Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

głowa mi pęka
młoda spała 10 minut
tulić tylko i tulic
wyje jak cholera 😞 dałam ibum bo za chwilę ich pozabijam i wywale przez okno
Nie pozwala się odłożyc do łóżeczka ani nawet usiąść mając ją na rękach
a mnie kręgosłup tak nawala dzisiaj...

co za dzien 🙃
płakac mi się chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo mamuski, u nas szpital, jeszcze tatko sie zaraził, wiec juz mamy 4 pacjentów.
zuzia czuje sie nawet nawet, jakos antybiotyk z trudem, ale przyjmuje. schudła nam 1,5kg juz, bo wazyła 16,5kg golusienka, a wczoraj ja wazyłam to w ubranku i kapciach 15,5, wiec mysle ze 15 wazy 😞 masakra, wyglada chudo. ale grunt zeby chorobe wyleczyc. nie nadazam z lekami dla niej, non stop cos, jak nie antybiotyk wmuszac to jedzenie to inhalacja to osłone itd w kółko.,
a propos sztunia ile dawałas dicofloru w kroplach?? to Majce czy Poli?? bo mi sie cos kojarzy ze ty cos pisałas ze 5kropli, a mi lekarz kazał zuzi co ma 4 lata tylko 2 krople raz dziennie. i rozmawiałam z ta siostra lekarja to powiedziała ze max 3 mozna dac zuzi, bo tam jest pzredział ze do 12 lat 5 kropli. ile dawałas??

Igusia sie smarcze, ale ogolnie nie jest źle. ja jej daje na noc Ibum zeby mogła spac spokojnie i dzis no sie obudziła od 20 dopiero o 4:30 ale widac było ze wyspana po prostu bo gadała. ale cyca dałam i podspała do 8 prawie. takze iga w miare...

mi lepiej, ustaliłam z meza siostra ze wezme ten amotaks sobie, skoro on na gardło. dla małej przy cycu nie zaszkodze, a sobie syzbciej pomoge. i wczoraj na nic wziełam, i juz dzis przynajmniej sie z noisa nie leje i 100 razy lepiej sie czuje.

mezu za to troche zasmarkany, ale pojechał do sklepu bo cos tzreba jesc.

Lady pisałas o zwolnieniu. tak jeste, wziełam na zuzie opieke. jak przyjechał ten lekarz na wizyte domowa to ja juz byłam masakra, gardło i nos zawalone, i mzoe jakos bym w pt poszła a przez weeekend sie wykurowała, ale my dzis tez pracujemy wiec nie dałabym rady. zostałam w domku do koncca nastepnego tygodnia, pomoge z tymi lekami, inhalacjami a przy okazji sie wykuruje.

co do fotelików, bo była rozmowa, moja mała jeszcez jezdziw tym do 13. my teraz rzadko samochodem jezdzimy, jeszcze było w miare ciepło iwec kombinezonu grubego nie zakładałam, ale w kombinezonie sie nie zmiesci, wiec idzie do wiekszego. my mamy dwa chyba 9-25. ale moja zuzia juz w ten jeden co ma takie cos plastikowe opuszczane na brzód, taka jakby barierke to juz długo głowy nie mogła wcisnac jak to puszczałam, wiec juz w tamtym nie jezdzi.a mamy jeszcze drugi w drugim samochodzie i on taki wysoki jest,z e dziecko wysoko siedzi. w sumie szeroko to spokojnie w kurce moze siedziec, ale pasy ciezko zapiac. wiec my juz kupilismy 15-36kg, monterey 2 firmy sunshine. pokazywałam wam. on super bo sie reguluje do góry, rosnie razem z dziekiem do tego wieku 12 lat ponoc, ale i na szerokosc tez,z e jak zima to mozna rozszerzyc a lato jak nie ma kurtki zwezic. spoko jest.
ale dla mnie ogolnie te foteliki to porazka, jakw ten do 13 kg zapiac takie 13kg dziecko, nie widze tego, jak moja ma pewnie 9kg i ledwo ledwo. tak samo zuzie w te wieksze, dla mnei to te dziekco sie tam meczy a tak to teraz ma szarszy i spokojnie sie zapina. jest ok.

Astra a Twoj bartek jezdzi w takim 9-25kg?? Ty jak ja szukałam fotelika dla zuzi to mówiłas ze własnie jak bartek miał 16 kg to tez zmieniliscie na wiekszy915-36) i nawet model jakis podsyłałas. wydaje mi sie ze sie nie pomyliłam. ze to ty, bo bartek rok starszy od zuzi i ty pisałas ze w sumie niedawno wymienialiscie, jak miał 16kg pzresadziliscie. a teraz piszesz ze jezdzi 9-25kg.

