Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

izunia1986op napisał(a):
Pierdole caly plot.........jestem uwalona z oleju 😠Maz powiedzial,ze drugie pol dokonczy 🙂

Dzisiaj robie nalesniki na obiad.....mniam.


Zrób mi też! 🙂 Kocham naleśniki. Wszystkie. I na słodko i na ostro. Z mięsem, dżemem, serem, czymkolwiek 😉
Ja mam wstrętną pizzę z wczoraj, więc pewnie skończy się na tym, że nic nie będę jadła. Słuchajcie od czasów ciąży nienawidzę pizzy. Myślałam, że to tylko w ciąży na zapach pizzy robi mi się niedobrze, ale mi to zostało. Nie ważne gdzie zamówię i jaką. Wczoraj jak zjadłam kawałek to potem mi było tak ciężko, że szok. Przestałam czuć tą pizzę na żołądku dopiero po godzinnym spacerku z małą. Nie była nieświeża, bo jedli ją też moi rodzice i Łukasz i nikomu nic nie było. Smakuje mi tylko taka robiona w domu, a z pizzerii po prosu bleeee 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czy wasze dzieci płaczą czasem przez sen? 😮 Werze się zdarza. Tak na chwilę i za moment dalej śpi. Oczu w ogóle nie otwiera i to jest tylko chwilka płaczu. Tak samo też czasem się śmieje przez sen. Ciekawe co biedactwo śni, że aż popłakuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki leliva za info, biegnę dziś po te pampy 😉
Lady nie martw się z Weronisią będzie wszystko dobrze 🙂 Moja też miała taki katar, potem kaszel i do tej pory jeszcze pokaszluje. Na odciąganie pomagał jedynie katarek, to jest mój najlepszy zakup dla małej, chociaż na początku bałam się go użyć :P
Ja dzisiaj mała zostawiam z mężem i mykam na rezonans i zakupy z kol. Buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Słuchajcie czy wasze dzieci płaczą czasem przez sen? 😮 Werze się zdarza. Tak na chwilę i za moment dalej śpi. Oczu w ogóle nie otwiera i to jest tylko chwilka płaczu. Tak samo też czasem się śmieje przez sen. Ciekawe co biedactwo śni, że aż popłakuje 😞

Hehe no moja popłakuje sobie na zmianę uśmiechając i ssąc z zamkniętą buzią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
Tak wogole dzien dobry 🙂

Alan dzisiaj od 1.30 ze mna spal.Normalnie budze sie o 4.30,a dziecko obok mnie.Kurde chyba zaczne karmic na siedzaco w nocy,bo lezaco zasypiam.


To dobry pomysł. Ja na ten system przeszłam już daaawno i zdaje egzamin. I nie śpie też już z Nim w pokoju tylko po niebożemu z chłopkiem. A jak długo dzidek ssie to i tak se przytne na te 5 min komara 😜 Ale to tylko 5 minut a nie pół nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chyba tez przydałby mi sie nawilzacz. Małemu czesto piszczy w nosie a nic nie widac. Odciagacz mam ale nie wiem czy by sie przydał. Do tego Jasiek nienawidzi jak cos mu sie do nosa wsadza. Awantura ze hoho 😜 Jedynie psikac woda morska daje.

Dzis mam ambitny plan posprzatac mieszkanie. Wyspalismy sie to moze synus bedzie mniej marudny ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Koleś z serwisu miał nam dziś dokończyć naprawiać tą zmywarkę i oczywiście jeszcze go nie ma 😠 Muszę siedzieć cały dzień w domu i czekać na niego 😠 Mógłby się jakoś umówić na konkretną godzinę, ale nie, po co! Chociaż jak dwa dni temu się umówiłam na 12, a przyjechał o 18, to może lepiej faktycznie się nie umawiać, mniej nerwów, że tyle się spóźnia.

