Skocz do zawartości

MAJÓWECZKI 2012 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witam z rana obolała 🤢 cholera nie wiem jak spałam ale chyba za długo i w jednej pozycji.
Iguś wczoraj w dzień mało spał przez upał za to w nocy ho ho- zjadł o 19.30 zasnął za godz a później wstał na karmienie o 4!!!! 8,5 h tego jeszcze nie było.
Ela udanego pobytu, niech dzieciaki się wyszaleją, tzn Ania nie dosłownie by rodzicom dała odpocząć D
Jutro wracam do Warszawy- ale mi się nie chce... ale za 2 tyg znowu gdzieś czmychnę, bo Wa-wa i upał -ojej szkoda gadać. No ale mus to mus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 835
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Oj ale pusto...
popoludniu pojechalam z dziecmi na wies, co za ulga!!! Mania z dzieciarnio brata wypluskali sie w basenie, tam cudny wiaterek ze nawet na sloncu bylo przyjemnie.
Igunia zjadl tam na spiocha po 19 i spi nadal- nawet go nie wykapalam. Z rana go zgarne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jutro przed powrotem do Wa-wy jeszcze zabieramy Manie na odpust na sw. Anne. Oczywiscie ona skupi sie zapewne na kolorowych straganach 🙂 a potem jeszcze na imieniny do bratowej Anny 🙂 i dopiero wieczorem do Wa-wy. Chce mi do domu ale nie chce mi sie stad wyjezdzac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny! Wrócliśmy.
Teraz muszę się nacieszyć domkiem i ponadrabiać zaległości towarzyskie 🙂
Zmęczyła mnie ta samotna wyprawa z dziećmi. To jednak trochę stres samej podróżować. ale daliśmy sobie świetnie radę i Bartek miał super wakacje u dziadków 🙂 Hubert też - wynoszony przez tysiąc wójków i ciotek 😉

Coś się dzieciaczki niespokojne porobiły jak czytam... To może rzez te upały. Mniej jedzą to na pewno przez te upały. Hubi tak samo. Raz w gorący dzień to mi zrobił numer, zjadł o 10 i nie chciał mi nic później jeść az do 16 chyba i później dopiero przed snem zjadł - ok 21. Strajk głodowy normalnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A w ogóle to tatuś nie poznał Huberta jak wróciliśmy. Ponoć bardzo przytył!! Ja tam nie widzę różnicy 😉
Powiem Wam, że mi nie spieszno ani do basenów ani do jezior... Na urlopie raz byłam na basenie z Bartkiem żeby go oswoić z aquaparkiem ale szybko się zwinęłam i zostawiłam go z dziadkiem. Jakoś tak nie wiem, wolę siedzieć w cieniu, nie mam ochoty zakładać stroju kąpielowego nawet...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laseczki!

ja już miałam miesiączką i to chyba ok miesiąc temu - teraz czekam na kolejną już - no ale ja nie karmię piersią więc u mnie inaczej

Tysiaa jak tam Adaś - oby mu szybko przeszło!

Moja Emka też jakaś dziwna w upały ale za to sypia dużo - dziś cała nock PRZESPANA OD 21 DO 7!! 🤪
okazało się że mam jednak pękniętą kość w śródstopiu (chodziłam jakieś 4 tyg z obolałą nogą i czekałam aż przejdzie- w międzyczasie zdążyłąm nawet na trampolinie poskakać! ☺️:woohoo 🙂 i w zasadzie powinnam mieć gips i leżeć 3 tyg heeee jaaaasne! ciekawe jak to zrobić mając 2kę dzieci 🤢 tak więc kuśtykam w opasce uciskowej i w sztywnych adidasach i .... modlę się żeby się szybko zrosło bo po 2 dniach już mam dosyć!! :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pollyanna napisał(a):

okazało się że mam jednak pękniętą kość w śródstopiu (chodziłam jakieś 4 tyg z obolałą nogą i czekałam aż przejdzie- w międzyczasie zdążyłąm nawet na trampolinie poskakać! ☺️:woohoo 🙂 i w zasadzie powinnam mieć gips i leżeć 3 tyg heeee jaaaasne! ciekawe jak to zrobić mając 2kę dzieci 🤢 tak więc kuśtykam w opasce uciskowej i w sztywnych adidasach i .... modlę się żeby się szybko zrosło bo po 2 dniach już mam dosyć!! :/

