Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Malwina powodzenia. Trzymam kciuki. Matma nie jest taka straszna dasz radę 😆
Ja dziś miałam wizytę u alergologa z Hania dostałyśmy skierowanie na testy z krwi jutro będziemy ją kuć. Kupiłam dziś córci fajne i niedrogie 27 zł buciki
http://allegro.pl/renbut-13-138-granat-kropki-21-i3205204038.html
Miałam mieć też wizytę u ginekologa ale mąż się uparł, że też chce być ze mną a dziś nie mógł więc czekam do czwartku.
Piszcie co u Was 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki za trzymanie kciukow. Na pewno sie przydadza. Ja ide na luzie bo jak nie zdam matmy to podejde w sierpniu do poprawki albo w nastepnym roku. Nie mam jakos cisnienia na to,ze musze zdac.
Ewcia trzymam kciuki za Haneczke i czekam na relacje w czwartek z wizyty u gina.A jak sie w ogole czujesz?Stasznie zazdroszcze Ci brzuszka tez chcialabym miec drugiego maluszka. Mam pytanko:smarujecie teraz dzieciom buzi kremem? Bo ja jeszcze nie zaczelam i maly ladnie sie opalil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewka bucik rzeczywiście fajny, niedrogi i wygląda na wygodny 😉
Malwina powodzenia jutro, patrzyłam dziś na polski i chyba nie byl trudny. Który temat wybrałaś?
Ewka nie moge się doczekać Twojego USG, tzn czy podadzą płeć dzidziusia 🙂 licze na chłopca (mam nadzieje że sie nie obrazisz na obstawianie 😉 )
ja w duży upał smaruje kremem 50+ rączki i buźke, a w bardziej pochmurne dni emolium albo maścią witaminową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malwina trzymamy kciuki za Ciebie.
U mnie byl kuzyn z corcia /mlodsza od Ricciego o 20 dni/. Dzieci wcale sie soba nie interesowy. Jeszcze sobie zabawki wyrywaly. Corcia kuzyna sama nie chodzi. Trzeba ja prowadzac. Za to ladnie macha.
Konefka ciekawe czy Haneczka bedzie miec braciszka.
U nas dzis zapowiada sie ladnie. Od 3 dni ciagle pogoda w kratke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Malwina na pewno sobie poradzisz.Ważne,że podchodzisz do matury mimo tylu obowiązków i kłopotów.Moja sąsiadka chodziła do technikum 4 lata i zrezygnowała z matury,nie rozumie jej ,ale to jej wybór,a rodzice się na to zgodzili.
Ewa to trzymajcie się,żeby Hanie dzielnie zniosła te testy.Czekamy na wieści po wizycie jutrzejszej 🙂
U mnie jeszcze więcej kłopotów.Moja teściowa postanowiła się obrazić i tym samym nie zajmować się Czarkiem.W poniedziałek teść z moim postanowili zabić dziki które chodowali.Jeden miał iść na mięso a z drugiego miała być kiełbasa.Przy dzieleniu mięsa teść dał nam kawałek schabu więcej,żeby było na przyjęcie. Teściowa się dowiedziała i z tekstem do teścia - jaka to sprawiedliwość,że oni maję więcej schabu.Rafał wszystko słyszał.Poszedł do niej i powiedział,że jak jej chodzi o 2 kg schabu to jej to odda. Oczywiście się nakręcił,a ta próbowała się wykręcać.Jak chciałaby żeby nie słyszał tego co mówiła to to by tego nie robiła gdy był w pobliżu.Nie wzięła tego mięsa z powrotem, ale chodzi naburmuszona .Wczoraj spytał czy przypilnuje Czarka to się zgodziła, ale z łaską.Dzisiaj poszedł z małym do kuchni to zachowywała się jakby nie widziała dziecka.Czarek ją zaczepia ,a ona nic,żadnej reakcji.To jest jak kopanie leżącego.Mamy dużo pracy w foliach,komunia za niecałe 3 tygodnie,a ta specjalnie wszczyna awanturę ,żeby się nie zajmować naszym dzieckiem.Potem udaje pokrzywdzoną.To samo zrobiła jak Wiktoria była mała.z dnia na dzień przestała się do nas odzywać bez słowa wyjaśnienia.Dziwna kobieta.Jak długo się z kimś nie gniewa to jest chora.Co ja bym dała ,żeby się wyprowadzić z tego domu wariatów 😠.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kaśka współczuje takiej teściowej. Jak Cię to pocieszy to powiem Ci, że moja jest taka sama a może i gorsza 🤢
Byłyśmy dziś pobrać krew Hania była dzielna i rozpłakała się na sam koniec i trwało to sekundkę potem już paniom papa zrobiła 😆
Teraz się chyba położymy troszkę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W tym samym domu mieszka siostra mojego i domyślam się,że to ona miesza w
głowie mamusi.
