Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzięki Ewcia, a Astra Tobie dziękuję za słoneczko 😘 Już doszło. Po obiadku o 13 idziemy na spacer, bo teraz aż się boję, bo tak mało zjadła i zaraz może odezwać się wielki głód.
Ja jestem zaklinaczem lumpeksów. Jak ze mną pójdziecie możecie być pewne, że niczego nie znajdziecie 🙃 I ja też nigdy nic nie znalazłam. Rajcowałam się takim ekskluzywnym lumpeksem na Piotrkowskiej przy szkole rodzenia i kupiłam tam raptem jednego bodziaka dla małej, a dla siebie nic. Ceny były za sztukę i wcale te ubrania nie były takiej super jakości. Już bardziej opłaca się kupować na allegro używane w paczkach ciuszki dla maluchów. To co ostatnio mi przyszło rewelacja i stan idealny, niektóre rzeczy jeszcze z metkami.
U mnie dziś na obiad Astra Twoja zupa pizza jak mi się będzie chciało zrobić po spacerze, a jak nie to dla Łukasza będzie zupa z wczoraj, a ja obędę się bez obiadu. Jutro już na pewno zrobię tą zupę bo wczoraj specjalnie byłam po składniki.
U nas z pieluchą bywa różnie, ale zazwyczaj o tej 5 rano jest zasikana dość mocno. Choć jak na tyle godzin to nie jakoś tak bardzo żeby miała pękać w szwach. Czasem w dzień jest mocniej zasikana po 3 godzinach jak mała dużo pije.
Dowiedziałam się, że znajomego córeczka zaczęła siadać dopiero w wieku 9 miesięcy. Tak se myślę czy moja też tak nie będzie miała, bo jej tylko leżenie na brzuchu pasuje i pełzanie. Leniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady ale ja też mam lenia
mała Igusia idzie po bandzie, a mój łotr jak kłoda nie ma checi do wariowania, a żeby się obrócic na brzuchw łózeczku i spac cud który nigdy sie nie zdarzył, len jakich mało 🙂
ja mam jednego lumpa, gdzie dzieciom wynajduje perełki 🙂
ze mna gorzej ale mam kilka ciuchów które kocham

nie mam jakos siły tak nagle mi sie zrobiło hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
lady ale ja też mam lenia
mała Igusia idzie po bandzie, a mój łotr jak kłoda nie ma checi do wariowania, a żeby się obrócic na brzuchw łózeczku i spac cud który nigdy sie nie zdarzył, len jakich mało 🙂
ja mam jednego lumpa, gdzie dzieciom wynajduje perełki 🙂
ze mna gorzej ale mam kilka ciuchów które kocham

nie mam jakos siły tak nagle mi sie zrobiło hehehe


nio moja teraz w łózeczku jak ja odkłądam to na bok, i kciuk w buzie, a potem an brzuszku zaraz spi, sie opraca.
ale szok z tym wstawaniem, mówie wam. nie ustoi za długo. i zdjecie mam tylko na kolanach jak sie podciaga, na stopkach złapac nie moge, boje sie ze sie rymsnie 🙂 ale jak zgram to wam pokaze, hehe

ja mam u rodziców lumpka fajnego, jade na weekend wiec znów cos znajde. chodzimy w sobote wiec od wtorku co dostawa troche minie, ale zawsze duzo rzeczy fajnych kupie. długo mi sie na tych dzieciecych schodzi wiec np ostatnio dla siebie nie zdazyłam popatrzec bo pozno poszlismy, dziadki byli na miescie i nie było zkim dziewczynek zostawic wczesniej.
ale dla kobiect tez czasmai fajne rzeczy sa.
a mzoe macie u siebie w miescie. to jest Szmizjerka, sie nazywa. u rodziców sa nawet 2, a miasto 50tys mieszkanców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
ewcia kaszel byl wczesniej niz katar,a wiec wole podawac syropek teraz niz jak juz sie cos rozwinie 😉
prawoslaz to nic groznego ,a ja podaje tylko raz dziennie
przy chorobie 3 raz na dobe jest



Ale slicznie na dworze
jakis spacerek walniemy po obiedzie


a nio to od jakiegos pzreziebienia. na kaszel ponoc dobry pyrosal, ale to dla wiekszych dzieci, od 3 roku zycia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
ewcia kaszel byl wczesniej niz katar,a wiec wole podawac syropek teraz niz jak juz sie cos rozwinie 😉
prawoslaz to nic groznego ,a ja podaje tylko raz dziennie
przy chorobie 3 raz na dobe jest



