Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ewa!!!!!!!!! GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale wAm zzdroszcze, jejku popatrz pisalas na brzuszku ze tyle czekaliscie na Haneczke a tu prosze 2 jedno po drugim, naprawde sie iesze z Waszego szczesacia 🙃 no ciekawe ktora zamknie pierwsza trojke :P
a Ty mialas w ogole okres czyv tak z cudownego zbiegu okolicznosci rodzenstwo dla Haneczki strzeliliscie?
Aziz w zlobku od 7. Ciekawe jak sobie radzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze no cały czas mi Ewka siedzisz w głowie ale fajowsko 🙂 🙂 🙂 ja poczekam tak do czerwca pewnie i też zaczynam działać no chyba że mnie praca pochłonie 🙂 więc ja nie zamknę pierwszej trójki.
Ja też daje w błonkach Amelce i w sumie zjada i nic jej nie jest 🙂
Dzisiaj mam dobry humor bo Amelka super się bawiła z nianią więc jestem spokojniejsza i wiem że da sobie rade wiadomo będą gorsze dni ale póki co to gorzej pewnie ja to przeżyje niż ona! A ty Monia wiesz już kiedy wracasz???? A jak Azizek wstał????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurwa mac wlasnie mialam zaczac w tym tyg sale mnie zbywaja i pewnie jesli juz to zaczne w przyszlym 😠 jutro pojade do kilku innych firm i nie bede czekac na zbawienie szukam pracy gdzies indziej jak z debilami sie umawiam z nimi, normalnie rozmawialam jak czlowiek a oni mnie tak olali 😞 ale to nic. Azizek o dziwo wstal bardzo ladnie poszedl spac przed 8 i byl wyspoany az szkoda mi bylo go zaprowadzac do zlobka, no nic, w zlobku dalam mu cyca i zaczal sie bawic wiec bylo dobrze ok 10 dzwonilam to spal nwet zjadl troszke kaszki.
Dzwonilam wlasnie do rodzinnego lekarza pytac sie o szczepienie, powiedzial zeby odczekac ten tydzien czasui zobaczyc czy na pewno choroba przeszla w koncu wczoraj wzial ost dawke antybiotyku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO NIE !!! TAKIE WIADOMOŚCI NA MNIE CZEKAJĄ PO PRZYJŚCIU Z PRACY ! 🤪 🤪 mega 🙂) Gratuluję rodzicom 😘
Mam nadzieję,że ja nie zamknę pierwszej trójki 😆 Też wybieram się do lekarza,ale zastanawiam się nad wkładką. Na następne dzidzi wstrzymam się do skończenia studiów,tzn tak planuję ale jak wyjdzie... 😉
zamówiłam sobie super piankę do włosów,jest ekstra.polecam http://allegro.pl/goldwell-v-double-boost-pianka-od-nasady-200ml-i2898682083.html
Ola sorry,że spytam ale nie boisz się jak odbiorą twoją kolejną ciążę w pracy w tak krótkim czasie i,że podziękują za współpracę? Szczerze mówiąc ja teraz bałabym się o stanowisko gdybym znowu zaszła,mimo budżetówki... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już po kolędzie.
Ksiądz pytał kiedy ślub i czy za rok też spotkamy się na kolędzie ale my z B. już jako małżeństwo.
Byliśmy na spacerku 🙂Teraz leniuchujemy przy kawce,za niedługo kąpiel i spanie 🙂
Tynka i jak po lekturze "50 twarzy Grey'a"? Czytałaś kolejne części?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Ewa, gratuluję Wam serdecznie 🙂 Dużo sił życzę i zdrówka, aż do rozwiązania.

No Dziewczynki, która następna? 🤪

Ja to w ogole już chyba wypadne z kolejki. No chyba że będzie "planowana wpadka" 😁

W rodzinie męża mamy ciążę, świeżostkę, bo 7tc, brat teściowej "zaplanował" dziecko, trzecie. Choć rodzicie do świeżostek nie należą, tatusia mam na myśli, bo ma lat 47, ona ma 37. No ale planowane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka umowę mam na stałe 😉 wypowiedzenie dostałam już wcześniej więc się i tak nastawiałam, że wracam tam na rok 😉 Ja mam wszystko w nosie moim marzeniem było mieć 2 dzieci w szybkim odstępie czasu i to jest najważniejsze. Reszta się musi ułożyć 😉
A jeszcze tydzień temu się nabijałam z mężem że nam się test przeterminuje bo do lutego ważny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia ja też mam umowę na stałe,ale to "stałe" to różnie wychodzi ;-) zazwyczaj po powrocie z macierzyńskiego dziękują za współpracę :| chociaż teraz mi nie podziękowali,więc może akurat też by się udało.
