Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ej a ta orzechowa z mlekiem smakuje podobno jak monte 😁 Karol sie tym podniecał a tez nie czesto pije takie specyfiki 🙂 Wszyscy zreszta zachwalaja wiec musze spróbować i ja :P

Byl przed chwila kominiarz - sam zły że go na KOLEJNĄ kontrolę wezwali przez dziwke. Wszystko u nas okej, nawet foty porobił. Wiec pizda moze ssac pałe swojemu staremu 😎

Buziaki dla Ksawcia i Filippa 😁

Carmen zajebiście że jest taka praca, gadaj z mężulkiem i będzie grejt 🙂 Zawsze to kilka stówek więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Carmenn napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Carmen chciała zostawać ale jeszcze nikomu nie zasnęła tylko mamusi zawsze 🙂
Ale teraz jest na butli już po połowie z cycusiem więc obala mlesio i śpi 🙂

aaaa 🙂
to cwaniara mała.
Ej moja tesciowa to się śmieje co jest w tym mleku modyfikowanym,ze dzieciaki tak ładnie usypiają haha a mnie się wydaje,ze po prostu są nasycone. Ja jak się nażrę to też tylko o spaniu marzę.

Dokładnie tak jak piszesz. Jak daję jej butlę to bynajmniej wiem ile wypija i że jest najedzona.
A cycusia ciągnie kilka minut i zasypia, smoczek sobie z niego zrobiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem, u koleżanki nie byłam
słuchajcie jakie jajca
mężol znalazł w budynkach, które teściowie kupili od współwłaścicieli z ich częścią posesji, stary zegarek kieszonkowy, wciśnięty w szczelinę w betonie
cudo! z zachowanymi wskazówkami, które są przepiękne
zostawiłam na noc w sodzie, żeby go wyczyścić i rano mąż zabrał do zegarmistrza, bo mnie zaintrygowała nazwa tego zegarka - bescancon.
I teraz podjeżdżam zobaczyć co tam zdziałał pan zegarmistrz, a ten do mnie,że żeśmy cudo znaleźli i on 1500zł nam za niego daje, ale oczywiście mozemy znaleźć kupca, który da więcej 🙂
on daje tak, bo zegarek nie ma oryginalnej szybki, po lekkiej ingerencji w mechanizm zegarek działa, pod mikroskopem dojrzał mini napęknięcie na wskazówce, które trzeba u jubilera wypełnić złotem, ale to już pikuś, bo mamy tu ciocię jubilerkę 🙂
Oczywiscie naprawimy i dołączy do pamiątek rodzinnych, sprzedać takie cudo to szkoda wielka. Ma wygrawerowane inicjały i najprawdopodobniej należał do prapradziadka mojego męża 😜
Ale mamy radochę. Pogrzebałam w sieci i nie znalazłam na polskich stronach wzmianki o tym zegarku, jakiś Ukrainiec ma podobny, inne zdobienia na odwrocie i nasz jest starszy, zegarmistrz ma antykwariat i trochę mowił że się zna, zegarkowi daje ok 1850 rok.
Prawdziwy szwajcarski kieszonkowy zegarek, antyk pełną gębą, pozłacany, tu link do tego podobnego:
http://www.ebay.com/itm/RARE-VINTAGE-BESANCON-Reine-des-montres-SWISS-POCKET-WATCH-GOLD-PLATED-/350653599956?pt=Pocket_Watches&hash=item51a49550d4
Superowa sprawa 🙂 ciekawe, co jeszcze tam znajdziemy.

