Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Julke nadrabiam
maz u tesciow

spi na dworze 😠 😠


oj jaki ten twoj maz latawiec, zamiast z wami pobyc. pewnie zamknij drzwi...
a julka dobra, ogladałam dzis i jestem na biezaco. ale smiac mi sie chce z niektórych watków, jak teraz usilnie monisia próbuje w ciaze zajesc, hehe i zwolnienie od reumatologa, i jak zdobyła usg na płytke, szok, scenarzysta ma fantazje 🙂


kur... ale mi sie chce słodkiego, łaze po chacie i po półkach szperam...



hahah...zajebista Monisia jest
ale powoli dziala mi na nerwy 😠 😠
maz grzecznie wrocil do domu
teraz sobie robi kolacje
a co 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
leliva napisał(a):
ewcia napisał(a):
leliva napisał(a):
Mam wkurwa, jestem niewyspana, zagoniona, zapomniałam we wtorek iść na moje latino, chyba z tego zrezygnuję, bo bez sensu, nie wyrabiam.
Brak ochoty na nic.
Deprecha jesienna mnie chyba łapie.

Ula znowu strasznie absorbująca, ma fazę na chodzenie i trzeba ją wszedzie za ręce prowadzić, bo inaczej jest ryk.

Tyle u mnie.
Spadam coś posprzątać i zbieram się do pracy.
W pracy niestety nie mogę Was podczytywać, bo szef kamerkę zamontował z widokiem m.in. na nasz monitor 😠 Pełna inwigilacja.


u jesienna deprecha, pewnie tez od pon na zakretach nie bede wyrabiac. choc w sumie u mnie to moze byc zimowa bo mówili rano w pytaniu na sniadanie ze koniec jesieni juz i poczatek zimy.

Leliva a Ty musisz Ulcie prowadzac za rece?? mi dzis lekarka pwoiedziała ze jak mała sie rwie to niech sama chodzi, jak ma siłe i da rade, ale bron boze nie dawac rak i nic nie pomagac, bo mozna krzywde zrobic. dzis specjalnie mi mówiła o tym bo widziała jaka mała szalona.


Niestety mojemu dziecku nie wystarcza stanie w miejscu przy pufie/tapczanie/stole. Ona ma wielkie parcie na przemieszczanie się, drze sie okrutnie jak ją olewam i robię swoje. Ona ma takie etapy, że trzeba jej pomóc - tak było np jak nie potrafiła się przewrócić z brzucha na plecy albo usiąść samej - trzeba ją było przewrócić albo posadzić, wtedy się uspokajała. Teraz też to trzeba będzie przetrwać, aż się nauczy sama przemieszczać. I myślę, że krzywdy jej nie zrobię, bo wstaje już zupełnie sama, tylko do tuptania potrzebuje pomocy 🙂


niom, nie wiem co powiedziec, mieszane mam uczucia. wiesz stanie to stanie, a przemieszczanie to juz trezba wiesz nózki wytezyc i jak one sie gibią jeszcze to mzoe nie czas, a mysle ze za rece prowadzac... nio nie wiem sama.
moja łazi sama przy meblach, nie jest to jakies mega szybkie, ale jak chce, da rade - niech łazikuje. ale za rece bym jej nie prowadzała.

nio Iza Monia wymiata, wiesz musi byc intryga, ale to jest na tyle głupie. moze sa takie laski, ale wiesz co... smiac sie chce. ze innego chłopa szuka do ciazy teraz. i ten serial taki smieszny... bo tu miłosc na która kazdy czeka... julka i janek...i pzreszkadzacze i sledczy co podejrzewaja ze pzreszkadzacze cos knuja. hhheeeeee, a matka monisi... kurde niech jeszcze ojca pokaza, hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeny dziewczyny jak mnie dupa boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Już nie mam jak spać bo dwa poślady zaatakowane a jeszcze trzy zastrzyki ;] I do tego moje siniole, które nie chca zleźć :P
No żale się :P hehe

Ja tam Julki nie oglądam, oglądałam Majkę :P
Teraz wciągnęłam się w Przyjaciółki hehe, włacha się skończył odcinek :P
Trzeba się trochę poodmóżdżać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
układalismy puzzle do tej pory. Zuzia w miedzyczasie kaszlała, Iga tez sie pzrebudziła z płaczem. nie ma co wypatrywac najgorszego ale cos mam złe przeczucia, ze te pneumokoki moga nam dac w kosc, ze np mała bedzie goraczkowac czy cos, ze tak ja na zas próbujemy uchronic.
Fiku a Jasiolek dobrze przechodził ten prevenar?? wy teraz jakos na 2 dawke czy w listopadzie, bo wiem ze pisałas ale nie pamietam.