Zawzięłam się i postanowiłam doprowadzić do ładu mój podle sflaczały brzuch, bo wstyd się obnażyć, żeby się poopalać ☺️ Dobrze, że mogę się schować na podwórku za płotem i nie drażnię niczyich oczu. Zaczynam szóstkę weidera i mam w planie dotrwać przynajmniej do połowy, bo potem to już jest hardcore 😉

Dziecko mi jakoś usnąć dzisiaj nie może, robi sobie drzemeczki po kilkanaście minut i się wybudza:/ Marudna jest przez to, bo nie wypocznie dobrze 😞 I dużo więcej uwagi i zainteresowania wymaga, nie zajmie się sama sobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leliva napisał(a):
Hej! Koleś z serwisu miał nam dziś dokończyć naprawiać tą zmywarkę i oczywiście jeszcze go nie ma 😠 Muszę siedzieć cały dzień w domu i czekać na niego 😠 Mógłby się jakoś umówić na konkretną godzinę, ale nie, po co! Chociaż jak dwa dni temu się umówiłam na 12, a przyjechał o 18, to może lepiej faktycznie się nie umawiać, mniej nerwów, że tyle się spóźnia.

Zawzięłam się i postanowiłam doprowadzić do ładu mój podle sflaczały brzuch, bo wstyd się obnażyć, żeby się poopalać ☺️ Dobrze, że mogę się schować na podwórku za płotem i nie drażnię niczyich oczu. Zaczynam szóstkę weidera i mam w planie dotrwać przynajmniej do połowy, bo potem to już jest hardcore 😉

Dziecko mi jakoś usnąć dzisiaj nie może, robi sobie drzemeczki po kilkanaście minut i się wybudza:/ Marudna jest przez to, bo nie wypocznie dobrze 😞 I dużo więcej uwagi i zainteresowania wymaga, nie zajmie się sama sobą.


Kochana Szóstka to nie jest dobry pomysł przy dziecku, bo jednego treningu nie można przerwać jak już zaczniesz. A co zrobisz jak dzidek zacznie płakać? A z przerwami to nie ma sensu. Na początku są krótkie te treningi, ale potem już hardcore. Raz wytrwałam cały program 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
leliva napisał(a):
Hej! Koleś z serwisu miał nam dziś dokończyć naprawiać tą zmywarkę i oczywiście jeszcze go nie ma 😠 Muszę siedzieć cały dzień w domu i czekać na niego 😠 Mógłby się jakoś umówić na konkretną godzinę, ale nie, po co! Chociaż jak dwa dni temu się umówiłam na 12, a przyjechał o 18, to może lepiej faktycznie się nie umawiać, mniej nerwów, że tyle się spóźnia.

Zawzięłam się i postanowiłam doprowadzić do ładu mój podle sflaczały brzuch, bo wstyd się obnażyć, żeby się poopalać ☺️ Dobrze, że mogę się schować na podwórku za płotem i nie drażnię niczyich oczu. Zaczynam szóstkę weidera i mam w planie dotrwać przynajmniej do połowy, bo potem to już jest hardcore 😉

Dziecko mi jakoś usnąć dzisiaj nie może, robi sobie drzemeczki po kilkanaście minut i się wybudza:/ Marudna jest przez to, bo nie wypocznie dobrze 😞 I dużo więcej uwagi i zainteresowania wymaga, nie zajmie się sama sobą.


Kochana Szóstka to nie jest dobry pomysł przy dziecku, bo jednego treningu nie można przerwać jak już zaczniesz. A co zrobisz jak dzidek zacznie płakać? A z przerwami to nie ma sensu. Na początku są krótkie te treningi, ale potem już hardcore. Raz wytrwałam cały program 🙂


Z tego co czytałam, to można robić przerwy pomiędzy seriami, nawet jedną serię można zrobić rano, a drugą popołudniu. Nie jest tak? Najwyżej będę ćwiczyć wieczorem, jak już Ulę położymy spać. Bo kurczę muszę już coś ze sobą zrobić, zawsze byłam aktywna, a teraz siedzę tylko na dupsku i całym moim ruchem są spacerki z małą, bo się nie wyrwę ani na basen, ani na fitness przez to, że z butli nie chce pić. Chociaż ostatnio udaje się jej wypić po 10-20ml, jak jej podamy butelkę takiej ledwo przebudzonej, jeszcze nie kumającej co się dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, moja dzis ładnie pospała przed południem a teraz hardcore, nie wiem, niby sie jej po jedzeniu odbiło. a płacze teraz cały czas, krzyczy. próbuje zasnac, ale sie pzrebudza i ryk, strasznie 😞

ps. obdarzona pisała mi na fb ze chciała napisac do ans ale ja ze stronki wywala,nie dodaje postów, potem mały ja zajmie i zapomina. ma propozycje, zebysmy zaszły po raz kolejny w ciaże i wróciły na brzuszek.net - tam nie było takich szopek.

