Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Po Nurofenie gorączka spada. Nie ma żadnego kataru, ani kaszlu, więc może to te zęby. Choć Łukasz mówił, że u tego neurologa okno było najpierw otwarte i zimno jak nie wiem. ale chyba tak od razu by ją nie chwyciło. Kazał zamknąć, ale i tak było zimno, a dziecko rozebrane do pieluchy.
Rozmowa z nianią spoko. Jeśli Werka nie będzie chora to w poniedziałek okres adaptacyjny zaczynamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
to Wy mieszkanie z meblami i sprzętem wynajęliście?
ja bym się bała tak. Zresztą zależy jeszcze co macie w umowie odnośnie użytkowania.

Astra jak się wynajmuje mieszkanie to zabudowa kuchenna jest prawie w każdym mieszkaniu. My wynajelismy bez mebli, mamy swoje. A zabudowa niestety była, a zmywarka ma ponad 10 lat więc miała prawo się zepsuć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
Po Nurofenie gorączka spada. Nie ma żadnego kataru, ani kaszlu, więc może to te zęby. Choć Łukasz mówił, że u tego neurologa okno było najpierw otwarte i zimno jak nie wiem. ale chyba tak od razu by ją nie chwyciło. Kazał zamknąć, ale i tak było zimno, a dziecko rozebrane do pieluchy.
Rozmowa z nianią spoko. Jeśli Werka nie będzie chora to w poniedziałek okres adaptacyjny zaczynamy.

Lady to już pora na ząbki i mi się wydaje,że ta gorączka stąd i tego Wercikowi życzę 🙂 oby nie choróbsko jakies...

kasia_sztuk napisał(a):

Astra jak się wynajmuje mieszkanie to zabudowa kuchenna jest prawie w każdym mieszkaniu. My wynajelismy bez mebli, mamy swoje. A zabudowa niestety była, a zmywarka ma ponad 10 lat więc miała prawo się zepsuć.

Nie wiem jak to jest jak sie wynajmuje, bo nie wynajmowałam, nie wynajmuję i mam nadzieję,że nigdy w życiu nie będę 😁 a jak miala 10 lat to spoko, najwyższy czas na nią hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Aaa Kasia kupilam dzis to mleko Gerber 2 i na nim pisze ze zawiera szczepy bakterii,naturalnie wystepujace w mleku mamy i korzystnie wplywa na uklad pokarmowy,zawiera zelazo,wapn i wit.D

Wiem wiem czytałam 🙂 już cały net przestudiowałam 🙂
Dzisiaj bebiko się przyjęło 🙂
Ale tylko 100 ml wypiła, jak się skończy to spróbujemy z Gerberem. Jaszminka a Ksawciu może przy skazie pić to mleczko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniunie lula. Gorączki już nie ma jak przed snem mierzyłam. Za to jak widzi jak nakładam pieluchę na palec i wyciągam Dentinox to sama już buzię otwiera i czeka. Ja jej szoruję po dziąsłach pieluchą, a ona się śmieje w głos.
Łukasz poszedł teraz spać, bo potem będzie czuwał do jakiejś 3-4 jak wytrzyma, a potem ja biorę wartę. Ale może się nie będzie budzić Pompelini. Boziu była dzisiaj taka biedna jak przyszłam z pracy. A jak się tuliła do mnie. I taka rozpalona była z pultaskami czerwonymi 😞 Podobno jak się mierzy elektronicznym termometrem pod pachą to należy dodać plus 5 kresek, a jak w pupie to minus 5. A ja sądziłam, że mam dupny termometr jak sobie mierzyłam po kupieniu go i wychodziło mi 36 równe. Tym samym Werka nie miała w najgorszym momencie 38 tylko 38 i pół! Jutro mama chce kupić taki termometr co w szpitalach mają co się tylko przykłada do głowy.
Idę chyba poczytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej wam,
lady dodaje sie pod pacha?? tego nie słyszałam, tylko ze w dupce jak dzidziorkowi mierzysz to odejmujesz 5 kresek 🙂
Kasia, a wy wynajmujecie mieszkanie i was zameldował własciciel?? kurde rzadko sie tak zdarza, a Ty chyba pisałas ze jestescie razem zameldowani. u nas np nikt nie chce maldowac lokatorów.
Astra masakra z Tobą, ciekawe co to za cholera, czym predzej musisz zdiagnozowac...