ide spac, bo jutro mój osttani dzien bez pracy i bede straszyc, a potem taki zwykły weekend, i do pracy rodacy. chyba ze sie znów rozchoruje 😉
po tym auchanie wczorajszym i dzis łazeniem do przychodni, dopzredszkola i do dentystki to kto wie 😉 hehe

zdrówka Fiku, dasz rade z zastrzykami. ale ja po porodzie to ok, duzo dostawałam w reke. ale pamietam jak z zuzia na patologii lezałam, włąsnie jak piszesz oba poslady pokłute i sianiaki wielkie i spac sie nie dało.
och
lece dobranoc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No po porodzie i też jak lezałam na patologii ciąży to byłam kłuta, ale wtedy to było nic. te zastrzyki same w sobie nie bolą no bo co ale teraz dupa napieprza równo :P A mama mi mowiła, ze będzie bolało :P Przeżyję 😁 I tak największy hardkor póki co to miałam po skręceniu giry jak kłuli mnie w staw kolanowy 🙃 ło matko to był dziwny ból :P

Jasiek szczepienie przetrwał dobrze, nic mu nie dolegało 🙂 Mieliśmy miec druga dawke 18 października, ale był na antybiotyku więc w przyszłym tygodniu pójdę 🙂

Teraz śpiuchna w łóżeczku, położyłam dziada na podusi na plecach a ten z przyzwyczajenia obrócił się na brzuch i tak sobie kima już trochę a ja się boję iść spać bo mam schize mimo że to już nie noworod. Chyba mu wyjmę tą poduszkę :P Aaa nie wiem.

Dobranoc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!

Pije kawke
Jade z Niko do przedszkola
pranie sie pierze

musze posprzatac,bo wieczorem maja byc goscie
a znowu caly dzien bedziemy latac

po cwiczeniach do chrzestnej od Niko na szybko kawke
na cmentarz do meza dziadka i tak znwowu dzien zleci

aaa..musze meza pochwalic za stroik jaki wcoraj kupli do moich dziadkow
i nawet bukiet do wazonu pod kolor 😁
jednak czasami jak chce to potrafi

Alan na ziemi sie bawi

dostal wczoraj nowy ,wiekszy smok i chyba bedziemy dawac na zmiane
bo szczurek sie wkurza na nowy

mam w planie robic sok jablkowy
wczoraj od tesciowej pilam .........pyszny naturalny bez cukru
beda pic dzieci w zime

a i pigwy juz czekaja na dzem-hahaha
ale to jutro wszystko
jeszcze pietrucha czeka na mrozenie
tesciowa sciagne ona potrafi posiekac drobno 😜
marchewe musze kupic od gospodarza dla ALana
ale najpierw sie dowiemy jakie opryski robil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dybry.
Zakupy stanikowe udane. Tak jak myślałam byłam większym wyzwaniem niż Aga. Kobitka powiedziała, że teraz tak bardzo się wszędzie trąbi o prawidłowym doborze staników i kobiety są już bardziej uświadomione, ale niestety głównie dotyczy to dużych piersi, a o małych wciąż producenci bielizny trochę zapominają. Bo małe nie są takie uciążliwe jak za duże. No ale na szczęście już coraz bardziej producenci dobrych marek bielizny uświadamiają sobie to, że małą miseczkę maja nie tylko 12 letnie dziewczynki z malusieńkim obwodem albo anorektyczki.
Na początku byłam podłamana, bo jak mnie wymierzyła i naznosiła pierwsze modele to standardowo były to takie staniki gdzie miseczki były dobre, a rozstaw za wąski. Myślę sobie: no tak jak zwykle. Na szczęście po przymierzeniu pierwszej serii pani już wiedziała co szukać i się okazało, że większość staników w rozmiarach 70C jest na mnie ok, niektóre 75C. Ogółem przy małym biuście nie zaleca się tych bardzo ciasnych tak jak przy dużym, bo tutaj nic nie musi być dźwigane. Miałam jeszcze problem z niektórymi modelami, że jak fiszbina okalała cała pierś to miseczka była za duża.
Spędziłam w przymierzalni więcej czasu niż Aga. Pomagały mi w końcu 2 panie i udało mi się kupić stanik firmy Change za uwaga 89zł! Cena super, bo przy rozmiarach niestandardowych zazwyczaj trzeba bulić ponad stówę. Do tego panie powiedziały, że w Manufakturze właśnie otworzył się sklep Change'a, więc skoro ich rozmiarówka jest dla mnie super to będę mogła jeszcze coś sobie wyszukać tam. Co najważniejsze piersi wyglądają super w staniku i super w bluzce, bo tego też zazwyczaj nie udało mi się połączyć. Gdy udało mi się dobrać stanik tak, że nie odstawał i nawet mikroskopijny rowek się tworzył to w bluzce wyglądało jakbym w ogóle cycków nie miała, bo za bardzo było ściśnięte i spłaszczone by mogły od góry się trochę wylewać. A przy tym staniku biust wygląda super i w bluzce i bez 😉
Aga też sobie coś wybrała, ale jej przypasował taki za 139zł. Też bym tyle wydała za swój gdyby tyle kosztował i tak leżał jak leży 🙂
Zadowolone wróciłyśmy do domu, a dziś dumne wyprostowane z cyckiem wypiętym chodzimy po biurze w naszych nowych cyckonoszach 🙃 🙃 🙃
A Wernisaż dziś cos budził się w nocy. Może zęby 🙃
Biorę się do roboty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo 🙂

