Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

My jesteśmy do Gochy na parapetówę zaproszeni na 1 grudnia i już z Łukaszem się kłócimy kto będzie mówił, że prowadzi 🙃 Przynajmniej do chlania wtedy nikt nie namawia. My oboje antyalkoholowi. Piwko czasami do Dextera sobie walniemy, ale odkąd pracuję to nie, bo bym zasnęła nim Dextera skończymy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
nio ja własnie tez nie piję za wiele. rzadko mi sie zdarza, a te shandy to raczej jak jest ciepło zeby sie ochłodzic. tak jak piszecie zawsze ktos musi byc trzeźwy, w razie W, przy dzieciach nigdy nic nie wiadomo.
nio ale od kawy jestem uzalezniona na maksa, nawet w ciazy piłam, jak karmie tez pije. pamietam jak sie zuzia urodziła to pierwsze co to połoznej zapytałam czy moge kawę pic.
a Iza ja Ciebie podziwiam, meza nie ma a Ty z dwójka dzieci musisz drewno rąbac, szok 🙂 mamuska jestes the best.

Polciu zdrówka. ciekawe co to?? ale ząbków nie ma sztunia ona wcale?? a slini się??
ponoc na zeby sie leje z buzi, albo jak gardło chore to tez sie dziecko mocno slini.

moja jak miała te gardełko wirusowo czerwone to miała goraczke, ale zbiłam raz i juz sie nie pojawiła. a co lekarka na polcie mówiła?? ona pzreziebiona??

Kasia, jaka dieta ziemniaczana?? schudła od diety?? czy Ty na jakiejs diecie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
nio ja własnie tez nie piję za wiele. rzadko mi sie zdarza, a te shandy to raczej jak jest ciepło zeby sie ochłodzic. tak jak piszecie zawsze ktos musi byc trzeźwy, w razie W, przy dzieciach nigdy nic nie wiadomo.
nio ale od kawy jestem uzalezniona na maksa, nawet w ciazy piłam, jak karmie tez pije. pamietam jak sie zuzia urodziła to pierwsze co to połoznej zapytałam czy moge kawę pic.
a Iza ja Ciebie podziwiam, meza nie ma a Ty z dwójka dzieci musisz drewno rąbac, szok 🙂 mamuska jestes the best.

Polciu zdrówka. ciekawe co to?? ale ząbków nie ma sztunia ona wcale?? a slini się??
ponoc na zeby sie leje z buzi, albo jak gardło chore to tez sie dziecko mocno slini.

moja jak miała te gardełko wirusowo czerwone to miała goraczke, ale zbiłam raz i juz sie nie
pojawiła. a co lekarka na polcie mówiła?? ona pzreziebiona??

Kasia, jaka dieta ziemniaczana?? schudła od diety?? czy Ty na jakiejs diecie ??

Ewcia mała jakiś czas temu miała zmiany alergiczne i lekarka powiedziała, że to od jakiegoś jedzonka i kazała dawać jej syrop Aerius żeby zeszły te zmiany i przez tydzień dawać jej tylko i wyłącznie ziemniaczka. Więc nie jadła kaszek, deserków. Dlatego spadła z wagi. Ale to nie była alergia raczej na coś co jej dawałam do jedzenia, bo wcześniej też jadła zupki, deserki i kaszki i nic jej nie było. Stawiam na te orzechy włoskie, których za dużo jadlam. Teraz je powolutku wszystko. I nic się nie dzieje. Poza krostkami na kuciapce od pampersów.
Sztunia, a jak tam Poli krostki? Zeszły? Czym smarujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ma już 38, wiec do lekarza na 14
ewcia ona ma 4 zeby juz, i lekarka wtedy mówiła że katar od ząbkowania ale to było 14 dni temu jak katar sie zaczął i ma nadal, wiec schizuje sie zeby w uszy nie poszeedł
wiesz co mamy teraz premium pampy a smaruje sudocremem, ona duzo tego nie ma, narazie bez zmian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
ma już 38, wiec do lekarza na 14
ewcia ona ma 4 zeby juz, i lekarka wtedy mówiła że katar od ząbkowania ale to było 14 dni temu jak katar sie zaczął i ma nadal, wiec schizuje sie zeby w uszy nie poszeedł
wiesz co mamy teraz premium pampy a smaruje sudocremem, ona duzo tego nie ma, narazie bez zmian

