Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

co do nagości to u mnie w domu były 4 baby i jeden chłop i żadnej nagości się rodzice nie wstydzili latali na golasa aż huczy 🙂
u nas robert lata bo zawsze zapomni majtolów do mycia ja też się nie wtydzę rodziłam przy mamie 🙂
a chłop mi musiał okłady robić na piczy przez tą ranę co się nie goiła a ja jej nie widziałam więc nagość to nic złego chyba że los zdecyduje inaczej
ale dzień ale pogoda niech ją ...
2 października mam rocznice ślubu co gadowi kupić ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie w rodzinie nie ma nic do ukrycia. Ja do tej pory się przy moim tacie czasem przebieram, a po porodzie odciągałam pokarm przy nim z gołymi cyckami obydwoma, bo przecież raz z jednego raz z drugiego musiałam męczyć co chwilę. Mnie rozwaliło najbardziej, że kumpel Łukasza, który ma dwuletnią córeczkę nie załatwia z nią spraw kibelkowych, bo to przecież dziewczynka jest. No żenada. To dziecku przy sikaniu nie pomoże gdy matki nie ma. Mój Łukasz na szczęście ma normalne podejście do tego i nie ma problemów z przewijaniem i myciem swojej córeczki. W pewnym wieku sama zacznie się jego trochę wstydzić to jest normalne i samoistnie się dzieje w pewnym momencie.
Mi się przypomniało teraz w jakim byłam szoku gdy mama mi pierwszy raz powiedziała, że kobiety dostają okres i wytłumaczyła wszystko z tym okresem co i jak. Chyba miałam 8 czy 9 lat. I tak se myślałam: "jakim cudem ja nigdy tego nie zauważyłam u mamy skoro często jestem z nią w łazience?" 😉

Małe znów zasnęło. Chyba dziś niskie ciśnienie jest. Teściowa dzwoniła i zaczęła opowiadać o jakiejś niańce co się znęcała nad dzieckiem. Jak Boga kocham chyba jej pierdolnę... Te co mieszkają gdzieś koło lasu: możecie mi jakiegoś dorodnego muchomora zerwać i przesłać? 😉 Zaraz potem jak się wzburzyłam zaczęła tłumaczyć, że tylko chciała podkreślić jak to ważna będzie ta kamerka w domu. Arrrgghhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaa no tak, teraz Jan i Pola to para, fakt fakt 😁

Odniosę się do tej nagości :P U mnie w domu tez nie było to jakims wielce tabu, coprawda taty pindola to nie widziałam albo nie pamiętam ale też nie kojarze żeby zobaczenie siusiaka było jakimś szokiem. Jedynie mając psa samca kupe lat myślałam, że jak dziewczyna robi loda chłopakowi to bierze to włochate do buzi i mnie zniesmaczyło 😜 Do dziś moja siostra ma ze mnie lache przez to ;] Sama goła latałam po domu, chciałam być chłopakiem, przybiegałam do taty i mu sie napinałam pokazując jakie to mam mięśnie ;] Jak zaczęłam dojrzewać to się zrobiłam jednak wstydziochem i tak do dziś zostało. Nie lubię się obnażać. Ale cycki przy tacie też wyciągam jak karmie, przy innych przykrywam.

Lady fajnie nie? Jak tak Cie ludzie wokół straszą 🤢 Jak zdecydowałam że Jasiek pójdzie do żłobka to nagle znalazło się kilka dobrych historii. Rodzice zadzwonili do K i opowiadali jak to w jakimś "żłobku" w okolicy 4-miesięczne dziecko zmarło na pneumokoki. Co więcej, też miało na imię JAŚ. Nosz kur... Jak ich bardzo lubie tak się wtedy we mnie zagotowało. Taktownie w chuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łiiiii Łukasz jedzie po tv 😁 Znalazł chwilę wolnego. Dziś wieczorem zobaczymy nasze Lie to Me na nowym telewizorze 😁 A małe się obudziło po pół godzinnej drzemce i niezadowolone. Idęęę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mulant napisał(a):
kasiu coś dla ciebie
i innych 🙂
http://www.mamazone.pl/artykuly/ciaza-i-porod/ciaza/zdrowie/2011/okres-w-ciazy-jak-to-mozliwe.aspx

