Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

sztunia zamien sie na chłopa 🤪
moj ma odwrotnie wszystko
nie ma wieczoru bez próby ataku i zazwyczaj focha, ostatnio stwierdzil ze jestem oziebła 😁
wraca nieraz po 13h w robocie i mowi chodz gdzies wyskoczymy razem
albo bierze synusia na basen,zakupy,do figloraju
stale robi mi prezenty i gada takie rzeczy ze aż nie wypada wrecz po tych prawie 7 latach razem haha
ale tez ma akcje i mnie wkurwia czasem tak ze bym w kosmos wyjebała
ale to na gora godzine, my sie nie umiemy kłocic. Ale mamy problem ktory sie nazywa kasa i sex 😜
potrzebujemy duzo wiecej kasy i wiecej seksu haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sztunia autentycznie te Michały to są identyczne. Mój też jakiś aseksualny i też często przychodzi o 1 w nocy dopiero do łóżka 🙂 ale mi to nie przyszkadza, my się dużo tulimy, całujemy, ostatnio nawet się czochraliśmy 🙂 ale dla mnie czasami sex może nie istnieć 🙂
Moje dziecko robi kosi kosi łapki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie przesadzajcie facet też może być zmęczony i nie każdy to taki jebaka. Byłam w związku z jebaką 3 lata i mimo codziennego seksu miał dupy na boku jak się potem okazało. Poza nim nie spotkałam się z drugim aż tyle żebrzącym o seks. Niezależnie od etapu i długości związku 😜
Ja uważam, że każdemu może się nie chcieć. Tak samo kobiecie, jak facetowi. Kobietom wprawdzie częściej, bo my potrzebujemy na zachętę innych trochę bodźców, facet się łatwiej nakręca. Ale jak facetowi się czasem nie chce to nie róbcie afery. Świat wokół dupy się nie kręci za przeproszeniem. Jest to ważnie, ale nie najważniejsze. Poza tym nie ma co się obrażać jak w danej chwili nie chce, tylko można go zachęcić 😜 Wtedy zwykle nie odmówi. Tylko Sztunia daj mu pizzę przetrawić 😉
Kurde ja to często nie rozumiem kobiet. Mam w wielu kwestiach bardziej męski punkt widzenia. Pamiętam, że jak czytałam książkę Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus to te opisy typowych zachowań facetów bardziej pasowały do mnie niż te kobiece 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astra napisał(a):
ooo hahahaha giebłam lady 😁 miałam po tej ksiazce takie samo wrazenie hehe


Ja się lubię zamykać w swojej jaskini 😁 😁 😁 No i z facetami łatwiej mi się dogadać naprawdę. Moja przyjaciółka jak czasem wyskoczy ze swoimi problemami to już według mnie z niej taka trujdupa jest, która nie wie czego chce, że chyba autor tej książki miał żonę o podobnym charakterze. Ona to taka jest, że tak źle i tak niedobrze. Ja jestem konkretna. Wiem co chcę i trąbię o tym czego oczekuję 😜 Pewnie, że czasem bym chciała by się chłop więcej domyślił, ale jak nie to trudno. Sama mu powiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo, jestem. wynik ujemny czyli "lambliów" niet 🙂 dzieki bogu.
gardło drapie juz jak cholera. kawe pije i zaraz musze cos do ssania czy czyms popsiukac.
zuzia spi juz prawie 2,5h, ponoc sama powiedziała ze jej sie chce spac, to juz stanowi o tym ze chora jest.
ok 19 ma byc ponoc Pan Leszek, zobaczymy co powie. i przy okazji Iguske zbada bo leci jej z nosa ciurkiem woda.tzn gilki.

i tako... kurde ja chora zaraz bede na maksa, i juz by było w miare, bo jutro pt, ale sobota pracująca - dołujące to 😞

astra napisał(a):

Ale mamy problem ktory sie nazywa kasa i sex 😜
potrzebujemy duzo wiecej kasy i wiecej seksu haha


a u mnie w sumie ejst kasa, nie narzekam, w jakichs luksusach nie zyjemy ale nic nam nie brakuje, chata nasza, nie na kredyt, samochody dwa, dzieci zdrowe.
tylko ten maz pracuje. i tak sie troche wymijamy.
wiec ja bym powiedziała ze nam potzreba wiecej czasu i seksu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz jaszminka do diabła 😠

ewa ja nie mowie o takich rzeczach bo tez nic na kredyt,chata nasza dzieci zdrowe i auto nowe
mi chodzi o duzo pieniedzy
na nowy wymarzony dom 🙂 to nam głowe zaprząta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurwa ale najpierw ja mówie że mi sięnie chce, a ten chodzi jak pies za mną ze dwa miesiace
a jak ja cyckiem przestałam karmićto dupny pan nie chce się bzykac

