Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

No mam lekarza w poniedziałek 🤨 Mulant miała podobnie z tym krwawieniem. Najdziwniejsze jest to, że NIC mnie nie boli, ani trochę. Nie czuje by to był okres. No nic zobaczymy co lekarz powie. Najgorsze, że będzie musiał mnie badać taką cieknącą :/
Sztunia bardzo lubię Leszka Zero. Smakuje jak normalne piwo według mnie. W ciąży ze 2 razy go piłam 🙂 A co do spirali to już pisałam kiedyś. Moja kumpela z pracy ma przy spirali mega wielkie okresy i bardzo bolesne. Jak mi kiedyś pożyczyła tampona to nie mogłam uwierzyć, że takie duże produkują 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mój Aniołek pierwszy raz dał mamie pospać rano 🙂 Zwykle jest rannym ptaszkiem i ma oczy jak 5 zł. od 5-6 i wcale nie zasypia po jedzeniu porannym tylko chce się bawić. Dziś za to zjadła o 4:30 i spała do 9, ja też oczywiście. Właśnie się karmimy i butla trzeszczy tak dzidziuś doi 😉

Izu ja zawsze lałam na burzę i nigdy niczego nie wyłączałam aż jednego wieczora piorun poszedł po kablu od internetu i spalił mi kartę sieciową, zasilacz i modem 😮 Teraz jak jest mocna burza to już wyłączam kompa, bo jakby się procesor spalił to już komp na śmietnik.
U nas burzy wciąż nie było. Dziś się ochłodziło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja pierdziele już od kilku dni wieczorem próbuję się do was tu odezwać ale się nie da, nie chce się post dodać, w dzień nie mam czasu a ja mam to tak wolno mmusie.net chodzą że mniej szlak trafia.Już wczoraj miałam tką wiązabkę wieczorem napisaną ale dupa. Co za strona, lipa trochę:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja pierdziele już od kilku dni wieczorem próbuję się do was tu odezwać ale się nie da, nie chce się post dodać, w dzień nie mam czasu a ja mam to tak wolno mmusie.net chodzą że mniej szlak trafia.Już wczoraj miałam tką wiązankę wieczorem napisaną ale dupa. Co za strona, lipa trochę:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam żadnych problemów ze stroną 😮

Łukasz był na zakupach i prosiłam by mi też kupił ze 4 opakowania podpasek największe jakie znajdzie. Znaczy powiedziałam by wziął takie, na których będzie jak najwięcej kropelek zamalowanych. Przyniósł takie co się za bardzo od podkładów poporodowych nie róznią 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Polusia wstała pierwszy raz o 4 🙂 wiec poszła z rekordem 🙂 7h longiem przespała
a potem ledwo na basen zdarzylismy bo cała rodzina w łózku gniła 🙂
teraz Majka spi a my kawka ciasto i zaraz obejrzymy powtórke z Prawa agaty
kłuje mnie lewy cycek 😞
ja się jakoś na te mamusie nie umiem przestawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady a ciekawe jaka ma ta spirale, bo ja jeszcze bede miała ja z hormonami i dwie moje znajome przy niej okresu nie mają, no i moja mama tez ją miała i była zadowolona na maxa a jedna co ma normalna spirale to ma normalny okres
tylko jak sobie pomysle że maja mnie uspic na moment przy zakładaniu jej to juz mam srake, pomimo ze przeciez sypiana byłam, ale wtedy działo sie to tak szybko a teraz świadomie inne na drzemke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A moja mała z tego całodziennego zmęczenia zasnęła o 21 i też spała do 4 🙂 także jestem w niarę wyspana. Bo w dzień było strasznie. Teraz cycamy, jak będzie dalej cierpiała i nie zrobi kupki to włożymy jej ten czopek.
Pamiętam, że któraś z naszych mamusiek wkładała ostatnio swojemu dzidkowi, chyba Meti jeśli dobrze kojarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My juz po Kosciele,obiadek zjedzony,zmywarka zmywa po obiedzie.Alan spi juz od 10.40 nawet cala msze przespal.Niko tez grzeczny byl.Maz sie dziwil,ze z dwojka sama poszlam.A co tam.....trzeba dac rade.
O 17 chce isc z Niko na mecz pilki noznej.Jezeli bedzie ladnie za oknem.

Szykuje zdjecia do wywolania,bo wstyd juz.Album Alana pusty jest.


