Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dzisiaj taki zjazd. Zasypiam po prostu. Co za pogoda i ciśnienie. Kawy 2 mocne już wypiłam i chyba powinnam je sobie podać dożylnie by zadziałały. Wszyscy tu zdychamy i jeszcze żreć nam się chce cały czas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja mam dzisiaj taki zjazd. Zasypiam po prostu. Co za pogoda i ciśnienie. Kawy 2 mocne już wypiłam i chyba powinnam je sobie podać dożylnie by zadziałały. Wszyscy tu zdychamy i jeszcze żreć nam się chce cały czas 😜


hehe ja rano okropnie sie czułam po całej nocy jak mała tancowała. i rano tez zasypiałam na siedzaco, juz nie pamietam kiedy tak miałam ostatni raz.
Lady a Ty sie wysypiasz do pracy?? mała spi całe nocki??
jej nie ida jeszcze ząbki, nie??
kto jeszcze bez ząbków został?? wercia, i emi chyba. a tak to chyba wszytskie dzidki maja.
wiem ze fifi ma, nie wiem jak kikowa wiki i kacperek ewci i zuzia meti.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jutro sie wybieram do mojej dentystki. bede miec leczona 2 i 3, cos mi switało ze plomby sa refundowane od 1 do 3, ale nie wiem co i jak. i wiecie do znalazłam. mozna poczytac. dla dzieci do 6rż jakie sa swiadczenia refundowane. a patrze ze tu i podziały wiekowe.

http://www.mz.gov.pl/wwwfiles/ma_struktura/docs/zal10_swiadcz_gwaran_03082010.pdf
wychodzi ze juz pierwza wizyta u stomatologa z pociechami powinna byc za nami, hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak śpi całe noce, ale ona się budzi zawsze o 6 i już wstawać chce. W tygodniu to spoko, bo mi towarzyszy przy szykowaniu do pracy, ale w weekend to ja bym trochę dłużej pospała i nie ma, ona już figluje i się domaga towarzystwa. Potem zasypia koło 10 to ja już wybudzona jestem. Ogółem to wstaję do pracy 5-6 od lat, bo zawsze chodziłam na 8 i jakoś nigdy się do tego nie przyzwyczaję. Niektórzy mają tak, że już sami z siebie o 5-6 wstają niezależnie czy idą do pracy czy nie, a ja ile czasu bym tak nie wstawała to zawsze jest to dla mnie problem. Ja to w ogóle jestem śpioch 😞 Teraz wstaję o 6 i udaje mi się zdążyć z szykowaniem siebie, karmieniem, przewijaniem małej i chwilą zabawy.
Teraz nie mam powodu być niedospana, bo każdego dnia odkąd pracuję kładłam się spać po 21, ale ja mam niskie ciśnienie i jesienią chodzę wypluta. A dziś w biurze wszyscy tacy wypluci, więc to chyba pogoda. Niby w miarę ładnie jest i nie pada, ale widocznie ciśnienie niskie.
Moje kochaczki na spacerze są, więc mam nadzieję, że tu po mnie przyjdą na koniec pracy 🙂 Spacer by mnie rozbudził może, więc niech sobie Łukasz samochodem wraca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciłam nareszcie, od rana w domu byłam tylko na śniadaniu :P
Zaliczyłam lekarza, pracę, lidla i żłobek. No i mam ostre zapalenie gardła chyba przez niedoleczoną anginę ostatnią ☺️ i teraz musze brać zastrzyki w dupę ;]
Kolejne zwolnienie 🙃 Suma sumarum do pracy wracam 7 listopada, tym razem już chyba na pewno.

Zajebiaszcze zdjęcia 😁 Stwierdzam, że Wiki to jednak klon mamy ale do Bartucha też podona 😁 To niesamowite, że dzieciory potrafia byc tak do nas podobne. Ja z K jestesmy zupelnie rozni a Jasiek raz do mnie a raz do niego 😜 Chociaz ciocia zlobkowa za kazdym razem mowi ze cała mama 😜
Zuzia to chyba jednak tatuś :> Iga tak samo :P No przykro mi Ewcia, czas na syna 😜

