Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

fiku to zależy, bo niektórzy tacy wysocy są bardzo chudzi do tego i pokraczni. Jemu wierz mi niczego nie brakowało 😉 Jeśli chodzi o gębę też (póki nie zeświniała od utycia :silly 🙂.
Ja bym czasem chciała by Łukasz był wyższy, bo lubię szpile 12cm i jestem wysoka. Ale za to jak założę szpile on się bardziej prostuje i para z nas jak ta lala 😁
Pisklątko pojadło. Teraz stęka na macie. Dupkę do góry podnosi i się opiera na kolankach momentami, ale do raczkowania jeszcze daleko 🙂 Stęka i sapie aż jej babole wychodzą i Fridą męczyć nie muszę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Fiku moja mała dzisiaj też marudna jak cholera. Nie chce w ogóle nic pić ani jeść 😞
Może zęby jej dokuczają bo wkłada łapki albo uszko bo szarpie się za nie i wyrywa sobie włosy. Jak tak będzie to wieczorem do lekarza. Muszę jej ciepłą czapę na łepetynkę nałożyć jak będziemy jechały do taty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Może pogoda plus zęby tak działają? Ehhh, fajnie by było :P Jan też rwie uszy ale to już od dawna. Chyba go pierze smyra.

Oczywiście wierze, że koleś był mega przystojny. Bo tacy wysocy też potrafią być seksi (niektórzy nasi siatkarze mi się nawet podobają :P), ale jakoś tak ja knyp plus wysoki samiec = nie nie 🙂 Albo taki Gortat, mueeehehehehe :P
Ten mój pierwszy tez był przystojny. Typ Hiszpana taki jak lubie. Trochę podobny Lady do Twojego Łukasza nawet 😉 Tylko szczyl, no co zrobić.
Za to przy drugim to ja nie wiem gdzie miałam oczy, chyba gdzieś pod jakąś fałdą. No nie dość że brzydkie to to było to krzywe i tak popierdolone że szok. Pod koniec musiałam się urznąć żeby pójść z nim do łózka. A że końców były trzy to troche się rozpiłam hahahaha :P
Nie no, dwa lata w dupie uważam 🙂 I też ciesze się, że z nim nie wpadłam.
Za to teraz mam fajną Karolinkę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahahaha my to jak na grzędzie, poopowiadały, ponarzekały i zadowolone 😁

Astra a ten chrzestny to ten z ZS? Czy jeszcze inny brat?

Oznajmiam, że dziecko wreszcie z wielką bieda opróżniło mi cyca 😁 Ale już chciałam ryczeć bo dałam mu najpierw butelkę z soczkiem, wypił i jeszcze chce więc ja mu cyca do gęby a ten z rykiem odwraca głowe. Ale wstałam, przystawiłam i najpierw powoli ale wreszcie załapał. I dziecko od razu inne, uśmiecha się i bawi. Brakowało mu cyca na bank. Obrażalski. Ciekawe jak będzie później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten chrzestny to ten od grania na weselach, ten co nienawidzi kobiet, bo jego była "chciała sobie życia uzyć" i zakończyła ich 4-letni związek robiąc sobie dziecko z innym hehe kiedyś Wam wspominałam.

Dzieciory śpia. A ja co? kawy może bym jeszcze się napiła...?


No paczta, chciałam tą fotę z kitkami dodać do postów i nie dość że mi nie dodało to posty poznikały 🤢 Wam też wszystkim prawy przycisk myszy nie dziala?
Forum przeciążone czy co? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie działa nie działa, co więcej nawet jak dam ctrl C tu na stronie to się nie kopiuje. Admin knoci :> A ja coś czuje, że ma to związek z tym że nawet jak ktoś ma opcje zdjęć tylko dla znajomych to łatwo przez cytowanie można było uzyskać link do foty. Nadal tak jest, tylko teraz nie można kopiowac hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia ja tez heksaszczepłam
kurde to juz cholera nie wiem, musze kogos dorwac takiego lekarza co prawde ci powie hahahahah
no to oona tez ta 13 polecała
a dla poli ewentualnie cos tańszego tylko jak juz szczepic to nie warto mysle załowac