Lady, mówisz o Change Lingerie? Jeśli tak, to w Porcie-Łódź też jest i juz się tam zaopatrywałam, bardzo lubię ich bieliznę. A w ogóle to koleżanka mi podpowiedziała,żebym tam pojechała i tam dobrała sobie stanik na te moje pieprze 😁
a ze nie lubię portu, a w manu jestem często, to się bardzo cieszę,że jest i tam 🙂

Pospaliśmy do 8:30
wicher dziś wieje jak pojebany głowę chce urwać brrrrrr
Dzieci ogladają Yogi'ego

Miałam plan posprzątania w szafkach, bo rano jak wstałam to slonko świeciło
a teraz nic mi się nie chce bo na dworze ciemnica
wypiję kawkę to może się bujnę bo na razie nie ma szans 😜

STO LAT, JASIUUUUU 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak. Na metce jest napisane Change. Dobrze wiedzieć, że też jest w Porcie 🙂 A tak ogółem to w tej Szyfonierze maja mnóstwo różnych marek i Change jest u nich nowością. One się kontaktują z producentami i np. jak komuś podpasuje jakiś stanik i chciałby taki sam w innym kolorze to można zamówić by uszyli 🙂 Cieszę się, że znalazłam to miejsce. Zajrzyj sobie Astra kiedyś to na Legionów 2 jest zaraz przy Placu Wolności.
Jejciu Jasio jaki ty już dorosły. Najlepszego !!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejko

ewcia czytam i kasuje, chodziło mi o to, że dzisiaj jestem zjebana jakoś i czytam ale we łbie nic nie zostaje 🙂

gratki dla Mani
całusy dla mojego dorosłego zięcia :P
ciebie fiku w dupę całuje :P

polke chyba dalej zęby bolą, dzis z nimi do lekarza
w domu juz troche ogarnełam
teraz siebie musze zrobic bo podobno do tesciowej jedziemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratki Mania 😁

Dzieki za życzonka 😘, faktycznie dziś 8 miechów, łooooooooooooo! Rośnie bachorzysko 🙂))
Dziś jak odwiozłam dziecię do żłoba, weszliśmy do szatni a tam jego Żanetka z inną dzidzią na rękach idzie sobie do sali :P I ta konsternacja w oczach Jaśka aaaaaa nawet się nie uśmiechnął taki był zazdrosny hehe :P Oczywiście wróciła :] To jest gnojek, ale ciesze sie 🙂

Pierwsze słysze o takiej firmie bieliźnianej 🙂 Szczerze mówiąc nigdy się specjalnie nie wczuwałam w staniki, zawsze kupiłam coś na ruskim rynku i było okej. Ale ja tez mam bardziej standardowy biust. Tzn miałam bo moje aktualne skarpety już się tak nie układają jak kiedyś 😞 A może być jeszcze gorzej bo Janiątko poza ssaniem ich lubi sobie chwycić za suta, ciągnie je wtedy i gada po swojemu. Nie zabronie bo robi to przesłodko ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiku 😁
Ja nie mam cycków, zastanawiam się dlaczego w okresie dojrzewania miałam etap, gdzie kupowałam miseczkę C, potem nawet nie było to A, po Bartku można powiedzieć - male B, a teraz? 😁 a teraz kurwa jakby nie ten dopasowany stanik, który robi bardzo wiele, to... z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył mnie dla hecy 🙃 masakra. Jakbym kupiła na rynku to sądzę,że byłaby to porażka 😁 a trochę szydera nosić za duże staniki 😜
Ale jak się skarżę mężowi, to on mówi,ze przecież są takie, jak powinny być, więc nie wiem WTF 😜

Gratki dla Mani 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):


Jasiek szczepienie przetrwał dobrze, nic mu nie dolegało 🙂 Mieliśmy miec druga dawke 18 października, ale był na antybiotyku więc w przyszłym tygodniu pójdę 🙂


nio ja mam nadzieje ze i u naszej bedzie dobrze, pzrespała prawie cała noc, lepiej niz te wczesniejsze takze jestem dobrej mysli, rano zjadła kaszke i tez poszła lulciu, zobaczymy jaka bedzie jak wstanie.

a tak w ogole to hejo.

