Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
BonŻur 🙂
Noc super, Mania właśnie się pizła łbem w pudełko z melodyjkami i się cieszy 😮 🤪
Zesrała się takim gównem wielkim, że nie wiedziałam jak się za nie zabrać hahaa 🙂
Wiecie co mi się śniło, że całowałam się z Eminemem i jemu się bzykać zachciało i poszedł do łazienki podmyć dupę, a ja w tym czasie leżałam na kanapie i udawałam, że śpię, jak przyszedł to siadł koło mnie i wymachiwał mi pindolem przed nosem co bym mu loda zrobiła, podglądałam go kątem oka 🙂 ale zobaczył, że niby śpię i odpuścił sobie. W myślach mówiłam sobie, że nie mogę zdradzić mojego Misia przecież 🙂 swoją drogą nie rozumiem jak można zdradzić kogoś kogo się kocha. Dla mnie to niepojęte. A co najlepsze, jak Tomek zginął to usłyszałam od kilku osób, że mnie zdradzał, w Niemczech chodził na dziwki z kolegami :/ to mnie dobiło wtedy. Ale chuj, nie liczy się to co było tylko to co jest teraz. Teraz czuję się kochana jak nigdy dotąd przez nikogo 🙂 no i przede wszystkim szanowana 🙂
Mamuśki butelkowe, na ile czasu starcza Wam takie jedno pudełko mlesia? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
100zl na rade
u nas 60zl 🙂

to i tak marudza rodzice

jestem w radzie rodzicow i ja im znowu dam dusi grosze jedne

wczoraj sie juz zdenerwowalam i powiedzialam,ze jak dzieci maja miec Mikolaja to musze byc na to pieniadze
jezeli my nie damy to kto da?

i na dzien nauczyciela mam co roku problem....z pozbieranie 2zl od kazdego 😮
w tamtym roku si ewkurzylam napisalam kartkez,ze w tym i tym dniu prosze dac dziecku 2zl
i udalo mi sie zebrac od wszystkich 😉
a lata wczesniej to rada biegala po domach za kasa 😮

z rodzicami na wsi(u nas )jest masakra
najlepiej za darmo wszystko im dac

a i wypisalam Niko z lezakow
wiecie co mamy jezyk niemiecki-niby za darmo 4 h w tyg.
za kazde dodatkowe zajecie(j.ang.,j.niem.,religie)musimy płacic za godzin.1,20
to jak ten niemiecki jest za free jak musze godzinki oplacac

i takim to sposobem placilam 72zl za te wszystkie dodatki,a ci co sa do 13 zapisani 28 zl 😮
przeciez to jest duzo kasy,a Niko bedzie do 14-2dni i 3 dni do 14.30
tak ludzi robia w ....No!