Tak,Malwina czytałam 20 twarzy i Ciemniejsza strona.. Ogólnie spoko,takie mało ambitne,lekkie erotyki 😜 ☺️ No,ale wciągają.Ja skończyłam I część i po następną poleciałam do sklepu następnego dnia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka wiesz w sumie się nie przejmuje kompletnie praca bo to nie jest szczyt moich marzeń więc nie muszą mnie przyjmować zawsze jak bym już nie miała co robić to do męża firmy do biura mogę iść chociaż wiadomo jak nie muszę wole tego uniknąć bo nie chce żebyśmy pracowali w jednej firmie ale jak by co to jest gdzie iść 😉 A tak dwójka dzieci w krótkim odstępie to super sprawa więc pewnie się zdecydujemy no ale to za jakieś pół roku 🙂
właśnie patrze na kalendarz i chciałam zrobić Amelce urodzinki w ten dzień co wypadają ale to jest akurat środa popielcowa :/ więc nic z tego i będę musiała przenieść na niedziele a wtedy mojej siostry i jagody nie będzie bo jada na ferie do Holandii 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No właśnie ja dzisiaj skończyłam "50 twarzy Grey'a" wciągająca ale mi się średnio podobała.Zastanawiam się nad kupieniem 2 części no i podobno jakoś teraz na polski rynek ma wejść 3 część.
Zazdroszczę Wam dziewczynki kolejnych dzieciaczków.My jeśli uda nam się w maju/czerwcu to co planujemy to pewnie postaramy się o dzidzię w grudniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałam,że masz takie podejście Ola,więc tym lepiej 😉
Co do urodzin- nie możesz zrobić ich wcześniej żeby wyrobić się przed Postem? Ja akurat nie będę zwracać uwagi na to czy jest już post,bo nie planuję robić żadnej wielkiej imprezy. Będzie tort,sałatki i tylko winko. Dziadkowie,jedni znajomi z dzieckiem i my. Chrześni (nasze rodzeństwo) oboje są w różnych częściach Polski i pracują,więc wątpię żeby brali urlopy specjalnie na urodziny Alka.Pewnie przyjadą w święta. Takw ogóle to urodziny zrobię jak będę po sesji czyli w połowie lutego,nie czuję presji by to było 1 lutego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o i Malwina planuje następna dzidzię 🙂 mam nadzieję że ciąża nie jest zaraźliwa 😉 bo ja kolejnego bobasa nie planuję 🙂 mam 34 lata i dwoje w zupełności wystrczy 🙂 🙂
a dla mnie taki odstęp czasu między dziećmi to zdecydowanie za krótki 🙂 🙂 🙂
my urodziny planujemy 09 lutego, właśnie jestem w trakcie zamawiania sali, my mamy dużą rodzinę i roczek to jedna z ważniejszych uroczystości, będą 22 osoby dorosłe ( i to tylko najbliższa rodzina nasi rodzice i rodzeństwo z małżonkami) i 11 dzieci, nie liczę czwórki która nie skończyła jeszcze roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agnese ja planuję ale pod koniec roku jeśli wszystko uda się tak jak sobie zaplanowaliśmy.
A jeśli nie uda się to będziemy musieli poczekać trochę.
Ja miałam dylemat co do urodzin małego bo wypada w piątek a w sobotę mamy 2 latka Bartka siostry syna więc na początku nie chciałam żeby to kolidowało.Ale,że moi rodzice w piątek nie mogą przyjechać urodziny robimy w sobotę.Będzie Gabrysia chrzestny z mamą,tatą i dziewczyną,chrzestna Gabrysia chyba nie przyjedzie,moja siostra druga też nie,do mojego brata nawet nie piszę żeby przyjechał,dziadkowie i pewnie Bartka siostra.U nas będzie tort,ciasto i winko i nic więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wkładka super sprawa mam założoną pół roku 🙂 co do urodzin to ja robie 3 lutego i robie w domu bedą najbliżsi chrzesni rodzeństwo dziadkowie i pradziadkowie 🙂 zamawiam korytko upieke ciasta kawa coś % i zimna płyta i 2 sałatki 🙂 acha i oczywiście tort 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja teraz wszystko uzależniam od tego jak będę się czuła 😆 na dzień babci i dziadka powiadomię moich rodziców i dziadków o tej pięknej nowinie 😆 Już się doczekać nie mogę ich min 😁 Choć ja od początku im mówiłam, że z 2 dzieckiem to się szybko uwiniemy 😆 w święta każdy nam tego życzył 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HOHOH 😁.
