Skocz do zawartości

Czerwcoweczki 2012 | Forum dla mam


midorada_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
moje cycki tyle mleka zaczęły produkować że też ledwo mieszczę się w stanik, a kupiłam specjalnie większy do karmienia.
Hania zjadła i znowu śpi- oby i dzisiejsza noc była też spokojna 🙂
Ja swojej nie wybudzam specjalnie na cyca, biorę ją do karmienia gdy widzę że przez sen się kręci i stęka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 938
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tyssiiaa napisał(a):
Maju a jakie zamówiłaś?? 🙂 kurde mi tez już zadne nie są dobre a te do karmienia ktore mam jakieś wielkie jakby sie rozciągły a dojary takie że łohoh..

Kozinka no juz pewnie Adaś się przestawia 😉 oby tak dalej 😘


Jeszcze nic nie upolowałam.
Czekam na info ze sklepu. Jutro babka ma zadzwonić, czy szefowa coś przywiozła, mam nadzieje, że będą coś miały 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo 🙂 u nas tez nudny dzien spiacy taki.

Ja małego nie wybudzam na karmienie, chyba ze ja chcesie juz połozyc spac a on spi to na spiocha mu daje.

Czarna
też mam jeszcze kropki jak przysicne cycochy i powiem Ci że tem mnie czasem kusi by nie przystawic znów małego by nie sprubowac jeszcze raz 😮

My chrzest mamy na 30 wrzesnia bo u nas ksiadz chrzci tylko w ostatnia niedziele miesica.

My jutro na szczepienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Taka pogoda wstretna, to co maja robic 🙂 Patrzec na to nie moga to spia...

U nas od wczoraj tez ciche dni ;// faceci sa jednak infantylni, ale do tego sie rzyzwyczailam. ale jak juz ktos nie dba o swoje zdrowie to doprowadza mnie do szalu... tymbardziej, ze nie jest sam i ma dzieci do wychowania... baran!!!

Warto sprobowac przystawic jeszcze raz, moze sie uda.. 🙂) Trzymam kciuki!!! Choc po bromergonie moze byc ciezko, ale srobuj!!! Zadzon najlepiej do gina i zapytaj, bo szczerze nie umiem ci powiedziec jak on dlugo sie utrzymuje.
Moze na poczatek srobuj sobie pobudzic reka, albo laktatorem te iersi, bo jak malemu beda leciec dwie krople na krzyz, to sie wscieknie!!!

Ostatnio patrzylam to mialam 118 dni do porodu, dzis sprawdzilam juz 67 🙂)

Jeszcze 2 tygodnie i zaczynam kupowac wyprawke 🙂
Dzisiaj byl dzien wyprawki dla Nadii 🙂) Jeszcze kilka reczy nam brakuje do przedszkola 🙂 W szoku bylam bo zwykle wsuwane kapcie u nas w sklepie 38zlotych... no poglupieli...;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamusie!
Ja dopiero teraz znalazłam chwilke zeby zajrzeć.
Mój Adaś to też śpioch. Śpi tak mniej więcej od 23 do 7 (bez przerwy na jedzenie) a po jedzeniu jeszcze spi do 9-10. Szkoda ze jego starszy brat robi pobudke o 6 rano i niema zmiłuj;/
Któraś pytała o wybudzanie. Ja na początku wybudzałam, a jak Adaś ładnie przybierał na wadze to nie wybudzam. Jak chce to dostaje mleczko. Jak nie to śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witamy się poranną porą 🙂

mój skarbek przywitał mnie mega roześmianą buzią 😘 😘 🙂 🙂 to jego pierwsze świadome uśmieszki 🙂 🙂 dziś równiutki miesiąc i proszę bardzo mamusiu chciałaś żebym się uśmiechał to masz 🙂 🙂

miłego dzionka, póki co zmykam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga super! Buziaki dla Mateuszka jak ten miesiac szybko minal 😁

My wracamy od laryngologa Adaś zdrowy chlop wiekszosc dzieci podobno tak ma ze charczy noskiem bo maja waskie przegrody i jak sliba albo katarek nie przejdzie to sie zbiera i stad te odgłosy zbadal uszka nosek gardlo i wszystko prawidlowe. 🙂
Pojde dzis do pediatry powiem co i jak no i zwaze klocka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tyssiiaa napisał(a):
Aga super! Buziaki dla Mateuszka jak ten miesiac szybko minal 😁