nio u nas 100zł na rade, na ksiazki, nadrody, jakies inne pierdoły.
a wyprawka 100zł, ponoc była mniej ale rodzice art. higieniczne sami przynosili. jak dla mnie niech kupia i bedzie ok, wsyztsko to samo i beda wiedziec czym najlepiej dziecko wytrzec czy cos. a nie kazdy co innego, zreszta dyrektorka móiła ze w duzej ilosci te rzeczy co rodzice przynosili sie w ogole dla dzieci nie nadawały.
ja tam nie marudze, bo wiem jak to działą, to co dajemy to jest dla naszych dzieci i tyle...
ale na te ksiazeczki, co sa karty pracy patrze sceptycznie, wyciaganie kasy i tyle, a nie warto. mielismyw grupie głosowanie: czy karty pracy (ksiazeczki 2 cienkie dla 3 latków, co mozna w hipermarkecie kupic i sa o niebo lepsze) czy pzrygotowywane, kserowane pzrez panie. głosowalismy i wiekszosc była za ksiazeczkami, wiec juz nie miałam nic do pwoiedzenia, ale dla mnie porazka, bo np na pierwszej stronie była dziewcznka, a na odwrocie co tzreba zrobic(jakby nie mozna było napisac na tej samej stronie a na drugiej drugie zadanie) i było "opisz co widzisz na obrazku" paranoja... i takie zadania. cienkie to i tak na cały rok nie starczy, na kazdy dzien, i panie beda przygotowywac same tez, aiwec jak dla mnie ebz sensu. ale panie móiły ze wydawnictwa sie cenia, bo to jest zatwierdzone pzrez ministerstwo i dlatego. nio niech bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia ja pisałam, że u mnie w domu nikt nie lata na golasa i nikt specjalnie nagością nie świeci, a żyjąc razem w jednym domu nie wyobrażam sobie takie sprawy przed dzieckiem całkowicie ukryć. Ty jak zwykle masz jakiś problem z tym, że ktoś ma inne zdanie i wyolbrzymiasz. Ja nie widzę nic złego w rozmowie z dzieckiem o sprawach intymnych. I zdziwiłam się, że Zuzia w tym wieku nie wiedziała o tym, że chłopcy inaczej siusiają, bo pomijając rozmowę to ma przecież do czynienia i z dziećmi innymi, czy na wakacjach czy gdziekolwiek (a malutkie dzieci tak się nie kryją z nagością przecież) i ma tatę. Dla mnie dziwne. Ciebie dziwią inne kwestie, mnie zdziwiło to. Koniec, kropka. Nie rób tu z nas teraz jakiś naturystów czy ekshibicjonistów, którzy specjalnie się do dziecka odwracają by się napatrzyło...
Nevermind... Już się nie będę nic odzywać przy takich tematach do Ciebie, bo zawsze robi się nieprzyjemnie, a nie po to tu zaglądam.
My mamy Sony Bravia KDL40ex720BAEP. Obejrzeliśmy tylko odcinek Lie to me, bo było już póxno. Dziś idzie w obroty "Prometeusz", bo jest efekciarski. Dostaliśmy jeszcze HP Insygnię Śmierci w 3D gratis do tv, ale to już widzieliśmy w kinie to na razie nie chce nam się oglądać. Poza tym Harrego kocham książki i znam na pamięć i po filmach tych czuję niedosyt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, nie ma to jak takie wieści po fakcie - Ty się dowiedziałaś jak Tomek już nie żyl, a mój kolega jak się rozwiódł to usłyszal od swoich kumpli z jaką kurwą był i ilu ją miało przed nim i podczas trwania ich związku (to była moja koleżanka z ławki, kiedyś najbliższa przyjaciółka, ale ja znałam jej ekscesy i sądziłam,że on wie, z kim się wiąże. teraz są po rozwodzie, mają 2 letniego syna, a ona zaciążyła z jakimś dyrektorem polskiego gazownictwa, na mój nos chce się dziewczyna ustawić i tyle). Co nie zmienia faktu,że takie wiadomości nie pocieszają tylko dobijają 🙃
Dziwka to nie kobieta, tylko przyrząd do rozładowania napięcia, moj tak marzy o lodzie, ja go wysyłam, mówię mu zapłacisz 50zł i Ci trzaśnie, to on się w łeb puka 🤪 hahaha
Taaaa...jaja bym ucięła i rozwiesiła między drzewami 😠

Kaś, pudełko bebika mam na cztery dni, ale ona je raz deserek, raz obiadek i raz kaszkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
Nie rób tu z nas teraz jakiś naturystów czy ekshibicjonistów, którzy specjalnie się do dziecka odwracają by się napatrzyło...

