Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Daenerys napisał(a):
Haha moja też na lewym boku usypia, bo jak jej w pierwszych tygodniach życia trzeba było coś podkładać by się na prawo nie idwracała to się przyzwyczaiła na lewo.
W dzień jest spokojna póki co.
Walę w kimę.

no własnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia one spią o 20 albo po 20 pare minut, ale ze pola miała atak goraczki od 18 to sie wyspała i jak przyszlismy to otwarla ślepka i wariuje
wiesz co ryczy astra ale mam to w dupie, albo bedzie spać bez albo wcale ja tam walcze z nia, czasem jest walki z 15 minut a czasem wcale, ona na róznych boczkach usypia

ok spadamy do wyrka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mulant wczoraj mi pisala na fb ze mamusie jej nie chodza
kazalam wyczyścic ciastka
moze czasu nie ma

sztunia ja tez walcze
dzis usnęła ze smokiem
tacie na rękach ale jednak 🙂

Bartek sra i wymiotuje
tylko nie to 🙃

mężu w kościele bo msza za dziadków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Polonez ma jakieś inne objawy?
Bidne dzidki nasze.
My wysprzątaliśmy i zaraz zamawiamy żarło z chińczyka. Mam takiego dość nazwijmy ekskluzywnego chińczyka na osiedlu, gdzie właścicielami są Polacy, Chińczycy tylko w kuchni i naprawdę świeżejest to żarcie i smaczne. Bo przecież nie ruszałam tego shitu odkąd się strułam w innym miejscu. Zresztą mają tam też żarcie niechińskie. A dziś nie miałam koncepcji na żarło. Potem sałatkę zrobię.
Rodzinka też wpadnie na chwilę wieczorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady żadnych innych tylko gorączka i suchy nos, to znaczy tak chrapie ale nic nie da sie wyciagnac, podejrzewam ze to od goraczki

poczytałam na necie o tej trzydniówce
poczekam z tym bo jestem na 100% pewna
gdyby to było od pęcherza to chyba by ją bolał
a ona anioł jest 🙂
ale chyba profilaktycznie siury jej zbadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daenerys napisał(a):
A Polonez ma jakieś inne objawy?
Bidne dzidki nasze.
My wysprzątaliśmy i zaraz zamawiamy żarło z chińczyka. Mam takiego dość nazwijmy ekskluzywnego chińczyka na osiedlu, gdzie właścicielami są Polacy, Chińczycy tylko w kuchni i naprawdę świeżejest to żarcie i smaczne. Bo przecież nie ruszałam tego shitu odkąd się strułam w innym miejscu. Zresztą mają tam też żarcie niechińskie. A dziś nie miałam koncepcji na żarło. Potem sałatkę zrobię.
Rodzinka też wpadnie na chwilę wieczorem.