Alanku kochany, buziaczki, zdrowiej nam szybko i wracaj do domku.
U Ksawcia tez w koncu diagnoza. chyba ty jaszminka pisałas ze macie inhalacje z berodualu. ja własnie tym zuzie inhaluje 3-4 razy dziennie.
co ja jeszcez miałam napisac?? a Lady fajnie ze moze bedziecie miec ta nianie, co dobre wrazenie sprawiła i myslisz ze to TO 🙂

a gdzie Gulek?? naprawde ani widu ani słychu jej. ma ktos kom??

aaaaaaaaaaaaaa mulant, masakra u was. tez jestem ciekawa co to za akcja u was. tesciu niezły fifarfa. a ta laska 21 lat to kto?? od was ze wsi ?? teraz sie wydało jak bedzie bobo tak?? to Ty kiedys pisałas ze tesciowie na sianie nawet gdzies tam teges tak?? ze tacy niewyzyci 😉

ewcia pm fajnie ze sie odezwałas. a te 9 lat razem to jestescie z mezem para?? my tez zaczelismy chodzic 17.11 ale 11 lat temu, pamietam, ostatki były 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja daje ewcia po 5 kropli jak jednej tak i drugiej pannie

z tego co wiem tego nie idzie przedawkowac, a szczerze nawet się nie pytałam jak mam to stosować, bo rozmawiałysmy tylko o osłonie

Pola usneła mi na inhalacji, jest dziwne miejsce, jak mozna przy czymś takim usnąć , najpierw walczyła ale odpuściła, musiałam jej ten nos nawilzyć bo normanie nic w nim nie ma a suchoty bidula ma, zobaczymy jhak bedzie jakw stanie 🙂

dzisiaj urodziny u bratowej
pola zostaje w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra a Twoj bartek jezdzi w takim 9-25kg?? Ty jak ja szukałam fotelika dla zuzi to mówiłas ze własnie jak bartek miał 16 kg to tez zmieniliscie na wiekszy915-36) i nawet model jakis podsyłałas. wydaje mi sie ze sie nie pomyliłam. ze to ty, bo bartek rok starszy od zuzi i ty pisałas ze w sumie niedawno wymienialiscie, jak miał 16kg pzresadziliscie. a teraz piszesz ze jezdzi 9-25kg.

Tak, Ewcia zgadza się, to mi się już popierdoliło z tym przedziałem wagowym, wczoraj już się skapnęłam 😁 Faktycznie on jest 15-36 i w dodatku mąż się na mnie wczoraj patrzył jak na kosmitkę bo mu trułam że niedługo trzeba Bartkowi kupić podstawkę i jak z tą ochroną głowy, a on poszedł po fotelik i mi udowodnił,że się odpina 😁 Tyle wiem, ile zjem, o 😁 a kłóciłam się z nim zawzięcie,że ten fotelik jest do 25kg i się nie odpina. Ja nie wiem co ja odwalam ostatnio, sama przecież ten tron wybierałam. No pojeb!
Ten Wam pokazywałam, ten mamy dla Bartka:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aha, nio widzisz. a mi powiedzieli ze jak do 12 lat jest 5 kropli wiec zuzi 4 lata mozna max 3 dac. nio nie wiem, c myslec. ale daje jak kaza.

nio własnie astra, tak mi sie wydawało., i tez sie zastanawiałam o czym Ty mówisz. bo ty mi podsylałas wtedy linki do tego. wiec nie martw sie, bartus ma super ochorne jak widac, hehe

astra ale to pewnie dlatego ze masz awers do samochodu, tak ci sie powaliło z tym fotelikiem.

wiesz ja robiłam prawko w 2002 roku wiec mam 10 lat, 7 pierwszyhc nie jezdziłam bo miałam awerrs bo takie akcji, jak z wesela wracalismy i ojciec mi pijany za fajere pociagnał, i prawie na słupie sie zatrzymalismy, lampa na rondzie, tzresłam sie do samego powrotu do domku, ale tzreba było jechac bo wszyscy nietrzezwi. masakra
ale jak sie zuzia urodziła i wracałam do pracy, to sie musiałam odwazyc bo ja autobusami bym godzine wrtacała, z przesiadka do siebie do chaty, wiec ta godzina wczesniej na karmienie to na dojazdy by była.a tak to 10min i jestem w domku. takze przymus był i ciesze sie ze sie udało 🙂 teraz jestem kierowca bombowca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):

a propos sztunia ile dawałas dicofloru w kroplach?? to Majce czy Poli?? bo mi sie cos kojarzy ze ty cos pisałas ze 5kropli, a mi lekarz kazał zuzi co ma 4 lata tylko 2 krople raz dziennie. i rozmawiałam z ta siostra lekarja to powiedziała ze max 3 mozna dac zuzi, bo tam jest pzredział ze do 12 lat 5 kropli. ile dawałas??