Ale ja nie być w ciąży 🙂
Gdybym miała być to test by pokazał bo kochaliśmy się z jakieś 3 tygodnie temu hahaha 🙂 no i 4 dni temu też , ale jeszcze do niczego by raczej nie doszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meehehe zawsze miałam nad wyraz wybujałą wyobraźnie :P

Mulant niezła jesteś, gdybym ja miała taka temp to bym lezała nieprzytomna 🙂 Ale mój organizm taki jest, nie broni się wcale, mogę chorować na cokolwiek a temp 37,3 ;]

Bobo moje po tym jak usnęło przy jedzeniu zupki ;] teraz znowu padło, jestem w szoku 😮
A propo zupki to dostał dziś risotto z warzywami z hippa. Ale to paaaaaaaaaachnie, aż sama miałam ochotę. I smaczne 🙂
Chyba się walne obok misia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiku 🤪 to kudłate hahahaha
dobre, dobre.

koleżanki były
mam wkurwa na tą pipę co na nią położną nasłałam, długa historia, ale postaram się w skrócie:
Jak rodziłam to poznalam w szpitalu prześliczną dziewczynę po cesarce, urodziła córeczkę i mała podczas cesarki zalała sobie płuca i zatruła się wodami płodowymi, zabrali ją helikopterem do Matki Polki. No i laska była fizycznie i psychicznie rozjebana, ale chodzi tu o jej faceta. On ją lał i całe miasteczko o tym wie. Przylazl do niej, bo go prosiła o wodę, to przyniósl zgrzewkę, postawił na korytarzu i na nią z ryjem żeby same se wniosła, bo on nie jest jej jeleniem 😮 przypominam, że dziewczyna dzień po cesarce. Potem okazało się,ze mała w CZMP ma wypis i trzeba ją zabrać, a ona musi jeszcze dzien w szpitalu zostać i nie mial kto po małą jechać. Przy mnie dzwoniła do CZMP i płakała,zeby poczekali jeden dzień, bo na rodziców nie moze liczyć, a ojciec jej dziecka jest człowiekiem nieobliczalnym i lepiej żeby nie jechal.
No i teraz uwaga: ten chuj jest ciotecznym bratem faceta tej mojej "koleżanki" od położnej środowiskowej. i jak u mnie kiedyś była, sama zaczęła temat, zgadałyśmy się i jej mówiłam co tamten w szpitalu odpierdzielał i jak ta dziewczyna przez niego wyła, bo dosłownie wyła, to L. mi przytaknęła i mówiła,że gehennę laska z nim przechodzi.
Teraz w ramach zemsty wszystko zostało ubarwione, kot odwrócony ogonem i przekazane do tego psychola - teraz akcja taka,że my się nie znamy, a ja mu niby nie wiadomo jak dupę obrobiłam 😮 i facet (31 lat) mi grozi, że on się odwdzięczy "za kobietę kuzyna i za ploty na siebie też" 🙃
A były koleżanki u mnie teraz i mi mówiły,ze oni mają teraz sprawę w sądzie, bo się okazało,że mało,ze bił tą dziewczynę to jeszcze miał drugi tel i ją zdradzał i mają rozprawę o alimenty, coś tam. on się boi,ze ta jego dziewczyna (a mamy ze sobą kontakt cały czas) weźmie mnie za świadka i prawdopodobnie boi się i chce mnie zastraszyć.
powiem chłopu i się skończy babci sranie. A L. osobiście ode mnie w ryja wyłapie, w mopsie będę w czwartek, zgłoszę tam,ze patologia u nich jest i niech jej się za dupę wezmą. Na tym będzie koniec odbijania piłeczki, bo ja nie mam 15 lat, ani ochoty na takie gierki. Chorzy ludzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja tak się ciągnie jak jest spiąca i za włoski nad uszami chwyta hehe.