Nie mam obiadu i pierdziele, nie spinam sie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
wizyta umówione na 14.50 ale dopiero w piatek
wiesz ewcia ten katar jakis straszny mega nie jest, i wodnisty bardzo
ale jednak ten kolor
a MAjka kaszle no i chce zobaczyc czy cos jej sie tam szykuje
a przy okazji pokaze jej ta kulke
no i wezme zwolnienie z basenu


a to wy zwolnienie musicie brac??
wiesz w sumie u nas tez nie był u igi jakis mega katar, u zuzi w ogole nic nie leciało tylko te oczy ropa poszła i ona wciagała non stop jakby cos, ale na zewnatrz nic nie wychodziło.
a u igusi to własnie był raczej taki wodnisty a raz na jakis czas jak psikała wylatywał własnie zielony 😞 nio ale obejrzy lekarka i bedziesz spokojniejsza.
my jutro na szczepinie ale raczej nie zaszczepia nas, tylko zobaczy gardełko, sie zwazymy, zmierzymy 😉
a ty sztunia szczepisz na pneumo czy w koncu zrezzygnowałąs??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my mamy karnet ewcia i jak opuszczamy basen to musimy miec zwolnienie inaczej wejscie nam przepada, no a to 40zł jak sądwie wiec szkoda

Majka mi pokasłuje
a i dopytam jeszcze o to szczepienie na pneumo

jezu to moje dzieco mnie wykonczy robi jazdy sledźjeden bo jest niewyspana
i drze sie o byle co
a jeszcze moj ojciec bierze ja do cyrku na 17.30 juz widze jaka lekko spiaco bedzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Wróciłam nareszcie, od rana w domu byłam tylko na śniadaniu :P
Zaliczyłam lekarza, pracę, lidla i żłobek. No i mam ostre zapalenie gardła chyba przez niedoleczoną anginę ostatnią ☺️ i teraz musze brać zastrzyki w dupę ;]
Kolejne zwolnienie 🙃 Suma sumarum do pracy wracam 7 listopada, tym razem już chyba na pewno.

Zajebiaszcze zdjęcia 😁 Stwierdzam, że Wiki to jednak klon mamy ale do Bartucha też podona 😁 To niesamowite, że dzieciory potrafia byc tak do nas podobne. Ja z K jestesmy zupelnie rozni a Jasiek raz do mnie a raz do niego 😜 Chociaz ciocia zlobkowa za kazdym razem mowi ze cała mama 😜
Zuzia to chyba jednak tatuś :> Iga tak samo :P No przykro mi Ewcia, czas na syna 😜

Nie mam obiadu i pierdziele, nie spinam sie :P



oooo powrót choróbska?? wspołczuje.
a czemu zastrzykiw dupe??
mi lekarka pwoiedziała ze jak mi nie pzrejdzie wtedy to da jakis antybiotyk i bede musiała odstawic mała, ale na szczescie sie udało pzregonic choróbstko, tfu tfu idz precz i nie wracaj.
fajnie ci z drugiej strony ze jeszcze bedziesz w chacie. nio ale na mnie juz czas, w koncu kiedys bym musiała isc, i mam nadzieje ze tak jak u Lady i u mnie nie bedzie az tak xle. zobaczymy.

a z synkiem... nie.... choc mąż mówi ze juz teraz by chciał. w sumie tearz tak rzadko jest seks ze jakbysmy wpadke zaliczyli to by była złosliwosc losu. obiecuje poprawe, ale cos nie wychodzi, i maz sie boczy troche ... ups.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
my mamy karnet ewcia i jak opuszczamy basen to musimy miec zwolnienie inaczej wejscie nam przepada, no a to 40zł jak sądwie wiec szkoda

Majka mi pokasłuje
a i dopytam jeszcze o to szczepienie na pneumo

jezu to moje dzieco mnie wykonczy robi jazdy sledźjeden bo jest niewyspana
i drze sie o byle co
a jeszcze moj ojciec bierze ja do cyrku na 17.30 juz widze jaka lekko spiaco bedzie :P


