Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
Majke bolsł brzuch,miewała kolki
zaczełajesc po skonczonymzwartymmiesiacu iluz

pola bardzo ładniejejuz złyzeczki
fkt ze czasem jestmega brudna
a czasemmogłabym jej wcaleslinaka nie zakładac
jaide tropemtakimjak zMajka
pommo zedo pracy nie wracamto nie chce byc wiezniem w domu
a w sumie toumnie z ta praca niewiadowmo
bomoze dosklepu naszego chodzic wkoncu zaczne

z michałemmyslimy ze moze poprostu u niej takie zmeczeniematerialu jest
przez te kilka dnibylabardzoaktywnabodzieci dawalyjejsie we znaki a terazmiejsca sobie znalezc niemoze


tez moze tak jak piszesz, ze zmeczona polcia, była w innym miejscu, i teraz po powrocie do domku znów jakos nie mzoe dojsc do siebie.
ja tez chciałam robic jak z zuzia, i to wczesniej wracałam do pracy bo w zuzy 6 miesiecy, czyli w sumie jakby za miesiac. a juz zuzia w wieku 5 miesiecy to duzo jadła. jak patzre na zdjecia to i soki piła i dziadek ja ze słoiczka karmił. kurde.... kazde dziecko jest inne, z ta widac nie bedzie tak łatwo. nie miała zołtaczki, lepiej na wadze przybiera to ma za to kłopot z bioderkami i z jedzeniem 😞 buuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

sztunia napisał(a):
ewcia my lizałysmy się z kolanem
a potem przez worki foliowe żeby cwiczyc iżeby nie było kontaktu slinowego
wstyd sieprzyznac alegówniary nie chciały wyjsc na niedouczone


Sztunia 🙃
hahahhahahaaaaa 😁 wygrywasz 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
ewcia my lizałysmy się z kolanem
a potem przez worki foliowe żeby cwiczyc iżeby nie było kontaktu slinowego
wstyd sieprzyznac alegówniary nie chciały wyjsc na niedouczone



hhi
a ja po kąpieli nie mogłam zajarzyc co ty piszesz, czytałam koncówke swego ostatniego posta o bioderkach Igusi, a potem, ze wy lizałyscie sie z kolanem. i sie zastanawiam, czy pola cos ma z kolanem, czy z maja cos było nie tak. ale juz kumam...

nie ma juz was, wiec lece, i mało mi pisac pzrez weekend, bo ja bede mysle w niedziele wieczorem, choc ejst plan zeby jechac w miare w południe. tam mamy pojechac na działke pohasac, ale nie wiem czy wypali, pogoda ma byc jak w ostatnich dniach, do d....., anwet nie ma za bardzo ajk wyjsc na spacer, cały czas ciemne chmury i albo leje, albo sie zapowiada na lanie. nio zobaczymy... blok zrobiony, piwko kupione, mozna "imprezowac" bo ja pewnie i z jednego i z drugiego nie skorzystam. ciekawe jak tam bezie nocka dziewczyn w obcym miejscu, jak zuzia z sikaniem i czy Igusia da pospac czy bedzie "łazic" 🙂
dobranocka 🙂 i do niedzielki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):
sztunia napisał(a):
ewcia ja jem morele,brzoskwinie i nektarynki normalnie
morele z hippa ze słoiczka jej dałam
kaszkamorelowaz nestlejest chhyba po 4miechu
nie wiemczy odtego
boprezy sie dosyc
ale juz coraz lepiej 🙂


nio a u nas Iga praktycznie na kazdy inny pokarm niz cyc tak reaguje, prezeniem sie. i bąka puścic nie moze, i kupy gorzej wychodza 😞 kurde widocznie na nasza Ige nie czas, z zuzia chyba nie było takich problemów, a tez tak mniej wiecej dawałąm juz inne jedzonko, zeby wrócic do pracy.
jak ja teraz wróce 😞 buuuu