Mam trzy siostry,ale jedna pracuje i pomaga córce przy dziecku,druga jedzie w tym tygodniu do Niemiec na 2 miesiące, a trzecia ma swojej pracy aż za dużo.Pracujemy z mężem na zmianę,a z przygotowaniem do komunii też będziemy musieli sobie jakoś poradzić.Gdyby teść nie był takie "ciepłe kluchy"to by może przemówił jej do rozumu.Chyba się boi ,że jak się odezwie to na niego się teściówka obrazi i nie da mu obiadu. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia moge Cie pocieszyc tym, ze moja jest gorsza. Mimo, ze mieszkamy 1100 km od siebie to mielismy straszne z nia problemy. Wtracala sie doslownie do wszystkiego.
Wiec i Wy dacie rade. Tylko trzeba nie dac sie, nie dac sobie wejsc na glowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu, a ja bym sie cieszyła na Twoim miejscu, że przynajmniej masz spokój niech się naburmusza i gniewa ile chce. Wiem, że może Ci nie na rękę, bo nie masz pomocy przy Czarku, ale dasz radę.
Ja bym jej to mięso oddała, po prostu położyła, bo i tak by mi stanęło w gardle podczas jedzenia. A jak jej już przejdą fochy to powiedziałabym jej, że teraz ja jestem naburmuszona i nie zamierzam dać dziecka.
Trochę szurnięta, bo co w tym wszystkim winne jest dziecko!

Ja chyba się zestarzałam, naprawdę, bo moja teściowa przestała mi działać na nerwy. Nie ma talentu do opieki nad dziećmi, zero, a nawet na minusie, więc jak ma chwilę popatrzeć na Daniela, to po paru minutach zapomina i zajmuje się rozmową z kimś... a Daniel wiadomo, lezie wszędzie. Jak byliśmy u niej ostatnio na weekend, a była też szwagierka, to nawet udało mi się nerwy utrzymać na wodzy. Normalnie starość!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miałam Wam jeszcze napisać, że moje dziecko boi się chodzić po trawie, a jak zerwę kłosa, czy kwiatka, żeby go posmyrać, to spiernicza jak najdalej może 🤪 normalnie ubaw po pachy. Jak gdzies jesteśmy i tylko na trawie to nie ma problemu, ale upada wtedy tak, żeby nie dotykac trawy 🤪 a jak jesteśmy na dworze, placu zabaw, to żeby wejść na trawę to nie ma mowy, ciągnię mnie za rękę do tyłu 🤪
No i niestety już mu się znudziło wchodzenie po schodach na placu zabaw, teraz jest schodzenie, mało zawału nie dostaję, tak mu to nieporadnie idzie, a chce schodzić 🤢 No i te nieszczęsne zbieganie z górki, masakra. Ciekawe kiedy zedrze sobie nos i wybije zęby 🤢 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
He je to ja byłam takim dzieckiem co się trawy boi 😁 Mam opowiada, że jaj mnie na kocu posadziła to i 2 godziny siedziałam a na trawę nie zeszłam.
Moje dziecko mnie zadziwia ja już od 12 ledwie na oczy patrze a jej ułożyć nie mogę 🥴 Marzę o godzince snu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !
Mój A jest normalnie tak zwiercony,że brak słów 🤢 ciągle biega,ja za nim spocona jak szczur 😁
Dzisiaj kupiliśmy upragnioną spacerówkę Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Jest to identyczny wózek jak Lira 4,ale ma łączoną rączkę i powiększaną na zamek budkę. Kosz jest faktycznie mały,ale znalazłam już specjalne plecaki do wózków,więc w razie czego można doczepić 😉 Kolor to szary z fioletem,na żywo śliczny.I dla chłopca i... dziewczynki 😎
Ewa trzymaj się,nie dołuj się. Czekamy na info o płci 🤪

Ja na swoją Teściową narzekać nie mogę,fakt nie raz działa mi na nerwy,ale pewnie ja jej również 😆 Trzymam się zasady- umiesz liczyć,licz na siebie 🙂 Choć nie powiem,pomaga mi z dzieckiem.
Aniu filtrem powinno się smarować nawet w pochmurny dzień. Szkodliwe promienie przenikają przez chmury. Niania smaruje Alka kremem z filtrem 50 codziennie. Mamy z Rossmana,skład ma bardzo dobry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wybrałaś najpiękniejszy kolorek Tynka 😆 Podaj dokładną nazwę kremiku z filtrem kobietko 😆
Ja dziś od rana podnietka, że w końcu wizyta i USG 😆 Wczoraj brzuszkowi składałam życzenia z okazji imienin Stanisława 😆 Ale mam już imię dla córeczki będzie Alicja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka ile załaciłaś za wózek? kolor świeny!
