Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
ggulek napisał(a):
Heja
U nas dzisiaj masakra, pysiulce coś dolega a ja jestem bezradna już. Byłam już u 2 lekarzy i jeden mówi, że płacze tak przez nos, drugi, że przez brzuch i wprowadzać wszystko od początku. Dupa bo od 3 dni tylko na mleku jest i katar przechodzi a jest coraz gorzej. Przed chwilą płakałam razem z nią, bo po jedzeniu płakała, nie to był straszny wrzask i nie chciała zostać sama w łóżeczku, położyłam ją obok siebie na łóżku tuliłam głaskałam i dopiero jak zaczęłam jej śpiewać uspokoiła się, patrzyła swoimi smutnymi oczkami i zasnęła po pewnym czasie trzymając mnie za palec. Idę chyba prywatnie gdzieś, bo nie mogę patrzeć jak cierpi...
Śpi jak zabita od 20/20.30 -7/7.30 tylko strasznie popłakuje przez sen, a w dzień czasami ma tak wielkie ataki, że trzymanie na rękach nie pomaga, ani bujanie...

Biedna Emilcia 😞 a może to ząbki?

Kasia nie mam pojęcia... Ma niby plamkę, ale lekarka powiedziała, że ząbek jeszcze nie wychodzi i to nie od tego. Ci lekarze nic nie wiedzą, Fiku tu chyba pisała, że lekarka wsadziła Dżonemu nieumytego palucha do buzi, masakra z tą służbą zdrowia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gulek, może daj jej coś przeciwbólowego, pedicetamol albo coś...albo posmaruj dziąsełka. Może to jednak dziąsełka. Biedna Emilcia 😞

dzieci spią, mąż się kąpie
ropucha żre lody i ma doła.
2 moich znajomych,bracia, zginelo w wypadku,a ja sie dowiedzialam dopiero teraz a dzis byl pogrzeb.
jeden mial sie zenic, dziewczyna w 7 miesiacu, przezyla wypadek,ale stracila dzidzie.nie wiadomo co z nia bedzie,stan ciezki.
ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bidne dzidki w ciężki okres wchodzą widać, bo nawet aniołki zrobiły się marudne. Z moją wszystko ok, zobaczymy czy w nocy będzie spokojna po samym mleku. Dziś wyszły jej tylko 3 małe twarde skrawki kupy i nie dałam jabłka dla ułatwienia wypróżnienia, więc ciekawe co to będzie. Chciałabym by przechodziła ząbkowanie bezobjawowo jak ja ale to się rzadko zdarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra dałam raz paracetamol w czopku bo tylko to miałam i nic nie pomogło. Ona w ogóle jakaś nerwowa się zrobiła, zaczyna głośno płakać jak głośniej coś powiesz, jak weźmiesz ją na ręce itp. I to spojrzenie ma takie smutne, te uczyska takie wielkie robi jakby mnie o coś prosiła, normalnie płakać mi się chcę jak tak się patrzy. Pójdę do tego medicoveru, bo mąż nam wykupił, więc trzeba wykorzystać. Może jakiś mocz zlecą, czy inne dokładniejsze badania, bo to nie jest normalne, żeby dziecko płakało na rękach jak się z nim chodzi...
A tak po za tym to dzisiaj praktycznie siadła sama pierwszy raz, tak lewo i chwiała się, ale sama. Siłacz mały. Trzymała się skubanica za spodenki. W sumie od 2 tygodni już kombinowała mocno i lekarka mówiła, że za niedługo siadać będzie bo już kręgosłup ładnie trzyma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nomoj smyk tezjest okropny
bylismy w galerii,chłopz akupił garniut, koszule ikrawat a weszlismy tylko po spodnieodgandu
i tym sposobemjuz napewno ide w siostry sukiencebolimit kasowy na pierdoły wyczerpał się 😞
do tego zjadlampół zingera z kfc hmmmmmmmmmm pychotka 🙂


