Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A to widok z naszeho okna 😮
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/dscn9142.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/4331/dscn9142.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Niko w akcji 😁Płakał,że chce isc na dwor.To na chwilke dostal pozwolenie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/252/dscn9145j.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/9715/dscn9145j.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ave!
Udało mi się po miesiącu wcisnąć małej Bebiko 🙂
Gryzła smoczek namiętnie. Też ją wkurzają te zębiska. Ja ząbkuję razem z nią. Czeka mnie chyba dentysta. 8-mka próbuje mi się przebić ale nie może, jest mała dziurka w dziąśle z której sączy się ropa 😞 aaaaaaa dłutowanie po raz drugi mnie chyba czeka bo ten ząb na bank jest zepsuty skoro ropa podchodzi i boli jak ch...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra jutro robię to to na włosy. Tylko ja użyję oleju kokosowego do włosów Vatika Dabur bo mam i niedlugo mi się przeterminuje.
Kasia mi podeszło też ropą przy wyrzynaniu ósemki i są zdrowe według prześwietlenia.
Zapadam w sen zimowy. Dziś zjazd studencki, a ja ściemniłam koleżance, że jestem zaziębiona.
Uskuteczniliśmy wielkie sprzątanie z Łukaszem i trochę padam.
Czy tylko moje jest wciąż bezzepębnym Gackiem czy któreś jeszcze?
Jagódce pierwszy ząbal wyszedł w tym tyg.a zazwyczaj wszystko u nich obu się dzieje dokładnie w tym samym czasie. No to teraz się rozjechało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izu może to jest rozgrzewający na celulit? Właściwie nieważne, ale jak piecze to rozgrzewający, też kiedyś miałam i radzę nie przesadzać z tym :/

U nas też zima :P
Dziecior dziś miał dzień maruda 🙂 Teraz punia więc spadam na rower bo dawno nie byłam :/
Astra najsłodszego :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basen dziś bez nurkowania, bo cały czas ręce do buzi pchała, nie dało rady, bo by się wody opiła. Może jej zęby kolejne idą?

Pierwsze słyszę o laminowaniu włosów, ale często końcówki włosów taplam w jakiś olejkach, lepiej się rozczesują wtedy i układają.

Postanowiłam męża zaangażować w nocne karmienia, bo do tej pory tylko ja wstawałam. A teraz czuję, że nie wyrabiam, staję się ze zmęczenia strasznie drażliwa i chodzę półprzytomna. Czas odespać zaległości 🙂 Tylko jeszcze nie dziś, bo sie wybrał na piwo z kumplami:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Izu może to jest rozgrzewający na celulit? Właściwie nieważne, ale jak piecze to rozgrzewający, też kiedyś miałam i radzę nie przesadzać z tym :/

U nas też zima :P
Dziecior dziś miał dzień maruda 🙂 Teraz punia więc spadam na rower bo dawno nie byłam :/
Astra najsłodszego :*


no ,na celulit tez niby dziala
i na nadmiar tluszczu 😁 😁
daje ciepelko,oj daje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, ja po sprzataniu, babce (objadlam sie jak nigdy) i gosciach, dzieciaki sie wybawiły, my pogadalismy.synek kolezanki ma okropne zaparcia, akurat chciało mu sie kupke, płakał okropnie, ze pupa boli, na nocnik nie chciał usiasc, ale az sie trzasł z bolu, okropne. ma 2,5 roku. dałysmy czopek glicerynowy, bo juz patrzec nie mogłam. i po dłuzszym czasie zrobił, ale w majtki, razem z siku. matko boska, az mi sie wyc chciał ajk na niego patrzyłam. tak się mordował. a kolezanki córka autystyczna, miała takie zaparcia ze az oczy na wierzch wychodziły i lewatywy robili. była nawet tydzienw szpitalu, porobili badania i nic nie wyszło. az pojechali do szeptuchy z orli, i jak ręką odjął szok, narazie jest dobrze.dodam ze ona jest autystykiem, a to ponoc czeste zjawisko u takich dzieci.
Boze dziękuję Ci że moje dzieci są zdrowe....