Ale slicznie na dworze
jakis spacerek walniemy po obiedzie


a nio to od jakiegos pzreziebienia. na kaszel ponoc dobry pyrosal, ale to dla wiekszych dzieci, od 3 roku zycia.



cos go wczesniej lapalo
ale z noskiem juz lepiej
podaje witaminke C,raz dzienie syropek,wode do nosa,masc majerankowa(kicha po niej i leci strumien z nosa)pulmex na noc i dziecko zdrowieje-taka mamy nadzieje 😉
wczoraj w calej sypialni jechalo mi Amolem 🤪dodalam do nawilzacza pare kropli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lady, a idz Pani nie widze żadnej pół-dupy na fotach tylko niezłą dupę jak już hahaha 😁
Piękne są! I te a'la gansterskie strasznie mi się podobają 🙂

Chyba większość dzieciorów reaguje tak na rodziców jak na filmiku. Jak Karol przyłazi to Jasiek aż się szarpie ze mną żeby do Niego iść a jak chwilkę to trwa to stęka szuja ;] Mnie tak już nie kocha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
a my szukamy kuchni dla Majki, ma wkreta w gotowanie i codziennie powtrza że bedzie grzeczna że nie dokucza POli i że jak tatus zarobi pieniadze to kupimy jej kuchnię
wiec hcyba najwayzszy czas 🙂


Niko tez ma....chcial kiedys od Mikolaja to dostal
fajna sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izu myslałam bo widzielismy ją na zywo, ale cena zabija

ja myslała o tej
czekam na Michała żeby zatwierdził i chyba kupimy
http://allegro.pl/smoby-elektorniczna-rozsuwana-kuchnia-cook-party-i2613150990.html

polondża sie obudziła połozyłam ją na koc
i poszłąm odkurzyc, ostry dyzur sie zaczał, a ona sie tak fajnie ułozyła na wznak do telewizora, gryzak w buzie i oglada, dla mnie masakra, MAjka nigdy tv nie ogladała a ta normalnie ma podjarke ogromną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde jak mam nauczyć małą pić z powrotem z butelki? Muszę ją zostawić w piątek na 3 godziny. Wkładam jej do buzi to w histerię wpada. No masakra. Tak ładnie piła przecież. Coś jej padło na łeb i nie chce ani wody, ani spczku ani mleka nawet mojego odciągniętego :/
Krzyż pański normalnie. Nie śpi od 6 rano. Cycka ciągnie ale nie chce usnąć. Może brzusio ją boli, ale nie płacze, pierdzi co chwilę. Wczoraj jadła jarzynową z kurczaczkiem, pół słoiczka zjadła. Może będę jej podawać Bio Gaię przy tych słoiczkach.
Macierzyństwo to cholernie trudna sztuka :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu niezłe te kuchnie 🤪 hehe
odmroziłam zrazy z chrzcin i pieczone pyry zrobiłam ty;lko
Sztunia, też bym chciała nie mieć apetytu i zadowolić się winogronem haha ale nie ma szans widocznie
kolejne słoiki marynowanych pieczarek do spiżarni 🙂

Byłyśmy trochę na dworze bo zero wiatru u nas, siatka na wózek i Wiki się nawet przespała. Moje malusie oczko...musi ją swędzieć, bo se jeszcze drapnęła żeby było pięknie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
Okna umyte
obiad zjedzony
bigos gotowy
dziecko i maz spia

pora powiesic zasłony u Niko 😉

kuchnia super

a ta z Ikea to cena zabija
oni sa durni tyle kasy za zabawke


my mamy jakas zwykła za 100ł niecałe chyba. z netu przez allegro chyba kupilismy i tez swoje zadanie spełnia, wiec nie ma co ksast wywalac. tez sa garnki, patetlnie sztucce, i odkreca sie gaz, jest sygnał i swiatełko, jak sie piekarnik otwiera tez tam cos, spoko. nie ma co szalec.
ja ograniczam te mleczko małej to sie dzis 2 razy zalałam juz. ale powoli wyjde na prosta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra no ja pierdykam nieźle dmuchasz, że tak chmury poranne przepędziłaś 😁 Piękna pogoda, byłyśmy półtorej godziny na spacerze, poczytałam Nawałnicę mieczy na ławce. Zaraz jemy deser. Zupy mi się dzisiaj nie chce robić 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...