jaki wniosek? najlepszym lekiem uśmierzającym (w domyśle zapominamy o bólu) chociaż trochę ból to dzieci 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dudasia napisał(a):
A w ogóle to tatuś nie poznał Huberta jak wróciliśmy. Ponoć bardzo przytył!! Ja tam nie widzę różnicy 😉

hi hi mój zareagował tak samo po dwóch tyg 😁 bo też byliśmy bez sprawcy dwójki dzieci 😉

wczoraj na koniec super sie wybawiliśmy na wspomnianym wcześniej odpuście i imieninach u bratowej. Sama poczułam sie jak dziecko na tych straganach i późniejszej zabawie z dzieciakami. Dzieciaczki wyszalały sie w basenie. super - aż szkoda wyjeżdzać było.
Początek imprezki u bratowej przerwała niezła nawałnica- normalka wszystko latało po okolicy, sąsiedzi potem sobie odnosili różne rzeczy które im zawiał wiatr na podwórko. Nawet prądu nie było. A po godzinie znowu skwar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tyssiiaa napisał(a):
My Wrocilismy od tesciow Adaś lepiej 🙂
Spi prawie caly dzień z pobudkami na cyca 😜 nocki nadal ladnie przesypia wczoraj polozylismy go o 22 to wstal dzisiaj po 8 🙂
Wczoraj wykapalam się w jeziorku normalnie dziki szal 😁


No nie, Tysia, czym Ty sobie zasłużyłaś na taki luxus? 😉 Nie dość, że schudła na potęgę po ciąży to jeszcze ma aniołka - niesprawiedliwość!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dzisiaj pojeździałam trochę rowerem z Bartkiem w foteliku. Bardzo przyjemnie było wieczorową porą. Jakbym tak mogła zabrać obu na rower to chyba byśmy dużo kilometrów trzaskali. A tak to muszę czekać aż ktoś się zajmie Hubertem. No nic, jeszcze troszkę...
Padam na twarz więc zmykam już. Paaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiu u nas też ślinotok masakra ale podobno w 2/3 miesiacu zaczynają pracować ślinianki 🙂

Adaś całe piątki wkłada do buzi i "ssie" sobie dolną wargę wiec wygląda jak dzidziuś bez zębów jak sobie wsysnie wargę 😜
wczoraj trochę marudny był nie wiem co mu dolegało, rano załatwialiśmy becikowe a dzisiaj idę złozyć wniosek do żłobka.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamusie!
chyba i ja musze wstąpić do grona szczęściar, bo moje młodsze dziecko śpi od 23 do 10 rane z jedna przerwą na jedzenie ok 6-7. Niestety starsze budzi się między 6 a 7 i już nie chce spać. Zawsze wstawał do niego mąż ale teraz lezy chory. Mówie Wam masakra, miałczy że go wszystko boli, troche sie mu nie dziwie bo ma angine ropną nio ale jak ja bym była chora to i tak bym musiała robić wszystko no bo jak to.
Co do slinienia to u nas też sie zaczeło choć narazie jakos tak delikatnie.
Miesiaczki jeszcze nie miałam i mieć raczej nie bede bo biore tabletki.
I chyba tyle. Uciekam sie polozyc bo padam na pysk. Pa mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tysia, do żłobka idzie Adaś? No to pewnie Ci ciężko na sercu, co?
Facet chory w domu - współczucia Justyna! Ja miałam anginę ropną w ciąży i opiekowałam się Bartkiem w pełnym niemal wymiarze. Skutek był taki, że Bartek złapał anginę. Więc może leiej, że mężuś się izoluje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! Oj Tysia już musisz oddać Adasia do żłobka, mus to mus ale fakt szkoda? od kiedy byś chciała czy raczej musisz oddać?
Chory facet... bk. 🤢
Ja dawałam małemu zapobiegawczo espumisan, chociaż głównie zapominałam go dawać 😮 ale dzięki temu zauważyłam że wcale go nie potrzebuje, ufff- Marianka miała chyba kolki od razu za ich dwoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dudasia napisał(a):
aaa
Czy wasze maluszki tez się tak ślinią na potęgę?? Kurcze, u nas ślinotok co najmniej jak na zęby ale to za wcześnie przecież.
No a za 2 dni 3 miesiące!!! Ale zleciało...

U nas też ślinotok i ciągłe zasysanie czego się da- warg, piąstek, ramion mamusi 😁
Swoją drogą też wczoraj pomyślałam że to już 3 m-ce!!! a jeszcze nie dawno siedziałyśmy jak na szpilkach która to się następna rozwiąże 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...