u mnie to są dla jakieś pojedyncze przypadki które mnie ostatnio irytują i jebią wszystko

ja też lepiej rozumiem sięz facetami
pracowałam w samim meskim gronie
szkolenia produktowe czy coś, zawsze w meskim gronie
ale to co innego, wielu mi mówiło ze chciało by taka żonę
a ja tylko pukałam w czoło
ja jestem zajebiscie uparta, bardzo poukładana, dla mnie nie ma w niczym problemu i zawsze jest rozwiązanie, ale również mam dusze artystki i romantyczki

u nas problem hmmmm jest chyba w tym przeklętym domu
kiedyś gdy była o niego awantura powiedziałąm że nigdy nie bede tu szczęśliwa i chyba go przeklełam 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astra napisał(a):
idz jaszminka do diabła 😠

ewa ja nie mowie o takich rzeczach bo tez nic na kredyt,chata nasza dzieci zdrowe i auto nowe
mi chodzi o duzo pieniedzy
na nowy wymarzony dom 🙂 to nam głowe zaprząta


to wiedsz astra marzenia zawsze sa. ja uwazam ze jestesmy młodzi i nie ma co sie spinac tym domem. niektórzy kasy na własne M nawet nie maja, albo maja na kredyt, musza po 1tys zł odkłądac do miesiac na kredyty. wiec nie jest źle.
a chata sie marzy, chcow sumie bardziej mezowi a nie mi. czasu brak a jeszcze wkoło domku trzeba bedzie chodzic. i w sumie jakbysmy spzredali mieszkanie i garaz bysmy chate pobudowali mysle, ale działki u nas okropnie drogie. za 100tys nie kupi chyba. juz anwet nie wiem.a takiej kasy na sama działke to ile tzreba pracowac zebuy zarobic i odłozyc tyle.

co do cyca to ja karmie dalej, rano, jak wróce z pracy i cała noc. zaczełam dawac kaszke na noc, ale wczoraj nie dałam i róznicy nie było, wiec spoko, bo juz myslałąm ze pokarm trace.

Kasia jeszcze karmi z tego co wiem cycem...

Sztunia no widzisz, my marzymy bo nie mamy, tzn Astra ma a my w mieszkanu jestesmy. w sumie nie jest zle bo mamy 3 pokoje, zuzia w jednym, poki małe to beda razem a jak dorosna to tez sie pomiescimy, my po prostu mzoe sypialni nie bedziemy miec, wyladujemyw salonie, ale to w koncu nie byłaby mega bieda. kiedys zyli po kilka osob w pokoju i wychowały sie dziecia teraz sie dba zeby kazdy miał swój pokój.
moi znajomi sie rozwiedli bo chcieli najpierw to, potem to, w koncu mieszkanie. mieli co prawda na kredyt i tez laska mówiła ze zeby te mieszkanie nas nie podzieliło. tylko sie wprowadzili, za 3 miechy chyba jzu ona sie wyprowadziła,a za 5miesiecy juz był rozwód. takze mzoe cos w tym jest... to ja nie chce tego domu...

PS> ja tez sie zawsze z facetami lepiej dogadywałam.. od młodego mówili ze ze mna to na dziwki mozna by było isc, hehe (takie młodzieżowe chyba koniec krasc) hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo alez się rozgadały straganiary 🙂
Ja tam się ze wszystkimi jakos dogaduje, ale mam swoj sposob bycia i ogolnie wyjebane na wszystko :P

Dziś przy odbiorze Jaśka ze żłoba dowiedziałam się, że mój syn to ulubieniec wszystkich cioć. I że jest nawet jedna ciocia Agnieszka ze starszaków, która się w nim tak zakochała że przychodzi go podkradać 🙃 Albo tulić albo zwyczajnie się pogapić.
Wszystko przez ten uśmiech chyba bo ryje do każdego 😁

Mi potrzeba dużo kasy, odwagi i mniej lenistwa :P Seksu prawie wcale nie uprawiam ale jakoś nam to zwisa a to niezdrowe. Ja musze schudnąć, wtedy zrobie sie dzika 😁 I znowu wpadniemy 😁

Wszystkie chorowitki kochane moje całuje mocno :*
Jasiol prycha kicha pokasłuje a ja już wymiękam, co będzie to ma być.
No i ma faze stania bez trzymanki.

Iza pokaż obrazy! 🙂 Sama myślę żeby machnąć sobie fotę na ścianie tylko nie wiem jeszcze w jakiej formie czy obraz czy wywołane w antyramie czy jak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...