Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wiecie co ja juz mam nerwa na te urodziny bo kurka wszyscy pytają co kupić Hani 🥴 a my tak naprawdę wszystko mamy no wiadomo ubranka bo ciągle rośnie ale ze wzgledu na jej ciałko to tez wole sama jej ciuszek kupić. Na boże narodzenie babcia się wykosztowała bo kupiła bodziaki z coccodrillo po 50 zł za sztukę a Hania raz je miała na sobie i na którym koniec bo są za bardzo dopasowane przy szyjce a Hania takich nie może ;/
Jedyne co chce to klocki z mega bloksa i huśtawkę ogrodową i to wszystko i ludzie się dziwią, że nic nie potrzebujemy. Przy tak małym mieszkaniu nie mogę obstawić się zabawkami teraz muszę pozbyć się łózka aby mieć miejsce na 2 łóżeczko więc jak teraz goście przyjadą to czeka ich podłoga 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Malwina, nasza Emilka podobnie jak Gabryś ma etap wstawania przy wszystkim przy czym się tylko da 🙂 jest baaardzo ostrożna 🙂 podobnie jak starsza Ola 🙂 🙂
za to powtarza wszystko jak papuga, wystarczy że w telewizji usłyszy jakiś wyraz to natychmiast to robi, ostatnio usłyszała "brawo" i zaczęła bić, nie ma co słuch to ma dobry 😉 to samo z wyrazem krzyczy lub piszczy, zaraz zaczyna to robić 🙂 a głos ma donośny 🙂 uwielbia świnkę Pepe, jak tylko widzi książeczkę to zaraz woła: "Pepa"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć,

Ale wieści tutaj. Malwina, nawet jak nie do końca planowane, no to trudno, widocznie tak miało być. Ja życzę Ci jak najlepiej, choć wiem, że jesteś młodziutka, to uwierz, dwoje dzieci z tak małą różnicą wieku, przynosi więcej radości niż trudu.

Dzisiaj mnie bolą koszmarnie plecy, normalnie nie mogę się a niczym skupić.
Teściówka i szwagierka już się zmyły do ciotki. Wczoraj zamiast odpoczywać to robiłam obiad dla 11 osób, bo się goście zapowiedzieli. Teściowa zrobiła mi prasowanie i w zasadzie nic więcej. Dzisiaj mąż zadzwonił, że obie sprzątają w domu. Przyjechałam, a tu tylko ogarnięte z wielkiego grubsza. Odkurzyły i zmyły podłogę, ale do łazienki ani jednej ani drugiej już nie raczyły zawitać. Kurze zmyte tylko tam, gdzie widać na pierwszy rzut oka. Kuchenka umyta i zlewozmywak w kuchni. I nic więcej nie zauważyłam. I nic nie ogarniam więcej, co by małżonek widział jakie one sa pracowite. Tyle co zrobiły to ja robie codziennie. No i szwagierka wczoraj po obiedzie wsadziła naczynia do zmywarki i tyle się napomagały. No i ma je z głowy mam nadzieję na następne kilka miechów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki za odpowiedź co do kremu ja mam taki mały z hippa dostałam próbki 3 sztuki ale już się kończy i chciałam coś lepszego kupić niby ma ładna buźkę ale jak nie posmarowałam z dwa dni to już była lekko sucha więc wolę chociaż raz dziennie smarować czytałam różne opinie i też się zastanawiam nad emolium i nad kremem z musteli tylko ten z emolium to niby do atopowej skóry i nie wiem czy jest sens przesadzać skoro mam zdrowe dziecko ale chciałam zwykły nie na wiatr i mróz bo taki mamy z nivei z tamtego roku i w tym już trzeba będzie go pewnie wyrzucić a nie zużyte nawet pół no ale na taka maleńka buźkę to mało idzie 🙂 a ten z musteli ma 40 ml i kosztuje 30 zł kurcze ja chyba mam za dużo czasu bo nad każda pierdoła się zastanawiam :/
Ewka u nas też każdy się pyta co kupić Amelce a my też wszytko mamy tzn są rożne pierdoły które ja lubię i chciała bym żeby Amelka miała ale bez przesady nie dajmy się zwariować wszystkiego nie musi mieć bo i tak już zagracone jak nie wiem!!!
Malwina a co do dzidzi to tez myślę że pewnie fałszywy alarm ale może zrób jeszcze jeden test i wtedy będziesz wiedziała 🙂 🙂 Ale w sumie to Ci zazdroszczę bo może i nie planowane ale będzie i wszystko będzie super i kiedyś będziesz się z tego śmiała 🙂 bo ja niby chce a niby nie i sama już nie wiem a tak jak by był oto by było super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam jestem mamą wrześniowej Wiktorii .Bierzemy udział w konkursie i potrzebujemy pomocy.

Wiki bardzo prosi wszystkie ciocie i inne osoby o głosy w konkursie na Facebooku . Wystarczy polubić stronę Pani Kamili Rutkowskiej i potem zdjęcie Wiktorii. Prosimy udostępniajcie to na swoich profilach niech Wasi znajomi też nam pomogą Nagrodą w konkursie jest sesja fotograficzna . ♥ Pamiętajcie o polubieniu strony

https://ww...359984263&type=3&theater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny !
Wreszcie mogę napisać,bo mam internet. Ja już oficjalnie po sesji...ufff... 🙂 Piątkowo ją zakończyłam,jestem mega szczęśliwa i poczułam jakby mi ktoś zdjął coś z barków a raczej z głowy 😁
Malwina-jakie nowiny. Nono 🙂 Ciekawe co powie lekarz ! Kup trzeci test i zobacz. Ja przy Alku zrobiłam chyba z 8 😁 I na każdym była gruba wyraźna krecha i taka cieniutka,ledwo co widoczna (myślałam,że to fabrycznie tak ma być- a jednak nie 😁 😁 ) Też totalnie nieplanowany Aleksander,ale cieszę się że tak wyszło.
Ja do buzi mam Krem na każdą pogodę z nivea,ale jest średni. Trochę go zostało,więc zużyjemy i kupię jakiś lepszy. Ogólnie synek jest alergiczny,cokolwiek zje nowego to albo krostka albo po kupie tyłek czerwony 🤢 Odstawiłam już ksometyki z Nivea do kąpieli i balsam. Sama tego używam. Wrócę do emolium/balneum bo ma suchą skórę.

