Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

Bry 🙂
Dzisiaj pospałam z dzieciakami do 8:15, jak nigdy. I Wiki tak długo wytrzymała, ostatnie jedzenie było koło 21:00.
Dzisiaj muszę się wziąć za sprzątanie, bo ogólnie to burdel mam wszędzie, gdzie nie spojrzę, dobrze,że chociaż łazienkę wczoraj posprzątałam 😜
Potem muszę jechać na pocztę, do banku i na zakupy, ale to jak mężuś wróci.
Przydałoby się umalować i włosy ułożyć 🤢

Kawy mi brakło i muszę iść kupić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ggulek napisał(a):
Kurde, byłam przekonana, że śmierć łóżeczkowa do pół roku, masakra 😮
Mógł się nawet zakrztusić, nie ma co gdybać, zobaczymy jak zrobią sekcję.
Dzień dobry 🙂
Byliśmy wczoraj u wujków, mała spała jak zabita w hałasie, co za dziecko 🤪
Kot jej się podobał
Jutro jadę do rodziców, nie chcę mi się pakować ehh

Gulek, pakowanie jak pakowanie, ja kurwicy dostaję jak wracamy i trzeba się rozpakować. Masakra wtedy jest 😁

Patrzę sobie, a jakaś mała nóżka dynda za łóżeczkiem. Podchodzę, a Wikusia noga za łóżeczkiem, a tyłek w górze.
To znak,że trzeba łóżeczko opuścić o jeden poziom.
Słuchajcie, a Wasze dzieciaki tez już tak się siłują żeby usiaść? Bo mojej jak sie uda złapać za szczebelek to się podnosi i tak siedzi. Nie całkowicie,że plecy proste, ale się dźwiga na tyle,że może się przewinąć przez barierkę i wypaść. A jakbym jej podłożyła pod plecy chociaż tą cienką poduszkę to ona stale ma plecy uniesione i głowę, a bordowa z wysiłku. Nic nie podkładam,a robi to samo.
Mój mąż siedział jak miał 4 miesiące, a jak miał 7 to stał w łóżeczku. Masakra jakaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra moja w łóżeczku jeszcze nie próbuje siadać ale też musimy obniżyć poziom, bo jak się obudzi to kopie w przewijak aż ten skacze. Właściwie przewijaka już też są ostatnie podrygi, bo ledwo się na nim mieści. Ja jeszcze sobie jakoś radzę z tym przewijakiem i używam go też do masaży, ale moja mama już się boi.
Kasia jeśli wypadają ci włosy to nie wskazane jest przedłużanie i zagęszczanie, bo obciąży to włosy, które masz i jak się bardzo przerzedzą to będzie widać te spojenia. Kup sobie lepiej te włosy clip-in tylko żeby były z naturalnych włosów i doczepiaj na jakieś okazje, ale na stałe bym nie radziła. Zresztą jak dla mnie obie wersje wyglądają sztucznie. Nie cierpię ani sztucznych włosów ani paznokci. Mi się takie rzeczy kojarzą z takimi klimatami:
http://demotywatory.pl/2130386/Awangarda-w-budownictwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra haha no rozpakowywanie gorsze bleee, mam lenia dzisiaj 😜
Moja też próbuje siadać od tygodnia, ma plecy tak pod kątem 45 stopni do podłoża, też burak tak się wysila hehe
Kasia na razie jest w porządku, stara się, ale nie zapeszam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieeeen dooobry 🙂

Wstałam dziś o 7:30 jak Dżonu, ale masakrycznie niewyspana. Wczoraj jeszcze mnie poniosło i ogladałam film do wpółdo drugiej 😜 I to taki, który juz widziałam 🙃 Córy szczęścia, fajny 🙂
Na szczęście udało mi się przekonać Janka, że można by jeszcze ze 40 minut pospać hehe 😜

Przydałoby się posprzatać 😮 Ale brak mocy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
ggulek napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=LQ2OJp93SV0&feature=relmfu
uwielbiam 🙂


Obejrzałabym, ale ten zjebany internet z 60 MB zleciał do niecałego 1 MB i mam wkurwa bo wszystko przerywa. Jeszcze troszkę i porwę tą umowę z UPC :/

