Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No i moje zdanie jest takie
że Emi to czysty dziadek, tyle,ze ma niebieskie oczka 🤪
i w ogóle Emi jakie ma długie rzęsy i włosiątka już fajne 🙂 super
Gulciu bardzo ładnie Ci w tych włoskach
ja w zeszłym roku ścięłam bardzo podobnie i pewnie nawet krócej, a już mam do łopatek 😁
ale pewnie pójde pod nozyczki bo mi niewygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra hahaha prawda jest taka, że do wszystkich jest podobna, zależy od miny 😁
Dziękuję, mega wygodnie jest w takich, wysuszę na szczotce i już. Przede wszystkim mała nie ma za co ciągnąć, a mam sadystę małego. Szczypie tak, że mam siniaki i podrapana jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Gulciu dobrze ze sie odezwałas, martwiłysmy sie 🙂 pyziula super, a Ty w nowej fyzurce super 🙂 bardzo mi sie podoba. ja zreszta uwielbiam krótkie włosy. zawsze prawie miałam krótkie. zapusciłam na slub i zaraz po nim sciełam. teraz mąz mnie prosił zebym zapusciła, zobaczymy jak wyjdzie. ja jak mam do ramion takie ze ani zwiazac ani z rozpuszczonymi chodzic, bo beznadziejnie sie wywijaja. i zaraz obcinam bo nie moge jej zdzierżyc. nio zobaczymy.

Ulcia Sto Lat nasz kochany 9miesieczniaku. naprawde juz taki powazny wiek, zblizamy sie wielkimi krokami to roczku 🙂

Ja wczoraj na noc miałam jazde. miałam 38,3 goraczki, czułam jak sie połozyłam spac ze mi sie zaraz poduszka zapali. spac nie mogłam do prawie 2, potem sie zuzia cała spocona obudziła i płakała 😞, i potem o którejs znów. Igusia na szczescie grzeczna była, nawet bez Ibumu na noc,
Rano powitalismy juz kolejny ząbek, lewa górna jedynke, a dwójke troche widac, ale jeszcze pod dziasłem, bedzie pewnie lada dzien.

zaraz zobacze fiku jakie ubranko kupiłas. ja po swojej chciałam sprzedac, ale weny nie mam 😞

fiku fajny strój dla Jasia. tak jak mówisz te zimowe gorsze sa, tzn w kosciele zamiast dzieciak tak elegancko to tzreba w te kurty poubierac zeby ciepło było. do tej pory widze jak w zime chrzcza jeszczew tych becikach. a ja w sumie w domkuw miare szybko kiecke sciagnełam małej, bo była falbaniasta i jej napewno niewygodnie było, przebrałam w "szmacianke" elegancka 🙂

mulant rozumiem ze tesciowa?? kurde jak na złosc Tobie, jak tylko sie ruszysz, bo nie wierze ze nieswiadomie. ona ma inne podejscie i nie wiadomo czemu na siłe wam próbuje je pzrekazac.

PS> lece z zuzia grac w jezyki. Igusia spi. maz poszedł do piwnicy wywalac kartony bo tam taki zbiór pudeł ze na nic miejsca nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję dziewczyny 😘
Fiku nie zawstydzaj mnie 😜
Ewcia jakby co na fb mogę popisać, na forum nawet nie miałam kiedy wejść, a fb na komórce darmowy mam, więc wiadomo, że częściej zaglądam.
Izunia chyba nie napisałam Ci, ale cieszę się, że już jesteście w domku 😘
Macie jakieś pomysły na wystające kable, czy przedłużacze? Może mnie zbesztacie, ale kojec taki 105 na 105 z siatką to zajebista rzecz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Dziękuję dziewczyny 😘
Fiku nie zawstydzaj mnie 😜
Ewcia jakby co na fb mogę popisać, na forum nawet nie miałam kiedy wejść, a fb na komórce darmowy mam, więc wiadomo, że częściej zaglądam.
Izunia chyba nie napisałam Ci, ale cieszę się, że już jesteście w domku 😘
Macie jakieś pomysły na wystające kable, czy przedłużacze? Może mnie zbesztacie, ale kojec taki 105 na 105 z siatką to zajebista rzecz.