Ja nie pozwalam biegać gdzie sobie chce Michał, bo rozwydrzy się tak i nie poradzę sobie z nim. Na początku tak było, że mi uciekał ale teraz wie że nie wolno. Wczoraj zabrałam go do Kościoła, wytrzymał tyle ile się spodziewałam czyli 20min, nie krzyczał ale podchodził do konfesjonału i stukał w niego a tam Ksiądz spowiadał 🤢
dzieś też pójdziemy na majówkę.
rano przezyłam koszmar, Michał wlożył sobie zakrętne z dezydorantu do buzi, nie mógł jej wyciągnąć i zwymiotował, a zakrętka wypadła 🤢 to była chwila moment, wszystkie kosmetyki powiesiłam w kosmetyczce pod piecykim, a on już tam je dostał! szczęście w nieszczęściu, ze nic się nie stało. Więc mam nauczkę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Tynka spacerówka śliczna, często spotykam dzieciaczki w Espiro 🙂
Emilka podobnie jak Michałek upodobała sobie konfesjonał, ostatnio wchodziła i schodziła z niego prawie całą mszę 🙂
a ja stawiam na dziewczynkę, małą Alicję 🙂 powodzenia na usg, Ewka 🙂 🙂
moja druga ciąża była zupełnie! inna niż pierwsza a mamy drugą dziewczynkę, więc nie ma reguły 🙂
ciekawe co tam u Oli i Amelki coś dawno się nie udzielała 😞
Emilka uwielbia brykanie po trawie, uwielbia też zabawy w piaskownicy, u rodziców i teściów tuliła psy gdyby mogła to obdarowałaby buziakiem 🙂 rośnie nam kolejna maniaczka zwierząt 🙂
ale najadłaś się strachu Ania, dobrze że nic się nie stało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edwwózek kosztował 560. Dużo i niedużo bo widziałam takie za 1,5 tys i jednak nie płaci się w nich za markę tylko za śmieszną wagę i świetne rozwiązania. Ja ciągle się wahałam bo te 560 to dla mnie też sporo kasy ale jestem bardzo zadowolona. Już pierwsza wizyta w sklepie za nami 😉 ewa krem to babydream z rosmana taki w sprayu ok 15 zł. Poczytaj ma blogu sroki o kremach. alicja bardzo ładne imię. U mnie w grupie są trzy teraz chyba imię ma topie 😉 ja dla dziewczynki trzymam imię Inga, mam koleżankę o tym imieniu i bardzo dobrze mi się kojarzy. Teraz widziałam w serialu przyjaciółki że jedna bohaterka się tak nazywa. stas też ładnie maż tak chciał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu współczuję dzisiejszego stresu. Ja teraz walczę z Hanką bop ona biega po łóżku i strasznie się boję, że spadnie. Ostatnio wspięła się na oparcie i próbowała wejść na parapet i spadła za łózko ale to jest taki szałaput, że sobie z tego nic nie robi 🥴
Za ok 4 godziny wizyta moja dzidzia dziś mega sp[okojna już o 12 to nawet stresa miałam że coś nie tak i się położyłam aby sprawdzić czy się będzie ruszała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O kurcze Ania, to Ci synu napędził stracha. U mnie jest podobnie, wszystkie zakrętki sa uwielbiane i ogólnie wszystko co nie jest zabawką, a nadaje sie do zabawy.
Łazienka jest zamknięta, ale Natalia jak idzie to czasem nie zamknie za sobą, bo się czegośc boi i ogon Daniel już leci. N. od jakiegoś miesiąca boi się tej dziury w umywalce, co zabiera nadmiar wody. Musiałam zakleić taśmą 🤪 Jakieś dziwne schizy mają te moje dzieci. N. jeszcze boi sie kwiatków - maków. Zrywała je, ale coś jej się odwidziało. Raz mąż przyniósł mi w zębach jednego! ale w środku był robak, może dlatego teraz sie boi.
Ja też z Danielem mam niezłe stresy. Wchodzi na kanapy w salonie i skacze po nich, a ława przy kanapach. Nie za bardzo mam ochotę ją odsunąć, ale chyba nie będe miała wyjścia.
Dzisiaj zauważyłam czwórkę na dole, a druga wyszła w połowie. Ale nie mogłam dalej pooglądac, bo piernik dziabie jak najęty.

U nas od wczoraj jest ochłodzenie, bo 24st., co za ulga. Już normalnie straciłam nadzieję na następne kilka miesięcy. Dzisiaj nawet była burza i deszcz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...