Biedny Polduś 😞 ja też mam właśnie premium care. Ale jutro chyba Dady kupię, zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowiej Polinko 😘 😘 😘
Ja myślałam, że się z Magdą i Jagódką spotkamy w ten weekend, a ta 2 tygodnie była zdrowa i znów kaszel dostała 😞
Moja Trąba spała dziś prawie do 9 😮 Tylko czemu to nie jest weekend? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezus laski spoko
ewcia kazdy chyba ma prawo do gorszych dni i chyba nie jestem patolem skoro sama to zauwazylam,ze od niedawna piwko mam prawie codziennie wieczorem i tym sie odstresowuje
od razu przez jesienna chandre podejscie do zycia mi sie nie zmieni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
jezus laski spoko
ewcia kazdy chyba ma prawo do gorszych dni i chyba nie jestem patolem skoro sama to zauwazylam,ze od niedawna piwko mam prawie codziennie wieczorem i tym sie odstresowuje
od razu przez jesienna chandre podejscie do zycia mi sie nie zmieni



to moze herbatke na odstresowanie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
ewcia napisał(a):
nio ja własnie tez nie piję za wiele. rzadko mi sie zdarza, a te shandy to raczej jak jest ciepło zeby sie ochłodzic. tak jak piszecie zawsze ktos musi byc trzeźwy, w razie W, przy dzieciach nigdy nic nie wiadomo.
nio ale od kawy jestem uzalezniona na maksa, nawet w ciazy piłam, jak karmie tez pije. pamietam jak sie zuzia urodziła to pierwsze co to połoznej zapytałam czy moge kawę pic.
a Iza ja Ciebie podziwiam, meza nie ma a Ty z dwójka dzieci musisz drewno rąbac, szok 🙂 mamuska jestes the best.

Polciu zdrówka. ciekawe co to?? ale ząbków nie ma sztunia ona wcale?? a slini się??
ponoc na zeby sie leje z buzi, albo jak gardło chore to tez sie dziecko mocno slini.

moja jak miała te gardełko wirusowo czerwone to miała goraczke, ale zbiłam raz i juz sie nie
pojawiła. a co lekarka na polcie mówiła?? ona pzreziebiona??

Kasia, jaka dieta ziemniaczana?? schudła od diety?? czy Ty na jakiejs diecie ??

Ewcia mała jakiś czas temu miała zmiany alergiczne i lekarka powiedziała, że to od jakiegoś jedzonka i kazała dawać jej syrop Aerius żeby zeszły te zmiany i przez tydzień dawać jej tylko i wyłącznie ziemniaczka. Więc nie jadła kaszek, deserków. Dlatego spadła z wagi. Ale to nie była alergia raczej na coś co jej dawałam do jedzenia, bo wcześniej też jadła zupki, deserki i kaszki i nic jej nie było. Stawiam na te orzechy włoskie, których za dużo jadlam. Teraz je powolutku wszystko. I nic się nie dzieje. Poza krostkami na kuciapce od pampersów.
Sztunia, a jak tam Poli krostki? Zeszły? Czym smarujesz?


aha, kurcze, smieszne to, pierwsyz raz słysze zeby jakas alergie czy cos ziemniakiem leczyc, dlatego tak sie zdziwiłam jak napisałas ze na diecie ziemniaczanej schudła, hehe dobre 🙂

a wiesz, moja jak cos jej zaszkodziło to miała krostki na cipce, nie od pampersów tylko od jedzenia własnie, razem z siku sie wydostawało. tylko i tyłek od kupy sie odparzał. a u was tylko na cipce jest??

sztunia napisał(a):
ma już 38, wiec do lekarza na 14
ewcia ona ma 4 zeby juz, i lekarka wtedy mówiła że katar od ząbkowania ale to było 14 dni temu jak katar sie zaczął i ma nadal, wiec schizuje sie zeby w uszy nie poszeedł
wiesz co mamy teraz premium pampy a smaruje sudocremem, ona duzo tego nie ma, narazie bez zmian


u Ciebie sztunia tez tylko na cipce pola ma?? czy cała dupka odparzona?
a z ta goraczka to mzoe sie cos naprawde dzieje. za uszko sie nie chwyta??


lady_m4ryjane napisał(a):
Zdrowiej Polinko 😘 😘 😘
Moja Trąba spała dziś prawie do 9 😮 Tylko czemu to nie jest weekend? 😁


a mojej sie tak zmieniło, ze w dzien tatusiowi spi, jest poogodna fajna w nocy podrózuje tylko miedzy łózeczkiem a cycem i naszym łózkiem. noc z dniem jej sie pomyliła czy co??

