Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jak słyszę o spirali to mam ciary 🙃
mi pozostaje tylko trucie, bo jeden efekt gumek już mam - w styczniu skończył 4 lata 😎
chociaż też aż się boję, jak to będzie po tabletkach. Wcześniej brałam Yasminelle i byłam po nich wychudzonym strzępkiem nerwów, więc będę chciała inne. Jak odstawiłam żeby zrobić Wikuchę to miesiąc przepłakałam i przespałam, taką miałam masakryczną deprechę, drażliwa byłam i w ogóle makabra. Ja mam tak nieregularne cykle, raz trwają ponad 50 dni, a kolejne 20, a do tego co rusz nowe torbiele na jajnikach, więc pigułki to niby najlepsze rozwiązania, bo wszystko mi się po nich normuje...strach się bać co to będzie, jak będę się kijowo czuła to odstawię i pomyślę nad czymś innym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
Kasia...moze zjadłaś coś, co jej zaszkodziło?

Tak mi się też coś właśnie wydaje, może być, że po nabiale. Jadłam wczoraj żółty ser i twaróg :/ ostatnio też ją wysypało po tym jak zjadłam żółty ser ale nie przeszło mi przez myśl, że to może być po tym właśnie 😞 ale chyba ta wysypka przez nabiał 😞 😞 i jeszcze koleczkę dzisiaj mamy, kropelki Sab Simplex nie pomogły nam niestety od razu 😞 może jeszcze pomogą. Wczoraj calusieńki dzień spała i nie płakała w ogóle, a dzisiaj od 12 płakusia 😞 może to też przez ten nabiał. Nie będę już go ruszać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko i córko ale się dzidziuś wymęczył tymi imieninami choć tylko na 2 godzinki pojechaliśmy. Wszystkich obserwowała, każdy do niej coś gadał, aż miała problem z zaśnięciem teraz. Była bardzo zmęczona, a nie mogła zasnąć. Pierwszy raz musiałam tulić do snu przez godzinkę, a i to do końca jej nie uśpiło, tylko przestała płakać. Teraz leży w łóżeczku, oczy partyjne i ssie smoka tak, że w drugim końcu pokoju słychać 😉

Astra moja odkąd nauczyła się uśmiechać to rozdaje uśmiechy na lewo i prawo 🙂 Wystarczy się do niej usmiechnąć lub gadać tak śmisznie dzidziusiowo i albo się uśmiecha albo rechocze w głos. I chyba zaczyna mieć łaskotki na stópkach 😁 A co do gadania przy butli to moja jak jest wygłodzona i dostaje butlę to robi takie ejułeju ejułeju 😉

Ja przyodziałam dziś szpile wysokie i szłam jak czapla 😮 Normalnie się odzwyczaiłam po ciąży, choc na początku dziwnie mi było w płaskich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heloł 🙂

Alez dziś duszno. Młode już śpi w łóżeczku, ciekawe jak długo dziś. Ostatniej nocy pobił rekord - 9h. Niby fajnie, ale nie wiem czy do końca dobrze dla małego brzuszka. Choć na cyca się rano aż tak nie rzucił tylko cierpliwie ssał. Kiedyś w jednej z gazet wyczytałam, że od 8 tygodnia można uczyć dzieci przesypiać nocy więc moze nie powinnam sie nakręcać :P

Dziewczyny strojnisie, ładnie ładnie, zazdroszczę. Ja jeszcze mam sporo do zrzucenia. Uparłam się, że schudnę do wagi 52, conajwyżej 55 kg i jeszcze trochę mi zostało. A w szafie czekają ciuszki. Póki co dlatego nic nie kupuje bo nie ma sensu, 'bo schudne' 😜 Też chce 36 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikumiku napisał(a):
Heloł 🙂

Alez dziś duszno. Młode już śpi w łóżeczku, ciekawe jak długo dziś. Ostatniej nocy pobił rekord - 9h. Niby fajnie, ale nie wiem czy do końca dobrze dla małego brzuszka. Choć na cyca się rano aż tak nie rzucił tylko cierpliwie ssał. Kiedyś w jednej z gazet wyczytałam, że od 8 tygodnia można uczyć dzieci przesypiać nocy więc moze nie powinnam sie nakręcać :P

Dziewczyny strojnisie, ładnie ładnie, zazdroszczę. Ja jeszcze mam sporo do zrzucenia. Uparłam się, że schudnę do wagi 52, conajwyżej 55 kg i jeszcze trochę mi zostało. A w szafie czekają ciuszki. Póki co dlatego nic nie kupuje bo nie ma sensu, 'bo schudne' 😜 Też chce 36 :P


fiku właśnie dłuższa przerwa nocna jest bardzo zdrowa. Czas dla dziecka na trawienie 🙂 Tak przynajmniej słyszałam. Moja póki co to żarłok i dłużej jak 6 godzin nie umie przetrwać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
Moja znajoma bierze zastrzyki, nie pamiętam co ile, ale cos mi świta,że chyba co 3 miesiące, aż sobie poczytam na ten temat. Ma dwójkę dzieci i w jej przypadku gin polecił zastrzyki, od 4 lat nie wpadła, więc chyba skuteczne 😜

