Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
jejciu jakie te nasze Maleństwa są śliczne, aż się chce oglądać 😁 😁 😁 Buziaczki dla Nich od ciotki 😘 😘 😘Kasia Twoja Mała to jak jakaś mulatka 😁

No i masz, korciło mnie, korciło aż wykorciło i zjadłam własnie Kinderka Frankowego 😮
Pomyślałam że skoro kawa z mlekiem i jogurt Stachowi nie zaszkodziły to głupi Kinderek też nie, a teraz mam ochotę go zwrócić. O ja głupia! Czemu ze mnie taki łakomiec?? 😠 😞 Teraz go na pewno brzuszek rozboli 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wczoraj wieczorem i dzisiaj do południa mieliśmy takie spięcia z mężem, że aż noże latały!
Myślałam, że rozszarpię tego swojego mężulka albo pojadę na kilka dni z dziećmi do rodziców bo aż patrzeć na niego nie mogłam. Koniec końców-zadeklarował że się poprawi, pogodzilismy się. Ale ile się nawyłam to moje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewczyny 🙂
Tosia, jaki jest ten przepis na krochmal? i czy buzie w nim myłaś?

Antos to z brzucha się juz dawno przekręca, a z pleców jeszcze nie.

ja to jeszcze nie wiem kiedy i gdzie bede chrzcic, moja rodzinka w zielonej górze, a tesciowa teraz bedzie dopiero w pl. w grudniu, wiec moze wtedy. ale wolałabym u siebie w zg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
antek zasypia w łózeczku, ale muszę pare razy do niego wstawać, bo to mu się uleje i zakwili, albo smoka wypluje i tez marudzi. tak o tej pierwszej, drugiej mam moc, ale o piatej to juz bierzemy go do siebie do łózka, ja albo mąż, bo szczerze juz mi sie niechce tak wstawać. a u nas włózku to nawet raz mu się nie uleje i od razu spi twardo, ciekawe czemu 😉 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 łyżeczek mąki ziemniaczanej na litr wody,to się gotuje w garnku, a później łączy ze zwykłą wodą do kąpania żeby uzyskać dobrą temperaturę 🙂 Buzi nie myłam, bo Jasiul nie miał na niej potówek i lepiej nie myj Antosiowi główki w tej wodzie, bo kisiel osadza się na włosach 😁 albo przygotuj sobie coś do spłukania włosków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a mi mama mowila ze ja bylam wychowana na oliwce i zafdnych kremow nie uzywala innych no i ja tez zaczelam oliwke stosowac u Amelki i zeby niezapeszysyc to wszystkie krostki, potowki jej przeszly tylko od czasu do czasu jej wyskoczy jedna dwie krostki na buzi.
Amelka glowke juz czyma jak lezy na brzuszki i zaczela sie przekrecac z brzuszka na plecy, tylko ze ona nieumie polezec dlugo na plecach na brzuszku moze lezec i lezec, ... nawet w sobote jakbylam na spacerku z nia to dawala mi koncert i tylko na rekach i spala jak ja wlozylam to krzyk i za ktoryms yam razem wlazylam ja do wozka ale na brzuszku to pospala mi ponad godzine bez problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe to tylko moja jakaś bojąca że z plecków na brzuszek sie przekręca a odwrotnie kombinuje i kombinuje ale mam wrażenie że sie boi bo przerzuca sie na boczek i wraca z powrotem na brzuszek 😜 😁

Ula ja często robie tak samo że wkładam Małą na noc do łóżeczka ale po nocnym karmieniu już zostawiam przy sobie bo nie chce mi sie wstawać do niej jak uleje albo wypadnie jej smok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziecko zmieniło się w aniołka i spało przez 2,5h na spacerze 😮 🙂
Jakoś duże się wydają te Wasze dzieciaczki w porównaniu do mojego-a ma prawie dwa miesiące 🤔 Chyba że przyzwyczaiłam się że on taki malusi był.
Rosi napisz jak tam u okulisty 😘

To i ja się pochwalę ☺️ Mój Juniorek 😉

[IMG]http://i47.tinypic.com/dr8d28.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękujemy 🙂 😘 Nie powiem że nie jestem w nim zakochana 🙃

Piszecie że Wasze maleństwa przewracają się z brzuszka na plecy i odwrotnie, mój tylko z boczku na plecy 😞
Wasze mają po miesiącu półtora a czytałam że niektóre przewracają się jak mają posześć, siedem miesięcy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej moj sie z brzuszka nie przekreca 😞 a z pleckow tylko na bok...

teraz usnal po kapieli odlozylam do lozeczka pare razy smoka podalam i spi.ale jak dlugo to nie wiem...
ktoras z waspisala ze z mezem ostro ja z moim nie gadam od tyg bo nie pomaga mi nic tylko ciagle chodzil na imprezy w sobote iniedz do dupy bo ma kaca wkurzylam sie i jestesmy na ostrzu noza oczywiscie uslyszalam ze to ja rozwalam nasze malzenstwo i znajomosci o super co nie !!!
aon wstal o 4.30 zeby z bratem gdies pojechac dzis a do dziecka nie ma kto tylko stopery w uszy i spi!!
a jak w sob nie poszedl nigdie myslalam ze choc raz wstani e do malego jak go nakarmie ze bedzie noslil do odbicia i smoka poda itp to siedzial w innym pokoju na kompie do 3 rano i pil piwko normalnie bomba i wczoraj to nawet mu powiedzialam zeby wypierdizalal do mamusi i z e chce rozwodu bo mam dosc..... masakra!! rycze co noc bo juz nie mam sil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarnylok napisał(a):
Już wszystkie zaakceptowane 🙂

Monikas wiem co czujesz 😞 Czułam się przez moment jakbym mieszkała tylko z dawcą nasienia a nie ojcem i o rozwodzie też myślałam... ciężki czas.
Nam pomogła rozmowa, może i wam pomoże.

kazda narazie konczy sie klotnia bo ona wie lepiej i wydaje mu sie ze to ja go atakuje i ja jestem wszytskiemu winna bede pronbowac choc chcialam mu powiedziec ze ma sie zastanowic czego chce i dac mu termin bo to bezsensu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monika wspolczoje, ale wiem jak sie czujesz bo u nas bylo to samo teraz jest troche lepiej, ale na poczatku to tez jak brat przyszedl jeden drugi to piwko piwko do baru a ja z dzieckiem sama a na drugi.dzien kac i dzien do dupy bo on sie zle czuje itd wiec raz niewytrzymalam i mu wygarnelam wszystko i powiedzialam mu co mysle i jeszcze jak mialam amelke na rekach to mowilam do niej ns hlos o patrz to twoj tata pamietasz? nie? to dobrze bo nie masz po co go pamiietsc itd

mam nadzieje, ze i u was sie wkrotce poprawi 🙂 trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...