Ewcia, masz jeszcze miesiąc czasu, jeszcze wszystko się może pozmieniać, spokojnie, ja dalam radę wrócić, to Ty też dasz 🙂
Moja Ula nie je za dużo pokarmów stałych, pod moją nieobecność dostaje pół słoiczka deserku, a potem jedzie na bebiku - gdzieś około 250-280ml wypija w trzech porcjach. A jak jestem w domu to tylko cyc i jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że moja mała za słabo przybiera na wadze. Od ostatniego szczepienia, czyli od 04.07 przybrała 0,3kg. Mam jeszcze nadzieję, że moja waga łazienkowa klamie (chociaż może lepiej nie, bo mamusia wpadnie w kompleksy 😜). Następną wizytę w przychodni mamy na początku września, jakoś trzeba dotrwać do tego czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
leliva napisał(a):
Wydaje mi się, że moja mała za słabo przybiera na wadze. Od ostatniego szczepienia, czyli od 04.07 przybrała 0,3kg. Mam jeszcze nadzieję, że moja waga łazienkowa klamie (chociaż może lepiej nie, bo mamusia wpadnie w kompleksy 😜). Następną wizytę w przychodni mamy na początku września, jakoś trzeba dotrwać do tego czasu.



Alan od szczepienie przybral 600g.Czyli jakis miesciac.Lekarz stwierdzil,ze teraz jak normalny niemowlak przybiera 🤪

Ajj.........tam kompleksy to moge miec ja z waga plus 12kg 😠
Ale zmiescilam sie w moja jeansowa spodniczke,a wiec sporo mi w dupie zlecialo,bo osatnio to nawet na uda nie chciala cholera wejsc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doczytałam wszystko 😁 To teraz pokrótce co u mnie:

muszę iść do gina, żeby mi wystawił zaświadczenie o karmieniu piersią, nie wierzą mi na słowo w pracy, na wszystko musi być papier

dzieciak mi zaś się budzi w nocy po 4-5 razy, jak wew rześniu pójdę na urlop, to chyba z nią zrobie porządek, bo to jest masakra, jak mam się rano do pracy zbierać po takiej nocy, potem idę na rekord z ilością wypitych kaw

nie wiem co z tym glutenem robić, wg schematów to o d 4m-ca powinnam jej podawać, a lekarka mi mówiła, że po 6-tym dopiero. Probowałam dawać na własną rękę trochę, ale chyba małej to nie pasowało. Poczekam do wizyty we wrześniu.

umówieni jestesmy dziś na grlla, a tu leje 😞 Może się wypogodzi do wieczora:/

Jeeeeeść!!! Idę na sniadanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ula mi się krztusi obiadkami - mają gęstszą konsystencję niż zupki i nie przełknie tego za cholerę, muszę jej rozcieńczać wodą.

Zrezygnuję na jakiś czas ze słoiczkowych obiadków i będę sama gotować. Bo nie potrafię znaleźć zestawów, które by mi pasowały, albo tylko podstawowe warzywa te dania zawierają, albo znowu kilka nowości na raz:/

Ja już nie wiem jak ma wyglądać prawidłowa kupa - po każdym jedzeniu jest inna, raz gęsta, raz rzadka, kolory różne - w zależności co akurat zjadła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojej ostatniej awanturce mąż się dzieckiem zajął w nocy i wstał o 5 na karmienie też. Wreszcie odżyłam bo już chodziłam na rzęsach. Też mam prawo czasem odpocząć. A mała tradycyjnie ostatnio marudziła ok. północy, a potem jadła o 5 to nie najgorzej.
Chyba muszę jechać na pogotowie z nogą, bo mi cała drętwieje.
A co do byłych to mój ma większość na fb i mu lajkują fotki małej albo gratulscje składają. Jedna niezła dżaga modelka bielizny, le od czasu gdy z nia był nie lubi dużych cycków, bo ona w wieku 20 lat miała swoje wielkie naturalne balony aż do pępka. Dobrze tylko w staniku wyglądały. Ale on to najdłuższy związek miał rok. Ja byłam długodystansowiec i nie mm potrzeby z tymi moimi byłymi kontaktów utrzymywać. Ale są laski, które w ogóle się nie przejmują tym, że ktoś ma żonę i dzieci, jakby rajcuje je to jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo.
Już wiem kto jest winowajcą kataru i zielonej kupki i marudzenia 🙂
Otóż oznajmiam że przebiła się prawa dolna jedynka 🙂 przez przypadek zobaczyłam, dałam jej kropelkę dżemu do spróbowania i ścisnęła dziąsełka i wyczułam ostrą krawędź 🙂 także Mania chyba jako trzeci dzidek będzie miała kasownik 🙂 bo Ksawcio i Hubcio też już mają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
Mańka togratulajce
są włosy i żeby wiec jestesjużpanna 🙂