My urodziny robimy albo w sobote 9.02 albo w niedziele 10.02 bo 12sty wypada we wtorek, a osoby pracujace wiec kicha :P
u nas nie robimy sie hucznego roczku :0 i dobrze, nie wyobrazam sobie spraszac gosci jak na wesele 🙂
bedzie i tak sporo osob bo mamy duza rodzine, u nas w domu samym jest 6 ososb razem z nami :P. a tak top tylko moja mama, chrzesni z osoba towarzyszaca i sasiad z sasiadaka { sa dla Ady prawie jak dziadki 😉 ) bedzie ciasto, kawa i tort 🙂 no i po kielichu za Adusie 😁D i nic wiecej, niech spieprzaja 🙂

moja babcia ostatnio zasugerowała msze na roczek zamawiac 😮 😮, powiedziałam, ze nigdy w zyciu 🙃 ze mnie taka chrzescijanka jak z koziej dupy traba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny bylam u lekarza dzisiaj,. szczepionk mamy przelozone za 2 tyg dla pewnosci bo dopiero wczoraj skonczyl Azizek antybiotyk, ale stracil 150 gram przez to chorowanie, zeby i zlobek 🥴 poryczalam sie w gabinecie ale kazala mi sie nie martwic tylko dac na luz i zobaczymy za 2 tyg. Dzisiaj obiadku nie zjadl ale dostal cyca kaszki troche skubnal , zjadl dwie kanapeczki, gruszke mandarynke cala i na wieczor zjadl danonka, 100 ml mleka z kaaszka i ciasteczko francuskie, kawaleczek. Daje na luz z jedzeniem bo dzieci to czuja jak nie przybieze przez te 2 tyg albo nie daj boze !!! spadnie jeszcze waga to bedziemy sie martwic juz na powaznie. Generalnie wazy teraz 8500 czyli naprawde malo 2,5 tyg temu bylo 8650.
Azizek dzisiaj w zlobku jak przyszlam po niego po 9 !!! godz to cieszyl sie owszem przyszedl sie przywitac ale zaraz po tulaskach smignal dalej sie bawic.
I uwaga dziewczyny najwazniejszy news : Azizek od wczoraj puszcza sie sam i smiga dzisiaj jak nikt na niego nie zwracal uwagi to 2 razy przeszedl pol salonu!!!!!!! czasami jeszcze becka zalapie aale jest juz coraz lepiej!
Co do roczka ja bede robic w sobote wypada wczesniej ale niebede sie wyglupiac. Beda 3 znajome pary z dziecmi w zblizonym wieku.
Aha jeszcze wspomne o zlobku chlopczyk mial urodziny z grupy Azizka i rodzice kupili dla kazdego Babelka ksiazeczke, bardzo mily gest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja nie z tych co na każdą okazje impreza, i nie wiadomo jakie prezenty, ale roczek uważam za bardzo ważne wydarzenie 🙂 jak ma się taką rodzinę jak moja to wychodzi jakby huczny 🙂 ale nie wyobrażam sobie nie zaprosić któregoś z mojego lub mężą rodzeństwa, o rodzicach nie wspominając 🙂 w domu kupimy mały torcik dla sąsiadów i koleżanki 🙂
"niech spieprzają" wiesz Kamila tak na dobrą sprawę to wcale nie musisz nikogo zapraszać...
u nas w kościele raz w miesiącu są msze za roczne dzieci, na pewno Emilka weźmie w niej udział 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 😉 Dawno mnie tu nie było wchodzę a tu takie wieści 😉 Ewa gratulacje. ktoś jeszcze bo nie doczytałam. Widziałam że o mnie mowa była też 😉
Adaś rośnie ma już 4 zębole był troche chory ale już jesteśmy na dobrej drodze. Zaczyna chodzić raz do mnie przyjdzie 5 razy się boi ale to już coś czasem z zaskoczenia podejdzie 😉 9 kroczków najwiecej naliczyłam 😉 Teraz się dopiero zacznie hehe.
Adaś sobie radzi ale między mna a Tomkiem coraz gorzej wogóle nie umiemy się dogadać. Dzisiaj jeszcze stracił prace której nie miał tzn miał ale na czarno. Jak się wali to już wszystko eh myślę nad rozstaniem coraz częściej... ja wiem, że to nie jest to tylko żal mi Adasia... czuje że stoję w miejscu nie wiem co robić. Albo zostać męczyć się i życ nadzieją a może będzie jeszcze dobrze albo wynieść się do ojca i mieć spokój ale wtedy Adaś nie będzie miał normalnej rodziny swojego pokoju taty na co dzień i będzie rzucany raz tu raz tam....
A Monika jak u Ciebie ułożyło się ?? Napisz mi proszę.
Dobra spadam do domu. Trzymajcie się cieplutko jutro będę u mamy to się może jeszcze odezwę.
Dobranoc;*;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...