Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
u nas wszytsko pod kontrola
ALan jest ostrozny tak mi sie wydaje
malo mobilny i to dlatego 🙂

No raczej 🙂
moja to juz mam wizję, rzuca tą zabawką i zaraz w pogoni za nią robi skok na podłogę haha
małpka jest taka skoczna,że mowy nie ma,zeby tak usiedziała choćby sekundę 🙂
tak mówiłam,ze się wyśpi, a ona wstała, pobawiła się z bratem u tatą i śpi już sobie smacznie, oboje śpią 🙂 D zalega w lazience bo poszedł się kąpać..hm.
idę herbatkę parzyć.
Zasłuchałam się w starym hip-hopie i znowu mam 14 lat 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahahahaha dobre dziecioki 🙂 Jasiek tą zabawkę dostał na Mikołaja od babci ale pokręciła go oczywiście tylko chwile i teraz leży jak wszystko i czeka aż powróci do łask :]

Kasia nie dziwie sie, że boisz sie złobka ale zwykle jest tak ze to my, mamy przeżywamy to bardziej.. Przyzwyczai się. Ja na dzien dzisiejszy moge powiedziec ze jedyne co mnie dołuje to te choroby i wieczny katar :/ Poza tym wcale się nie martwie jak zostawiam gada 🙂 No, może troszeczke 😜
Dzis poznałam tą ciocie, która jest tak zakochana w Dżonym. Stała z nami i sie nie mogla pozegnac 😁 Jak dobrze pojdzie to jutro dostane pena ze zdjeciami mikołajkowymi, nareszcie 🙂

Też nagrałam filmiki, w tym jeden z Karolem. Myślałam, ze umre ze smiechu bo na koniec stary jebnął syrą o kant stołu a młody zaliczył glebe przy pchaczu 😁

Dzizas musze isc prasowac i zrobic se bułki do pracy, jak ja tego nie lubieeeeeeeeeeeee :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Carmenn napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
u nas wszytsko pod kontrola
ALan jest ostrozny tak mi sie wydaje
malo mobilny i to dlatego 🙂

No raczej 🙂
moja to juz mam wizję, rzuca tą zabawką i zaraz w pogoni za nią robi skok na podłogę haha
małpka jest taka skoczna,że mowy nie ma,zeby tak usiedziała choćby sekundę 🙂
tak mówiłam,ze się wyśpi, a ona wstała, pobawiła się z bratem u tatą i śpi już sobie smacznie, oboje śpią 🙂 D zalega w lazience bo poszedł się kąpać..hm.
idę herbatkę parzyć.
Zasłuchałam się w starym hip-hopie i znowu mam 14 lat 😁


To Ula z Wiktorią mają podobne charaktery 🙂 Moja tez nie usiedzi ani minuty w bezruchu. Naprawdę. Zatrzymuje się dopiero jak zasypia. A tak to wiercioch łazi po całym domu i sieje zniszczenie 😉
Uczę ją schodzić z tapczanu tyłem, a nie nura na główkę i coraz lepiej to jej wychodzi 🙂

Hip-hop to nie moje klimaty. Aczkolwiek troszkę mimowolnie nadrabiam, bo się wżenił taki jeden DKA w moją rodzinę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
on na ziemi sie przemieszcza
szczegolnie u Niko w pokoju
i jak moje kapcie widzi..bleeee
dobrze,ze ciagle mam je na nogach 😜


przymierzylam sukienke
dupa sie zmiescila
ale sama sie dopiac nie umeim-zawsze tak bylo,bo jest zamek na plecach praiwe od dupy
maz pomoze 🙂
jeszcze musze do niej zleciec

mam w planie kupic kreacje na swieta 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem, już odswieżona 🙂
podróz meczaca, na szkolenie sie spozniłam, bo pociag se opóznił, a szkolenie jeszcze sie nie zaczeło. potem było do bani bo w sumie miało byc na komputerach ale najpierw kabli nei było, potem sie okazało ze program srednio działa. wiec sie pzreleciałam do stolicy w ta zimnice. jutro w parcy mam nadzieje nadrobie i napisze co u mnie.

Sto Lat spoznione dla Ksawcia i filipka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza piszesz ze kapcie bleeee, Dżony od jakiegoś czasu ma banie na gryzienie i nie to że go swędzi czy coś, on widzi że my reagujemy okrzykiem jak jebnie i chyba mu sie to strasznie podoba bo namietnie gryzie po stopach :P Czaki obleśny i Burek w jednym :P

Spadam do łoza, całuje wszystkie me dzieciokiiiiiiiiiiiiiii :* Te starsze i młodsze 😁 I Was też :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Spóźnione życzonka dla Filipka 😘 😘 😘
Kasia a czemu Manię dajesz do żłobka, a nie niania? Może być jej teraz ciężko, tym bardziej, że taka przywiązana do Ciebie była. Na pewno łatwiej jej będzie przyzwyczaić się do jednej osoby, no i nie będzie musiała zmieniać otoczenia jakby miała nianię. Teraz te nasze dzidy dużo więcej kumają, więc więcej czasu potrzebują na oswojenie się z nową sytuacją i w żłobku może być dla niej hardcore.
Wczoraj moje małe poszło spac przed 21, bo akurat spała długo po 17 no i miałam nadzieję, że pośpi dłużej, a tu dupa. Od 4 tradycyjnie kwękanie i wstawanie co i rusz. Od 5 już fikanie, gadanie, śmichy chichy.
Jutro mamy wigilię w pracy 😁 Nie mogę się już doczekać. Mamy normalnie wszystkie potrawy wigilijne, bo kumpela zawsze szykuje. I orzechówkę 😎 Boże dopiero co byłam na wigilii z moim skompresowanym w małym brzuchu dzidkiem i się złościłam, że nikt mnie w Biedronie nie puszcza w kolejce. I przekłuwaliśmy po wigilii Kaśce od nas z pracy pępek, a ja sobie myślałam, czy za rok o tej porze będę miała już taki ładny brzuch jak ona 😁 Jejku jak to minęło. A brzuch dzień po porodzie miałam już normalny 😁 Zaokrąglony lekko, ale skóra normalna napięta.
leliva cytujesz dając quote na początku cytatu i /quote na końcu w nawiasach kwadratowych. I tak sobie możesz cytować po zdaniu nawet i pomiędzy wciskać swoje 3 grosze 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
leliva napisał(a):

Hip-hop to nie moje klimaty. Aczkolwiek troszkę mimowolnie nadrabiam, bo się wżenił taki jeden DKA w moją rodzinę 🙂

Ten co jakby to było, gdyby go nie było? hhaha 😁
Leliva, hip-hop to też nie moje klimaty, ja ponad wszystko ubóstwiam folkowy i gotycki, melodyjny metal oraz rzecz jasna rock'a wszelkiego, bluesa również. A hip hopu słuchałam jak byłam szczylem, wpływ grupy haha undergroundowe nagrania Peji (Pei?) miałam prosto z Poznania, na kasecie 😁 i słuchałam w ukryciu przed mamą, coby szmatą przez grzbiet nie wyłapać. Ale kiedy to było 😜 w trzydziestym dziewiątym 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...