Maz poleciał na basen, Igusia póki co spi (ale juz druga dolna jedynke prawie widac, przeswituje pzrez dziasełko, ale nie czuc pod palcem, mzoe bedzie jutro, znów w sobote), zuzia sie usypia, a ja schiza dostaje.
martwi mnie strasznie zuzel nasz... z tym kaszlem, na ki huj czytałam w necie, po co mi to było. dostała ten gastrotuss od refluksu,m juz 2 razy, narazie nie widze poprawy, zobaczymy ajk bedzie w nocy, czy bedzie kaszlec. juz czytałam ze i nerwowe to mzoe byc, alergiczne, np na pyłki czy zarcie w pzredszkolu. pisza na necie, ze wywala na jezyku jakies afty czy cos, rany, a ona sie skarzyła od dłuższego czasu, przygryzała widziałam, a potem płakała ze ja boli. mnóstwo jest na forach o tym , ludzie sie borykaja, mówia ze koszmar od pazdziernika do kwietnia, potem mija i na jesien/zime znów. chyba ocipieje. a lekarze nie wiedza co to i wala antybiotyki. inni tez na owsiki zwalaja, miałam popatrzec na tyłek, skoro mówicie sie ze uaktywniaja na noc i widac je jak z tyłka wyłaza. kurde... nio i maz mówił ze jak ja rozbierał do spania dziennego po lekarzu to pod pacha ma chyba z 20 takich krostek, nie dosłownie w tym dołku ale tak na zgieciu, na skóce i troche na boku nizej, a reszta ok. miała wczesniej na nogach, ale to wygladałao jak ugryzienie, mam schize wiec w srode lekarce pokazywałam, mówiła ze nie zadna zarazna choroba, az Astra jak pisałas o bartku ze nie było pediatry to mi sie z tym skojarzyło, ze ospa, ale u nas wiadomo ze nie. i teraz rozkminiam,z e moze od proszku, bo jak tak lała w łózko i pralismy posciel na okragło to cały prawie JELP 2,4 kg nam poszedł szybko i doszłam do wniosku ze jej juz chyba mozna normalnei prac a tylko małej w jelpie bede. i mzoe od tego te krosty...
ocipieje zaraz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia zaglosowałam
u laryngologa fajnie
posprawdzała uszy, powiedziała że to zapalenie ale napewno nie ucha srodkowego, ale zewnętrznego, że mamy brac antybiotyk do poniedziałku, przepisała nam jeszcze tobrex do uszków żeby zakropić, pobrała wymazy i pędziłam z nimi do kliniki :P przynajmniej wiem już gdzie u nas jest centrum pediatryczne, bardzo fajny szpital, ale obym nie musiała tam jechać kolejny raz...
mąz przeszedł samego siebie
ale okaże to zlewczym tonem zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Ewcia my jestesmy zameldowani u Michala rodzicow, a nie na wynajmowanym 🙂
Ej zaglosujcie 🙂 mozna 3 razy pod rzad, tylko trzeba odswiezyc 🙂 mamakasia26 to ja 🙂
http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjatkowe-chwile-macierzynstwa/galeria/?start=14255&id=4163
Trzeba zamknac to co wyskoczylo i jeszcze raz, drugi i trzeci poodswiezac i glosowac 🙂
Do boju 🙂


aha rozumiem.
Masz moje głosiki 🙂
a jakie sa nagrody??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewoje, jakos dzień mi dzis szybko zleciał... 🙂