ewcia pm fajnie ze sie odezwałas. a te 9 lat razem to jestescie z mezem para?? my tez zaczelismy chodzic 17.11 ale 11 lat temu, pamietam, ostatki były 🙂[/quote}

Ja dawałam po 5 kropelek, tak lekarz zalecił...No to najlepszego!!! 🙂 🙂

A mój mężu dziś kończy "wiek chrystusowy", 33 poszło, zaczyna sie 34 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj na urodziny, męża brat ma, ten z PM kończy 25 lat... a my zapomnieliśmy mu kupić jakiś prezent. Kupiłam mu torbę słodyczy w biedronce 🙂 potem pójdę z dzieciakami, bo mąż w pracy do 20:00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astra napisał(a):
Ja też dzisiaj na urodziny, męża brat ma, ten z PM kończy 25 lat... a my zapomnieliśmy mu kupić jakiś prezent. Kupiłam mu torbę słodyczy w biedronce 🙂 potem pójdę z dzieciakami, bo mąż w pracy do 20:00


My na 25 to z flacha ostatnio byliśmy (w sierpniu) 🤪 🤪,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meti84 napisał(a):
astra napisał(a):
Ja też dzisiaj na urodziny, męża brat ma, ten z PM kończy 25 lat... a my zapomnieliśmy mu kupić jakiś prezent. Kupiłam mu torbę słodyczy w biedronce 🙂 potem pójdę z dzieciakami, bo mąż w pracy do 20:00


My na 25 to z flacha ostatnio byliśmy (w sierpniu) 🤪 🤪,

meti on ma porażenie mózgowe, flaszki mu nie kupię,
choć pewnie trochę winka dostanie się napić 🙂

to dzisiaj dzień urodzinowy hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Ewcia my mamy inhalacje trzy razy dziennie rano Pulmicort jedna ampulka i 7 kropli Berodual, w poludnie sol fizjologiczna i 7 kropli Berodual i wieczorem to samo co rano


moja zuzia tez miała z pulmicoru wczesniej, a teraz ma sam berodual po 15 kropli z sola fizjologiczna 3-4 razy dziennie. a wy macie antybiotyk?? jaki?

a wiecie co mój maz wymyslił. na Iguśke - Igcia woła. IKCIA słychac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co mój maz wymyslił. na Iguśke - Igcia woła. IKCIA słychac

to jest nic Ewcia, uwierz. Mój na Wiki wołal Wikuśka, a teraz woła po prostu.. Kuśka 😮 🙃

😁 😁 😁
a mi się zaraz przypomina taka szyderka na ludową nute:
"stary zasnął, stary zasnął, ktoś mu w nocy kuśkę chlasnął" 🙃

i go jebię za to, a on się śmieje 😁
dom wariatów 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas dziś dzień piżamowy. Wczoraj myślałam, że się rozłożę, ale jednak przeszło bokiem na szczęście. Więc wolę nie wychodzić by się nie doprawić. Jedna laska jest już na zwolnieniu to byłoby chamskie jakbym ja też poszła. Chociaż może ona przyjdzie w poniedziałek. No ale ja też jeszcze wolne potrzebuję na okres adaptacyjny. Nie wiem kiedy to wszystko zrobię, bo na początku tyg. są jeszcze rozmowy z babkami, które umówiłam. Jeszcze w następny poniedziałek mam ten wyjazd do Poznania to nie mogę wziąć wolnego. Niań już pytałam czy jakiś weekend też by miały do dyspozycji to zawsze mniej urlopu będę musiała wykorzystać.
leliva skończyłaś Pieśń Lodu i Ognia? Ja znów za Murzynami z tym jestem, bo czasu nie miałam, a dzieje się i dzieje. Ile postaci wymordowanych 😮 Mąż mi radośnie oświadczył, że Melisandre sobie wyobraża z wyglądu jak mnie 🙃 🙃 🙃
Idę czytać, bo śpią moje kochaczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Lady...Ci powiem,że nie wciągnęła mnie ta książka. Była pierwszą od dawna, którą po przeczytaniu 57 stron odłożyłam i nie chce mi się do niej póki co wracać..hm
może zacznę od początku i bardziej się wczuję
po prostu tak to jest jak się jest maniakiem książkowym, a czyta się po kilka stron, bo wiecznie coś. Nie lubię tak 😁 ja jak usiądę to muszę sporą część połknąć.

Moze teraz zacznę, o 🙂 dobrze,ze mi przypomniałaś 😘
bo Wiki w końcu dzisiaj usnęła a Bartek poszedł z babcią robić tort dla wujka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...