Hahahaha o ja ja mam tak wybujałą wyobraźnię,że nawet Wam nie jestem w stanie ubrać w słowa jaki film mi się we łbie przetworzył jak to przeczytałam 🙃 łahahaha 😁
dzieki lady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie robie naturystów... jak tak zrozumiałas to pzrepraszam. jakos tak wyszło ze nie widziała. ma braci ciotecznych chłopców, bo u nas w rodzinie jednak dominuja chłopcy, ale sa starsi wiec nawet jakby co to nikt juz nie pokazuje sie nago, nie biega itd. dzieci takie małe to lataja na golaska, ale jakos sie nie zdarzyło zeby widziała. na placu zabaw jak jest to sa w sumie mali chłpcy ale jak chca siku to mamy tez zabieraja pod takie schodki na siku, i nie widziała. tak wyszło po prostu... a ja jej nie uswiadamiałam wczesniej. jak pyta tłumacze, mówie, nie unikam tematu bo nie ma co.
a ona sama jakos tak ma ze nie lata za bardzo na golaska, po domku, czy jak. niektóre dzieci bardzo lubia.
ja mam np kolezanke co ma autystyczne dziecko to ona uwielbia nago, nienawidzi zakłądania jakichkolwiek ubran i teraz poszła do pzredszkola i jest problem ogromy zeby ubrac dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Kasia, nie ma to jak takie wieści po fakcie - Ty się dowiedziałaś jak Tomek już nie żyl, a mój kolega jak się rozwiódł to usłyszal od swoich kumpli z jaką kurwą był i ilu ją miało przed nim i podczas trwania ich związku (to była moja koleżanka z ławki, kiedyś najbliższa przyjaciółka, ale ja znałam jej ekscesy i sądziłam,że on wie, z kim się wiąże. teraz są po rozwodzie, mają 2 letniego syna, a ona zaciążyła z jakimś dyrektorem polskiego gazownictwa, na mój nos chce się dziewczyna ustawić i tyle). Co nie zmienia faktu,że takie wiadomości nie pocieszają tylko dobijają 🙃
Dziwka to nie kobieta, tylko przyrząd do rozładowania napięcia, moj tak marzy o lodzie, ja go wysyłam, mówię mu zapłacisz 50zł i Ci trzaśnie, to on się w łeb puka 🤪 hahaha
Taaaa...jaja bym ucięła i rozwiesiła między drzewami 😠

Kaś, pudełko bebika mam na cztery dni, ale ona je raz deserek, raz obiadek i raz kaszkę


nio to paranoja.. kurde, ale własnie ajk sie ludzie czasami wiąza to oczy zamkniete, a wszyscy obok wiedza ze laska jakas lafirynda, a najbardziej zainteresowany nie wie. czesto sie tak dzieje.

a moze wiecie na czym polega dogoterapia?? to terapia z psami. poczytam na necie, ale mzoe ktos miał do czynienia. bo u nas w pzredszkolu moga byc takie zajecia... ciekawe czy warto...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Nie rób tu z nas teraz jakiś naturystów czy ekshibicjonistów, którzy specjalnie się do dziecka odwracają by się napatrzyło...

Hahahaha o ja ja mam tak wybujałą wyobraźnię,że nawet Wam nie jestem w stanie ubrać w słowa jaki film mi się we łbie przetworzył jak to przeczytałam 🙃 łahahaha 😁
dzieki lady



hihi 🙂
nie tak to miało zabrzmiec, jak kogos uraziłam to pzrepraszam.

w dzien dobry tvn mówia o dzisiejszych rozmowach w toku, ma byc o tym do czego sie facet posuwa zeby zatrzymac kobiete, o oblanej kwasem lasce. zobaczcie pokazuja zajawki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
ahoj
dzisiejszy dzien sponsoruje cyfra 7
waga 7700 długosc 70 🙂

cała rodzina dzis poszlismy zaprowadzic majke 🙂

calusy iga
astra cud fotki
no i ja tez umiem zrobic jakos na kwiatkach, ale na poli mi ciezko
nie pamietam

ale mam milion gadzetow z ikei wiec zabieram sie za sypialnie 🙂


u Polcia jakie wymiary, fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra. Bartuś jest zajebisty jak Majka Sztuniowa 🙂
Z tymi jajami to dobre 🙂 mój też ma czasami ochotę na lodzika, widzę to 🙂
Czasami mu strzelę a co! 🙂 z tym, że muszę szybko przestawać bo chwila moment i seksu by nie było hahahaha 🙂
Czasami jestem szczera do bólu 🙂 sorry jeśli kogoś zgorszyłam 🙂
Co do nagości, to u mnie problemu z tym nigdy nie było. Wiem jak wygląda mamy psiocha już od małego, taty fifola nie widziałam nigdy. Jakoś nie odczuwałam takiej potrzeby 🙂 ja byłam chłopaciarą, mieszkałam na wsi to się latało po basenach na działkach i tam odkryłam, że chłopcy mają peryskop między girami 🙂 mama wszystko wytłumaczyła i było gicio. Idę na kawkę i śniadanko bo osraniec przysnął 🙂