majka dzisaji jest boska przy sprzataniu mimega pomaga
a jak teraz rozmieszapole to szok
i mowi do niej " szybko tółto robimy, nie marudzimy i nie płaczemy"
albo dupi jej cos o krasnoludkach ale tego juz do konca nie kumam 🙂
cos czuje ze niebawemmi przedszkole tu zrobi piekne jak sie nauczy tych wszystkich piosenek 🙂
no i pasowanie bedzie miała gdzies koło listopada prawdopodobnie
jak to usłyszałam to jużmi łza sie zakrciła w oku, bo ja dalej nie wierze ze ona taka duza i wogole ze one są hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A na usprawiedliwienie chrzestnego mogę powiedzieć tylko tyle, że sama jako nie-mama a osoba wcale nie ograniczona czasem nie zdawałam sobie sprawy z tego że moje czyny moga pobudzić wyobraźnie dziecka. I tak na przykład niedawno bawiąc się z Matyldą w baseniku byłam rumakiem a że rumak spragniony to udawałam że chlipię wodę. Wzrok mojej siostry - bezcenny :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzisiaj na kolacje pizza
kolezanka przyjdzie wiec musi byc maly wypasik 😉

bylam dzisiaj po buty na deszcz,bo balerinki mialam cale mokre 😠
dobrze,ze w Lidlu jest teraz akcja na deszcz-hahaha
kupilam sobie takie do kostki,wygodne i jakos wygladaja na nodze 😉


Fiku jak ja sie ciesze ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
z nowości:
- jak szłam po Majke tosobi tak zajebałam w palce hulajnogaMai zemyslałam zemi sie złamały, teraz zazynamnie bolec ale pod palcami jakby w stopie, coraz bardziej
- i kurwa była jeszcze jedna nowosc ale zapomniałam hahahaha


aaaa juz wiem, pola nie chce pic soków, kupilam jej jabłko winogron i niestety dosłodziłam , ale ksylitolem, on był w miare słodki ale za cholere nie chciała wypic tak sie krzywiła, noto troszke dosłodziłam,tylko kurde nie chce tak słodzicbo ten cukier drogi a druga sprawa nie chce ja uczyc słodkosci, alekupsko ma dosyc twarde wiec chce rozmiekczyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Też bym zjadła jakieś ciasto. Chociażby z torebki 🙂 może być czekoladowe. Mojej małej chyba zęby znowu idą. Jest tak nieznośna, że szok. Nie chce cycka w ogóle, butli tym bardziej. Dałam jej nurofen, ale drze się w łóżeczku, dostawiam do cyca w ryk, odkładam do łóżeczka w ryk. No kurwa no już nie mam siły. Cały dzień praktycznie nic nie jadła, tylko troszeńkę popijała cycka ale to kropla w morzu w porównaniu z tym ile ona potrafi wciągnąć.
Masakra normalnie.
Ale mój kochany prawie mąż zabrał mnie na zakupy abym się odstresowała i kupił mi spodnie za 300 zł i torebkę za 130 zł 🙂 fajny jest. Lubię Go jak mi robi takie prezenty 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żyje jestem chora mam chore nerki w poniedziałek posiew moczu krew i zobaczymy czemu mam stale tą samą infekcję nadal gorączka od 37 do 39 nie umieram jeszcze mały ok chłop ok na wyskości zadania buziaki pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Obczajcie jakie fajowe 🙂
http://allegro.pl/smoby-cotoons-fotelik-do-kapieli-zabka-siedzisko-i2603892757.html



do wanny super
mam tylko prysznic 😠

Uuuu no to mOntuj wannę jeszcze 🙂



bedzie,bedzie wypasiona jak gora zostanie zrobiona

mam nadzieje,ze w nastepne wakacje Nikos juz bedzie na gorze mieszkac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...