STO LAT dla Jasiolka 🙂

rano u nas snieg, widziałyscie po wpisie na fb, maz umówił na jutro samochod na wymiane opon, wiec bede gotowa juz do zimy. zuzia zadowolona ze pojdzie na sanki, bo nieźle kotłowało, ale juz teraz słonce swieci i nie widac zeby snieg jakis padał.
ja po kawce, zrobiłam pranie, bo zuzia sie zlulała w nocy, zwalam to na chorobe, bo tak kaszlała w nocy i rano ze mało sie nie udusiła, wiec została w domku, i obie mi rano marudziły i płakały. ale juz jest ok, nic po niej nie widac. ale jakies sa epidemie bo nie ma miejsca w przychodni zeby sie dostac na wizyte 😞 buuu ale w srode jestem umówiona odnosnie tych zuzi uszu, wiec mzoe nie rozwinie sie nic do tej pory, zobaczymy.
pralka zrobiła pranie, ja poprasowałam sterte, a teraz właczyłam komp, na chwilke, bo zuzia juz krzyczy ze chce bajki na kompie hehe
Lady super ze stanik wybrałas 😉 i widzisz nie sa takie małe jak jest C. ja normalnie kupuje C albo D. a z tych do karmienia nawet E.

Iza jakis smok dostał wiekszy Alanek?? taki po 6 miesiacu?? ja od razu jak 6 skonczyła taki dałam, ale ona sie bardziej bawi, bierze do buzi otoczke albo smycz, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaicie,że z samej Bartka szafki wpakowałam w dwa wory, takie 150-litrowe, ciuchy, z których wyrósł? 😮 i to są w większości takie, które ze dwa razy na sobie miał, niektóre wcale 😮 nóweczki nieśmigane normalnie. Tak szybko dzieciaki w tym wieku rosną,że szok. Ale dobrze,że ja mu kolorowe ciuchy zawsze kupowałam, on np uwielbia czerwone bluzki czy bluzy, pomaranczowych ma sporo, zielonych, szarych - będą dla Wikusi 🙂
film o kosmosie jakiś na discovery obejrzal, a teraz poszedł mi przynieść ziemnniaki z piwnicy, ja walczę z ciuchami dalej. zimowe wyprane przyniosłam, trzeba się przygotować na zimę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewciu są bardzo małe tylko jak profesjonalnie dobierzesz stanik to stereotypy kojarzące się z dotychczasowymi stanikami, które miały rozmiary tylko od A do D w ogóle nie mają związku z rzeczywistością. Mi tylko odstają sutki od ciała i taki mini mini kawałek ciałka. W rozmiarówce tradycyjnej zazwyczaj staniki z miseczką A miałam puste. Mam cycki jak dziewczynka, której dopiero zaczyna biust rosnąć. Mogę śmigać bez stanika i nic mnie nawet nie boli i nic nie skacze. Także ja muszę sobie cycki robić. Nie przeszkadza mi to jakoś strasznie, szczególnie odkąd przyjaźnię się z Agą, która ma największe cycki jakie w życiu widziałam. To jak ona cierpi, jak boli ją kręgosłup, albo ma wrażenie, że jej ramiączka od stanika ręce utną po całym dniu jak ma źle dobrany stanik to jest po prostu jakaś masakra. Nawet but ciężko zasznurować przy takim cycu 🙃 Jeszcze do tego wszystkiego ona jest bardzo niska.
A najlepsze jest to, że u mnie w rodzinie kobitki mają biusty takie w sam raz. Nie za małe nie za duże. Stereotypowe C w większości. Ja po prostu mam cycki po tacie 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙃 Widać ojcowskie geny silne nie tylko u mnie 😁
Jem wiedeńskiego, a dziewczyny wuzetki. Ja na szczęście wuzetek nie lubię. Tłumaczę sobie, że ten pączek taki malusi i ma dużą dziurkę 😁 W cycki pójdzie 😎 Taaa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam po tacie tyłek odstający. A cycki mam po chrzestnej, siostra mamy. Bo moja mama też ma jajka sadzone, a ja zawsze moiałam spore piersi pomimo, że zawsze chuda jak patyk i niska. Teraz kupiłam w ciuchbudzie rozmiar DD 🙂 są duże. Michał się nimi wczoraj w wannie bawił aż mu peryskop wystawił się ponad taflę wody 🙂
No i co było dalej pisać nie muszę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...