GRATULUJACJE I CAŁUSY DLA IGUSI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę dziecioka we wózek i folię założyć i iść po pieczywo, bo zaraz się okaze,że mi ta jehówa podła nie zostawiła i sprzedała, a ja bez chlebka zostanę 😜
a tam tak leje... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ja byłam w związku 3 letnim podczas którego przez ostatnie pół roku mój facet był w drugim związku, a ze mną wybierał pierścionek zaręczynowy. Był tak rasowym kłamcą, że to się w pale nie mieści. A ja nie jestem jakąś naiwną idiotką. Siedział u mnie co dzień po pracy do 23, ale co z tego skoro pinda była z pracy. Jej też nie mówił, że kogoś ma, a jej nie przeszkadzało, że wpadał do niej po północy... Najlepsze jest to, że wszystko wyszło na jaw i oni się pobrali później, choć przecież ona była tak samo oszukiwana jak ja. Głupia i tyle. Jeszcze potrafiła do mnie wydzwaniać i sadzić teksty typu "odpierdol się od mojego chłopaka" 🙃 A ja jak to wyszło na jaw nie miałam zamiaru już więcej mieć do czynienia z takim gnojem, więc jej mówiłam żeby go sobie zabrała całego, najdalej gdzie się da. Żenua. Nigdy nie byłam tak poniżona w całym swoim życiu. A jego mimo, że ma żonkę juz na imprezach znajomi widzieli z różnymi laskami. Zresztą się okazało, że do Go Go Clubów to od zawsze chodził.
W ogóle żadnemu facetowi wcześniej tak bardzo nie ufałam jak dopiero Łukaszowi. On po prostu wiem, że mnie nie zdradzi, a z innymi nie miałam takiej 100% pewności. Musi trafić swój na swego i tyle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):
Astra. Bartuś jest zajebisty jak Majka Sztuniowa 🙂
Z tymi jajami to dobre 🙂 mój też ma czasami ochotę na lodzika, widzę to 🙂
Czasami mu strzelę a co! 🙂 z tym, że muszę szybko przestawać bo chwila moment i seksu by nie było hahahaha 🙂
Czasami jestem szczera do bólu 🙂 sorry jeśli kogoś zgorszyłam 🙂
Co do nagości, to u mnie problemu z tym nigdy nie było. Wiem jak wygląda mamy psiocha już od małego, taty fifola nie widziałam nigdy. Jakoś nie odczuwałam takiej potrzeby 🙂 ja byłam chłopaciarą, mieszkałam na wsi to się latało po basenach na działkach i tam odkryłam, że chłopcy mają peryskop między girami 🙂 mama wszystko wytłumaczyła i było gicio. Idę na kawkę i śniadanko bo osraniec przysnął 🙂

GRATULUJACJE I CAŁUSY DLA IGUSI 🙂

Przestaniecie Wy mnie dzisiaj rozśmieszać wszyscy?
Idę hehee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ze zdrady przeszły do lodzików, ja już nie nadążam 😎 Idę na śniadanie 😜
Ej, a wiecie, że Werka teraz jak się do niej zbliżam z żarciem jakimkolwiek dla niej czy to butla czy słoik to czeka z otwartym na oścież dziobem 🙃 Nie mogę zniej. Najpierw sądziłam, że ziewa, a ona otwiera dzioba i czeka 🙃
Najlepszego dla Igi z okazji półrocznicy.
Idę na to śniadanie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Astra. Bartuś jest zajebisty jak Majka Sztuniowa 🙂
Z tymi jajami to dobre 🙂 mój też ma czasami ochotę na lodzika, widzę to 🙂
Czasami mu strzelę a co! 🙂 z tym, że muszę szybko przestawać bo chwila moment i seksu by nie było hahahaha 🙂
Czasami jestem szczera do bólu 🙂 sorry jeśli kogoś zgorszyłam 🙂
Co do nagości, to u mnie problemu z tym nigdy nie było. Wiem jak wygląda mamy psiocha już od małego, taty fifola nie widziałam nigdy. Jakoś nie odczuwałam takiej potrzeby 🙂 ja byłam chłopaciarą, mieszkałam na wsi to się latało po basenach na działkach i tam odkryłam, że chłopcy mają peryskop między girami 🙂 mama wszystko wytłumaczyła i było gicio. Idę na kawkę i śniadanko bo osraniec przysnął 🙂

