Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się bardzo podoba imię Bartek (jak moja pierwsza miłość z zerówki 😉), ale mojemu wcale. Jemu się podobało Igor właśnie m.in. Najpierw mu się Borys podobało i ja się w końcu przekonałam do tego imienia to on wtedy stwierdził, że właściwie Borys to nieee. To potem już było kombinowanie. Wymyślał jakiś Zygfrydów, Ulryków i innych i to całkiem na poważnie, że myślałam, że padnę i w duchu modliłam się o dziewczynkę 😉 W końcu mu mówię, że najlepiej jakby były bliźnięta Ulryk i Adolf. Nazwisko w sam raz szwabskie do tego 😜 Mój szef by chyba pierdolnął 😜
A Werka ma Ewa na drugie po mojej mamusi oczywiście 🙂 Łukasz chciał jej dać Urszula tak po prostu, bo mu się Ula podoba zdrobnienie, a ja też jestem zdania, że drugie imię powinno być po kimś ważnym 🙂 Na szczęście nie zrobił mi psikusa w urzędzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Astra napisał(a):
Lady, u mnie to dopiero jest makabra, bo ten moj czub uwielbia imię Andrzej 😁 i Bartka chciał tak nazwać, on ma z bierzmowania Andrzej, po... Kmicicu 😁 hahaha ma tą swoją jazdę i już. Ja chciałam wtedy dać Igor, ale D stwierdził,ze to ruskie imię i nie będzie tak do syna pierworodnego wołał... Bartosza żeśmy wymyślili w urzędzie jak byliśmy go zarejestrować 😁 Jaja były, na poczekaniu wymyśliłam Bartosza, a czub oczywiście kazał wpisać mu drugie imię...zgadnijcie jakie. Już wstyd było się z nim dalej przemawiać i oczy z orbit na niego wywalać przy tej urzędniczce 🙃 a dzisiaj ile śmiechu z tego.
Za to teraz z Wikusią mi numer wywinął, pojechał sam rejestrowac i zajebał jej na drugie Irena, po swojej ukochanej świętej pamięci babci... Irena... 🙃 te dziecioki urosną i mu wpierdolą za to 😁


Hahahaha, moi rodzice to Irena i Andrzej 😜 No ładnie, ładnie! 😉

Moja córcia będzie Hania 🙂 Jak nie znaliśmy jeszcze płci to miała być Alicja Anna albo Jan Michał. Drugie imię po rodzicu chrzestnym. Alicja wymyślił Karol i ja się ostatecznie zgodziłam bo i tak czułam, że będzie chłopek no i ja wybrałam Jana 🙂 I dobrze.
Za to drugiego syna nie wiem jak nazwe. Podoba mi się Kajetan, ale Karolowi nie. I Franio nawet ale zaklepane juz 🙃

Jasiek do tego wszystkiego dostał czerwonych krop na ryjku 😁 Istne szaleństwo już 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój D ma na drugie Jan po dziadku, a mi drugiego nie dali i dobrze 😁 I tak mam 2 w 1 😁

Moja mysia dzisiaj tez beton, a mi głowa pęka od tej burej pogody... Najgorzej,ze tak mnie bolą oczy i mnie mdli. Niechże się ta pogoda weźmie i ogarnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam drugiego imienia 🙂 A Twojemu Astra po prostu podoba się imię Andrzej, więc musiał sobie powód znaleźć hehe. Może akurat zwrócił uwagę po raz pierwszy bardziej na to imię przy czytaniu Potopu 😉 Mi się spodobało Weronika przy czytaniu książki "Weronika postanawia umrzeć" Coelho, a potem jeszcze wkręciłam się w serial Veronica Mars to już w ogóle. Mojego też wciągnęłam i zaczęło mu się wtedy to imię podobać 😁
A chłopca gdybym sama miała nazwać i Łukasz nie miałby nic do gadania nazwałabym Daniel. Ale on nienawidzi tego imienia. Jeszcze chciałam Łukasz nazwać, ale to w ogóle nie wchodziło w grę. Borys też mi się spodobało, więc w końcu pewno stanęłoby na Borysie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chłopca gdybym sama miała nazwać i Łukasz nie miałby nic do gadania nazwałabym Daniel. Ale on nienawidzi tego imienia. Jeszcze chciałam Łukasz nazwać, ale to w ogóle nie wchodziło w grę.

Moj mówi,że Daniel to imię z lasu - też przerabialiśmy 😁
A jak się urodził mój brat, to ja mu wymyśliłam imię Łukasz i przekonałam mamę, bo miał być Dawid albo Kuba.

Kasia, fajna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tlko na sekunde jestem chora mam 40 stopni gorączki mam jakiegoś wirusa ale nie wiadomo jakiego jak mi nie przejdzie do czwartku to do szpitala mały ok tata się nim zajmuje bo ja nie mam siły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikumiku napisał(a):
Mulant kuruj się 🙂

Kasia fajny wózio 🙂

Dziewczęta szukam inspiracji. W piątek Karol ma urodziny i zjedzie się rodzinka a ja nie wiem co zrobić. Przewiduję ciepłą kolację. On wymyślił sobie karczek, który sam wykona 😜 Ale co jeszcze?