Gulek ja Cię nie zbesztam, bo ja też zamówiłam u teściowej dla małej na Mikołaja. Ja czasami więcej czasu muszę spędzić na sprzątaniu albo na gotowaniu i będę ją na ten czas wkładać, bo jest jej wszędzie pełno, 3 guzy na głowie, kwiatek bez ziemi, antena w routetrze powykręcana 🙂
Teraz jej się piekarnik spodobał 🙂 wczoraj jak piekłam ciasto to musiałam jej pilnować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie gulek mega wygodnie jest w krótkich 🙂
i to jest racja,że ładnemu we wszystkim ładnie, mnie też się podobasz, ale trudno, zamierzam oświadczyć się Lady 🤪

Dzieciok sie pastwi nad opakowaniem od kremu

mulant, nie przeżywaj herbaty z cytryną, spoko, jak raz dostał to nic mu nie będzie
moja tez chla normalną herbatę, tyle,że moją, a ja piję siuśki. i zawsze mlaska jak widzi więc trochę łyżeczką dostała parę razy. nie wiem tylko jak z tą cytryną, ale co tam cytryna na takie chłopisko 😁

idę oko zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia mojej też jest wszędzie pełno, a ciasno na mieszkaniu, zakamarków niebezpiecznych pełno. A tak to spokojnie pranie rozwieszę, ugotuję, pójdę za potrzebą. Z leżaczka mi wychodziła, pasy nie wchodzą w grę, bo wkurzała się i wywiozłam go. U nas siniak na głowie też był od kaloryfera, obczaiła, że jak się w niego uderza to fajne odgłosy wydaje i raz zamiast ręką uderzyła głową. 🤪
A na regał jest fajny patent, wyciągała mi rzeczy z ostatniej półki i wsadziłam je do łóżka, a na miejsce dałam plastikowy kosz wypełniony zabawkami. Przyczłapuje i wysuwa kosz, następnie ma frajdę jak wyciąga zabawki z niego.
Astra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jedno dziąsło w miejscu lewej dolnej dwójki troszkę pękło, druga już prawie na wylocie.
Ale martwię się bo ten mój mały cipowron ma spuchnięte dziąsła w miejscu trójek dolnych 😞
Matko tylko żeby jej nie szły jeszcze.
Gulek u nas też mnóóóstwo niebezpiecznych miejsc i zakamarków i trzeba je pozabezpieczać jakoś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hubi napisał(a):
astra jaszmina jak ten owsik wyglada w kupce rusza sie czy jak ?

Tak mulancik, ja miałam kiedyś w swojej dupie to jak go wyciągnęłam na papierze to się jebany ruszał.
Ja pierdziele, to była masakra, tak swędziało, że szok. Ale jakoś samo bez leków mi minęło(chyba) bo nie pamniętam czy u lekarza żem była 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cipowron 🙃 🙃 🙃 🙃
Astra no! Bo zdrady nie toleruję 😜 Jeśli wolisz gulka to przyznaj od razu szczerze 😁
Gulek zmieniłam nick, bo swojego używam wszędzie od dobrych 10 lat w internecie, a to forum jest publiczne i właściwie każdy kto mnie zna z łatwością mógłby znaleźć bieżące informacje na mój temat 😜
Kurde wałkujemy temat Litwy, Łotwy i Estonii. Wysłałam chyba miliard maili, a teraz się okazuje, że większość z tych ludków po angielsku nie gada arrrrgghhh. Studenta mamy z Łotwy na trochę zatrudnionego i obdzwania tych klientów.
Gardło boooooooliiii 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
a co mulant was zaatakowały
ja nie wiem bo nigdy nie widziałam
ja chyba tez wezme od mamy turystyzne łózeczko bo ta śledziona pełza wszedzie 🙂

tak sie pytam bo nie mam pojecia jak to wyglada i w kazdej kupie to widze ale chlop mowi ze niema a ja mam obled 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
moje dziecko spalo do 12.30 😁

teraz si ebawi na puzzlech

obiadek przygotowany o 14 wstawie ziemniory
sałatka juz zrobiona
My dzisiaj na urodziny do Hanki lecimy.
I też na obiad jutro ziemniorki, suróweczka z białej rzepy z jogurtem greckim i pieczona karkóweczka 🙂 a Ty Izu co robisz dobrego ? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...