O i tu drugi choć ten poprzedni jest bardziej podobny, tyle,że nasz ma jeszcze łańcuszek i zaczepkę do kieszeni
http://uhrenshop.classic-watch-forum.de/de/Breitlinguhren-vor-1979/1.-fruehe-Taschenuhren-ab-1845/Taschenuhr-Jean-Benoit-Besancon-um-1900-La-reine-des-montres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Słuchajcie dzisiaj jest dzień ofert pracy 🙂
Dzwoniła właśnie do mnie teściowa, że dzwoniła do niej znajoma i że na gwałt poszukują nauczyciela wczesnoszkolnego. A że ja mam wykształcenie pedagogiczne to zadzwoniłam do tej babeczki i ona mówi, że poszukują dwóch pań, jedna jako wychowawca w klasie 2 a druga do zerówki, no i pani dyrektor do tej 2 klasy chce kogoś z doświadczeniem, więc odpadam ale do zerówy mogę iść 🙂 tylko czy dam radę. W środę idę na rozmowę, jeśli warunki będą spoko to szukam żłobka dla Mani i idę bo jak mi dadzą 800 zł a żłobek 550 zł to nara 🙂 praca jest od stycznia do czerwca, więc wakacje spędzę z Niunią 🙂
Praca jest od poniedziałku do piątku od 8-13 więc super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No popacz Kacha 😁 to nieźle.
Ja mam dać tej babce odpowiedź do końca tygodnia. Hm... Musze się dowiedzieć ile tam jest kilometrów dokładnie, z uwzględnieniem objazdu, bo drogę tam robią do autostrady i przemyśleć sprawę, czy ja więcej kasy nie przejeżdżę niż zarobię, ale to juz mojego chłopka w tym głowa haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Najlepszego dla Ksawerego 😘
Uuuu to u nas będą normalnie prawie same kobiety pracujące. Żadnej pracy się nie boją 😉 Ale to dobrze, naprawdę lepiej dla kobiety pod względem psychicznym. I można odkryć w sobie niezwykłą ilość pokładów energii. Nawet gdy się te pokłady wyczerpuje do zera 😉
A co do znaleziska Carmen - uwielbiam takie stare pamiątki 🙂 Super sprawa. Fajnie jak ktoś ma taki stary dom gdzie przodkowie mieszkali. U mnie się czegoś takiego nie uświadczy, ale za to dostałam od babci taki super pierścień retro ze złota co jeszcze jej mama miała. Niania się dziwi, że się nie boję go nosić. Ale jest cudny. Na zeszłą gwiazdkę dostałam 🙂
Wercik śpiuchna. Kurcze ta to jest agentka z tym jedzeniem. Teraz wybrzydza słoiczkami a najchętniej pije mleko i je kaszkę 😮 Nie mogę rozgryźć dzidy jednej. I moją zupką z dyni w weekend wybrzydzała :/ Poprzednia chociaż jej smakowała.
Czekam na kotka i Dexter poleci, ostatni odcinek sezonu i znów do października będzie trzeba czekać. Co będę spała 😉 Wyśpię się w grobie.
Dziś się śmiały dziewuchy moje w pracy, że na targach w marcu sobie odeśpię. Już to czuję 😉 Teraz wynajmujemy zawsze apartament, a nie hotel w Wawie i tak "rodzinnie" czas spędzamy całą ekipą łącznie z szefem. Jest oczywiście chlańsko wieczorami, a rano na kacu na halę 🤢 Ale fakt 600 razy nie trzeba w nocy się budzić to może odeśpię 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To nie w domu znalezione, bo dom to myśmy użytkowali i wyremontowali od podstaw po dach 😉 to w szopie, która zakutowana była kłódkami na jament 😁 I tam skrzynek, skrzyneczek, pudeł, wszytskiego zostało, fotografii, pamiątek, no skarbnica 🙂 nic nie zabrali.
Ej kupiłam tą soplicę ale sama wódy nie będę łoić, zostawię na święta hehe
Mężol mowi, że to 17km gdzieś z objazdem wychodzi w jedną stronę, a drogi z rok jeszcze nie skończą jak znamy życie...szkoda. No ale nie opyla się ni w ciul. Może coś innego się trafi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
fikumiku napisał(a):
Buchta? Przeuroczy facet 🙂



i to bardzo
ojciec chrzestnej od Alanka
dlatego pytalam 😜 😜 😜

osz Wy 😜 wszędzie ziomalstwo 😜
huheuheuehuheue

Wikson śpiuchna, frytki żarła. Tzn ze środka trochę jej tatuś wygrzebywał, bo nie dała mu się najeść, tylko stala przy stole i mlaskała.
Kocham tego dzieciora. No zjem ją. Z dżemorem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
male serce spi
duze wcina jogurt
apetyt ma kijowy,ale rano w niego chleb wcisne 🙃

ja juz w pizamce

u lekrza
nadal cwiczyc 😠
jezeli wstanie na nogi lub rozpocznie raczkowanie to koniec bedzie
nadal sa miesnie slabe i jak go tak zostawimy to moze cos na przyszlosc byc nie tak
wiec pochodzimy troche dla jego dobra
babka nim wymiatala,a ten sie smial 😁

jutro scinamy choinke 🙃 🙃
wiec w czwartek lub piatek stanie w domu
jutro wyciagam szopke i musimy ja szykowac
ale sie jaram tym wszystkim

torba od mamy jutro bedzie o 6 rano
okazalo sie ,ze facet zabiera moja sasiadke do De wiec wpadnie jak pojedzie po nia
po co specjalnie jechac....ale mlyn
wyczekana paczka jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izu a Alan miał słabsze napięcie mięśni po urodzeniu czy normalnie na 10 punktów? Bo ja np. miałam 8 i zaczęłam późno chodzić, może po części przez to. Ale wtedy żadnej rehabilitacji na to nie robili. I nie mam żadnych problemów poza jednym odwiecznym - ruchowo jestem leniem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Carmenn napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
fikumiku napisał(a):
Buchta? Przeuroczy facet 🙂



i to bardzo
ojciec chrzestnej od Alanka
dlatego pytalam 😜 😜 😜

osz Wy 😜 wszędzie ziomalstwo 😜
huheuheuehuheue

Wikson śpiuchna, frytki żarła. Tzn ze środka trochę jej tatuś wygrzebywał, bo nie dała mu się najeść, tylko stala przy stole i mlaskała.
Kocham tego dzieciora. No zjem ją. Z dżemorem 🤪

Moja też frytki jadła ze środka i rybkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo, jestem na chwilke. melduje sie. ale na zdjecia obiecane nie mam czasu. szykuje sie do stolicy. jutro musze przed 5 wstac, bo o 6:30 pociag. toc to srodek nocy, a biorac pod uwage ze mała sie bedzie budzic, to w ogole hardcore, zaraz głowe myje i spadam spac. moze jutro wieczorem sie odezwe, a jak nie to w srode po pracy. trzymajcie sie. pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...