My wracamy od laryngologa Adaś zdrowy chlop wiekszosc dzieci podobno tak ma ze charczy noskiem bo maja waskie przegrody i jak sliba albo katarek nie przejdzie to sie zbiera i stad te odgłosy zbadal uszka nosek gardlo i wszystko prawidlowe. 🙂
Pojde dzis do pediatry powiem co i jak no i zwaze klocka 😁


no mój też właśnie zaczął tak jakby charczeć do tego kicha ale na katar to nie wygląda bo jak mu ściągam to nic z noska nie schodzi. kupiłam mu wodę morską i będę psikać zobaczymy czy coś to zmieni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się i ja 🙂

U nas dziś ładna pogoda, na dwórku to nawet skwarek, może śmigniemy na pierwszy spacer, na razie Polcia była chwile w ogródku 🙂
Ale coś się wierciła, kręciła bo chyba głodna, teraz ja nakarmiłam i spi 🙂

Ja tez używam wodę morską, żeby udrazniać Poli nosek 🙂

Kocik
Mati już ma miesiąc 🙂 100 lat 🙂
Tysia supcio, ze z Adaśkiem w porządku 🙂
Anetka trzymam kciuki za Poznań miasto doznań 🙂
Emi mam nadzieje, że na szczepieniu pójdzie gładko 😘 😘

Ja dziś rosół ugotowałam, zaraz będziemy wcinać 🙂

Miłego dnia kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo laski 🙂
3dzieciakow w domu to szał 😁 nie planuje jeszcze jednego haha Edytka mi starczy.Jeszcze jutro bede siostrze 2 pilnowac i spokoj 😜 w sobote na roczek do siostrzenca 😆.
Upiekłam placek zrobie jeszcze paste jajeczna 🙃 placek wyszedl ciekawe jak w smaku 😮 najwyzej kibelek bedzie witał haha 😁.Dzieci polozylam spac 🙃 Czy wasze dzieci przesypiaja prawie caly dzien bo nie wiem czy mala powinna az tyle spac 😞 🤔.Oczka obydwa ropieja a okulista dopiero17sierpnia. 😞a prywatnie 300zl wsciec sie mozna 😠Buziaki dla dzieciaczkow 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laseczki! Kolejny dzień padam na twarz. 🥴 coś mi sie z laktacja dzieje i mam w cycochach wiecej mleka. 😲 twardnieja jak cegły i po każdym karmieniu zastanawiam sie czy już lecieć po laktator czy może mi sie samo wtrowna 🤔 U mnie dziś piękna pogoda. Wreszcie lato - ciekawe na jak długo? 😁 Mały tak sie dotlenil,ze śpi i śpi. 🙃 Oby tylko nie wariowal w nocy 🤢 trzymajcie sie mamuski, pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!
Verandzia nam też oczko ropieje. Na poczatku przemywałam sola fizjologiczną i moim mlekiem i na troche pomogło, ale teraz widze że znowu ropieje. Dostał też maść ale niebardzo pomaga, przemywam herbatą i też tak sobie. Już nie wiem co robić, jak sie pytałam lekarza to mi powiedział żeby przemywać bo nic wiecej dla takiego maluszka tu nie ma;/ Mam nadzieje ze mu przejdzie.I jeszcze pytałaś o spanie w dzień. Nie martw sie mój Adaś też przesypia nawet 20h na dobę! Czasem ma takie odchyły i śpi 18 tylko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My dzis po pierwszym spacerku 🙂
BYło bardzo cieplutko, Polcia spała, wiec czadzik, nawet wpadliśmy na kawke i herbatkę odwiedzić ciocię w pobliżu 🙂

Laski mam pytanie, co do straty wagi.
Ja zeszłam 10kg, ale zostało mi jeszcze 6kg.. kurde co tu zrobić, wiem, że to pewnie jeszcze chwile potrwa.,. jem zdrowo, czasem tylko coś słodkiego.
Kiedy można zaczac jakieś ćwiczenia?
Dziś wbiłam się w moje jeansy 36 więc nie jest źle. Ogólnie jak na siebie patrze, to nawet nie widze tych 6kg na plusie, tzn jeszcze jest mini brzunio ale pomniejsza sie z dnia na dzień 🙃 🙃

Jutro wpada do nas położna z wagą. Zobaczymy ile Polcia przytyła, bo jutro mija 2 tygodnie jak Polcia jest na świecie 🙂
Dziś była kupa GIGANT, obsrana dupka, ciuszek, masakra 😁 😁 😁 😁
Ogólnie Pola wali takie bąki, że aż trudno uwierzyć, że taki malutki człowieczek sadzi takie bąki 🤪 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...