Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
ewcia o tym ze nibu policja na twoim kompie mowia wtvn


w dzien dobry tvn??
a ja w pracy, bo bym posłuchała 🙂 ponoc na stronie tego sępólna krajenskiego czy jak to tam było,ze niby od nich ta policja to nawet jest informacja ze to sciama. tylko jak ci zablokuja komp to i tak tego nie zobaczysz.

Astra, aj wiem ze jak raz zrobisz to nic sie nei stanie. ale naduzywac nie mozna ponoc. moja miała rtg pierwszy raz, wiec spoko, nie martwie sie. ale jak teraz takie wirusiska ze sie osłuchowo nie da wykryc to mzoe mozna jakas inna metode znaleźć, np te CRP. a ponoc nie mozna zrobic rtg samemu prywatnie, tylko tez tzreba miec swistek od lekarza. Iza mnie wczoraj uswiadomiła.

Biedna Jagodzinka 😞 Lady dzieki bogu ze znalazła magda, bo jak nie to wiesz takie granie na zwłoke, niechec do rtg, mogłoby wiecej szkody przyniesc... a z lekarzami, jak wiemy, róznie jest. jestem ciekawa czy zuzi cos z tego kału wyjdzie...
moja Iga poki co zdrowa, miała kilka razy katarek tylko. ale nic powazniejszego narazie sie nie przyplątało. za niecałe 2 tyg kolejna dawka pneumo...
Sztunia a Ty w koncu szczepiłas dziewczyny?? zdazyłas pzred tymi chorobami??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
na pneumo?
ja chyba to zrobie jak bedzie szła do panstwowego przedszkola
a pole wtedy gdy jest jedna daawka


aha, czyli tak jak ja zuzie. tylko wiesz co?? ja nie wiem, bo jak ona jest w pzredszkolu i juz ma stycznosc z róznymi zarazkami to nie wiem czy te pneumo ma znaczenie wtedy. dzieci czy z panstwowego czy z prywatnego to moga cos przyniesc.
w sumie jka polcia w domku to moze i nie tzreba szczepic, ale ja maje bym zaszczepiła. tylko ze ona jzu chodzi do pzredszkola, a zalecaja szczepic pzred tymi zarazkami, wiec moze i nie ma sensu teraz, jak jzu jest w tym. tak przynajmneij meza siostra mówiła ze swoja miała szczepic pzred ale ona znienacka poszła do pzredszkola. i juz jak poszła to nie było sensu.
a lekarka Twoja co mówiła?? nakłaniała teraz, czy mówiła ze odpuscic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aha, ok sztunia. w sumie jak pola w domkuz Toba a lekarka mówi ze u majkiw pzredszkolu mało dzieci to ok. a jakie oni maja grupy?? ile osób??

moj maz juz wrócił od lekarza. dostała amotaks, na szczescie w zawiesinie. działamy.
co polecacie osłonowego dla 4 latka?? dodam ze lacidofil w kapsułkach odpada 😞 nie chce.
ten dicoflor w kroplach tez jest dla wiekszych dzieci czy tylko niemowląt??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
aha, ok sztunia. w sumie jak pola w domkuz Toba a lekarka mówi ze u majkiw pzredszkolu mało dzieci to ok. a jakie oni maja grupy?? ile osób??

moj maz juz wrócił od lekarza. dostała amotaks, na szczescie w zawiesinie. działamy.
co polecacie osłonowego dla 4 latka?? dodam ze lacidofil w kapsułkach odpada 😞 nie chce.
ten dicoflor w kroplach tez jest dla wiekszych dzieci czy tylko niemowląt??


