Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wiecie co
kiedyś, dawno kupiliśmy dywan, kremowy - piękny, ale bardzo brudzący, przy małym dziecku poracha,
oddawaliśmy go często do pralni, a był problem z wyciąganiem, bo duży i ciężki, a spod sofy i komody trzeba było wyciągać, nie chciało nam się, więc poszedł do składzika
powodem tego było również to,ze co szedł do pralni to gorszy wracał

Poszłam dziś do składzika i wpadłam na pomysł,że potraktuję dziada myjką ciśnieniową 🤪 teściu mi rozłożyl u siebie w garażu. Gorąca woda + proszek vizir + pur do mycia naczyń i mam dywan prawie biały i puszysty 🤪 jak wyschnie to zmuszę mężola żeby go przyniósł, bo ja na boso naginam to mi stale zimno w kopyta 🙂
Mam czysciutko i świeżutko w domu 🙂

Wikusia śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Hejo 🙂
Jasiek właśnie zeżarł swoje odciągnięte fridą gluty. Jest zajebisty :]
Noc byla przechuj bo jednak zębol dokuczał.
Ciekawe jak dziś :P

Carmen dobra akcja 😮

Fiku, Jasiol ile razy się budzi w nocy?
Moja co godzinę, trójki jej idą, dziąsła spuchnięte i bulwy ma w ich miejscu.
Koszmar :/
Leliva karpatka zajebista, tylko roboty w tym dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Normalnie to tak 2-3 razy bo chce jesc a dzisiaj to co chwila, raz tylko 2h przespal ciagiem. Jakbym nie lazła rano do pracy to spoks, ale ze świadomością, ze trzeba za chwile wstawac to chujek strzela :P Karol ma wolne i niby by mógł wstawać i wstaje, ale Jasiek woli mnie 🤪
A to dopiero górne jedynki hahaha 😁
A tak było miło do wczoraj :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Normalnie to tak 2-3 razy bo chce jesc a dzisiaj to co chwila, raz tylko 2h przespal ciagiem. Jakbym nie lazła rano do pracy to spoks, ale ze świadomością, ze trzeba za chwile wstawac to chujek strzela :P Karol ma wolne i niby by mógł wstawać i wstaje, ale Jasiek woli mnie 🤪
A to dopiero górne jedynki hahaha 😁
A tak było miło do wczoraj :P

No to łączę się z Tobą w bólu. Chciałam małą wodą oszukiwać, ale nie da rady. Cycuś i ciepełko mamusine musi być. A ja już jestem tak przemęczona, że coś potwornego. A Tobie współczuję dodatkowo bo do pracy idziesz 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia , dawaj ciasto 😁 akurat mnie cuś naszło by zjeść jakąś słodycz, ale oczywiście oprócz zjęczałej czekolady i Filipkowych biszkoptów nie ma nic 😞

Fiku, Kasia - łączę się z wami w bólu zębolowym. No kurde, mój ma ciągle dwie dolne jedynki, teraz idą dwie górne, ale one idą już od 2 miesięcy. Od miesiąca spuchnięte, czerwone itd. Filip ma takie fazy marudzenia, że np. 2 dni jęczy 24/h , nie je, mało śpi a potem kolejne dni lajcik. A potem zaś 2 dni męczarni:/ ale żeby te jego jęczenie przyniosło pożądany skutek w postaci zęba...a tu nic.

Hubi, współczuwam:P haha, Kasia taaa, możliwe 😁 tylko dziołcha wstydzi się przyznać:P

Carmen, no widzisz 😁 dobrze że go nie wyciepłaś 🙂 u mnnie jest 1 dywan, wygląda jak nieogolona pizda mamuta, jest okropny i zawiera w sobie wszystko co istnieje na tej ziemi 😜

Filippo dziś zaczął stać na czworaka! 🙂 i zauważył że tak się da, że jest tak fajnie i utrzymywał się dość długo jak na siebie bo z ok pół minuty, biłam mu z mamą brawo, jak zresztą zawsze za wszystko czym się pochwali to był taki dumny xz siebie jak paw 🙂 i chciał żebyśmy mu dalej oklaskiwały to co chwilę się unosił.
W sumie już nie o samo stanie na czworaka chodzi, chodzi o to że nabrał siły by to zrobić, a to znaczy,że może niedługo bez mojej pomocy usiądzie, wstanie itd 😁