my tez mamy takiego chińczyka, często u niego jemy
koleżanka tam pracuje i mówiła,że super robią jedzonko i mają wszystko świeże
i opowiadała jak kiedyś wywalili laskę z roboty bo ścierką od naczyń starła zupę z podłogi. Raz jej odpuścił, a drugi raz jak to zobaczył to jej podziękował za pracę. Świra mają bo oni ponoć całe swoje dwie rodziny w Chinach z tej knajpy utrzymują, bo to jest para i najpierw był tu tylko on a potem swoją dziewczyne ściągnął 😮 a sanepid się na nich uwziął i kontrole mają co chwila, bo jednak wiadomo że ogólnie Chińczyki to paproki i jedzą wszystko co sie rusza hehe
Wik śpi
ze smokiem znów i tym razem sama w łóżeczku usnęła 🙂
juhuuuuu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja właśnie jak żarłam z takiego chińczyka na Dąbrowie kiedyś to potem rzyganie było 3 dni i nie mogłam znieść nawet zapachu tego żarcia potem. Ale to właśnie często już czujesz smród starego tłuszczu z takich knajp, a tu u nas jest spoko. Ja ogólnie nie przepadam za chińszczyzną, nawet jak sama zrobię. Szczęście tu znalazłam jakieś potrawy co w miarę mi pasują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my po obiedzie, zuzia w koncu pierwszy raz obiad zjadła jak nalezy od kilki dni, i jeszcez o dokładke poprosiła 🙂 ale tak jest zawsze jak jest schabowy, ziemniaki i marchewka duszona. teraz wali 3 kupę, zawsze jest max 1.
Igusia spi, mezowi herbatke zrobiłam, narazie wygrzewa sie pod kocem, ale juz gada o robocie. ten to się ma...
ma sie czuje w sumie juz duzo lepiej, najwazniejsze ze z kichawicy sie nie leje 🙂 ale to pewnie dzieki Amotaksowi. za to teraz mnie dusi niemiłosiernie.
czytam "dzieciozmagania, z maluchem przez pierwsze 5 lat" ale tom mnie przeraza, o prawie 800 stron. tylko ze czesc omijam z poczatku bo to o noworodku, wiec spokojnie moge ominac.
lece do ksiazki jak taka błoga cisza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas też cisza
i stwierdziliśmy z mężem nie lubimy tak nudnych niedziel, bo są...dołujące.
Bartek poszedł trochę do babci, dzidek froteruje podłogę, a my jak te bobki przesiedzieliśmy cały dzień...nigdzie jechać bo jedno srające a drugie z gorączką, która nie wiadomo czym spowodowana. Nikt nas nie odwiedził, u teściów goście, kicha jednym słowem. Wynudziliśmy się za wszystkie czasy, ale to dobrze, bo będzie więcej sił na wieczór... 😜
Pojechał po chińskie, bo mi Lady apetytu narobiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje dziecko wypiło butlę i cyca i zaciesza zawieszone na szczebelkach, dziąsła coraz bardziej bordowe, mi też dokucza ósemka, nie może się przebić, a ja jajo znoszę :/ ropa się sączy z niego, ale boje się bo już jedną miałam dłutowaną 😞 jeeeezu jaki ból jak znieczulenie odpuszcza.
Niech te zęby jej już wyjdą bo pierdolca idzie dostać do głowy.
Niech ona będzie znowu noworodkiem 🙂
Michał zrezygnował póki co z drugiego dziecka 🙂 ja się cieszę z tego powodu, będę potrzebowała duuuuuuuuużo czasu żeby zdecydować się na następne. Może za 4/5 lat. Nie wcześniej! 🙃
Ja jutro też idę odebrać wynik z moczu małej. Dla siebie muszę wziąć skierowanie na badanie krwi, bo siniaki mi same wyłażą 😮 aż M się zmartwił. No masakra, mam nogi tak posiniaczone, że wyglądam jakby mnie ktoś mocno pokopał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Co jest takiego dobrego w tych chinczykach że tak szamacie 😁

U nas niedziela spedzona na sprzataniu, omowieniu menu w knajpie na chrzciny, odwiedzinach mej mamy, rykach Jaśka itp :P
Jutro idziemy do lekarza i na l4, kiła. Dopiero co wróciłam do pracy :|


bierzesz fiku zwolnienie na jasiolka?? witaj w klubie, ja siedze na zwolnieniu na zuzie i tez dopiero do parcy wróciłam. och urok mam 🙂
u nas Iguś spi, a zuzia wali kupe 😞 szok a to dopeiro 3 dzien antybiotyku. mam nadzieje ze to chwilowe i jutro nie bedzie jej tak ganiac.

Kasia, a to u was michał chciał drugiego bąbla juz teraz??czy w mniejszym odstepie??
ja uwazam ze mały odstep jest super. moze ciezko ejst na poczatku, ale potem jaki kontakt.
u mnie 3 latka, i póki co bardzo fajnie. zuzia 200 razy na dzien powatarza ze Igusia jej kochanusia, ze taka fajna, buziają sie, pzrytulaja, bawia, nogami machaja na dywanie. iga jzu jej tam wszedzie włazi, ale poki co zuzia sie nei złosci jakos mocno.
fajnie jest 🙂 tylko zcemu ajk chore to obie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...