U nas poza jednym dniem bez neta i kilka zamulania upc bezprzewodowego daje radę od roku, ale słyszałam sporo negatywów. Ale szczerze ciężko o dobrego neta, neostrada u rodziców była i zamulanie na maksa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam śpiewaka w łóżeczku skubaniec śpiewa aaaaaaa eeeeee uuuuuu ha ha ha ]
dziś impreza z mężem a ja mam obawy czy zostawić dziecko z babcią 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ggulek napisał(a):
Astra haha no rozpakowywanie gorsze bleee, mam lenia dzisiaj 😜
Moja też próbuje siadać od tygodnia, ma plecy tak pod kątem 45 stopni do podłoża, też burak tak się wysila hehe
Kasia na razie jest w porządku, stara się, ale nie zapeszam 😉

No wszystko dobrze, tylko moja Wiki jeszcze nie skonczyła nawet 4 miesięcy.
Co do linku - cudo 🙂 Dwa razy puszczałam.

Lady, ja też nie lubię sztucznych włosów i paznokci, ale mam lampę uv i cały zestaw reszty badziewia, bo ja swoich paznokci praktycznie nie mam, są okropne i wstyd je ludziom pokazać. Na jakieś okazje robie sobie króciutki french. Teraz zapuszczam paznokcie (który to już raz w życiu?) i zamierzam ogarnąć temat hybrydy. 😁

Dzieciok dostał potówki na całym ciele 🤢 upaaaaaał i duchota.

Fiku, my mieliśmy z UPC, ale to większego sensu nie miało, zerwaliśmy umowę po 2 miesiącach.
Rodzice mają neostradę i w ogóle jest kosmos, bo wystarczy spadek napięcia w przewodach energetycznych i neta nie ma, i co najlepsze - za każdym razem od nowa trzeba instalować 🤢
Ja mam teraz zwykłą radiówkę i śmiga.

Na obiad naleśniki z serem i dżemorem wiśniowym własnej roboty 🙂

Ja wczoraj też siedziałam długawo jak na mnie, bo oglądałam na dwójce ten film o dziewczynach z Kolumbii co dragi w żołądku do USA przewoziły 🤢 poszłam spać po północy, jak nigdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra ale Wiki jest duża i pewnie silna, każde dziecko własnym tempem się rozwija, więc nie masz co się przejmować. 😉
Nie miała któraś odparzeń pod pachami? Od lat używałam antyperspirant w sztyfcie i coś mnie skusiło, żeby kupić w kulce z adidasa, bo ładnie pachniał i od 2 tygodni mam takie rany, golić się nie da, tzn raz próbowałam, na krzyku i płaczu się skończyło. Sudocrem trochę zelżył, ale rany są, masakra... Do lekarza nigdy nie mogę się wybrać. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to uczulenie na ten antyperspirant?
Ja cale życie używałam sztyftu lady speed stick o zapachu frezji, a któregoś razu nie było i kupiłam kulkę z nivejki niby łagodzącą po goleniu 😮 jednym słowem masakra.
Nie lubię kulek, a teraz tym bardziej, bo świeżo po ogoleniu się wysmarowałam i dostałam uczulenia, które się skończyło ranami. Dwa dni chodziłam jakbym wrzody pod pachami miała 🙃
mąką ziemniaczaną sobie potraktowałam, bo sudocrem nie pomagał. I na drugi dzień było lepiej.
Ale nigdy więcej tego nie powtórzę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
Może to uczulenie na ten antyperspirant?
Ja cale życie używałam sztyftu lady speed stick o zapachu frezji, a któregoś razu nie było i kupiłam kulkę z nivejki niby łagodzącą po goleniu 😮 jednym słowem masakra.
Nie lubię kulek, a teraz tym bardziej, bo świeżo po ogoleniu się wysmarowałam i dostałam uczulenia, które się skończyło ranami. Dwa dni chodziłam jakbym wrzody pod pachami miała 🙃
mąką ziemniaczaną sobie potraktowałam, bo sudocrem nie pomagał. I na drugi dzień było lepiej.
Ale nigdy więcej tego nie powtórzę 😁