No, i dziś nauczył się pokazywać 'jaki jestem duży' podnosi ręce do góry, robi minę śmieszną, a my mu brawo 😁
Teraz śpi, nie umiał zasnąć, zasnął dopiero po 20:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas tez jest ''taki jestem duzy''
wogole juz taki kumaty sie zrobil

dzisiaj szarpal sie z szuflada w meblach
dobrze,ze tak ciezko chodzi
cwaniak na tej dupie przemieszcza sie juz pocalym pokoju
a szczegolnie jak od Niko lego sa na ziemi
musimy uwazac,bo tylko raz znajdzie

chyba zaraz do lozkowic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo, doczytałam was, wczoraj mi mamusie w domku chodziły, podczytałam na kom, lutówki 2009r. bo kolezanka jest jedna i ja, i ona w drugiej ciazy wiec tez sie pyta. mamy dopiero 3 strone postów, bo teraz odnowiłysmy kontakt. mzoe tez ktos dołączy.
a potem chciałam na kompie usiasc i znów miałam stan na 7.12. co jest z tym forum??
zgrałam filmik, bardzo fajny, Carmen gratki 🙂

Noc do dupy... łącze sie z wami, Fiku, Kasia. normalnie masakra u nas, ale zwalam to na katar, ja wróciłam pózno z warsztatów wiec ja mega zmeczona ogarnełam ok 21, zasneła, a od północy zaczeła tancowac, co pół godziny, co godzine. o 3 wstała i gadała se, wyglądała z kącika łóżeczka na korytarz, bo akurat tak stoiz e widac, i wołała "nanana" , chyba na nianię. potem zanim sie ululała to była 4:30, a o 6 budzik do pracy ustawiony, jestem jak zombie...
a mała kaszle brzydko, wiec lecimy osłuchac sie dzisiaj...
poza tym ledwo zyje, a rano mało facet we mnie nie przywalił na skrzyzowaniu, masakra... co za dzien 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam w domu cały czas stan z 7 grudnia. Napisałam do admina. W domu w ogóle z forum nie mogę korzystać.
A moja dzidziusiowa wczoraj wstała o 4 więc musiałam się położyć o 20 i dziś jestem wyspana. W nocy marudziła, ale Łukasz wstawał. 2 razy. Ja słyszałam to tylko jak z zaświatów. Odkąd chodzę do pracy to mimo, że mamy teraz dość spokojny okres jestem bez porównania dużo bardziej zmęczona niż jak do pracy nie chodziłam. To jednak jest kwestia wyszykowania się na daną godzinę, nie można się w dzień przyłożyć na chwilę, nie ma takiej swobody.
Dziś Wercik wstał po 6 także spoko. Wyspałam się.
Carmen jesteś moim natchnieniem. Twój filmik o dzidkach super! Wera oniemiała na widok naszych marcowych dzieci. Ale co najważniejsze dzięki temu filmikowi już wiem co dam rodzicom i teściowej na gwiazdkę jako dodatek do drobnych prezentów. Zrobię filmik ze zdjęciami o Werce do muzyki. Jestem dobra w montażu, bo przez lata stworzyłam dużo teledysków do seriali i swego czasu cieszyły się ogromną popularnością. Wolę wprawdzie montować filmy aniżeli fotki, ale z fotkami też będzie fajnie. Już mam wenę.
A to część moich wcześniejszych pracy serialowych:
http://www.youtube.com/user/ladym4ryjane?feature=watch
Najbardziej dumna jestem z tego. Dwoje tych aktorów nigdy wcześniej razem nie wystąpiło w jednym filmie. Więc wystąpili w moim teledysku jako para 😉 A teledysk opowiada całą historię z piosenki Vai Con Dios
http://www.youtube.com/watch?v=sJJUIZZiimE&list=UUKd-ibEDY-HJQpM_mpPRPFQ&index=17
Już tak dawno nic nie tworzyłam, więc teraz się jaram, że dorwała mnie wena. Wszystko dzięki Madzi 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sztunia ja wciąż nie mogę odżałować, że nie mam już czasu na te swoje teledyski. Za bardzo mnie to wciągało i potrafiłam cięgiem siedzieć 12 godzin przed kompem i tworzyć. A zwykle zrobienie jakiegoś takiego lepszego teledysku z wyszukaniem wszystkich scen zajmuje mi około dwóch pełnych dni. Cóż, dlatgo też swój ostatni zrobiłam na początku ciąży o Dexterze i Lili, bo potem mnie za bardzo Brzuszek wciągnął 🙃
A właśnie poprzednie forum od którego byłam uzależniona i się spotykałyśmy z dziewczynami kilka razy w Warszawie było o Buffy i Angelu, potem o innych serialach dyskutowaliśmy z tych najbardziej znanych amerykańskich. Dla ludzi stamtąd głównie tworzyłam. Teraz sobie uświadomiłam, że z tamtego forum znamy się z ludźmi już od 10 lat 😮 😮 😮 Tyle, że ostatnie spotkanie było 3 lata temu 😞 A tak to jest kontakt tylko przez fb.
A o Werciku chyba zrobię pokaz slajdów do Kręgu Życia z Króla Lwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...