Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
http://allegro.pl/kolorowa-bawelniana-pizama-6-cudnych-wzorow-98-i2834768810.html
http://allegro.pl/hello-kids-pinokio-spodnie-legginsy-polspiochy-98-i2858269031.html
http://allegro.pl/polspiochy-polspioszki-duzo-wzorow-wyprawka-92-i2837690910.html
tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ooo fajowe ciuchy. Alladynki wypas.
Jem rybę po grecku od teściowej. Mniami 🙂
Wercik śpi. Zeżarła tyle na noc, że liczę, że nie będzie pobudki przed 6. Mogę więc poświęcić trochę czasu swej książce przed spaniem 😉
Co kupujecie chłopom na gwiazdkę? Jak zawsze miałam pomysł co dla Łukasza tak teraz mam jakieś zaćmienie i pomysłów brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku Polka śliczna 🙂 i Majunia 🙂 super zdjęcia 😁

Daenerys. no porypało mi się.

O czym wyście pisały? kurde no. Aaa, zamęt we łbie mam.

Carmen, Ty tylko te kawały:P ale ten ostatni , nie z kwejka czasem?

Moje ulubione kawały ostatnio to:
Na przesłuchaniu policjant mówi:
- No to niech pan opowie jak to bylo
- No kazali mi się oprzeć o maskę samochodu i wypiąć
- Napastowali pana?
- Nie... na sucho pojechali.


Mały Jasiu przeczytał w gazecie, że w mieście otwarto agencję towarzyską.
Po chwili pyta ojca:
- Tato, a co właściwie robi się w takiej agencji?
Zakłopotany ojciec odpowiada:
- No, ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć, że robi się tam człowiekowi dobrze.
Nazajutrz Jasiu dostał od ojca pieniądze na kino, ale zamiast na film, biegnie do agencji towarzyskiej. Dzwoni do drzwi i otwiera mu nieco zdziwiona panienka.
- Co tu chłopczyku chciałeś?
- No chciałem, żeby mi zrobić dobrze. Mam nawet pieniądze!
Panienka zaprosiła Jasia do środka, zaprowadziła go do kuchni, ukroiła trzy duże pajdy chlebka, posmarowała je masłem oraz miodem i podała Jasiowi.
Po godzinie Jasi wpada do domu i krzyczy:
- Mamo, tato! Byłem w agencji towarzyskiej!
Ojciec o mało nie spadł z krzesła, mamie oczy na wierzch wyszły.
- I co? - pytają Jasia po chwili.
- Dwie zmogłem, ale trzecią już tylko wylizałem.

Piękny poranek, dżdżowinca wyłazi z ziemi.
Patrzy, a tam obok druga jakaś dżdżownica, więc mówi do niej:
-Dzień dobry!
-co Ty? własnej dupy nie poznajesz?

No i ten też lubię, choć trochę czarny humor ale trochę ironii nie zaszkodzi:

Jedzie tredowaty tramwajem. Wchodzi kanar, podchodzi do niego:
- Bilet prosze.
Ten spanikowany zaczyna przetrzasac kieszenie. Odpada mu reka.
Przeprasza, podnosi ja i wyrzuca przez okno. Zdenerwowany, jeszcze gwaltowniej przeszukuje kieszenie. Odpada mu noga. Przeprasza, podnosi I wyrzuca.
Juz w kompletnej panice traci druga noge. Za okno.
Kanar przyglada mu sie i mowi spokojnie:
- My tu gadu gadu, a ja widze, ze pan mi powoli spierdala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Biedny Alan, chyba lekarz tylko pozostaje. Ale co on poradzi, jak ten ma at. zapalenie skóry:/ mój siostrzeniec to ma, teraz nie tak obficie a może już nie, nie wiem ale wiem że kiedyś miał i kąpał się w oilanie i coś tam brał. Ciągle buzia, i reszta ciała w plamach:/ przesrane.

Fifi śpi od 20:00 🙃 padł jak student po imprezie.