GRATULUJACJE I CAŁUSY DLA IGUSI 🙂


dzieki

peryskop miedzy nogami, hehe 🙂

a co do ogladania taty, to ja pamietam jak z raz czy dwa podglądałam tate w łazience, przez te kratke wentylacyjna co była w drzwiach na dole... ale nie pamietam ile miałam wtedy lat i ze nikt mnie nie nakrył, bo skoro tata był w domku i sie poszedł myc to i mama i siostra musiała byc. a łazienka miała drzwi w pzredpokoju, wiec idac z salonu do kuchni kazdy sie mogł na mnie lezaca na ziemi natknac, hehe

a i z takich z dziecinstwa rzeczy to pamietam, nie wiem czy to prawda, bo nigdy rodziców nie pytałam, oni ze mna o takich sprawach seksu, intymnosci nie rozmawiali nigdy... temat tabu... pamietam jak byłam mała, ze jak sie pzrebudziłam to rodzice uprawiali seks na łózku obok. bo jak mieszkalismyw bloku to mama spałą z sisotra (uwaga do 17 lat!!!!!!!!!!!!!) a tata spał najpierw w pokoju ze mna, na wersalce tata a ja na takiej juniorce dla dzieci, a potem ajk dorosłam to ja na tej wersalce a on w salonie na wersalce. moi rodzice odkad pamietam to spali oddzielnie, mama mówiła ze tata chrapie i nie da rady z nim spac, i był chory jzu za młodu i wstawał kilka razy w nocy do kibla. i mama by sie nie wysypiała. seks był chyba na dochodnego, hehe i pewnie mi sie nie przysniło wtedy co pamietam... a skoro pamietam to musiałam miec juz troche wiecej lat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Nie no ze zdrady przeszły do lodzików, ja już nie nadążam 😎 Idę na śniadanie 😜
Ej, a wiecie, że Werka teraz jak się do niej zbliżam z żarciem jakimkolwiek dla niej czy to butla czy słoik to czeka z otwartym na oścież dziobem 🙃 Nie mogę zniej. Najpierw sądziłam, że ziewa, a ona otwiera dzioba i czeka 🙃
Najlepszego dla Igi z okazji półrocznicy.
Idę na to śniadanie 🙃


dzieki w imieniu igusi, siedzi ze mna i czyta ciotki-klotki 🙂 o lodach hehe
to lady niexle sie rozeżarła ta Twoja wercia 🙂 a ile wazy teraz bo nie pamietam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lady ja też mam pewność, że Michał mnie nie zdradzi. On sam też był zdradzany i wie jak to boli 😞
On kilka lat temu pracował w Anglii i był związany z taką dziewczyną, która była totalną materialistką. Zostawiał jej 3 tysiące na miesiąc, w ciągu tygodnia to rozpieprzała i dzwoniła po jeszcze, a Michał ślepo zakochany jej wysyłał :/
Pewnego dnia zadzwonił do niej, no i pogadali sobie i ona powiedziała, że idzie na zakupy, to Michał odparł okej, nie rozłączył się, a ona chyba źle odłożyła słuchawkę, no i ktoś zadzwonił do drzwi i Michał usłyszał męski głos, chwilę pogadali no i reszty dopowiadać nie trzeba. Michał rozłączył się i za niedługi czas przyjechał do polski żeby to skończyć. Laska wpadła w taki szał, że go pobiła i poszczypała, a na koniec wezwała policję i chciała Michała oskarżyć o pobicie, pierdolnięta. Traf chciał, że na interwencję przyjechał Michała dobry kolega który znał Martę i wiedział jaka to patologiczna laska. Nie pozwoliła niczego z domu zabrać, ale mój kochany nareczony, głowa pełna pomysłów, podjechał kiedyś z kolegą pod dom dużym autem i czekali kiedy ona gdzieś wyjdzie, no i jak wyszła to wpadli do mieszkania i zabrali prawie wszystko 🙂
Później dzwoniła do niego i go wyzywała i kazała oddawać te rzeczy, a te wszystkie rzeczy należały do Misia bo on przecież łożył kasę na to wszystko bo ten bucefał nie pracował przecież.
Później go nękała i przychodziła do niego do pracy, że się zmieniła, że chce wrócić itd. Pogonił jej kota i się odczepiła. Jej matka do tej pory pisze do niego i dzwoni że może jeszcze się zejdą i w ogóle. Powaleni ludzie. A jak kiedyś byliśmy w kinie to mijaliśmy ją w drzwiach wyjściowych z centrum handlowego i wybiegła pod pretekstem wyrzucenia śmieci, a tak naprawdę to chciała zobaczyć czym teraz Michał jeździ, a jak zobaczyła, że wsiadamy do Jeepa to jej szczęka opadła. Nienawidzę jej za to, że tak Go skrzywdziła. Ciężko mu było po tym zaufać jakiejkolwiek dziewczynie, nawet mi 🙂
Ale przekonał się do mnie i jest cudownie 🙂 kocham Go na zabój 🙂
Ament
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
Werka teraz jak się do niej zbliżam z żarciem jakimkolwiek dla niej czy to butla czy słoik to czeka z otwartym na oścież dziobem 🙃 Nie mogę zniej. Najpierw sądziłam, że ziewa, a ona otwiera dzioba i czeka 🙃