Co do zdjęć to rozmazane tło robie nawet moim najprostszym canonem A 590is. najniższe f na preselekcji przysłony i tryb makro, do tego zbliżenie i ciach 🙂 aha, najlepiej jakby na moment zastygla jeszcze w bezruchu 🙃
ale żeby wyszło musi być z fleszem, więc na Wiktoście nie testuję, bo jakbym się rozkręcila z fotami to bym najebala tysiąc i miała ślepe dziecko później 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Normalnie potrzebuje muchomora albo nie lepiej pistolet! Jezu ta moja tesciowa to sie na glowe leczyc powinna stwierdziła ze nie nadaje sie na matke bo jej rad nie slucham powinnam dawac malemu budyn i takie tam i miec w dupie co alergolog mowil a to ze bedzie mial krostki to co beda i kiedys zikna dzisiaj Ola byla ze mna i zdarla sobie dwkikatnie olanko wiec jestem nieodpowiedzialna nosz k.. Moja wina ze to dziecko i ze sie przewrucila. Jeszcze teraz ja czekam na wiesci od mamy jak tam po cc a ona mi mowi ze moja mama sie pewnie nie obudzi po cc i umrze! No az sie poryczalam teraz chodze i sie martwie bo mama sie nie odzywa. Mowie tej starej jedzy ze cicho bo mi dziecko spi a ona do mnie ze ch. Z tym dzieckiem ma zakaz wstepu do mojego pokoju jestem granicy wytrzymalosci i rozwarzam wyprowadzke ale szkoda mi Oli bo Tomek pracuje a Jola w szpitalu jeszcze aajj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszminka, no nie chce chodzić...przecież wiadomo jakie sa początki w przedszkolach, tej koleżanki co u mnie była synek 15 miesięczny chodzi do żłobka, dwa tygodnie jej tak płakał,że myślała,że jej serce pęknie, a teraz zostaje bez problemu, ona musiała iść do pracy, bo jest sama z małym, jej facet jest kretynem i siedzi z 17-letnią pindą, czyli mlodszą od siebie o 12 lat dziewczyną, zamiast zająć się rodziną. Nie mozesz swojego życia stale podporządkowywać innym. Ja rozumiem,ze mama Oli jest w takim stanie, w jakim jest, ale ona ma ojca, jak mniemam normalnego, więc to jest jego obowiązek, a nie Twój. Ty masz Ksawcia, ja bym wiała z tej patologii jak najdalej albo już dawno bym tą babę zabiła.

Kasia f to ogniskowa, generalnie chodzi o skupienie światła, im niższą wartośc ustawisz, tym lepiej aparat skupi sie na pierwszoplanowych punktach, a tło będzie robił nieostre. Mniej więcej, no 😜
Na lustrzance pewnie bajka, ja na kompakcie muszę się zmęczyć 😁

ale zobaczcie, co mi się udało zrobić 3 lata temu Chorwacji, niedługo po kupieniu na tego aparatu:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/p8172201.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/8650/p8172201.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/p8172222.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8149/p8172222.jpg[/IMG][/URL]

Jak na kompakt jest nieźle 😉 zdjęć z ryjami Wam nie będę wstawiać hehe ale też nieźle wychodzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak się wszystko ładnie opanuje to może i bajka 😁 A tyle jest kombinacji i tyle dodatkowych sprzętów że pała mała, mozna się pogubić :P Moim pierwszym prawdziwym aparatem (pomijam te na klisze :P) jest olympus z ultra zoomem, też można było się pobawić 🙂 Ale obecny kocham najbardziej hehe :P

Bardzo ładne te fotki, podoba mi się szczególnie drugie, mmm, fajne ujęcie 😁

Co do "kolezanki" to podziwiam Astra, odwazna jesteś. Dojeb jej niech się posra.

A teściowa Jaszminki przebija wszystkie nasze i nie tylko razem wzięte, co za suka no nie mogęęęęęę! Podziwiam Cie, że jeszcze z nią wytrzymujesz. Niech sama zdycha pipa. A co z Twoim facetem bo ostatnio nic nie pisałaś? On chyba nie jest tak pojebany? Dzizas no co za pała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...