Ja jutro pędzę do szkoły pociągiem. Boję się w ciul, bo teraz takie zmiany i odwołane połączenia. Stresuję się ale jestem dobrej myśli. W niedziele powrót, Fifi z tatusiem i babcią na służbie zostanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ty to masz zycie 😜
ja bym umarla bez moich dzieci i tyle

lekarz nic mi chyba nie pomoze
jedynie to ,ze powie masz sterydowa podac
a ja kurwa nie i koniec
ze skory robi sie pergamin i tyle
przebarwienia ponich zostaja to jakie to musi byc mocne
zbacze jaka dzisiaj bedzie noc

no ja tez oilatum mam do kapieli i masci po
caly arsenal jest w lazience

tesciowa dzisiaj sie ze mnie smiala ile to ja tego mam
i wiem co do czego
u nas kapiel trwa krotko,bo smarowanie zajmuje duzo czasu
byle sie zmiany zalagodza
ja nie to w pon wale do lekarza ,al e mojego moze zna jakies sposoby na to swinstwo
dietka to wiem

spadam na neta dalej szukac cos na temat choroby
juz troche wiecej o niej wiem
teraz dietki szukam

Fifik razem z Alanem spi
on wedlug zegarka 19.45 -20 zaczyna marudzic ,bo spiacy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobrze,że mój nie ma takich skórnych problemów:/ ja to Cię podziwiam. Generalnie najgorsze jak dziecko cierpi a Ty bezsilna, no bo co masz zrobić. Dieta pewnie wspomoże i jakieś maści też, ale ogólnie dupa bo trzeba uważać jak cholera:/

Fifi sobie dziś 2 guzy nabił:P jeden to żeśmy sobie razem jednocześnie nabili, robiliśmy baram baram buc, a małemu się zapomniało i jak mi przyjebaaaał..że aż mi łzy się postawiły z bólu, patrze a ten już czerwienieje, zapowietrza się i Aaaaaaaaaaaaaaaa ryk. Pocieszania 5 minut 😎 potem walnął głową o półkę, zaś czerwony, już się zapowietrza i aaaa ryk, zaś pocieszanie 🙂
wczoraj też się walnął,o podłogę, a przedwczoraj napił się wody z kąpieli, nie wiem jak ale omal zawału nie dostałam, myślałam że już koniec:/ a ten kichnął 2 razy, otrząsł sie i było git. Muszę bardziej uważać.

Nic, idę się pakować. Nie biorę walizki na kółkach jak zawsze tylko plecak, pierdole.

Te 2 dni bez Fifiego da się przeżyć a może dlatego,że wiem ,że jest w bardzo dobrych rękach. Ale w ten weekend na noc z soboty na niedzielę, Mateusz chce go do babci zabrać swojej. Tu już mogę być podstersowana, ale ogólnie Fifi lubi ją i ona dobrze się nim zajmuje. Więc ...ale i tak wolę jak siedzą u mnie w domu.

Dobranoc, do poniedziałku albo niedzieli wieczorem:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1. Mleko i produkty mleczne: masło, margaryna, sery, jogurty, kefiry, śmietana itp.
2. Jaja kurze i produkty zawierające je.
3. Soja
4. Produkty zbożowe zawierające gluten
5. Orzechy arachidowe, włoskie, ziemne itd.
6. Owoce głownie cytrusowe
7. Ryby, skorupiaki
8. Miód
9. Konserwanty, barwniki
co ja mam jeść 😮wszystko co powinnam(Alan tez) unikać

najwazniejsze,ze jest z tatusiem 🙂
a i Ty sie rozerwiesz troche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
a prawie 9
teraz gdzies 8800


a nio to ładnie, tak ajk moja prawie ciagnie, a ona tez nie jakas wielka wyrosnieta jak inne. tak mi ona podobna własnie z wygląu. sliczna jest, i Majcia tez. udały sie wam 🙂

Dzieki w imieniu Igusi,
spotkanie fajne, tylko okropnie goraco było w tej sali teatralnej, bo ona koło basenu a w basenie ciepło musi byc i w szatni do pzrebierania jak dzieciaki golasy.
dzieci sie wybawiły, mnajadły słodyczy 😞 wyspiewały, spiewalismy kolędy, lepilismy aniołki. Igusia chodziła z rąk do rąk i ani razu nie zaplakała, wszyscy sie dziwili i fajnie wyglądała, jak taka sniezynka. focie zrobiłam, ale wrzuce moze w niedziele, bow sobote pracuje, nio i maz ma termin oddania projektu wiec pracuje, wzciełam sie na chwilke zeby opłacic rachunki.
sztunia ja sie na te foty Polci napatrzec nie moge. i one takie artystyczne, fajowe, stópki kochane, do całowania. a co tam w tle takie biało rózowe, czy podłozone jakies tło specjalnie do tych bombek i sukienusi 😞

Lady tak myslałam ze wieksze wiec sie dziwiłam co mieszkania takie tanie, u nas jest cos pzreszło 300tys wiec mniej niz połowa waszej łodzi....