Możliwe... Już 2 tygodnie to badziewie mam, a widzę, że wiesz jak pachy potrafią boleć. 😁 Też używałam sztyftu lady speed stick i nie wiem co mnie napadło. 😜 Spróbuję z tą mąką ziemniaczaną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEEEEEJ

A JUŻ OD 6.30 NA NOGACH. Od 21.30 karmiłam tylko raz o 2.30. Wymysliłam patent jak się budził to dawałam mu butle z wodą, napił się i zasnął itak 3razy. Goooorąco było w nocy,mały w samym pampersie i w dzień jeszcze gorzej 😞 a my jeszcze mamy mieszkanie na poddaszu, wiecie co to znaczy? 😞 ale od września przeprowadzka do innego mieszkania.... lepszego... duuuży balkon,spokojna okolica itd. 🙂
Mam problem 😞 w sumie 2 😞
1 to taki że mały nie chce mleka modyfikowanego, wczoraj mu dałam wdzień po spaniu czyli był głodny, krzywił się jak spróbował, nie maproblemu piciaz butli bo mu nie raz dawałam swoje mleko z butli, a teraz chciałam pomału go przyzwyczajać bojak skończy 6mies to całkiemchce od piersi odstawić bo do pracy trza iśc niestety. i nie wiem jak mam go przekonać, chyba każde mleko modyf.ma taki sam smak prawda? ja dałam emfamil1

a drugi problem to mam ciche dni z mężem... wymyślił sobie że za tydzień w czwartek jedziemy do PL na weekend, ja mu powiedziałam że ja nigdzie nie jade bo nie będę dziecka męczyć, bo za 2 tyg znowu byśmy jechali bo mamy wesele. A taka jazda ok.8h nie jest nic fajnego dla małego i powiedziałam mu że jest egoistą,że go nie obchodzi że dziecko się męczy i że niech jedzie sam... a jak pojedzie to ja wracam do polski. Bo nie po to przyjeżdzałam tu do niego żeby jeździć do PL co 2 tyg i dziecko męczyć. zobaczymy czy pojedzie. zaczyna mnie denerwować. Coś zaczynam myśleć że za bardzo jestem za nim... muszę to zmienić, ale jak to zmienie i niebędzie mi już zależało żeby było ok między nami to możemy szybko się rozejść,nie wiem takie mam wrażenie 😞 niby się dogadujemy,kochamy itd, już9lat jesteśmy razem a1,5roku po ślubie. Ale wydaje mi się że ja ciągle chce dobrze itd a jemu nie zależy. Dlatego od wczoraj proszę Boga żeby stworzył taką sytuację żebym zobaczyła, jak jest Piotrek za mną tak jak ja za nim to niech ta sytuacja mi pokaże, a jak nie jest to niech ta sytuacja mi wkońcu otworzy oczy.

Ale jestem miękka dupa, popłacze sobie trochę 😞 Sorry że Wam zawracam dupę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewcia to forum jest nie tylko do poplotkowania, ale również do napisania co leży na sercu. Jak widzę, po swoim związku i po znajomych dużo zmienia się od pojawienia dziecka i powiem ogólnie, bo nie wiem jak jest w zgodnych związkach faceci nie rozumieją ile kosztuje myślenie co trzeba zabrać, pakowanie, potem zajmowanie się daleko od domu dzieckiem. Oni tylko przyjdą, przeniosą rzeczy do samochodu i do domu, tyle. Dlatego trzeba albo się nie zgodzić i niech on pójdzie na kompromis i zrozumie, że nie tak łatwo z dzieckiem podróżować, albo Ty i mały się wymęczycie, czasem trzeba, ale jak nie to po co dziecko w upał męczyć. Emilia po 3 godzinach jazdy autem do moich rodziców padnięta jest, nie wyobrażam sobie 8 godzin, ale nie mamy klimy bo mój gustuje w starych niemieckich autach. 🙃
Ciche dni muszą czasem być, żeby co nie co zrozumieć. U nas nie ma cichych, są wybuchowe, bo ja mimo swej aspołeczności nie potrafię milczeć. 😜 A najlepszy jest seks na zgodę ha 😜
Spróbuj małemu inne mleko dać, bebiko, bebilon czy nan, może mu podejdzie, każde dziecko jest inne. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłyśmy na spacerze i samych chłopów z wózkami chyba na tacierzyńskim mijałam. Ja nie wiem jakaś plaga 🙃 Łukasz będzie miał towarzystwo 🙃

Werka jadła ziemniaka z dynią. Masakra! Jak jej to nie smakuje! Krzywiła się strasznie i miała odruchy wymiotne. Musiałam odpuścić. Potem sama spróbowałam i się nie dziwię, za dobre to nie jest.

