wiem czy juz wczoraj powinnam dać mu czopek? Czy moze wstrzyamć sie z czopkami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to musze zadzwonić do chirurga i zorientowac sie, tylko chyba zdjecie RTG tez bede musiala zrobic..
Olcia nawet mi nie mow, ja mam chyba jakiego pecha ze te zapalenia mnie teraz łapią, a przez 5 pierwszych miesiecy nie miałam nawet zastoju!, A teraz non stop coś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Ania współczuję CI zapalenie miałam ponad miesiąc i wiem jaki to koszmar a 8mki u mnie wyszły spokojnie.,ale słyszałam,że właśnie często trzeba naciąć żeby jej pomóc się wydostać, więc nie męcz się i śmigaj do dentysty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej...
U nas częste pobudki no ale zębiska idą,na dole już widać białe kropki...
Mirelka jest u nas podobno jeszcze tydzień...
Ja wczoraj małemu nagotowałam brokułowej-5 porcji,dzisiaj gotuję krupniczek a jutro zrobie buraczkowej,nagotuje tak na 3 tygodnie i codziennie będę dawała małemu inną zupkę...Dzisiaj kupiłam mu kaszkę ryżową i mam zamiar dawać mu na noc może dłużej pośpi....
Dzisiaj przeżyłam horror,przechodziłam z tym moim 8-letnim durnym dziewuszyskiem przez ulicę a ona mi się wyszarpała i stanęła na środku ulicy bo wydawało jej się że z kosza pod wózkiem wyleciały jej zeszyty z HELLO KITY,no i od razu dostała klapa i karę....Serce to mi mało nie wyskoczyło 😞
No właśnie dziewczynki podajcie link do wywoływania zdjęć bo też musze się za to wziąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki Tynka za przepis. 🙂 🙂
Malwina wziela sie ostro do robienia zupek. Wiem co to jest male dziecko siostry. 😉 😉Moja bratanica ubiera wysokie buty siostry, paznokcie u nog pomalowane. W butach wysokich tanczy, bez problemu, a ja to bym sie bala, ze mloda/2,5 roku/zwichnie nogi w kostkach, a ta nic.
Dzis do mnie przyezdza mama, wiec ona bedzie siedziec w kuchni. A za miesiac siostra z mezem i corcia.
Wspolczue 8semek. Mi 2 wyszly i najgorze bo mialam z nimi problemy. Strasznie mnie bolaly. Musialam je wyrwac. Poszlam prywatnie 6 lat temu, za kazdego zeba musialam zaplacic 200 zl. / w tym 3 zastrzyki znieczulajace/, mimo tego okropny bol. Trzeba tez zrobic zdjecie rentgenowskie. Moja siostra poszla prywatnie do innego chirurga to policzyl sobie po 100 zl. 3 lata temu. Wiec lepiej sie popytac kilku ile biora. Bo widac, ze se licza jak im sie podoba.
Mi lekarz powiedzial, ze jak nie ma 38 stopni to nic nie podawac jak Ola napisala, ale mozna zbiac tem. robiac kapiele w chlodnej wodzie lub oklady. 😉 😉
Moja mama kupila w pl panadol dla dzieci na zabkowanie /lagodzi bol i zbija tem./ o smaku truskawkowym, podaje sie pipeta. 😉 😉 zobaczymy jak to dziala w razie w.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnese ja mam właśnie takie coś w płynie przeciwbólowe, daje się pipetą i dawka jest uzależniona pod wagi dziecka,a nie jedna dla wszystkich co wg mnie jest dobrym rozwiązaniem, podałam to małej 3 razy a ostatnie 2 to właśnie przez zęby,ale nie na temperaturę tylko jako przeciwbólowy bo tak się męczyła,że już dałam, bo sama nie chciałabym tak cierpieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też daję małemu Panadol truskawkowy,tylko ja tą pipetę chciałam wysterylizować po użyciu i wrzuciłam do gotujacej się wody i...przychodze za minutę a tu litera C 😁 kretynka ze mnie 😆 i kupiłam w aptece najzwyklejszą,malutką strzykawkę (oczywiście bez igły) i tak podaję teraz panadol i wapno.
Skusiła się któraś na mleko z rossmana? juz niedługo zmiana mleka na numer 2 😉http://www.rossnet.pl/Produkt/Babydream-1-Mleko-poczatkowe-1-dla-niemowlat-od-urodzenia,97442
Dla Hani sto lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://allegro.pl/500-odbitek-10x15-gw-jakosci-fuji-kurier-gratis-i2476972652.html ja od kilku lat wywołuje u tego gościa zdjęcia są naprawdę super jakości
Monia to będziesz miała super fajnie jak facet umie gotować mój w tej kwestii dopiero raczkuje 😁
Dziewczyny pochwalę się wczoraj dostałam fajny prezent urodzinowy http://allegro.pl/intex-lux-materac-fotel-lezanka-58868-promocja-i2499583272.html czekam teraz na pogodę i będziemy z Hanią pływać 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
100 lat dla Haneczki od Riccarda. 🙂 🙂 🙂 🙂
Tynka przypomnialas mi, ze siostra mi kupila takiego slonika z traba i do tego slonika wklada sie strzykawke, a dziecko mysli ze to traba slonia i ciagnie leki. 🙂 🙂 🙂 a to wyglada tak, strona nie jest po polsku, ale na dole jest film, mozna zobaczyc.
http://www.medicinus.dk/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...