Nawet was nie doczytałam, jutro nadrobie...
lece suszyc głowe i spac, do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo,

izu a co Ty tak wczesnie?? dzieciaki obudziły??

Biedny Alanuś, myslisz ze po tej rybie sie nasiliło?? ponoc ryby to tez silne alergeny, cos mi sie tak kojarzy 😞

Dzięki Fikuś 🙂 opowiadaj o sąsiadce 🙂

u nas małą pokąpalismy wczoraj ok 20, a ona po cycu jeszcze poszła na podłoge sie bawic, i przyszła do mnie sie usmiechac i skakac na kolankach, tak sie rozbawiła 🙂 dopiero po 21 przyszla i główke na moje kolanka połozyła, wiec ja ja do łózeczka a ona na bok i spi 🙂
ale nocka była ok, bo chyba tylko 2 razy sie budziła, mozna powiedziec ze mogłam sie wyspac, ale niewyspana jestem.
ok 5 obudziło mnie krecenie w nosie i drapanie w gardle i czułam ze zaraz poleci jak z kranu, wstałam nos smarknełam, wziełam sinupret, do nosa acatar psiuknełam i poszłam dalej spac. zaraz walne ibuprom jak małej nie karmie do ok 15:30 i mzoe jakos sie wykaraskam.
jutro do pracy 😞 odrabiamy wigilie 😞

miłego dnia laseczki


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jołki połki 😎
Ja dzisiaj pobudka o 4:30
bo mąż ustawił budzik w telefonie, po czym zostawił go w kuchni pod ładowarką i o mało bym się nie zabiła jak pędziłam przez cąły dom żeby tą kurwę wyłączyć 🤪 nic to
młode już rozwarło dzioba i domagało się cysterny mleka, zmarzłam bo też nam w piecu wygasło, ale zaraz meżol wstał i napalił 🙂
co za dzień. o 4:00 było -16 stopni i to już zaczyna mnie przerażać
piję kawę i jem ptasie mleczko, to, co mi z wczoraj niedożarte zostało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurwa zgubiłam klucze do biura. Zaraz jedziemy do Biedronki pytać czy ktoś tam nie znalazł, bo wczoraj mnie kolega zawiózł do Biedronki prosto z pracy, a u niego w samochodzie nie ma. No ja pierdolę nigdy niczego nie gubię. Jak teraz wszystkie te nasze zamki będzie trzeba wymieniać to będzie masakra, u nas zabezpieczenia jak w NASA. Ale to akurat za sprawą alarmów i kodowanych drzwi. Jak mi głupio :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejko
ewcia ona siedzi w wannie, z tyłu materac z łóżeczka z prześcieradłem różowym
a ja w wannie głową w dół a nogami spierałam sięo sufit bo mamy spadzisty
efekt napierdal;a mnie mocno reka prawa i mam dupnego siniaka na kolanie 🙂

dany o kurde współczujki
fiku opowiadaj
ja znowu się wyspałam dzieci spały pięknie
tylko Majka przed 6 wszczeła awanturę bo jej kotek uciekł na myszy
ale znalazłam i tuliłam się z nia
i chłop mnie w nocy wkurwił ale go zjebałam i już jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sztunia czym Cie mogl w nocy wkurwic 🤪
Ty to masz pomysly do pozowania 🙃 🙃
Alan na ziemi sie bawi
ja jem sniadanie

wstala,bo mlody pil cyca,a czulam zimno i rozpalalam w piecu
zeby moje bobasy mialy cieplo w domu jak wstana 😁
mysle,ze to ryba
juz zmiany byly blade
a teraz sa bordowe i swedzace 😠
nic innego nie podalam

w swieta zrobie drugie podejscie z ryba


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...