Sałatkę może jakąś zrób. ja zawsze kupuję dwa słoiki selera z rolnika, puszkę kukurydzy, puszkę ananasa, pierś z kurczaka i majonez, pierś drobno kroję, smażę, po ostygnięciu mieszam z resztą składników i sałatka gotowa. Pierś można szynką zastąpić. U mnie zawsze znika tak samo jak jajca albo pieczarki z farszem. Proste żarcie najlepsze 😉
U mnie lubia ostre, więc często serwuję chili con carne i piekielnie ostre skrzydełka z piekarnika.

Jak chcesz mój przepis na piankę, a la sernik na zimno, który kazdemu smakuje, to też Ci mogę dać 😜 KLIK
I sałatka z tuńczykiem klik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej zajrzalam tylko na chwile maly spi mi na brzuchu juz nie wiem co z nim robic caly czas placze nic nie pomaga w nocy i w dzien to samo a jak juz zasnie to albo na mnie albo przytulony masakra jakas 😞 wkoncu po dlugim czekaniu dowiedzialam sie ze bede miala siostrzyczke Wiktorie 🙂 i wiecie moze to glupie ale takie dziwnmysli mnie naszly ze nigdy nie bede mogla miec wiecej dzieci glupie przeczucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wyjebie wszystkie sloiki z domu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Noc do dupy.
Cycki mi pekaja,bo beksa i maruda nie chce jesc.
Koniec sloiczkow na jakis czas.
Tylko co ja powiem lekarzowi 🥴

Ale jestem naladowana...........uciekac

Jeszcze Niko jakies akcje odpierdziela-wykoncze sie
Zaplatal Nikoli wlosy w hustawke i maz musial sznury obciac,zeby odplatac jej wlosy............szkoda pisac.
Wogole nie sluchal jak go prosila,zeby przestal.Ma zakaz tv,kompa,roweru i zabawy z innymi.
Moze zadziala-taka mam nadzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszminka napisał(a):
Astra wlasnie niewiem jakies takie przeczucie bez sensu..

To zrób se drugie, inaczej nie sprawdzisz 🤪

Izunia, to ostro z Niko.
Mój grzeczny od tamtej akcji, chyba do niego trochę dotarło. Teraz z babcią wyrywa w ogródku chwasty i badyle po słonecznikach, wieczorem przyjedzie do niego kolega 🙂

Kasia, Mania jeszcze ma te kolki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszminka napisał(a):
Hej zajrzalam tylko na chwile maly spi mi na brzuchu juz nie wiem co z nim robic caly czas placze nic nie pomaga w nocy i w dzien to samo a jak juz zasnie to albo na mnie albo przytulony masakra jakas 😞 wkoncu po dlugim czekaniu dowiedzialam sie ze bede miala siostrzyczke Wiktorie 🙂 i wiecie moze to glupie ale takie dziwnmysli mnie naszly ze nigdy nie bede mogla miec wiecej dzieci glupie przeczucie

Ej a on nie ma kolek czasami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
Jaszminka napisał(a):
Astra wlasnie niewiem jakies takie przeczucie bez sensu..

To zrób se drugie, inaczej nie sprawdzisz 🤪

Izunia, to ostro z Niko.
Mój grzeczny od tamtej akcji, chyba do niego trochę dotarło. Teraz z babcią wyrywa w ogródku
chwasty i badyle po słonecznikach, wieczorem przyjedzie do niego kolega 🙂

Kasia, Mania jeszcze ma te kolki?

Już nie ma. Odeszły w zapomnienie mam nadzieję.
A Jaszminka u Was rzeczywiście mogą być kolki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izu nawet na głupiej ulotce z rozszerzaniem diety Hippa producenta słoiczków m.in. jest napisane, że w pierwszych 6 miesiącach życia zaleca się wyłączne karmienie piersią. Ja jakbym karmiła i siedziała w domu to bym na pewno przez te pół roku nie tykała żadnych innych gówien.

fiku oprócz sałatek z takich drobnych przekąsek dla gości ja robię też camembert w panierce, albo śliwki suszone zawinięte w plastry boczku, nabite na wykałaczki i przypieczone w kombiwarze (w piekarniku też można na pewno). Robiłam też czasami tradycyjnie koreczki, albo mini kanapeczki na krakersach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
śliwki suszone zawinięte w plastry boczku, nabite na wykałaczki i przypieczone w kombiwarze (w piekarniku też można na pewno). Robiłam też czasami tradycyjnie koreczki, albo mini kanapeczki na krakersach 🙂

Mozna w piekarniku, ja robię, z tym,że śliwki zawijam w plastry baleronu, robię takie paczuszki i zapinam wykalaczką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
Kasia, to superowo 🙂

Nooo też się cieszę 🙂 pierdzi i sra jak opętana 🙂 ostatnio ją rozebrałam do golasa i całowałam każdą cząsteczkę Jej ciałka, a ona się brechtała iiii jak ją po dupce całowałam to dostałam bąkiem w twarz 🤪 a cuchnący był a fuuuuj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...