A dzisiaj spadł mi w nocy z łóżka 🤢 dobrze,że nic mu sie nie stało,chyba jeszcze spał.... 🤨 Chwilę popłakał a potem tak sie rozbudził,ze od 1 do 4 nie spał tylko się recholił... mnie nie było do śmiechu,bo padałam ze zmęczenia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje Tynka zaliczonej sesji 😆
Dobrze, że nic Alkowi się nie stało. Może kąp go z dodatkiem sody ja daje 2 łyżki do kąpieli i używam tylko juz bezpośrednio na ciałko http://www.emolium.pl/produkty/skora_bardzo_sucha_podraznion/kremowy_zel_do_mycia,14/ just zdecydowanie wydajniej niż stosowanie emulsji do kąpieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratuluję Tynka zaliczonej sesji 🙂
Tynka mi ostatnio Gabryś też spadł z łóżka.Wystraszyłam się nie na żarty.
Przede mną 5 zjazdów i matura 🙂 Cieszę się,bo w końcu będę miała średnie i będę mogła myśleć co dalej.
Moje dziecko dzisiaj spało 2 razy po godzinie,ale za to na szczęście przed 20 padł,o 23 zjadł mleko i śpi.
Myślę co na obiad zrobić i chyba będą pulpeciki w sosie pomidorowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! kurcze chwila nieuwagi i moze stac się krzywda! moja maly spi z nami w lozku i zaczyna sie juz wiercic latac po lozku w nocy i chyba bede musiala go przestawic do lozeczka!
a my dzisiaj mamy rok!kurcze serce mnie sciska jak pomysle ze tak szybko to zlecialo, jak cofne sie mysklami wstecz to chcialabym zeby bylo rok temu 😉 kurcze juz tego nie doswiadcze 🤨 ale coz mamy roczek! wszystkiego dobrego dla roczniakow! sto lat i niech ten czas tak nie zaiwania bo najlepsze latka tak szybko uciekaja...potem juz tylko przedszkole, szkola i okres dojrzewania brr az sie boje co mnie czeka przy corce ona ma taki ciezki charakter nie da se w kasze dmuchac a ma dopiero 8 lat! osiwieje szybko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Stówka dla Nikusia 🙂
Tynka gratulacje zdanej sesji teraz chwilka oddechu 🙂 Ja z Amelką zrobiłam tylko jeden test i też kreseczka była słabiej widoczna ale była i nie robiłam następnego tylko poszłam do lekarza, a test do dzisiaj leży w pudełku z pamiątkami Amelki gdzie jest m in. klamra z pępuszka, opaska z raczki i nitka z szycia z mojego brzucha 😉
aha dzisiaj znów nie przespałam cała noc od 23 do 7:30 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
my równiez Nikosiowi życzymy sto latek 🙂
nie zapominamy też o naszy drugim solenizancie, AZIZEK dla Ciebie również sto latek 🙂 🙂 🙂

rośnijcie zdrowo chłopaki 🙂 🙂 🙂
i pomysleć że dokładnie rok temu męczyłyśmy sie na porodówce 🙂 Emilka miała dokładnie godzinę i 16 minut 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny my po imprezie ROCZKU bylo fajnie wszystkim bardzo smakowało ale Nikoś by nie w humorze dopadł go jakis okropny wirus nie chciał spac jeczał a na noc go dusi jak zdąrzy usnąć psikam mu wtedy takim specjalnym na rozszerzenie biedaczek moj nie ma antybiotyku ale syropek na wirusa kropelki do inhalacji i to na dusznośc mam nadzieje ze nie bedzie trzeba antybiotyku zwalczymy to cholerstwo.doktorka pochwaliła nikosia ze dawno nie miałą takiego grzecznego dziecka 🙂 Nikoś dostał super rowerek trókołowy a mielimy mu kupić 🙂 stolik interaktywny i kasee 🙂 i pojedziemy kupić jakiś firmowy dresik i buciki sportowe firmówki na wiosne 🙂 acha i rower dla mnie i fotelik dla nikosia.byłam dziś zas na MIKRODERMABRAZJI 🙂 super nastepna 19 luty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agnese, trzymaj się kochana. Wszystkie jesteśmy z Tobą. To naturalna selekcja, więc czasem nie wmawiaj sobie, że to Twoja wina. Lepiej na tym etapie ciąży niż później. A jakby się maluch urodził chory bardzo to co wtedy. Widocznie płód był na tyle wadliwy, że nie był zdolny do prawidłowego rozwijania się. Ja nawet nie mówię, że wiem co czujesz i nie próbuję. Wierzę, że następnym razem uda się Wam.

Milena, to już drugi zabieg? Z jaką częstotliwością ją się robi? Ile jeszcze będziesz ich robić?
Ja jak tylko pojade do Pl to zamierzam sobie zrobić, ale nie wiem czy na jednym się nie skończy. Bo jak pracuję to na miesięczny pobyt w PL nie mogę sobie pozwolić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...