ja własnie internetowo upłynniłam 200złw 5-10-15
kupiłam 8 konkret rzeczy wiec sie kaliło 🙂 wszystko dla majki 🙂

Sztunia z tyłu ma już prawie łysy placek 🙂 masakrycznie jej się wycierają 🙂 ale odrosną. A na czubku główki ma coraz gęstsze i dłuższe 🙂 będzie śmiesznie wyglądała, ale ni chuja nie obetnę 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiaaaaa chyba nie tylko Ona bo u Jaśka wczoraj wreszcie dojrzałam białą kropę w miejscu górnej jedynki 😁 Hahaha, Oni na serio są sobie przeznaczeni 😜
Więc i u nas gorączka już ma swoje wytłumaczenie :] Antybiotyku nie daje. Tylko to gardło hascoseptem podleczę, może się uda 🙂 Więc ząbkowanie chyba czas zacząć, tylko coś kiepsko to przechodzi. Bardzo Go boli bo nie chce dać dotknąć i wyje.

Poza tym podczytywałam Was 🙂 Napiszę tylko że Bartuś superancki, dziecioki są zajebiaszcze 🙂
Leliva podziwiam, przecierasz szlaki :P Następna do pracy wróci chyba Lady, ja jakoś pod koniec października ;]

Wczorajsze urodziny Karola się udały, Nienio me poszło spać już o 21 i spaliśmy z przerwami w sumie do 11 ;D Kochany mój. A dziś grill pod daszkiem u rodziców ;D No i takie tam blablabla.

Miłego dnia, buziole 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja? Czemu ja następna? 😮 Aż mnie ciarki przeszły. Mój dzidek młodszy przecież od Twojego fiku i macierzyński mi się kończy 3 września, a potem mam pełno urlopu z tego i zeszłego roku 🙂 Tylko muszę to jeszcze z szefem uzgodnić, ale chyba nie każe mi wracać teraz na jakiś miesiąc bym potem znów wybyła na urlop ponad miesiąc to bez sensu. Raczej się zgodzi. Jakoś w połowie października albo na początku listopada wracam, muszę się w końcu dowiedzieć ile mam urlopu z 2011, ale myślę, że coś koło 15 dni. No chyba, że będą mi woleli za to kasę wypłacić ale wątpię.
Dziś robimy przerwę od słoiczków i zobaczymy co będzie w nocy.
Gratulacje dla Maniutka kolejnego wampirka 🙂

W chlebie jest gluten, chyba, że się kupuje specjalne pieczyw bezglutenowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laski wproduktach zbozowych jest gluten
wiec chleb jak najbardziej ma gluten 🙂
alemysleze mankowinic nie bedzieod cimkania kromki
jedynie ryż kkurydza i coś chyba jeszcze jest wolne od glutenu

wydajemisię że towprowadzanieglutenu sie zmieniło
ja Majce jakoś poxniej wprowadzałam
a traz wszedzie czytam że wczesniej trzeba zaczac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz 4,5 miesiaca dla dzieci cycowych 🙂 Wiec jak ciamka chleb i nic nie jest to nie jest zle 🙂

Lady no to w takim razie albo ja albo Ty nastepne bo ja dostalam 1,5 m-ca wychowawczego 🙂 I też wracam na przełomie X/XI 🙃 A od października Jan do żłobka. Ciężki chwile nas czekają :P Jeszcze żeby te zęby Go mniej męczyły 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...