z Polka moją to jakoś dziwnie jest,hmmm podejrzewam chyba jakiś skok rozwojowo-wzrostowy
nobo przeciez anioł był, spała spoko,a teraz z cyckamogłaby nieschodzić, usnąć nie moze na noc,budzi sięzdecydowanie wiecej razy,wdzien jest nawet spoko,alezałapuje czasemmegha marude, ja teżpo cyckach czuje że nie są pełnę jak były,nie wiemczy ta wies tak na nia wpłyneła, czy coś jej dolega,czy coś ją wystraszyło no nie wiem. na jedzonkojakoś bymtego nie zrzucała,no ale moze wiecdam spokoj nakilka dni zobaczymy,a noz widelecc przeciez mogło byc spoko doczasu.... no ależeby poponad miesiacu obrzerania sie takie akje zaczely się dziać, głupia już jestem
wazne żespią już 🙂

astra straszne rzeczy się dzieja
ajuz miałamo pisaćżemamdoła bomamw chuj syfów na ryju a w srode na wesele ide, co tam syfy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojeju...oby tylko nic jej nie było. bidulka maleńka 😞

sztunia normalnie mowić sie nie chce. mama mówiła,zebym nie załowala ze nie byłam na pogrzebie, bo stamtąd nikt normalny nie wrócił, wszyscy jak na korbie.

ach tam, idę spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ide sie kapac

Prezent spakowany,jutro jeszcze bluszcz ladnie dodam i bedzie gitara
Łóżeczko turystyczne naszykowane,bo szwagierka chyba przepila od mamy i zabieram swoje.


Ogolnie nosi mnie juz wszystko..................zostaje w domu!


Pa kochane

Emilcia trzymaj sie.
Alanek tez ciagle placze,marudzi.............wszedzie mu zle.
Dzisiaj tak plakal jak bylam na koniach z dziecmi.Masakra,az maz dzwonil i gadalam z nim przez telefon to bylo troche lepiej.

Nasze kochane bobasy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ładnie, to chyba jakieś zbiorcze ząbkowanie mamy, haha. To podobnie jak z ciota, jak baby ze soba caly czas przebywaja to im sie okresy synchronizuja 😜

Gulek to ja pisałam o tym paluchu, do teraz mi to w glowie siedzi. Mialam ochote sie porzygac za Jasia. Na bank łapy niemyte ;/ I jeszcze slinione co chwile coby kartki przewracac. Bleee 🤢
I jak Kasia napisala - moze to faktycznie zabki? Ja zauwazylam po posmarowaniu bobodentem, jak z maruda na troszke wrocil do siebie ;]

Masakra z tym wypadkiem 😞 Zycie jest okrutne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Kurde widzę, że żaden dzidek nie pozostaje bez problemów 😞 ale musimy to wszystko przeżyć. Dojdą ząbki, raczkowanie, chodzenie, guzy, siniaki. Echhh damy radę bo jesteśmy kobietami... I taki już nasz los 🙂


Jak to powiedziala kiedys moja babcia (mama taty) do mojej mamy - urodzilas sie kobieta to teraz cierp 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Banda spi
Alan juz nadaje w sypialni
Niech meza obudzi 😉
Pzaurki drugi raz pomalowane

Ziemniakow brak na obiad 😉
Bedzie makaron z pieczenia-hahahha

Maz jakis wczoraj bez humoru byl.Stwierdzil,ze sam nie wie o co chodzi.......zonka mu poprawila humorek 🙃 🙃


Co do swinstw ze strony starszych.............kolezanka pocalowala mi malego w usta 😠
Kur.......jeszcze raz to zobacze to ja zajebie.Mama Pawelka.I sie dziwi,ze on ma ciagle plesniawki w buzi i to mega.Caly czas.Jak oni go caluja w usta to nic dziwnego.Tak mi sie wydaje.