Ewcia trzym się. Twarda bądź, bo mężczyźni kochają zołzy 😉 A co do mleka to jednak każde ma inny smak, bo nawet zapachy mają różne. Najładniej to chyba pachnie zwykłe Bebiko.

Idę lasagnię robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemniak z dynią jest paskudny!!! Sama miałam odruch jak to próbowalam 😁 Nie kupujcie tego dzieciom 😁 I troche mniej okropne, ale jednak było puree jarzynowe z indykiem - ziemniak i kukurydza w składzie - tym tez już nigdy żadnego dziecka katować nie będę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nawet mi Bebiko smakuje 😁 Hehe, ale mi smakuje wszystko co się nazywa mleko. Kiedyś zajadałam sie mlekiem w proszku, mmmm 🙂

Lady marchewkę z ziemniakiem spróbuj, dobre to bo smakowało młodemu i sama też próbowałam. Wszystkiego zawsze próbuje :P Swego czasu kosztowałam nawet suchą karmę dla psa 😮

Ewciu słońce moje, my Cie tu dokładnie wszystkie na pewno rozumiemy bo żadna nie wypuszczałaby się dla frajdy na ośmiogodzinną przejażdżkę z dzidziem i to w lecie. Bez nerwów i spokojnie musisz to wszystko wytłumaczyć facetowi. Gulek ma rację, w większości faceci nie zdają sobie sprawy z tego ile zbierania jest przed takim wyjazdem. Wiadomo, do dziczy się nie jedzie ale spakować wypadałoby raczej wszystko. Mi się czasem nie chce nawet do rodziców 15 km od Opola jechać, hehe. Na święta wielkanocne też nigdzie nie byliśmy bo się uparłam że nie i chuj, dziecko za małe (5 tygodni). Więc albo to facet wreszcie zrozumie albo jest gupi ;] Bardziej niepokoi mnie to, że chcesz by stało się coś co Ci otworzy oczy albo uspokoi. Czyżby coś więcej było na rzeczy? Nie dociekam, nie chcesz nie pisz ale bądź dzielna! 🙂

Z racji tego, że uczymy sie zasypiać w leżaku Jan zrobił mi dziś mega awanturę bo KONIECZNIE chciał do cyca. Zmiękłam bo oczy od ryku opychły mu strasznie. Ma chłopak 'widzimisię' bo w zasadzie umie usnąć sam. I śpi w łóżeczku, odłożony. Od 13, jestem w cięzkim szoku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whiskas z wołowiną tez jest smakowity 🙃

Musze jechac do banku wyjaśnić sprawę 😠 zapłaciłam za lapka 3 raty naraz,a oni dzwonią,że nie zaksięgowali. ja im kurwa dam "nie zaksięgowaliśmy"!
aaarghhh 😠 dowody wpłaty mam, niech tylko kierownika znajdę 😉 zaraz glowy polecą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łe,jak nie smakuje to zawsze możemy iść śladem naszej lutowej koleżanki i doprawić vegetą, bo tak robi autorytet w dziedzinie żywienia niemowląt - pracująca w szpitalu ciocia 🙃
I ma to drugą zaletę:
dziecko zaczyna po pewnym czasie swiecić w ciemności i dzięki temu jest lepiej widoczne 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
Łe,jak nie smakuje to zawsze możemy iść śladem naszej lutowej koleżanki i doprawić vegetą, bo tak robi autorytet w dziedzinie żywienia niemowląt - pracująca w szpitalu ciocia 🙃
I ma to drugą zaletę:
dziecko zaczyna po pewnym czasie swiecić w ciemności i dzięki temu jest lepiej widoczne 😎

hahaha od jutra dodaję vegety do jabłka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...