Ja chce wrocic do mojej wagi 😠 😠Jejku jeszcze tyle kilogramow mi zostalo.Kiedy to zleci.Mam nadzieje,ze do lata dam rade.Ale przeciez karmiac nie bede sie odchudzac,bo niby jak.Karmienie to prawie jak dieta odchudzajaca,a jeszcze kg nie chca spadac tak jak ja bym chciala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia możliwe, nigdy się nic nie dowiadywałam o spiralach. Tyle tylko wiem co mi ta kumpela mówiła. Ona raczej hormonów nie może brać, bo pali jak oszalała, więc może dlatego musiała wybrać taka metodę.
Acha Sztunia chodzicie z Polą na basen? Też bym chciała, ale się trochę cykam.

My dziś leniuchujemy. Wyro rozwalone. Werka leży obok mnie. Przed chwila piękne kupsko walnęła, potem dałam jej butle i zjadła tylko 90ml. Wczoraj pobiła swój rekord i zjadła łącznie przez cały dzień 775ml 🤪 Ciekawa jestem ile waży. W środę idziemy na szczepienie to się dowiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😁 Moje dziecie jak zasneło o 22 tak wsało o 5.30 😁 😁 😁Aniołek mój kochany 🙂

Kasiu z tego co wiem to koli zaczynają się ok godziny 18 i trwają do ok 22 więc to nie możliwe żeby trwały cały dzień.
Też jestem ciekawa ile mój mały waży w środę zobaczymy 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Dzień dobry 😁 Moje dziecie jak zasneło o 22 tak wsało o 5.30 😁 😁 😁Aniołek mój kochany 🙂

Kasiu z tego co wiem to koli zaczynają się ok godziny 18 i trwają do ok 22 więc to nie możliwe żeby trwały cały dzień.
Też jestem ciekawa ile mój mały waży w środę zobaczymy 😲

No właśnie to nie jest powiedziane, że wszystkie dzieci mają o jednej porze. U nas zwykle zaczynała się o 14. A wczoraj to nie wiem co jej się stało 😞 dziś jest troszkę lepiej, nie płakusia tak. Pręży się troszeczkę ale nie płacze z bólu tak jak wczoraj. Napiłam się herbatki koperkowej i puszcza piękne bączki i zrobiła sama kupkę.
My jutro też mamy lekarza i zobaczymy czy przybiera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂

Nareszcie się dorwałam do kompa. Weekendzik cały zajęty, najpierw wycieczka do rodziców a potem odwiedziny kuzynki 🙂
Moje dzido zyskało na wyjeździe nową ksywę - huba ;] Wszyscy byli pod wrażeniem jak to dziecko jest do mnie przywiązane. Zmiana miejsca, nowe twarze i od razu włączyła sie lampka - tulinki i cycuś non stop 😜

No i pojawił sie nowy problem - spacery.. Od pewnego czasu nie tolerujemy wózka 🙃 Dziś tak wrzeszczał, że nasz spacer skończył się przed samą klatką. Jak nie urok to sraka 😜
Mam nadzieję, że mu się odwidzi 🤪

Dziewuszki mam pytanie do Was. Jak robicie bąblom herbatkę czy mleko to na jakiej wodzie? Mineralka czy kranówa? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiku: kranówa gotowana, ale dlatego, że w Łodzi jest jedna z najlepszych wód i jest ozonowana. Lepsza niż niektóre mineralne.

A moje dziecko dziś cały dzień przespało. Chyba ta nagła zmiana pogody na nią wpłynęła. A teraz dla odmiany zasnąć nie może. Ciamka smoka głośno i gapi się wielkimi oczami w karuzelę, którą już z 5 razy nakręcałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usnęła przy karuzeli 🙂 Wezmę z niej przykład i też idę spać, bo nie wiadomo jak będzie w nocy po całym dniu przespanym. Dobranocka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady Pola się jeszcze nie kąpie, poki co podglada siostre, zacznie jak skończy 3 miesiące
tak zaczelismy chodzic z Majka i do tej pory chodzimy
my chodzimy na zajecia dla niemowląt/dzieci
sa instruktorzy i ogólnie basen jest dla dzieci
na taki zwykły basen tez chodzimy czasem, ale tam zazwczaj jest woda zimniejsza i chłodniej wogóle w otoczeniu i od niedawna Majce dopiero pzrestało to przeszkadzać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...