Jaszminka, sorki, ale jak czytam twoje posty, to mam wrazenie, że spływa po tobie to co pisały dziewczyny odnośnie tych owsików. Nie dostałaś się w przychodni, oki rozumiem, ale ja bym za pozyczone pieniądze poszła prywatnie. Sorry, ale nie rozumiem cię, na pradę chcesz czekać do poniedziałku 😮 😮 😮

Asterka, pisałaś, że okres ci sie spóźnił, moze to była ciąża? Często się zdaża, że kobieta roni mniej więcej w czasie, kiedy ma dostac okres, nie wiedzac, że była w ciąży, troche się o tym naczytałam. Chociaż zielone coś nie brzmi ciekawie... Trzymam kciuki, mam nadzieję, że to nic takiego 😘 😘

Co do leków dla malców ja w razie czego podaję małej Ibum malinowy, jestem zadowolona, a o pedicetamol'u szczerze pierwszy raz słyszę 😜

Izunia, niezły interes zrobiłaś z pampersiakami 😜 😜 Ja zawsze w Tesco kupuje husteczki Pampers Sensitive 4+2 gratis po 62 szt za 27 zł

Kasiula, zadzwońcie do właścicieli mieszkania i zgłoście awarię, przeciez nie tylko wy korzystaliście z tej zmywarki, a sprzety się zużywają. Dlaczego macie robić ludziom prezent. My jak wynajmowalismy mieszkanie i zepsuła nam się lodówka to cos tam naprawiali, ale nie kazali nam nowej kupić, w zyciu bym się nie zgodziła. Macie na co wydawać kasę. Lepiej kup Mani porzadny fotelik, a nie zmywarkę, z której bedziesz korzystac przez chwilę. No, aż się zbulwersowałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meti84 napisał(a):
Hej dziewoje, jakos dzień mi dzis szybko zleciał... 🙂

Jaszminka, sorki, ale jak czytam twoje posty, to mam wrazenie, że spływa po tobie to co pisały dziewczyny odnośnie tych owsików. Nie dostałaś się w przychodni, oki rozumiem, ale ja bym za pozyczone pieniądze poszła prywatnie. Sorry, ale nie rozumiem cię, na pradę chcesz czekać do poniedziałku 😮 😮 😮

Asterka, pisałaś, że okres ci sie spóźnił, moze to była ciąża? Często się zdaża, że kobieta roni mniej więcej w czasie, kiedy ma dostac okres, nie wiedzac, że była w ciąży, troche się o tym naczytałam. Chociaż zielone coś nie brzmi ciekawie... Trzymam kciuki, mam nadzieję, że to nic takiego 😘 😘

Co do leków dla malców ja w razie czego podaję małej Ibum malinowy, jestem zadowolona, a o pedicetamol'u szczerze pierwszy raz słyszę 😜

Izunia, niezły interes zrobiłaś z pampersiakami 😜 😜 Ja zawsze w Tesco kupuje husteczki Pampers Sensitive 4+2 gratis po 62 szt za 27 zł

Kasiula, zadzwońcie do właścicieli mieszkania i zgłoście awarię, przeciez nie tylko wy korzystaliście z tej zmywarki, a sprzety się zużywają. Dlaczego macie robić ludziom prezent. My jak wynajmowalismy mieszkanie i zepsuła nam się lodówka to cos tam naprawiali, ale nie kazali nam nowej kupić, w zyciu bym się nie zgodziła. Macie na co wydawać kasę. Lepiej kup Mani porzadny fotelik, a nie zmywarkę, z której bedziesz korzystac przez chwilę. No, aż się zbulwersowałam 😜

Meti moj Michal ma prawnika swojego i niestety w naszej gesti jest naprawienie usterki poniewaz my uzytkujemy, poprzedni lokatorzy oddawali sprawna zmywarke wiec nie bylo problemu.
Michal siedzi w tych przepisach bo mamy pojebanych wynajmujacych i zawsze jestesmy obcykani jak maja jakies sapki czy cos 🙂
Wyjebongo mam na nich. A fotelik to i tak Mania dostanie ale to dopiero za jakis miesiac, gora dwa 🙂
Nie irytuj sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meti84 napisał(a):
Co do leków dla malców ja w razie czego podaję małej Ibum malinowy, jestem zadowolona, a o pedicetamol'u szczerze pierwszy raz słyszę 😜