ooo to to samo co pola
w zawiesinie dicoflor jest teżnawet dla dorosłych wiec smiało
zuza bedzie pic 5 kropel, jest to nie dobre, wczoraj Majka lekomanka chciała tez chlać z polą i jak jej dałam to jej sięodwidziało, ale ja do tego dodaje kropelke soku malinowego i jest pyszny syrop 🙂

u niej w przedszkolu jest teraz chyba 15 dzieci i to jest jedna grupa, a teraz jak chorują to jest ich po 5 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny ociepieje zaraz, kurwa...... lekarze.....
kazałam mezowi zadzwonic do siostry zeby powiedziała jaki osłonowy najlepsyz dla zuzy, a Kaska mówi ze nie dawac amotaksu, bo to nie jest lek na zapalenie płuc tylko na gardło 😞 czaicie???? !!!!!?????
a nie było tej naszej znajomej, tylko znów ta młoda, co dopeiro dyplom odebrała 😞 i maz ma isc z zuza prywatnie, naszczescie mamy przychodnie pod blokiem i tam jets dobry pediatra, z dosiwadczeniem, zeby ja zobaczył i postanowił cos.
ociepieje tu siedzac. juz sie poryczałam dosłownie. dzieciak chory a tu na niej leki jakies próbuje... fuck, ze sie nasza znajoma musiała rozchorowac, masakra 😞

kurwa, ja chyba jak pojde do niej innym razzem to chyba powiem co mysle o tej reszcie jej lekarzy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to szczepienie ze wzgledu na nianie to moim zdaniem przesada. To w sumie od razu powinno sie po urodzeniu szczepic bo przeciez goscie przyjda niebawem. Obce osoby sa wszedzie i teoretycznie kazdy moze zarazac
rozumiem przedszkole bo wiadomo jak zarazki lubia dzieci
ale ja na razie nie szczepie. Moze pozniej.

Ewcia ja bym poszla i ją zjebała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja na te pneumokoki podjęłam decyzje, że szczepię, bo i tak mi dziecko pójdzie kiedyś do przedszkola, a podobno jak się szczepi przed rokiem jest lepsza ochrona. Myślę, że jak się w ogóle nad tym zastanawia to lepiej wcześniej niż później. U dzieci w takim wieku jak Majka ja już bym sobie darowała. Ale każdy robi co uważa za stosowne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astra napisał(a):
lady czytalas moje posty z rana? 😁 WIKI NIE MA GRONKOWCA 🙂 na szczescie


Acha sorry Astra, ja od dwóch dni działam jak cyborg. Bez snu, bez jedzenia, ciągle podenerwowana i z nawałem jakiejś chorej energii. W końcu w robocie pomyślą, że jestem na fecie 🙃 🙃 🙃 Adrenalina ma chyba podobne działanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
do lekarza jaszminka. moze nie daj boze ma jakeis zapalenie płuc jak zuzia czy alanek. wsyztsko mozliwe.

kurwa... taka zła jestem na ta lekarke, ale tu w urzedzie nic jej nei zrobie. siedze i klne. czekam na telefon od meza, czy udało sie do tego lekarza prywatnego co Kaska mówiła umówic.
matko, co za lekarze... w sumie zwalam na to ze ona młoda... jakby dyplom odebrała wczoraj... musi sie na kims nauczyc, ale czemu na moim dziecku 😞

maz własnei dzownił, do tego lekarza jest termin na 27.11 😞 hehe nawet prywatnie.
próbujemy do znajomego drugiej siostry meza, tez lekarki. on pediatra.w sumie pzrez tel powiedział, ze mzoe byc ten amotaks tylko cos trzeba wzmacniajacego, drugiego, ze dwa antybiotyki chyba beda. zwariuje.
mama nadzieje ze przyjedzie wieczorem. to znajomy, przyjezdzał do tesciowej jak miała zapalenie płuc w lutym. ponoc zawalony robota, pracuje do 20 w gabinecie, ale mam nadzieje ze przyjedzie nawet po pracy i pomoze nam 😞 tylko tzreba sie bedzie odwdzieczyc. grom wie jak, bo on kasy od rodziny agaty nie zechce wziac napewno. nio zobaczymny. byle pomógł zuzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Hej dziewczyny nie wiem co robic maly jest jakis niewyrazny nie podobaja mi sie jego oczka takie zamdlone ma zolty katar goraczki nie ma niby ale czasem
pokaszluje a w nocy az go dusilo martwie sie doradzcie mi cos bo jakas glupia jestem 😞


jaszminka lekarz
no ej po pierwsze przeciez chodzisz po lekarzach i co wyszło, że zdrowy
a co do tych robali to widziałaś białego?
po drugie kaszle od kataru zapewne bo mu spływa no ale warto to sprawdzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...