została mi tylko niedziela... buuuuu.... dobrze ze czas pzrestawiaja, zawsze to godzina do przodu z Igusia w domku, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
maz oszalal
w pizzamie plecial na dwor fotki robic do pracy
jaka w Pl jest zima 🤪 🤪

szukam butow dla NIko na zime

chyba sie z nim przejade do sklepu przymierzyc jakies
i pozniej porownam ceny na necie
przymierzal te z Lasockiego i ciezko mu sie je ubiera wiec odpadaja 😞
ale co tak poszukamy inne
myslalam,ze z Alpinus czy Campus jakies
musze moje zimowki naszykowac do boju
ciekawe czy sie do spodnie na snieg zmieszcze 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza a patrzyłas w smyku?? my kupilismy dla zuzi takie fajne, i z membrana, nie przemakajace maja byc, i oddychajace, zobaczymy jak sie sprawdza i bardzo łatwo sama zakłada. i udało nam sie kupic w pormocji, bo to nie najnowsza kolekcja, za 65zł, jak za darmo, bo fajnie wygladaja. zobacz sobie przy okazji tam. ja nigdyw smyku nie kupowałam bo myslałam ze tam okropnie drogo, ale i kapcie dla zuzy patrzyłam, fajne były tylko akurat rozmiaru nie było a chciała kolor dziewczecy a nie brazowe czy granatowe. a te zimówki ze 3 pary fajnych były, a te jeszcze w promo.

o np jakies takie:

http://www.smyk.com/cool-club-trzewiki-chlopiece-rozmiar-33,p1052013613,ubranka-dla-dzieci-p

my włąsnie tu upatrzylismy a inne kupilismy i za tanioche, zobaczymy jak sie sprawdza. jeszcze jak my bylismy to było -25% na buty zimowe, wiec nie kosztowąły tyle co na stronie.


lece spac... dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A jakie kupujecie buciki dla tych młodszych pociech? Bo nie mam pojęcia w co się zaopatrzyć, jeszcze nie łazi ale możliwe że niedługo będzie no i czym wypełnione tak żeby nie zmarzł? Matko, jestem totalnie nieprzygotowana :P

Poza tym Jasiol ma znowu katar, zastrzele się jak się przerodzi w infekcję ;(
Już się nawet zastanawiam nad sposobem Sztuni, walnąc ten mocniejszy nasivin raz i zobaczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
A jakie kupujecie buciki dla tych młodszych pociech? Bo nie mam pojęcia w co się zaopatrzyć, jeszcze nie łazi ale możliwe że niedługo będzie no i czym wypełnione tak żeby nie zmarzł? Matko, jestem totalnie nieprzygotowana :P

Poza tym Jasiol ma znowu katar, zastrzele się jak się przerodzi w infekcję ;(
Już się nawet zastanawiam nad sposobem Sztuni, walnąc ten mocniejszy nasivin raz i zobaczyć.