U nas to samo hehe 😁 i rączkami macha, i nóżkami z radości 😁

kupiłam sobie ptysie 🤪 kawka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikumiku napisał(a):
Cześć 🙂

Kurde zaciukam się normalnie :P Nie dogadujemy się z Janem w kwestii moich cycków. Ja chcę Go nakarmić a ten gryzie mnie celowo w suta tym swoim 1,5 zęba i patrzy na moją reakcje. Nie mogę nawet nic powiedziec a broń boże zaskamleć bolesne 'ała' bo w ryk. Fakt, że jak kilka pierwszych razy mnie ugryzł to az wrzasnęłam i chyba sobie to zapamiętał. Zachowuje się tak jakby myślał, ze ja mu zabraniam cycusia 😮 Jeszcze trochę i nakładki pójdą w ruch bo kasztan nieźle się męczy z tymi zębolami a przy okazji mnie :P A to boli wierzcie :P

Kika może doszło u Ciebie do zastoju? Ostatnio czytałam artykuł o tym w gazecie. Póki ten ból nie jest tak super intensywny to moze jeszcze nie doszło do zapalenia. W każdym razie zalecają karmić z tej piersi jak najczęściej i w różnych pozycjach, lekko masować, stosować prysznice naprzemian zimne-ciepłe. Jesli będzie coraz gorzej to mimo wszystko lekarz, nie ma co zwlekać bo zapalenie nie należy do przyjemnych.


Kurde Fiku, może racja 🥴 To taki ból jak po uderzeniu, w każdym bądź razie dzięki, mam nadzieję że obejdzie się bez lekarza 🙃 Ty też masz nieciekawie z tym gryzieniem, moja póki co zębów nie ma, ale wszystko przed nami 🤔

Hehe ale tematy ja tam nie pamiętam kiedy pierwszy raz zobaczyłam pindola 😜
Pamiętam tylko jak poszłam na wagary z koleżankami do parku szczytnickiego, siedziałyśmy na ławce a jakiś koleś stanął pod drzewem i zaczął sobie konia walić 🤢 masakra, swego czasu tam było pełno takich zboczeńców 🤢






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):

a to wy astra jakos zamawiacie w sklepie??

Nie, ale ja jej mówię,żeby mi zawsze zostawiła te 2 chleby chociaż, bo pieczywo mamy we wtorki, czwartki i soboty u niej, więc zawsze przyjdę. Ale jak mnie za długo nie ma to sprzeda, ale to też nie problem, bo mężu kupi w piekarni po drodze 🙂 ona ma maleńki sklepik i zamawia taką ilość,żeby zeszło, mamy jeszcze jeden sklep, samoobsługowy, tu na wsi, ale tam mam za daleko naginać, a tutaj dwa domy dalej 😉
zmokłam jak uj, a Wika pod folią się cieszyła 😁 teraz śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...