dobrze ze maz bedzie za 40min bo nie wyrabiam, ledwo zuzie do spania zagoniłam bo jest nieznosna jak nie pospi w dzien, mała teraz płacze, a mnie na domiar złego boli od wczoraj gardło. Co wy bierzecie przy karmieniu cyckiem?? nie wiecie co mozna?? ja póki co psiukałam bioparoxem, tantum verde, ale poki co trzyma. najgorzej było w nocy jak całe gardło obolało, zeschniete. masakra.
a w niedziele mamy komunie, i ma byc zimno, a ja mam ubranie na ramiączka 😞 brrr, w zakiety sie z cyckami nie mieszcze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka dziś pogoda, że dzidki marudne. Moja też co chwilę się przebudza i jojczy 😉 Duchota straszna. A ja nic zrobić nie mogę, bo co odejdę to słyszę ryk.

Co do szóstki to można robić przerwy między seriami, ale serie trzeba całe wykonać. Także przy dzidziusiu jakoś tego nie widzę. Wieczorami by mi się nie chciało, gdy mam czas wolny by odpocząć i poczytać książeczkę 😉 A tak na serio to na razie w ogóle mi się nie chce. Przy dziecku też jest niezła gimnastyka 😉 Tak se tłumaczę 😉
Spoko zacznę szaleć przed weselem przyjaciółki, które jest na początku września 😉

A teraz wybaczcie, czuję że dzidek wystękał coś wielkiego 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
hej, moja dzis ładnie pospała przed południem a teraz hardcore, nie wiem, niby sie jej po jedzeniu odbiło. a płacze teraz cały czas, krzyczy. próbuje zasnac, ale sie pzrebudza i ryk, strasznie 😞

ps. obdarzona pisała mi na fb ze chciała napisac do ans ale ja ze stronki wywala,nie dodaje postów, potem mały ja zajmie i zapomina. ma propozycje, zebysmy zaszły po raz kolejny w ciaże i wróciły na brzuszek.net - tam nie było takich szopek.

dobrze ze maz bedzie za 40min bo nie wyrabiam, ledwo zuzie do spania zagoniłam bo jest nieznosna jak nie pospi w dzien, mała teraz płacze, a mnie na domiar złego boli od wczoraj gardło. Co wy bierzecie przy karmieniu cyckiem?? nie wiecie co mozna?? ja póki co psiukałam bioparoxem, tantum verde, ale poki co trzyma. najgorzej było w nocy jak całe gardło obolało, zeschniete. masakra.
a w niedziele mamy komunie, i ma byc zimno, a ja mam ubranie na ramiączka 😞 brrr, w zakiety sie z cyckami nie mieszcze 😞



prawoslaz jeszcze lykalam ,tantum verde,Gardimax dla dzieci ☺️ i septolete do ssania.Zestaw dal rade juz 2 razy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieci w łóżkach....mamuska spada pod prysznic i spac.Ten upal mnie wykonczyl 😉
Alan od paru dni woli swoja raczke niz smoczek.Juz bez problemu trafia nia do buzki

Jutro szykuje sie na wieksze zakupy.Alan pilnie potrzebuje czapeczki,Niko jakies sandalki (znowu tyle kasy na buty:unsure 🙂

Spadam po prysznic.

Ggulek co to za nfo.Wyjasnienia prosimy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haj 😜
Przyszłam się pochwalić,że właśnie wygrałam na fejsie komplet pościeli Feretti z najnowszej kolekcji z antyuduszeniową poduchą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...