Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ewciaPM napisał(a):
Hej, ja też melduję że jestem 🙂 Dziewczyny macie baby blues-a????? ja miewam takie 3 h dziennie, smutek , pesymizm itd 😞 😞 😞


Ewcia, ja miałam lekkiego doła po wyjściu ze szpitala - mąż szybko wrócił do pracy i byłam praktycznie cały dzień sama z dzieckiem, którego nie potrafiłam za dobrze jeszcze ogarnąć. No i zmęczenie też dawało w kość. I pielgrzymki niezapowiedzianych gości. Ale to był początek, teraz się czuję, jakby codziennie była niedziela 😉 Także głowa do góry, to mija 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mulant napisał(a):
coś tu cisza 🙂


Wszyscy ciągle siedzą na brzuszku 🙂 Też z przyzwyczajenia cały czas tam zaglądam, a o tym forum okazjonalnie mi się przypomina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie chcę się wtrącać, ale z tego co zauważyłem na innych wątkach, to dziewczyny zawsze czekały, aż się wszystkie "rozpakują" i dopiero hurtem przechodziły razem - całym wątkiem. Wtedy żadna nie marudziła, że są pustki itp. ale ja do niczego nie zmuszam. Chcecie zostać na forum dla ciężarnych, to zostańcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki mi się wydaję że poprostu mamy znacznie mniej czasu, dlatego tu jest taka cisza 😞 Musimy bardziej się postarać i częściej zaglądać 🙂 proponuję żeby każda coś napisała o swoim maluszku 🙂 napewno też mamy jakieś wątpliwości i pytania dotyczące maluszka 🙂 musimy rozkręcić to forum 🙂 pozdrawiam serdecznie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula napisał(a):
Marta-pokaż mi jakieś zdjęcie swojej wyczekanej córci bo widzę tylko jedno z awtarka,a napewno juz się zmieniła....nie ma włosków??fajny mały pyziolek,jaka duża się urodziła ,jak wspominasz pobyt w szpitalu?


Kasiula bardzo szczegółowy opis porodu i zdjęcia dałam już na brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...