astraaa napisał(a):
jezus laski spoko
ewcia kazdy chyba ma prawo do gorszych dni i chyba nie jestem patolem skoro sama to zauwazylam,ze od niedawna piwko mam prawie codziennie wieczorem i tym sie odstresowuje
od razu przez jesienna chandre podejscie do zycia mi sie nie zmieni


nio pewnie ze masz prawo. ok, kazdy doła moze złapac w taka pogode i w ogole.
a piwko jak piwko 🙂
spoko Astra 🙂

co do mikołaja, hmmm nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahahaha Astra piwo to nie alkohol jak mawia moj K wiec mozna pic do woli, ja tez lubie i wcale si enie cykam :]

Polinka kochana chyba chce sie ze swym lubym solidaryzowac, my tez dzis mamy lekarza na 14 ale tak kontrolnie w zasadzie.
A poki co mlode dorwalo si edo szafki z odkurzaczem i chyba cos mi sugeruje ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztunia napisał(a):
astra ty patolu hahahhaha
poli z ucha wyleciało dużo miodu, teraz moja mama ją tuli, bidul bez życia jest
ale ucho nie boli bo da sie dotykać

lady bo dzieci wiedzą kiedy jest weekend i wyczuwają że muszą obudzić się wcześniej, tak jest zawsze hahahaha


Pocieszające 🙃
Astra każdy ma swoje metody na jesienną depresję. Ja pochłaniam górę słodyczy. To mi najbardziej humor poprawia 😁 Teraz już się muszę kryć przed Łukaszem, bo mnie gania "zjedz obiad lepiej" 😜 a ja wolę na obiad pierniki w czekoladzie mlecznej z Biedronki 🙃 I o dziwo schudłam kilogram, więc to nie zachęca do tego by coś zmienić 😁
Ej a pisałam wam, że w Biedrze są fajowe rajstopki niemowlęce teraz na zimę? Po 8,90 czy jakoś tak. I Knoppersy były w promocji więc ciągle żarłam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pocieszające 🙃
Astra każdy ma swoje metody na jesienną depresję. Ja pochłaniam górę słodyczy. To mi najbardziej humor poprawia 😁 Teraz już się muszę kryć przed Łukaszem, bo mnie gania "zjedz obiad lepiej" 😜 a ja wolę na obiad pierniki w czekoladzie mlecznej z Biedronki 🙃 I o dziwo schudłam kilogram, więc to nie zachęca do tego by coś zmienić 😁
Ej a pisałam wam, że w Biedrze są fajowe rajstopki niemowlęce teraz na zimę? Po 8,90 czy jakoś tak. I Knoppersy były w promocji więc ciągle żarłam 🙃


Astra, masz ochotę na piwo, nikomu nic do tego, no chyba, że się zataczasz pzry bobo 😜 😜

Lady, a te kopersiki to sa jeszcze??? Rajstopek nie kupuje, bo i tak w szufladzie mi się nie mieszczą 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra, masz ochotę na piwo, nikomu nic do tego, no chyba, że się zataczasz pzry bobo

ta
ja nie piję przy dzieciach, piwko dopiero wtedy, gdy spią 🙂

rajstop w biedronie nie widziałam, ale ja mam ich od zajechania
młoda po braciszku jeszcze ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej bylismy kilka dni u mojej mamy Ksawery znowu ma katar i kaszel w nocy budzil sie co chwile.. Ksawus pobil swoj rekord spal od 18 do 6 rano.. Maruda z niego dzis straszny..
Ej wasze skarby tez maja cos takiego ze jak was nie widza to zaraz krzyk? Normalnie Ksawery jak zobaczy ze mnie nie ma w pokoju to taka rozpacz ze szok..
A ja waze 43 kg loooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Ty jesteś szkieletor Jaszminka 😉
Moja na szczęście tak nie ma od początku i mogłam ze spokojnym sercem wrócić do pracy. Myślę, że to też kwestia tego, że nie tylko ja non-stop się nią zajmowałam, ale jej tatuś też dużo no i babcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astraaa napisał(a):
Astra, masz ochotę na piwo, nikomu nic do tego, no chyba, że się zataczasz pzry bobo

ta
ja nie piję przy dzieciach, piwko dopiero wtedy, gdy spią 🙂

rajstop w biedronie nie widziałam, ale ja mam ich od zajechania
młoda po braciszku jeszcze ma 🙂

astra jak masz ochotę to czemu nie ale uważaj jedno słowo ktos przekreci i po tobie uwazaj u mnie w rodzinie juz pozła fama że jestem wyrodną matką bo powiedziałam niby na swe dziecko bachor
a fame puściła 18letnia suka która jak dorwę w swoje łapska to uduszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...