Musze garnitur wyprasowac 😁Ciekawe co teraz z niego zostanie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzenie nie jest u nas powodem wielkiego głodu o 4 i kwękania w nocy. Dziś też 2 razy trzeba było wstać podać smoczek i rano żarłok wyssał butelkę na wierzch 😉 Wracamy do słoiczków i kaszki. Przynajmniej dzięki jabłku nie będzie problemów z kupą.
Poprawka: zaginiona kupa już się odnalazła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka

u nas noc spoko,ale budziła sie trzy razy
poza tym mam małą biedronkębojest cała w krpki
nie wiem od czego...
znaczy wiem,albo odmoreli alokfc
poczekamy stestujemy razjeszcze 😉

poza tymmam dwa anioły no dwa wydatki
dzis odpust i juz majka zarzadziła zebalon poli tez treba kupi a wiecmay dwiemyszkimiki 🙂

mulant nie dawaj hubiemu danonka
plizzz to gówno dla takiego maluszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basen odfajkowany, obiad u teściowej zaliczony, kawusia wypita, teraz opierdalanko 🤪

Mała dostała butlę na noc i obudziła się TYLKO 2 razy 🙂 Mamusia trochę odespała 🙂

A jutro już poniedziałek i szara rzeczywistość 😞 Ale jeszcze mam zapał do pracy po pół roku nieobecności 🙂

Mam chcicę na słodkie, chyba zaraz zeżrę czekoladę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mulant,nie dawaj danonków, nie dosyć, że za wcześnie na takie rzeczy, to danonki są podobno najgorszym shitem wśród tego, co nam wciskają reklamy. Ja Bartkowi dawałam CZASAMI jak miał ze 2 lata, ale tylko dlatego,ze on mleka nie pił i chciałam mu jakoś uzupełniać, lepszy zwykły jogurt niż to.

Goście pojechali, pełny zlew mam do zmywania, ale fajnie było, niedziela zleciała, dzieciaki dostały 500zł, oczywiście mamusi do rączki 😜
Jadę jutro na łowy, trzeba inwestować nadprogramową kasę 😉

Tylko coś tej śmierci za duzo wokoło, na smęty mi sie zbiera. Nawet nie wiedziałam ilu znajomych ostatnio poszło w piasek..ech. Idę zmywać.

Ahaaa!!! Mulant, mama mi opowiadała o tej mojej znajomej, co pisałam, co przed maturą przekwitła, ona podobno przez przedwczesną menopauzę ma teraz padaczkę i traci wzrok, a lekarze jej termin na operację wyznaczyli na 2016r., moze sobie zrobic prywatnie, ale to kosztuje taką kasę, że ją nie stać, a wada wzroku postępuje i np po zmroku ona nie jest w stanie trafić z miejsca zeby światło w pokoju zaświecic. Dla mnie masakra, badaj się kobito pod każdym kątem i rozmawiaj z lekarzem, bo jeśli to są rzeczywiście konsekwencje przedwczesnego przekwitania, to lepiej wiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wystarczy w skład zajrzeć danonków. Sztuczne barwniki i cukier, a cukier dla malucha za wcześnie.
Ale mój się napalił na to ramen co pytałam na fb. Dziś wymyślił byśmy razem kiedyś zrobili ale przepisów jest multum, w tym niektóre ze składnikami trudnymi do zdobycia. To jak smakuje to on pytał 😉 Chce tego spróbować odkąd oglądał anime Naruto 😉
Idziemy Damages oglądać bo Nunek śpi już jakiś czas. W piecu znów tarta, bo się zakochałam w tym cieście, a jutro przyjeżdża moja babcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej, melduje sie, ze jestesmy spowrotem. było fajnie ale sie wymordowalismy droga,a pogoda niedopisała w sumie. bylismy na działeczce, fajnie, ale "czasem słonce, czasem deszcz" w kółko 🙂 i jeszcze samoloty z Modlina latały 🙂 hehe teraz czas was nadrobic, mzoe wiecej napisze jutro bo jeszcze zuzia nie spi, i mamy z mezem do obgadania, wiec nie wiem czy bede miec czas....
teraz bede myslec o weselu, kurde musze kupic jakis stanik sobie do kiecki, nie do karmienia, na te balony, i jakies dodatki. mzoe wkleje fote kiecki to mi cos doradzicie. a juz tak mało czasu zostało... tylko do soboty iw srode swieto wiec sklepy nieczynne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...