aha, nio tak, w sumie dobrze ze toleruja takie zwolnienia i załatwienie sprawy. spoko, fajnie, boz dzieciakami to róznie, w sumie zawsze cos... choc u mnie poki co u zuzi odpukac jest ok. a bałam sie ze jak ja maz w sopbote wział na basen to bedzie zonk, ale poki co ok, niech sie hartuje. mam nadzieje ze hascoseptem małej gardełko tez wyprowadze.
do cyrku?? fajnie, mi sie z dziecinstwem od razu kojarzy.
u nas ostatnio była ulotka, ale doszlismy do wnisoku ze jakos drogow wychodziło. mielismy isc ze znajomymi ale bilet w sumie jakis rodzinny czy cos, a to jakas sciema była bo wcale taniej nie wychodziło,a jesli juz to bardzo niewiele. i poczytałam opinie ze oprocz psa, kota i kozy to nic tam dzieciak nie zobaczy, a ja sie głównie na zwierzeta nastawiałam bo takie cyrki z akrobacjami i clownami to maja w pzredszkolu co jakis czas. juz jedne spotkanie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ksawery spi u mnie na brzuchiu nie ma goraczki a maruda taka jakby ja mial.. Zastrzyki?? Wspolczuje jak sobie przypomne zastrzyki z czasu ciazy i po porodzie buuu az mi sie cos robi... Ja ostatnio ma bole brzucha gdzies tak w okolicach jajnikow jak mnie zlapie to chodzic nie moge jeszcze mi sie okres zacza wczoraj lalo sie ze mnie tak ze co dwie godziny lazienka a w pewnym momenie to sie przestraszylismy bo nagle poczulam ze mokro patrze a spodnie czerwone a jakies 1.5 godziny wczesniwj bylam w toalecie a przyznam ze wczoraj z tego wszystkiego uzywalam tampony i podpaski na raz... Chyba musze sie wybrac do ginekologa?? Ale jakos nie moge..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
A nawet nie wiem co mają w przychodni. A co są różne na to szczepionki??


o ile sie dobrze orientuje to albo prevenar 13, albo synflorix czy cos takiego. u nas ponoc maja w przychodni ta druga, ale lekarka mówiła ze prevenar lepszy i ze jakby swoje szczepiła to prevenarem i siostra meza to samo mówiła. prevenar jest nw wiecej szczepów czy jak?? ja wziełam recepte i sama kupowałam i dla zuzi i dla igi teraz. zapłaciłam teraz 244zł, w aptece pod lwem, tam teraz najtaniej było, połowe miasta obdzwoniłam. znalazłam nawet za 320zł. takie rozbieżnosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Ksawery spi u mnie na brzuchiu nie ma goraczki a maruda taka jakby ja mial.. Zastrzyki?? Wspolczuje jak sobie przypomne zastrzyki z czasu ciazy i po porodzie buuu az mi sie cos robi... Ja ostatnio ma bole brzucha gdzies tak w okolicach jajnikow jak mnie zlapie to chodzic nie moge jeszcze mi sie okres zacza wczoraj lalo sie ze mnie tak ze co dwie godziny lazienka a w pewnym momenie to sie przestraszylismy bo nagle poczulam ze mokro patrze a spodnie czerwone a jakies 1.5 godziny wczesniwj bylam w toalecie a przyznam ze wczoraj z tego wszystkiego uzywalam tampony i podpaski na raz... Chyba musze sie wybrac do ginekologa?? Ale jakos nie moge..


nio jak tak sie leje, to cos mzoe byc nie tak, w sumie nie powinno. zreszta to nie twój pierwszy okres. ponoc po karmieniu czy pierwszy po porodzie moze byc jak rzeź, pamietam jak dziewczyny pisały. ale Ty juz miałas, bo pamietam akcje co czekałysmy na okres, bo mogłaby byc siostrzyczka, nie/?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra to sie zaczelo od tego ze mialam slaby pokarm potem okazalo sie ze Ksawery nie przybiera na wadze wiec musialam go zaczac dokarmiac a jak zaczelam go dokarmiac to wyszla skaza bialkowa i specjalne mleko wiec zeby go karmic piersia i dokarmiac to zrezygnowalam z produktow z bialkiem no ale wtedy Ksawery juz nawet nie chcial probowac ssac wolal butle. Czasem mi przykro zenie moge go karmic piersia ale mam chociaż pewnosc ze sie najada i ladnie przybiera na wadze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, no już pamiętam 🙂
ja już mam jazdę jakąś jak słyszę,że jakaś mama przestała karmić, bo miała "słaby pokarm". Mam tu taką jedną na wsi, która to haslo namolnie powtarza, a mnie krew zalewa, bo sobie małpa sprawy nie zdaje ile ktoś inny by dał za taki "słaby pokarm" chociaż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...