Izunia, niezły interes zrobiłaś z pampersiakami 😜 😜 Ja zawsze w Tesco kupuje husteczki Pampers Sensitive 4+2 gratis po 62 szt za 27 zł

Kasiula, zadzwońcie do właścicieli mieszkania i zgłoście awarię, przeciez nie tylko wy korzystaliście z tej zmywarki, a sprzety się zużywają. Dlaczego macie robić ludziom prezent. My jak wynajmowalismy mieszkanie i zepsuła nam się lodówka to cos tam naprawiali, ale nie kazali nam nowej kupić, w zyciu bym się nie zgodziła. Macie na co wydawać kasę. Lepiej kup Mani porzadny fotelik, a nie zmywarkę, z której bedziesz korzystac przez chwilę. No, aż się zbulwersowałam 😜


Kasia, Meti ma racje, zgłoscie włascicielom, nie kupujcie nowej.
ja dawałam zuzi IBUM malinowy i do tej pory mam dla niej, ona lubi bardzo i reklame z króliczkiem wspomina 🙂 hehe wtedy nawet pedicetamolu nie było,a jak była malusia eferalgan 80 dawałam w czopkach.

a z tymi pampersami to nie wiem czy to taka super cena. ja kupuje 4n w auchanie za 29,99, małe paczki ale sztuka bradzo tanio wychodzi, po 55gr, wiec 5 niby by były troche droższe bo mniej sztuk, ale pewnie lepsza cena niz tu.
ale mzoe nie wszyscy maja dojscie do auchana. my kupujemy duzo wtedy na zapas, ale coraz czesciej sie ta promocja pojawia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
meti84 napisał(a):
Co do leków dla malców ja w razie czego podaję małej Ibum malinowy, jestem zadowolona, a o pedicetamol'u szczerze pierwszy raz słyszę 😜

Izunia, niezły interes zrobiłaś z pampersiakami 😜 😜 Ja zawsze w Tesco kupuje husteczki Pampers Sensitive 4+2 gratis po 62 szt za 27 zł

Kasiula, zadzwońcie do właścicieli mieszkania i zgłoście awarię, przeciez nie tylko wy korzystaliście z tej zmywarki, a sprzety się zużywają. Dlaczego macie robić ludziom prezent. My jak wynajmowalismy mieszkanie i zepsuła nam się lodówka to cos tam naprawiali, ale nie kazali nam nowej kupić, w zyciu bym się nie zgodziła. Macie na co wydawać kasę. Lepiej kup Mani porzadny fotelik, a nie zmywarkę, z której bedziesz korzystac przez chwilę. No, aż się zbulwersowałam 😜


Kasia, Meti ma racje, zgłoscie włascicielom, nie kupujcie nowej.
ja dawałam zuzi IBUM malinowy i do tej pory mam dla niej, ona lubi bardzo i reklame z króliczkiem wspomina 🙂 hehe wtedy nawet pedicetamolu nie było,a jak była malusia eferalgan 80 dawałam w czopkach.

a z tymi pampersami to nie wiem czy to taka super cena. ja kupuje 4n w auchanie za 29,99, małe paczki ale sztuka bradzo tanio wychodzi, po 55gr, wiec 5 niby by były troche droższe bo mniej sztuk, ale pewnie lepsza cena niz tu.
ale mzoe nie wszyscy maja dojscie do auchana. my kupujemy duzo wtedy na zapas, ale coraz czesciej sie ta promocja pojawia.



ja kupuje gdzie popadnie
dzisiaj bylam w Tesco wiec kupilam
Auchan jest wogole w Opolu?
musze sprawdzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...