Ja też używam u Mani tego nasivinu jak się pojawia katar. Ona ma od ząbków bo nie jest ani zielony ani żółty. Teraz też Jej świszczy w nosku, ale być może od grzejnika. Dlatego założyłam taki ceramiczny nawilżacz na wodę i powiesiłam na grzejniczku.
Ja mam dla małej kozaczki ocieplane w środku kożuszkiem. 3 pary mam. Dwie od teściowej dostałam, a jedną na allegro zamówiłam.
A jak byliśmy ostatnio w Auchanie po pampersy w promocji(kupiliśmy dwie paczki, były przecenione z 46 zł na 29) to widziałam kozaczki na dziale dziecięcym dla chłopców i dziewczynek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemka.
Astra a jaką pastą Wikusia myje ząbki? Moja myje ziajką 🙂 jest pyszna 🙂 i kupiliśmy jej taką malutką szczoteczkę do zębów z dziurką w rączce żeby mogła sobie swobodnie trzymać 🙂
O my taką o mamy 🙂
http://www.doz.pl/apteka/p3498-Jordan_Step_by_Step_0-2_szczoteczka_do_zebow_1_szt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale super ta szczoteczka. Ja mam tylko taką na palec oczywiście jeszcze nieużywana 😉
Ewcia trzym się w pracy 🙂 Ja mogę powiedzieć, że z przyjemnością jutro idę 🙂 Rano po obudzeniu medytowałam co jutro założę 🙃
Werka dała nam się wyspać przy niedzieli do 7 czyli 8 starego czasu, bo tak to wstaje o 6 co do minuty 😉
leliva angażuj chłopa, bo najwidoczniej za dużo siły ma skoro tak ciągle łazi gdzieś z kumplami. Nigdy tego nie zrozumiem u facetów żonatych i dzieciatych. A ci jego kumple też mają dzieci??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Ale super ta szczoteczka. Ja mam tylko taką na palec oczywiście jeszcze nieużywana 😉
Ewcia trzym się w pracy 🙂 Ja mogę powiedzieć, że z przyjemnością jutro idę 🙂 Rano po obudzeniu medytowałam co jutro założę 🙃
Werka dała nam się wyspać przy niedzieli do 7 czyli 8 starego czasu, bo tak to wstaje o 6 co do minuty 😉
leliva angażuj chłopa, bo najwidoczniej za dużo siły ma skoro tak ciągle łazi gdzieś z kumplami. Nigdy tego nie zrozumiem u facetów żonatych i dzieciatych. A ci jego kumple też mają dzieci??

No Lady super jest bo na uchwycie ma takie wypustki, które mogą służyć za gryzak 🙂 mała się trzęsie na widok tej szczoteczki 🙂
Ahh za tymi chłopami to nie nadążysz. Mój ma w tyłku kolegów, cały tydzień pratycznie pracuje i mówi, że woli ze mną ten czas spędzić. A na weekendy strasznie się cieszy bo ma nas obie na cały dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałam tą szczoteczkę w sklepie właśnie 🙂
My oboje domatorzy od dłuzszego czasu 🙂 I mistrzowie wymyślania wymówek przed znajomymi by opuścić jakąś imprezę. Choć znajomi już też w większości cenią sobie domowy spokój. Teraz nam się szykuje parapetówa u Gochy niedługo. Na szczęście nie nocna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):

leliva angażuj chłopa, bo najwidoczniej za dużo siły ma skoro tak ciągle łazi gdzieś z kumplami. Nigdy tego nie zrozumiem u facetów żonatych i dzieciatych. A ci jego kumple też mają dzieci??


Kumple w większości nieżonaci i niedzieciaci. Właśnie wczoraj męża poinformowałam, że dzielimy się nocnymi karmieniami, bo przecież cyckiem już nie karmię, więc może przejąć trochę obowiązków. Póki co chyba myśli, że to na kilka dni, póki troszkę nie odeśpię, ale jeszcze się zdziwi 😉
Kasiu, pytałaś ile razy Ula się budzi - przeważnie trzy razy - po 22, koło 1 i o 5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leliva napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):

leliva angażuj chłopa, bo najwidoczniej za dużo siły ma skoro tak ciągle łazi gdzieś z kumplami. Nigdy tego nie zrozumiem u facetów żonatych i dzieciatych. A ci jego kumple też mają dzieci??


Kumple w większości nieżonaci i niedzieciaci. Właśnie wczoraj męża poinformowałam, że dzielimy się nocnymi karmieniami, bo przecież cyckiem już nie karmię, więc może przejąć trochę obowiązków. Póki co chyba myśli, że to na kilka dni, póki troszkę nie odeśpię, ale jeszcze się zdziwi 😉
Kasiu, pytałaś ile razy Ula się budzi - przeważnie trzy razy - po 22, koło 1 i o 5.


I brawo 🙂
U nas dziś wreszcie pięknie. Jest śnieg, jest 0 stopni i nic nie wieje. Wczoraj cały dzień padał śnieg z deszczem i był ogromny wiatr. Dumam jakby tu Werkę ubrać na obiad do rodziców. Może jakiś spacer by potem zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...