Ja mam w środę wizytę i mega psychiczny problem, bo się czuję jak dziewica 🙃 nie dam się dotknąć i już ☺️


kurde poczytałam i sama nie wiem, jak laska pisze ze 13kg przytyła po tych zatrzykach. inne po jednym całe te 3 miesiace krwawia, plamia, i nie mozna tego rzucic bo to zastrzyk. to ja pierdziele, odechciewa sie seksu 😞 a jeszcze u mnie te sprawy watrobowe nie działaja jak trza, wiec sie boje podwójnie.
ale na samych gumkach to juz chyba nie polece, musze cos myslec, bo jak 2 było w planach w ogole to czy teraz czy za poł roku czy za rok by było dobrze, ale 3 dzidka nie chce wiec musze na dobre sie zabepieczyc. jedyny plus tych zastrzyków, ze podobno płodnosc wraca jak sie konczy za 36miechów, wiec kolejne zabezpieczenie na 3 lata, choc w sumie i po 4 miechach mzoe wrócic. krecka dostaje jak to czytam, sama nie wiem. a jak pisałas astra WY macie bartusia z seksu z gumka tak?? pekła czy co??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
nic nie brałam, i mnie chwilowo zabolało i puszczao
podobno po zatrzykach mozna można mieć objawy jak przy menopazuzie, mnie gna odradzała, my stosujemy guki, mam recepte na tabetki ale przy takiej czestotliwości nie wiem czy warto się truć, a poza tym moja skleroza jest mega. i niebawem zakładam spirale

ale sie drzemnęląm fiu fiu


no własnie my tez przed ciaza sie rzadko kochalismy, chcielibysmy to zmienic teraz, zadbac o nas, ale jak popuscimy wodze fantazji, kurde wolałabym miec wieksza pewnosc niz tylko gumki. ale tez na mysl o truciu sie. cały miesiac sie trujesz na te kilka chwil. a i nie wiem jakby było u mnie z tym braniem ich, ja nie mam czasu zjesc i głowy na rózne inne zreczy, czy ja bym pamietała przy dwójce o tabletkach?? dlatego mysle o tym zastrzyku, ale sie naczytałam, to juz sama nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi znajomi też mają dziecko z seksu z gumką. Nawet nie wiedzieli, że pękła. Musiała być uszkodzona 🤨 Znali się wtedy 3 miesiące 🙃 Ale wszystko się dobrze ułożyło i super z nich para, a Julcia ma już 4 latka 🙂
I tak naszego gulka nikt nie przebije 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słuchajcie chyba wybiorę trucie się. Znowu mi włosy garściami wypadają i obsypało mi gębę pryszczami jak nastolatkę. No i włosy mi się znów przetłuszczają. Gin ściemniał, że po ciąży tak nie będzie 😜 Dupa blada. Jest jak było. Nie chcę łysa zostać 🤨 Plasterki pójdą w ruch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lady, no to Twoja wersja mi bardziej pasi bo nie chciałabym wybudzać :P Może dla noworodzia to by było niezbyt zdrowe bo On jednak powinien częściej jeść ale taka klucha jak Dżonku.. ;]

Wy tu o seksie a mi się kompletnie nie chce 😞 I obawiam się, że to przez kompleksy.
A jeszcze dziś nażarłam się słodyczy nawet tych z czekoladą ;] Koniec tego dobrego! Niedługo wtorek a we wtorki się ważę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikumiku napisał(a):
Lady, no to Twoja wersja mi bardziej pasi bo nie chciałabym wybudzać :P Może dla noworodzia to by było niezbyt zdrowe bo On jednak powinien częściej jeść ale taka klucha jak Dżonku.. ;]

Wy tu o seksie a mi się kompletnie nie chce 😞 I obawiam się, że to przez kompleksy.
A jeszcze dziś nażarłam się słodyczy nawet tych z czekoladą ;] Koniec tego dobrego! Niedługo wtorek a we wtorki się ważę :P


No noworodek musi jeść regularnie. My naszą wybudzaliśmy.

A co do seksu to ja jestem napalona jak królik, a bez pigułek czy plastrów nie można tak się dać ponieść. Natomiast używając pigułki lub plastry bzykać się nie chce 😜 I tym samy seksu mniej jest, więc też cały czas myślę, czy się na to decydować. Chyba, że przez problemy z włosami i cerą już nie wyrobię. Zacznę zaraz łykać Inneov Gęstość Włosów. Zawsze mi pomagał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Kurde moja mała ma coraz większą wysypkę 😞 aż na całej główce to ma, niektóre takie jakby ropne i śmierdzą właśnie ropą 😞 jutro koniecznie musimy iść do lekarza.


Moze to potowki.Alan tez juz mial pare ropnych i dostalismy masc sterydowa na nie.Idz do lekarza.Bedziesz spokojniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...