Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tez mam ta Pentelke, fajna jest 🙂 A ze Jasiol z wozkiem sie nie kochaja zbytnio to chciałam wprowadzic od czasu do czasu taka forme spacerku 🙂 Dzis jednak za mocno wieje :/
Karmie tylko cycem Kasia. Plus herbatka uspokajajaca (melisa, lipa, rumianek), bardzo ja lubi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra napisał(a):
Otworzyłam ten filmik parę dni temu i chyba po 5 sekundach miałam dosyć...w ogóle jak sobie to biedactwo przypomnę, to nienawidzę całego swiata za to, jaki jest.. Dalej nie oglądałam, bo doświadczyłam stanu, jakby mi ktoś operację na otwartym sercu przeprowadzał.

Wiecie coo...przeszłam w swoim życiu sporo urazów czaszki, dwa razy była pęknięta, nieważne. Wyczułam sobie na czubku głowy rowek, taki wzdłuż, przez środek i guza za uchem, we włosach po lewej stronie. Do tego przy namiętniejszym macaniu mam wrażenie, że jestem w stanie wyczuć, gdzie kończy się jedna kość a zaczyna inna. No i oczywiście skusił mnie wujcio Google, naczytałam się o kostniaku i mam pełne majty. Macie jakąś wiedzę na ten temat? Dodam,ze łeb mnie czasami napierdala nieziemsko, ale zwalałam na migrenę...
Po ostatnim urazie miałam się za rok zgłosić na rtg, ale ciąża, brak czasu, ciągle coś i zero dolegliwosci - olałam sprawę, minęło kilka lat i może powinnam się tym zainteresować.


Astra, nie panikuj, "guz" za uchem to jest normalna wypukłość anatomiczna, miejsce przyczepu mięśni. Chyba, że masz wyraźną asymetrię między lewą a prawą stroną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia co się odwlecze to... się upiecze 😉 To moja dewiza hahah. Gorzej, że Łukasz wyznaje tą samą zasadę i czasem tak oboje czekamy aż się to drugie za robotę weźmie 😁

Zrobiłyśmy z Werą obiad. Kurczak duszony na masełku, pyrki i sałata ze śmietaną 🙂

fiku ja ostatnio chusty nie używam tylko śmigam z Werą wózkiem po całym domu. Tak np. gotujemy obiady. Ona leży pod kątem tak, że wszystko widzi, a ja gotuję i do niej gadam 😉 A sprzątanie to w ogóle żaden problem, bo jak tylko usłyszy odkurzacz to zasypia. Kręgosłup by mi siadł jakbym wszystko z nią robiła. Na dwór też jeszcze z nią nie wyszłam w chuście. Ciągle uznaję, że a to za gorąco, a to za zimno 😉 Chociaż dzisiaj jest super pogoda.

Cieszę się strasznie, bo mamy z Łukaszem wychodne z okazji rocznicy do kina na Królewnę Śnieżkę i Łowcę. Wprawdzie tydzień po rocznicy, bo wtedy mama może z małą zostać, ale to zawsze coś 😁 Akurat zaczną Śnieżkę grać 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Aaaa co za marudny dzień! A już było tak miło ;] Siedzi w chuście i mamle rękę. A na dokładkę drapnął się pod okiem i wygląda jak urwis ;D

To mamlenie i ssanie rączki jedt najlepsze. Mam to uwiecznione 🙂 nagrałam filmik jak malutka ssie piąstkę 🙂 bezcenny widok 🙂 teraz cycujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alan wykapany spi.Niko chyba sie utopil,bo dobre 15 min bierze prysznic.Musze isc go pogonic,bo noc go zastanie.
Poloze go i tez laduje pod prysznicem i do lozka ide.Spac mi sie chce.

Dzisiaj sie dowiedzialam,ze chlopak 27lat z miejscowosci gdzie mieszka moja siostra dostal zawalu.... 😮To juz 3 przypadek w naszej okolicy.Niech sie ta pogoda unormuje,bo to chyba przez nia takie rzeczy sie dzieja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pościel spoko
mleko z tego co pamietam 48h

ja zrąbałam mleko mrożone, jak podgrzewałam w podgrzewaczu to woda tam mi sie dostała
i dupa nie było testu butelkowego

dziewczyny przepieknie usneły
najpierw Maje wykąpałam
potem Maja ze mną wykąpała Polę
Maja poszła oglądać bajki
ja usypiałam POlkę- fakt tez że szybciutko usneła
potem Mai mleczko zrobiłam do wyrka
i o 20.40 spały królewny 🙂
hmmmm a ja mam zamiar wziąć sie za prasowanie
wiec dobranoc 🙂

P>S. wafle na mnie paczą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

my drugi dzień z rzędu miałyśmy kolkę 😞 straszne to jest 😞 a tak uważam na to co jem i co i dupa 🥴
bidulka moja teraz śpi słodko
mi tak strasznie brakuje słodyczy, zwłaszcza czekolady że ojoj 😜 zwłaszcza że w ciąży non stop się zajadałam 😉
a teraz to herbatniki, biszkopty i dżemik 😉
mamusie karmiące piersią - jak często wasze dzieciaczki budzą się w nocy na cyca?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Jaszminka wiem, że to nie zależy tylko i wyłącznie od tego co zjem, ale to jest takie frustrujące jak się starasz żeby tego uniknąć a to cholerstwo i tak przychodzi 😞
biedne maluszki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...