Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
meti84 napisał(a):
Hejka!
Kurcze coś sie tej małej poprzestawiało. Znów obudziła sie przed 1, przed 6 i około 9. Ale sie ciesze, ze nie spała do 11, bo sama bym sie nie zwlekła z wyra 😜 Teraz sobie spi na balkonie.

Kurde, dziewczyny, mam taka grzybice, ze chodzic nie moge. Zaaplikowałam sobie wieczorem Pimafucin, bo zostały mi jeszcze 2 globulki po ostatniej kuracji, ale tylko na dzisiaj mi zostało. Musze kupic sobie cos bez recepty, tylko to wszystko to badziewia takie, ze nie pomagaja. Znacie cos dobrego? Jeszcze jakis probiotyk sobe zaraz zapodam.

Miłego dzionka!!!

Na mnie działa zawsze Tantum Rosa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejko 🙂

Widze ze tloczno jak w kazdy weekend 😉 ale nie ma sie co dziwic 🙂

Lady my sie z okiem borykamy juz od poczatku. Rumianek moze uczulac, to wiem od neonatologa i poloznej. Po domowemu to swietlik i czarna herbata - przemywanie i oklady. Poza tym sulfacetamid i neomycyna ale to na recepte. Z doswiadczenia polecam swietlik, dziala rewelacyjnie 🙂

A co do grzyba to clotrimazol ale nie mam pewnosci czy jest na recepte czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
A my właśnie zrobiliśmy z Ksawciem dwa prania bo łobuziak już miał wszystko brudne 😁A teraz się zastanawiam kto mi pomoże przy małym jak przyjdzie mi to wszystko poprasować uuu 😉


No ja własnie Zuźkowe pranie ściagnęłam i następne bedę wieszać. A te małe ciuchy człowiek prasuje, prasuje i konca nie widać... Jeszcze Filipowe i nasze musze zrobic. A Fifka musze w ogóle zabrac na zakupy, bo wszystkie dżinsy ma zasrane trawa i nie bardzo juz to się chce sprać... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja wczoraj wzięłam się zaprasowanie ale to kropla w morzu co zrobiłam
a pranie czeka już na pralkę
na pipke wiem żesą jakieśglobulki bez recepty
ale nazwa mi wyleciała
na oko świetlik

truskawek się wczoraj objadłam ale nie były jakieś wypasy
musze znaleźćlepszego dostawce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):
A dzieki 🙂


Poprasowane 😉Dziecko nakarmilam i grzecznie lezy w lozeczku z paluchem w buzce 🙂
moje spia obydwoje w ogrodzie-bartek miał pilnowac malej,a usnal w hamaku,a ona obok niego w wózku. Nie udaly mi sie truskawki w tym roku, pod folią jedynie są niezle, pewnie tam byl,bo umazany jak prosiak hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kupiłam maść clotrimazolum i jakies docipne vagi cos tam. Ide teraz sie wykąpkać i posmarować, jużnie moge sie doczekać, bo aż mnie pali 🤢
No, ale zakupki zrobione, teraz czekamy na meczyk, już nie moge sie doczekać 🤪 Grzes juz piwko wciąga 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny!! Mnie nie ma bo nie mam neta w Niemczech, brakuje mi pisania z Wami 😞 u nas wszystko ok, Kacperek rośnie, dalej karmie piersią, w minioną sobote miałam wesele,pierwszy raz od roku sobie wypiłam 4lampki wina, wcześniej odciągnęłam mleko i dawałam butle ok 10h po ostatniej lampce 🙂
w piątek szczepienie... 😞

Mam pytanie, dziewczyny wy przytrzymujecie dzidki i macie ustalone godziny jedzenia??? bo mój mały to je różnie co 3 a nieraz co 1h. musze chyba zacząć wprowadzać stałe pory jedzenia,ale wątpie że mi się uda. Pozdrawiam serdecznie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się, że żyję i uciekam dalej 😁

Na panieński dziś idę, właśnie powolutku będę budzić małą, karmić kąpać i usypiać i zmykam 🙂

Daję Uli od trzech dni zupkę z marchewki i ziemniaczka i coś jej to nie służy, kupki nie potrafi zrobić i płacze 😞 Wracamy więc do jabłka i marchewki. Jak się wszystko uspokoi to popróbuję czegoś innego.

Miłego kibicowania!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztunia napisał(a):
hello

doczytuje atu lewandowski gola strzela 🙂
kibicujemy same baby trzy sztuki i mojamama 🙂
tu by musiało byc 3 takich lewandowskich,ale grunt ze nie ma przegranej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
sztunia napisał(a):
hello

doczytuje atu lewandowski gola strzela 🙂
kibicujemy same baby trzy sztuki i mojamama 🙂
tu by musiało byc 3 takich lewandowskich,ale grunt ze nie ma przegranej...


Dobrze jest, chociaż pierwsza połowa była fenomenalna. Szkoda, że Szczęsny nie zagra z Ruskimi. Teraz trzymajcie kciuki, zeby Rosja zremisowała z Czechami.

Mała juz wykąpkana, ale cos marudzi, nie chce zasnać. Może jej te koce zrolowane przeszkadzaja i niewygodnie jej na lewym boczku, ale nie ma rady. Cały czas leży na pleckach z głową na praawej stronie. Łeb krzywy jak cholera. Jak nie urok to sraczka. Oby tylko takie problemy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...